А1 Академик СофияАкадемик Бултекс 99БалканБероеЛевски Лукойл Рилски спортистСпартак-ПлЧерно море ТичаЧерноморец БургасЯмбол
Отбор
Шумен

Шумен

Сезон:

Юноши до 19г. | Източна елитна група - север
Кръг Дата Зала Домакин Резултат Гост Съдии
1 2019-10-16
13.00
Младост - Шумен Шумен 67:81 Доростол - СКБ Живко Маринов
Иван Венков
Димитър Димитров
Boxscore
2 2019-10-24
13.00
Общинска Берое 75:58 Шумен Ивайло Иванов
Никола Колев
Невен Димов
Boxscore
3 2019-11-26
12.00
Младост - Шумен Шумен 66:74 Черноморец Симеон Маринов
Иван Венков
Димитър Димитров
Boxscore
4 2019-11-08
14.00
Диана Тунджа 115:59 Шумен Ивайло Иванов
Мирослав Камбуров
Невен Димов
Boxscore
5 2019-11-22
14.00
Младост - Шумен Шумен 38:112 Черно Море Тича Иван Венков
Петър Петров
Димитър Димитров
Boxscore
6 2019-12-07
12.00
Дръстър - Силистра Доростол - СКБ 108:36 Шумен Живко Маринов
Александър Пейков
Ивелин Тонков
Boxscore
7 2019-12-04
13.00
Младост - Шумен Шумен 55:96 Берое Живко Маринов
Георги Железов
Димитър Димитров
Boxscore
8 2019-12-12
13.00
Бойчо Брънзов Черноморец 90:72 Шумен Гергана Стоянова
Илиян Желев
Огнян Цонев
Boxscore
9 2020-02-05
13.00
Младост - Шумен Шумен 56:100 Тунджа Сергей Арнаудов
Стефан Стефанов
Димитър Димитров
Boxscore
10 2020-01-24
13.00
Христо Борисов Черно Море Тича 106:35 Шумен Сергей Арнаудов
Александър Пейков
Георги Шиваров
Boxscore
11 2020-02-01
12.00
Дръстър - Силистра Доростол - СКБ 102:49 Шумен Сергей Арнаудов
Стефан Стефанов
Васил Добрев
Boxscore
12 2020-02-13
13.00
Общинска Берое 83:46 Шумен Ивайло Иванов
Димитър Филев
Здравко Димов
Boxscore
13 2020-03-01
13.00
Бойчо Брънзов Черноморец 13.00 Шумен Boxscore
14 2020-03-07
13.00
Младост - Шумен Шумен 13.00 Тунджа Boxscore
15 2020-03-14
13.00
Младост - Шумен Шумен 13.00 Черно Море Тича Boxscore
Приятески турнири и контролни срещи подрастващи | Международен турнир "Костадин Лазаров"
Кръг Дата Зала Домакин Резултат Гост Съдии
1 2019-10-12
17:00 Полуфинал 2
Арена Шумен Шумен 57:96 България U17 Александър Пейков
Владимир Вълчев
Петър Петров
Павел Колев
Стойчо Митев
Boxscore
2 2019-10-13
09:00 Среща за ІІІ-то място
КК Оканик (Сърбия) 09:00 Среща за ІІІ-то място Шумен Александър Пейков
Живко Маринов
Евстати Иванов
Павел Колев
Стойчо Митев
Boxscore Download PDF