Академик ПловдивБалканБероеЛевски Лукойл Рилски спортистСпартак-ПлЧерно море ТичаЧерноморец БургасЯмбол
СЪДИИ

Александър Евгений Йорданов

Александър Евгений Йорданов
Дата на раждане: 10-08-2001 г.
Място на раждане: Ямбол
Съдия от: 2017г.
Съдия в НБЛ от: 2017г.
Съдийска комисия:Ямбол
СТАЖАНТ СЪДИЯ: 2017
Сезон

Списък Срещи

ББЛ Б група | ЮГ
24 17-01-2021
гр.Стара Загора
з. Общинска
ПЛОВДИВ БАСКЕТ

ВР Олимпия
73

75
Boxscore Download PDF
50 31-01-2021
гр.Ямбол
з. Диана
ВР Олимпия

ЯМБОЛ Б
76

94
Boxscore Download PDF
57 16-01-2021
гр.Ямбол
з. Диана
ВР Олимпия

Раковски
73

62
Boxscore Download PDF
58 17-01-2021
гр.Стара Загора
з. Общинска
Берое Б

3.6.9. Баскетболен клуб
80

41
Boxscore Download PDF
69 31-01-2021
гр.Ямбол
з. Диана
ЯМБОЛ Б

Раковски
123

54
Boxscore Download PDF
ББЛ Б група | Пелйофи ЮГ
10 23-04-2021
гр.Ямбол
з. Диана
ЯМБОЛ Б

ВР Олимпия
18:00 Boxscore
Юноши до 19Г. | Зони Добруджа/Загоре - А група
12 23-01-2021
гр.Бургас
з. Бойчо Брънзов
Делфин - Бургас

Шумен
68

55
Boxscore
13 23-01-2021
гр.Бургас
з. Бойчо Брънзов
Светкавица

Черноморец Бургас
46

89
Boxscore
Девойки до 19г. | зона Загоре - Родопи
3 08-11-2020
гр.Стара Загора
з. Общинска
Орфей

Академик-жени Пловдив
53

90
Boxscore
4 08-11-2020
гр.Стара Загора
з. Общинска
Берое-Стара Загора

Асеновец 2005
105

64
Boxscore
Юноши до 16 г. | зона Загоре - група Б
1 01-11-2020
гр.Ямбол
з. Диана
Тунджа

Сливен-2010 - Спортен клуб
51

58
Boxscore
2 01-11-2020
гр.Ямбол
з. Диана
Сливен-2010 - Спортен клуб

Делфин - Бургас
58

61
Boxscore
5 20-02-2021
гр.Бургас
з. Бойчо Брънзов
Тунджа

Сливен-2010 - Спортен клуб
67

48
Boxscore
6 20-02-2021
гр.Бургас
з. Бойчо Брънзов
Сливен-2010 - Спортен клуб

Делфин - Бургас
46

60
Boxscore
8 06-03-2021
гр.Сливен
з. Васил Левски - Сливен
Тунджа

Делфин - Бургас
59

61
Boxscore
9 06-03-2021
гр.Сливен
з. Васил Левски - Сливен
Делфин - Бургас

Сливен-2010 - Спортен клуб
35

49
Boxscore
Юноши до 16 г. | зона Загоре 1-3 място
1 11-04-2021
гр.Сливен
з. Васил Левски - Сливен
Сливен баскет - СНЦ

Делфин - Бургас
80

41
Boxscore
3 11-04-2021
гр.Сливен
з. Васил Левски - Сливен
Тунджа

Сливен баскет - СНЦ
38

73
Boxscore
Девойки до 16г. | зона Загоре - Родопи
17 21-03-2021
гр.Бургас
з. Бойчо Брънзов
Черноморец 2014

Асеновец 2005
67

55
Boxscore
18 21-03-2021
гр.Бургас
з. Бойчо Брънзов
Асеновец 2005

Черноморец Бургас
40

77
Boxscore
19 23-04-2021
гр.Бургас
з. Бойчо Брънзов
Академик-жени Пловдив

Черноморец 2014
12:00 Boxscore
20 23-04-2021
гр.Бургас
з. Бойчо Брънзов
Академик-жени Пловдив

Черноморец Бургас
14:30 Boxscore
Момчета до 14 г. | Южна Източна Елитна група
3 21-11-2020
гр.Ямбол
з. Диана
Тунджа

Академик Бултекс 99
78

49
Boxscore
5 06-02-2021
гр.Ямбол
з. Диана
Тунджа

Берое
74

37
Boxscore
8 27-02-2021
гр.Ямбол
з. Диана
Тунджа

Берое
75

35
Boxscore
Момчета до 14 г. | зона Загоре
2 14-11-2020
гр.Сливен
з. Васил Левски - Сливен
Вихър Айтос

Свети Влас
37

70
Boxscore
3 14-11-2020
гр.Сливен
з. Васил Левски - Сливен
Свети Влас

Сливен-2010 - Спортен клуб
31

55
Boxscore
Момчета до 14 г. | Източна елитна група|1-ви турнир
2 01-04-2021
гр.Ямбол
з. Диана
Тунджа

Делфин - Бургас
62

27
Boxscore
3 01-04-2021
гр.Ямбол
з. Диана
Берое

Черноморец Бургас
78

56
Boxscore
5 02-04-2021
гр.Ямбол
з. Диана
Делфин - Бургас

Берое
61

67
Boxscore
6 02-04-2021
гр.Ямбол
з. Диана
Черноморец Бургас

Тунджа
32

101
Boxscore
Момчета до 13 г. | зона Загоре
1 18-10-2020
гр.Бургас
з. Бойчо Брънзов
Тунджа

Вихър Айтос
76

12
Boxscore
3 18-10-2020
гр.Бургас
з. Бойчо Брънзов
Делфин-Бургас

Тунджа
88

31
Boxscore
7 31-10-2020
гр.Ямбол
з. Диана
Берое - 1 - 13г.

Тунджа
39

89
Boxscore
10 31-10-2020
гр.Ямбол
з. Диана
Тунджа

Берое - 13г.
42

44
Boxscore
16 21-02-2021
гр.Стара Загора
з. Общинска
Тунджа

Берое - 13г.
31

69
Boxscore
17 21-02-2021
гр.Стара Загора
з. Общинска
Делфин-Бургас

Вихър Айтос
76

24
Boxscore
Момчета до 13 г. | Източна 1-ва дивизия/класиране 1-7 място
7 10-04-2021
гр.Стара Загора
з. Общинска
"Светкавица" - Търговище

Берое - 13г.
40

63
Boxscore
9 10-04-2021
гр.Стара Загора
з. Общинска
Тунджа - 13г.

"Светкавица" - Търговище
45

43
Boxscore
Момчета до 12г, | Зона Загоре 1-4 място
5 17-04-2021
гр.Стара Загора
з. Общинска
Берое

Берое - 1
70

23
Boxscore
6 17-04-2021
гр.Стара Загора
з. Общинска
Делфин - Бургас

Свети Влас
59

24
Boxscore
8 17-04-2021
гр.Стара Загора
з. Общинска
Делфин - Бургас

Берое
70

65
Boxscore
Момчета до 12г, | Зона Загоре 5-11 място
1 13-03-2021
гр.Ямбол
з. Диана
Сливен-2010 - Спортен клуб

Вихър Айтос
58

28
Boxscore
2 13-03-2021
гр.Ямбол
з. Диана
Розова долина

Сливен баскет - СНЦ
35

34
Boxscore
12 18-04-2021
гр.Сливен
з. Васил Левски - Сливен
Розова долина

Черноморец 2014
73

29
Boxscore
14 18-04-2021
гр.Сливен
з. Васил Левски - Сливен
Черноморец 2014

Сливен баскет - СНЦ
25

68
Boxscore
Момчета до 12г, | зона Загоре - група В
11 13-02-2021
гр.Айтос
з. Аетос
Вихър Айтос

Свети Влас
23

64
Boxscore
13 13-02-2021
гр.Айтос
з. Аетос
Свети Влас

Черноморец 2014
71

24
Boxscore
14 13-02-2021
гр.Айтос
з. Аетос
Черноморец Бургас

Вихър Айтос
11

54
Boxscore
Момчета до 12г, | зона Загоре - група Б
1 25-10-2020
гр.Ямбол
з. Диана
Тунджа

Сливен-2010 - Спортен клуб
58

42
Boxscore
2 25-10-2020
гр.Ямбол
з. Диана
Сливен-2010 - Спортен клуб

Берое - 1
29

74
Boxscore
3 25-10-2020
гр.Ямбол
з. Диана
Берое - 1

Тунджа
60

41
Boxscore
7 07-02-2021
гр.Сливен
з. Васил Левски - Сливен
Сливен-2010 - Спортен клуб

Тунджа
38

44
Boxscore
8 07-02-2021
гр.Сливен
з. Васил Левски - Сливен
Тунджа

Берое - 1
36

78
Boxscore
КЛАСИРАНЕ
НБЛ



Няма изиграни срещи
НБЛ
Рилски спортист
Ръст: 175 см
Тегло: 76 кг
Рождена дата: 18-09-1991
Пост: Плеймейкър (1)
март
MVP23.3
Точки18.5
Борби3
Асистенции5
Отнети топки1
Минути23.1
Галерия
Партньори на клубовете
Molten