
Владислав Станиславов Станев
Сезон 2026/2027
Точки
11.3
Борби
6.3
Асистенции
1.8
Стрелби
35.3%
| Владислав Станиславов Станев | |
| Родно място | Шумен |
| Рождена дата | 2007-02-08 |
| Ръст | 200 см |
| Тегло | 90 кг |
| Предишни отбори | Шумен Шумен -1 Шумен Шумен Шумен Шумен Шумен Шумен Шумен А Шумен Б Шумен Шумен Шумен България България Шумен |
Сезон:
| НБЛ | Редовен сезон | ||||||||||||||||||||||||
| М | CT | Мин | Стрелби | 2Т | 3T | НУ | Борби | АС | ГР | ОТ | БЛ | НАР | +/- | Т | К | |||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| У/О | % | У/О | % | У/О | % | У/О | % | Н | З | О | ИЗ | ПО | ИЗ | ПО | ||||||||||
| Средно | 3 | 3 | 25 | 2.7/5.7 | 47.4 | 1.7/3.0 | 56.7 | 1.0/2.7 | 37 | 0.7/2.7 | 25.9 | 1.7 | 3.3 | 5.0 | 1.3 | 1.7 | 0.3 | 1.3 | 0.3 | 3.3 | 2.3 | -2.7 | 7.0 | 8.3 |
| Общо | 3 | 3 | 75.91 | 8/17 | 47.1 | 5/9 | 55.6 | 3/8 | 37.5 | 2/8 | 25 | 5 | 10 | 15 | 4 | 5 | 1 | 4 | 1 | 10 | 7 | -8 | 21 | 25 |
| ББЛ А1 | Редовен сезон - Изток | ||||||||||||||||||||||||
| М | CT | Мин | Стрелби | 2Т | 3T | НУ | Борби | АС | ГР | ОТ | БЛ | НАР | +/- | Т | К | |||||||||
| У/О | % | У/О | % | У/О | % | У/О | % | Н | З | О | ИЗ | ПО | ИЗ | ПО | ||||||||||
| Средно | 1 | 1 | 38 | 8.0/20.0 | 40 | 6.0/15.0 | 40 | 2.0/5.0 | 40 | 6.0/10.0 | 60 | 3.0 | 7.0 | 10.0 | 3.0 | 0.0 | 2.0 | 0.0 | 1.0 | 4.0 | 6.0 | 18.0 | 24.0 | 23.0 |
| Общо | 1 | 1 | 38.20 | 8/20 | 40 | 6/15 | 40 | 2/5 | 40 | 6/10 | 60 | 3 | 7 | 10 | 3 | 0 | 2 | 0 | 1 | 4 | 6 | 18 | 24 | 23 |
| Общо за сезона | ||||||||||||||||||||||||
| М | CT | Мин | Стрелби | 2Т | 3T | НУ | Борби | АС | ГР | ОТ | БЛ | НАР | +/- | Т | К | |||||||||
| У/О | % | У/О | % | У/О | % | У/О | % | Н | З | О | ИЗ | ПО | ИЗ | ПО | ||||||||||
| Средно | 4 | 4 | 29 | 4.0/9.3 | 43 | 2.8/6.0 | 46.7 | 1.3/3.3 | 39.4 | 2.0/4.5 | 44.4 | 2.0 | 4.3 | 6.3 | 1.8 | 1.3 | 0.8 | 1.0 | 0.5 | 3.5 | 3.3 | 2.5 | 11.3 | 12.0 |
| Общо | 4 | 4 | 114.11 | 16/37 | 43.2 | 11/24 | 45.8 | 5/13 | 38.5 | 8/18 | 44.4 | 8 | 17 | 25 | 7 | 5 | 3 | 4 | 2 | 14 | 13 | 10 | 45 | 48 |
Мач по мач
| НБЛ | Редовен сезон | ||||||||||||||||||||||||
| Дата | Отбор | СТ | Мин | Стрелби | 2Т | 3T | НУ | Борби | АС | ГР | ОТ | БЛ | НАР | +/- | Т | К | ||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| У/О | % | У/О | % | У/О | % | У/О | % | Н | З | О | ИЗ | ПО | ИЗ | ПО | ||||||||||
| 10-10-2026 | Миньор 2015 | * | 22.67 | 3/8 | 38.0 | 3/5 | 0.6 | 0/3 | 0.0 | 0/0 | 1 | 2 | 3 | 3 | 4 | 0 | 0 | 1 | 2 | 1 | -20 | 6 | 3 | |
| 16-10-2026 | Ботев 2012 Враца | * | 31.72 | 5/8 | 63.0 | 2/4 | 0.5 | 3/4 | 0.8 | 0/2 | 0.0 | 2 | 7 | 9 | 1 | 1 | 1 | 1 | 0 | 4 | 2 | 12 | 13 | 19 |
| 24-10-2026 | Левски | * | 21.52 | 0/1 | 0.0 | 0/0 | 0/1 | 0.0 | 2/6 | 0.3 | 2 | 1 | 3 | 0 | 0 | 0 | 3 | 0 | 4 | 4 | 0 | 2 | 3 | |
| ББЛ А1 | Редовен сезон - Изток | ||||||||||||||||||||||||
| Дата | Отбор | СТ | Мин | Стрелби | 2Т | 3T | НУ | Борби | АС | ГР | ОТ | БЛ | НАР | +/- | Т | К | ||||||||
| У/О | % | У/О | % | У/О | % | У/О | % | Н | З | О | ИЗ | ПО | ИЗ | ПО | ||||||||||
| 18-10-2026 | Вълци Разград | * | 38.20 | 8/20 | 40.0 | 6/15 | 0.4 | 2/5 | 0.4 | 6/10 | 0.6 | 3 | 7 | 10 | 3 | 0 | 2 | 0 | 1 | 4 | 6 | 18 | 24 | 23 |
*Стартирал
%Процент стрелба
(К) Капитан
2Т 2 Точки
3Т 3 Точки
АС Асистенции
БЛ Блокове
ГР Грешки
ЗЗащита
ИЗ Извършени
К Коефициент МВП
Н Нападение
НАР Нарушения
НУ Наказателни удари
О Общо
ОТ Отнети топки
ПО Понесени
Т Точки
У/О Успешни/Опити
(C) Капитан
М Мачове
МИН Минути
С Стрелби
БН Борби Нападение
БЗ Борби Защита
БО Борби Общо
БИЗ Блокове Извършени
БПО Блокове Получени
FEEL THE BASKETBALL
EMOTION IN REAL TIME
EMOTION IN REAL TIME














Суперкупа
Мач на звездите


