А1 Академик СофияАкадемик Бултекс 99БалканБероеЛевски Лукойл Рилски спортистСпартак-ПлЧерно море ТичаЧерноморец Бургас  МъжеЯмбол
Отбор
Рилски спортист 2

Рилски спортист 2

Сезон:

А група Мъже | ПЪРВИ ЕТАП
Кръг Дата Зала Домакин Резултат Гост Съдии
1 2019-10-13
17.00
Младост - Шумен Шумен 102:78 Рилски спортист 2 Петър Петров
Живко Маринов
Александър Пейков
Ивелин Тонков
Boxscore Download PDF
1 2019-10-14
17.00
Младост - Шумен Шумен 93:56 Рилски спортист 2 Петър Петров
Владимир Вълчев
Евстати Иванов
Димитър Димитров
Boxscore Download PDF
2 2019-10-20
17.00
Арена Самоков Рилски спортист 2 101:96 Славия Недко Колев
Божидар Йорданов
Константин Русев
Петър Цачев
Boxscore Download PDF
3 2019-10-27
17.00
Арена Самоков Рилски спортист 2 76:101 Чавдар Троян Христо Христов
Валентин Въчковски
Иван Методиев
Александър Чобанов
Boxscore Download PDF
4 2019-11-03
17.30
Румен Пейчев Обединен ЦСКА София 69:80 Рилски спортист 2 Радослав Дяков
Константин Русев
Иван Методиев
Георги Вълчев
Boxscore Download PDF
5 2019-11-10
14.30
Арена Самоков Рилски спортист 2 89:75 Видабаскет Стефан Стефанов
Иван Станчев
Валентин Въчковски
Борислав Аврамов
Boxscore Download PDF
6 2020-02-16
17.00
Арена Самоков Рилски спортист 2 17.00 Шумен Boxscore
6 2020-02-17
15.00
Арена Самоков Рилски спортист 2 15.00 Шумен Boxscore
7 2019-11-24
18.30
Триадица Славия 92:58 Рилски спортист 2 Недко Колев
Валентин Въчковски
Красен Иванов
Петър Цачев
Boxscore Download PDF
8 2019-12-01
17.00
Чавдар Чавдар Троян 97:75 Рилски спортист 2 Ангел Порожанов
Петър Петров
Иван Николов
Стихомир Стоянов
Boxscore Download PDF
9 2019-12-08
17.00
Арена Самоков Рилски спортист 2 82:67 Обединен ЦСКА София Божидар Йорданов
Иван Станчев
Радослав Дяков
Тодор Иванов
Boxscore Download PDF
10 2019-12-15
17.00
Фестивална Видабаскет 17.00 Рилски спортист 2 Георги Брестнички
Валентин Въчковски
Божидар Йорданов
Тодор Иванов
Boxscore
А група Мъже | ВТОРИ ЕТАП
Кръг Дата Зала Домакин Резултат Гост Съдии
12 2020-01-19
Арена Самоков Рилски спортист 2 Славия Boxscore
13 2020-01-26
Арена Самоков Рилски спортист 2 Чавдар Троян Boxscore
14 2020-02-02
Румен Пейчев Обединен ЦСКА София Рилски спортист 2 Boxscore
15 2020-02-09
Арена Самоков Рилски спортист 2 Видабаскет Boxscore
16 2020-02-16
17.00
Арена Самоков Рилски спортист 2 17.00 Шумен Boxscore
16 2020-02-17
15.00
Арена Самоков Рилски спортист 2 15.00 Шумен Boxscore
17 2020-02-23
Славия Рилски спортист 2 Boxscore
18 2020-03-01
Чавдар Чавдар Троян Рилски спортист 2 Boxscore
19 2020-03-08
Арена Самоков Рилски спортист 2 Обединен ЦСКА София Boxscore
20 2020-03-15
Фестивална Видабаскет Рилски спортист 2 Boxscore