А1 Академик СофияАкадемик Бултекс 99БалканБероеЛевски Лукойл Рилски спортистСпартак-ПлЧерно море ТичаЯмбол
Отбор
Видабаскет

Видабаскет

Сезон:

А група - мъже | Втори етап - Втора четворка
Кръг Дата Зала Домакин Резултат Гост Съдии
1 2019-03-04
15:00
Фестивална Видабаскет 89:91 Шумен Вилислав Гатев
Стефан Ефтимов
Христо Христов
Иван Василев
Boxscore Download PDF
2 2019-02-10
17:00
Арена Самоков Рилски спортист 2 85:77 Видабаскет Валентин Въчковски
Николай Гайтанджиев
Христо Костов
Георги Вълчев
Boxscore Download PDF
3 2019-02-24
17:00
Фестивална Видабаскет 86:88 Шампион 2006 Валентин Въчковски
Николай Гайтанджиев
Христо Христов
Иван Василев
Boxscore Download PDF
4 2019-03-10
15:00
Младост - Шумен Шумен 20:0 Видабаскет Гергана Стоянова
Владимир Вълчев
Евстати Иванов
Георги Шиваров
Boxscore
5 2019-03-17
17:00
Фестивална Видабаскет 86:61 Рилски спортист 2 Константин Русев
Недко Колев
Димитър Мановски
Петър Цачев
Boxscore Download PDF
6 2019-03-24
15:00
Свети Георги Шампион 2006 59:74 Видабаскет Константин Русев
Валентин Въчковски
Димитър Мановски
Петър Цачев
Boxscore Download PDF
А група - мъже | Първи етап – Запад
Кръг Дата Зала Домакин Резултат Гост Съдии
2 2018-10-21
17.00
Фестивална Видабаскет 64:112 А1 Академик София Николай Гайтанджиев
Валентин Въчковски
Радослав Дяков
Тодор Иванов
Boxscore Download PDF
3 2018-10-28
17.00
Триадица Атлетик 86:69 Видабаскет Николай Гайтанджиев
Георги Брестнички
Христо Христов
Георги Вълчев
Boxscore Download PDF
4 2018-11-04
17.00
Фестивална Видабаскет 62:82 Рилски спортист 2 Вилислав Гатев
Тихомир Щерев
Стефан Ефтимов
Иван Василев
Boxscore Download PDF
5 2018-11-11
17.00
Свети Георги Шампион 2006 93:61 Видабаскет Светлана Стоянова
Недко Колев
Георги Брестнички
Петър Цачев
Boxscore Download PDF
7 2018-11-25
17.00
Правец А1 Академик София 107:75 Видабаскет Николай Гайтанджиев
Радослав Дяков
Драга Мишева
Иван Василев
Boxscore Download PDF
8 2018-12-02
17.00
Фестивална Видабаскет 88:98 Атлетик Вилислав Гатев
Валентин Въчковски
Стефан Ефтимов
Иван Василев
Boxscore Download PDF
9 2018-12-09
17.00
Арена Самоков Рилски спортист 2 99:62 Видабаскет Георги Брестнички
Иван Станчев
Валери Енев
Милуш Маринов
Boxscore Download PDF
10 2018-12-16
17.00
Фестивална Видабаскет 92:79 Шампион 2006 Христо Христов
Вилислав Гатев
Стефан Ефтимов
Георги Вълчев
Boxscore Download PDF