А1 Академик СофияАкадемик Бултекс 99БалканБероеЛевски Лукойл Рилски спортистСпартак-ПлЧерно море ТичаЧерноморец БургасЯмбол
Отбор
Рилски спортист

Рилски спортист

Сезон:

Финали ДП за Момчета до 12 г. | Група А
Кръг Дата Зала Домакин Резултат Гост Съдии
1 2020-07-25
12:30
Триадица Берое 86:34 Рилски спортист Веселина Иванова
Вилислав Гатев
Тодор Иванов
Boxscore
2 2020-07-25
16:45
Триадица Рилски спортист 22:59 Шумен Йоана Янчева
Петър Петров
Любомир Амиорков
Boxscore
3 2020-07-26
09:00
Триадица Рилски спортист 42:58 Спартак-Пл Константин Русев
Дияна Стоянова
Чавдар Зехиров
Boxscore
4 2020-07-26
16:45
Триадица БУБА Баскетбол 64:36 Рилски спортист Иван Методиев
Иван Илиев
Любомир Амиорков
Boxscore
5 2020-07-27
12:30
Триадица Рилски спортист 28:53 Светкавица - Сдружение Славчо Нучев
Деляна Кадиева
Любомир Амиорков
Boxscore
Финали ДП за Момчета до 12 г. | Финални срещи
Кръг Дата Зала Домакин Резултат Гост Съдии
7 2020-07-28
09:00 Финал 11-то място
Румен Пейчев Тунджа 50:48 Рилски спортист Вилислав Гатев
Татяна Михайлова-Вълчева
Любомир Амиорков
Boxscore
Мини-момчета до 12 г. | зона Рила есен 2019/2020
Кръг Дата Зала Домакин Резултат Гост Съдии
2 2019-10-06
11:30
Борис Гюдеров - Перник Металург 11:30 Рилски спортист Boxscore
2 2019-10-06
13:00
Борис Гюдеров - Перник Рилски спортист 51:47 БК Миньор 2015 Десислава Топузакова
Диляна Митева
Красимир Драгоев
Boxscore
3 2019-11-30
14:30
Арена Ботевград Рилски спортист 69:30 Монтана 2003 Кристиян Манчев
Николай Башков
Владимир Атанасов
Boxscore
4 2019-10-27
12:30
Арена Самоков Балкан 54:32 Рилски спортист Дияна Стоянова
Мартин Младенов
Любомир Амиорков
Boxscore
4 2019-10-27
09:30
Арена Самоков Рилски спортист 60:43 Рилски Спортист - 2 Ивон Тодорова
Мартин Младенов
Любомир Амиорков
Boxscore
5 2019-11-09
10:30
Младост - Монтана Рилски спортист 53:44 Видабаскет Веселина Иванова
Николай Башков
Росен Стефанов
Boxscore
6 2019-12-14
10:30
КРАКРА - Перник Балкан 56:60 Рилски спортист Иван Илиев
Мартин Младенов
Петър Цачев
Boxscore
Мини-момчета до 12 г. | Зона Рила - Пролет
Кръг Дата Зала Домакин Резултат Гост Съдии
1 2020-02-08
12:30
Арена Самоков Балкан 2 67:34 Рилски спортист Ивон Тодорова
Кристиян Златев
Борислав Аврамов
Boxscore
1 2020-02-08
09:30
Арена Самоков Рилски спортист 64:37 БК Миньор 2015 Николай Башков
Ивон Тодорова
Борислав Аврамов
Boxscore
2 2020-02-29
14:30
КРАКРА - Перник Рилски спортист 50:47 БК Миньор 2015 Николай Башков
Мартин Младенов
Любомир Амиорков
Boxscore
3 2020-03-14
14:00
Младост - Монтана Видабаскет 14:00 Рилски спортист Boxscore
5 2020-04-11
10:30
Георги Христов Рилски спортист 10:30 Видабаскет Boxscore
5 2020-04-11
15:00
Георги Христов Балкан 15:00 Рилски спортист Boxscore
Мини-момчета до 12 г. | Квалификационен турнир - Ботевград
Кръг Дата Зала Домакин Резултат Гост Съдии
1 2020-07-11
12:00
Арена Ботевград Рилски спортист 69:27 Вълци Разград Димитър Георгиев
Деляна Кадиева
Владимир Атанасов
Boxscore
2 2020-07-11
16:00
Арена Ботевград Академик 39:64 Рилски спортист Петър Петров
Виктор Ангелов
Владимир Атанасов
Boxscore
3 2020-07-12
11:00
Арена Ботевград Балкан 82:48 Рилски спортист Петър Петров
Виктор Ангелов
Иван Василев
Boxscore