А1 Академик СофияАкадемик Бултекс 99БалканБероеЛевски Лукойл Рилски спортистСпартак-ПлЧерно море ТичаЧерноморец БургасЯмбол
Отбор
Локомотив СЗ

Локомотив СЗ

Сезон:

А група Жени | ИЗТОК
Кръг Дата Зала Домакин Резултат Гост Съдии
1 2019-10-12
17.00
Общинска Локомотив СЗ 51:110 Берое-Стара Загора Иван Станчев
Михаил Михайлов
Невен Димов
Boxscore Download PDF
А група Жени | ПЪРВА ЧЕТВОРКА
Кръг Дата Зала Домакин Резултат Гост Съдии
1 2020-01-11
14.00
Общинска Локомотив СЗ 56:109 Берое-Стара Загора Михаил Михайлов
Иван Станчев
Иван Николов
Здравко Димов
Boxscore Download PDF
А група Жени | ИЗТОК
Кръг Дата Зала Домакин Резултат Гост Съдии
2 2019-10-26
13.00
Олимпиада Академик-жени Пловдив 63:89 Локомотив СЗ Мартина Николова- Графам
Михаил Михайлов
Милуш Маринов
Boxscore Download PDF
А група Жени | ПЪРВА ЧЕТВОРКА
Кръг Дата Зала Домакин Резултат Гост Съдии
2 2020-01-18
17.00
Триадица Славия 70:67 Локомотив СЗ Драга Мишева
Константин Русев
Иван Методиев
Красимира Банова
Boxscore Download PDF
3 2020-01-25
18.00
Общинска Локомотив СЗ 56:74 Монтана 2003 Иван Станчев
Живко Маринов
Илиян Желев
Венцислав Мутафов
Boxscore Download PDF
А група Жени | ИЗТОК
Кръг Дата Зала Домакин Резултат Гост Съдии
3 2019-11-02
13.00
Общинска Локомотив СЗ 102:71 Черно море Одесос ЖБК Гергана Стоянова
Николай Борисов
Съби Бахчеванов
Boxscore Download PDF
4 2019-11-23
17.00
Общинска Берое-Стара Загора 115:46 Локомотив СЗ Иван Станчев
Николай Борисов
Здравко Димов
Boxscore Download PDF
А група Жени | ПЪРВА ЧЕТВОРКА
Кръг Дата Зала Домакин Резултат Гост Съдии
4 2020-02-01
18.00
Общинска Берое-Стара Загора 110:61 Локомотив СЗ Гергана Стоянова
Иван Станчев
Михаил Михайлов
Невен Димов
Boxscore Download PDF
5 2020-02-08
18.00
Общинска Локомотив СЗ 84:70 Славия Михаил Михайлов
Иван Николов
Петър Петров
Невен Димов
Boxscore Download PDF
А група Жени | ИЗТОК
Кръг Дата Зала Домакин Резултат Гост Съдии
5 2019-12-07
17.00
Общинска Локомотив СЗ 82:56 Академик-жени Пловдив Михаил Михайлов
Петър Петров
Невен Димов
Boxscore Download PDF
6 2019-12-21
14.00
Христо Борисов Черно море Одесос ЖБК 48:91 Локомотив СЗ Иван Николов
Ангел Порожанов
Георги Шиваров
Boxscore Download PDF
А група Жени | ПЪРВА ЧЕТВОРКА
Кръг Дата Зала Домакин Резултат Гост Съдии
6 2020-02-22
13.30
Младост - Монтана Монтана 2003 94:40 Локомотив СЗ Константин Русев
Красен Иванов
Георги Брестнички
Росен Стефанов
Boxscore Download PDF
7 2020-02-29
18.00
Общинска Локомотив СЗ 56:105 Берое-Стара Загора Гергана Стоянова
Петър Петров
Иван Станчев
Невен Димов
Boxscore Download PDF
8 2020-03-06
16.00
Триадица Славия 83:69 Локомотив СЗ Славчо Нучев
Иван Методиев
Моника Минчева
Александър Чобанов
Boxscore Download PDF
9 2020-03-11
15.30
Общинска Локомотив СЗ 57:88 Монтана 2003 Гергана Стоянова
Иван Николов
Михаил Михайлов
Димитър Станчев
Boxscore Download PDF
10 2020-03-13
18.00
Общинска Берое-Стара Загора 18.00 Локомотив СЗ Иван Станчев
Михаил Михайлов
Николай Борисов
Здравко Димов
Boxscore
11 2020-03-18
14.00
Общинска Локомотив СЗ 14.00 Славия Илиян Желев
Гергана Стоянова
Ивайло Ресиловски
Съби Бахчеванов
Boxscore
12 2020-03-25
Младост - Монтана Монтана 2003 Локомотив СЗ Boxscore
Купа България - Жени | Финал ІІІ-то място
Кръг Дата Зала Домакин Резултат Гост Съдии
1 2020-02-15
15:30
Триадица Локомотив СЗ 44:78 Славия Славчо Нучев
Татяна Михайлова-Вълчева
Иван Методиев
Петър Цачев
Boxscore Download PDF
Купа България - Жени | Полуфинали
Кръг Дата Зала Домакин Резултат Гост Съдии
1 2020-02-10
18:00
Общинска Локомотив СЗ 42:86 Берое-Стара Загора Серафим Петров
Иван Станчев
Преслав Петков
Здравко Димов
Boxscore Download PDF
2 2020-02-11
18:00
Общинска Берое-Стара Загора 86:33 Локомотив СЗ Иван Николов
Петър Петров
Михаил Михайлов
Невен Димов
Boxscore Download PDF