А1 Академик СофияАкадемик Бултекс 99БалканБероеЛевски Лукойл Рилски спортистСпартак-ПлЧерно море ТичаЯмбол
Отбор
Черноморец Бургас

Черноморец Бургас

Сезон:

Момчета до 14г. | Източна елитна група - юг
Кръг Дата Зала Домакин Резултат Гост Съдии
1 2019-10-20
09.30
Бойчо Брънзов Черноморец Бургас 48:65 Тунджа Илиян Желев
Мартин Желязков
Съби Бахчеванов
Boxscore
Момчета до 14г. | зона Загоре-Родопи 1-6 място - група Б
Кръг Дата Зала Домакин Резултат Гост Съдии
1 2020-01-19
11:30
Васил Левски - Сливен Делфин - Бургас 2 31:83 Черноморец Бургас Александър Йорданов
Мартин Желязков
Съби Бахчеванов
Boxscore
1 2020-01-19
14:00
Васил Левски - Сливен Черноморец Бургас 117:37 Сливен-2010 - Спортен клуб Александър Йорданов
Пламен Динев
Съби Бахчеванов
Boxscore
Момчета до 14г. | зона Загоре-Родопи 1-6 място - финал
Кръг Дата Зала Домакин Резултат Гост Съдии
1 2020-03-15
12:00 - 1-2място
Общинска БК"Хасково" 12:00 - 1-2място Черноморец Бургас Boxscore
Момчета до 14г. | зона Загоре-Родопи 1-6 място - група Б
Кръг Дата Зала Домакин Резултат Гост Съдии
2 2020-02-15
14:00
Бойчо Брънзов Сливен-2010 - Спортен клуб 37:83 Черноморец Бургас Мартин Желязков
Илиян Желев
Койчо Желев
Boxscore
Момчета до 14г. | Източна елитна група - юг
Кръг Дата Зала Домакин Резултат Гост Съдии
2 2019-11-08
13.00
Бойчо Брънзов Делфин - Бургас 61:42 Черноморец Бургас Гергана Стоянова
Илиян Желев
Съби Бахчеванов
Boxscore
Момчета до 14г. | зона Загоре-Родопи 1-6 място - група Б
Кръг Дата Зала Домакин Резултат Гост Съдии
2 2020-02-15
09:00
Бойчо Брънзов Черноморец Бургас 93:26 Делфин - Бургас 2 Искрен Манолов
Мартин Желязков
Койчо Желев
Boxscore
Момчета до 14г. | Източна елитна група - юг
Кръг Дата Зала Домакин Резултат Гост Съдии
3 2019-11-03
12.00
Бойчо Брънзов Черноморец Бургас 46:86 Академик Бултекс 99 Мартин Желязков
Пламен Петков
Съби Бахчеванов
Boxscore
4 2019-11-15
13.00
Бойчо Брънзов Несебър СКБ 61:58 Черноморец Бургас Гергана Стоянова
Илиян Желев
Огнян Цонев
Boxscore
5 2019-11-22
12.00
Бойчо Брънзов Черноморец Бургас 82:43 Берое Илиян Желев
Гергана Стоянова
Съби Бахчеванов
Boxscore
6 2019-11-23
12.00
Диана Тунджа 56:59 Черноморец Бургас Александър Йорданов
Кирил Кифев
Невен Димов
Boxscore
7 2019-12-01
14.30
Бойчо Брънзов Черноморец Бургас 50:56 Делфин - Бургас Гергана Стоянова
Мартин Желязков
Съби Бахчеванов
Boxscore
8 2019-12-08
13.30
Сила Академик Бултекс 99 103:52 Черноморец Бургас Стефан Стефанов
Елена Попова
Милуш Маринов
Boxscore
9 2019-12-13
13.00
Бойчо Брънзов Черноморец Бургас 65:45 Несебър СКБ Илиян Желев
Гергана Стоянова
Здравко Димов
Boxscore
10 2019-12-19
14.00
Общинска Берое 50:39 Черноморец Бургас Ивайло Иванов
Мирослав Камбуров
Здравко Димов
Boxscore