Академик ПловдивБалканБероеЛевски Лукойл Рилски спортистСпартак-ПлЧерно море ТичаЧерноморец БургасЯмбол
СЪДИИ

Венцислав Недялков Мутафов

Венцислав Недялков Мутафов
Дата на раждане: 26-08-1973 г.
Съдийска комисия:Велико Търново
СЪДИЯ - НАЦИОНАЛНА: 1997
СЪДИЯ: 1994
ДЕЖУРЕН ПРЕДСТАВИТЕЛ: 2016
Сезон

Списък Срещи

ББЛ А група | ЦЕНТЪР
1 11-10-2020
гр.Габрово
з. Орловец
Чавдар Троян

Локомотив Горна Оряховица
63

55
Boxscore Download PDF
2 11-10-2020
гр.Габрово
з. Орловец
Чардафон

Бавни и яростни
42

74
Boxscore Download PDF
3 18-10-2020
гр.Троян
з. Чавдар
Бавни и яростни

Локомотив Горна Оряховица
84

68
Boxscore Download PDF
4 18-10-2020
гр.Троян
з. Чавдар
Чардафон

Чавдар Троян
77

101
Boxscore Download PDF
5 01-11-2020
гр.Плевен
з. Балканстрой
Чардафон

Локомотив Горна Оряховица
70

68
Boxscore Download PDF
6 01-11-2020
гр.Плевен
з. Балканстрой
Чавдар Троян

Бавни и яростни
56

91
Boxscore Download PDF
7 08-11-2020
гр.Габрово
з. Орловец
Чавдар Троян

Чардафон
72

71
Boxscore Download PDF
8 13-12-2020
гр.Велико Търново
з. Ивайло
Локомотив Горна Оряховица

Бавни и яростни
49

55
Boxscore Download PDF
9 22-11-2020
гр.Троян
з. Чавдар
Бавни и яростни

Чардафон
85

47
Boxscore Download PDF
10 22-11-2020
гр.Троян
з. Чавдар
Локомотив Горна Оряховица

Чавдар Троян
77

91
Boxscore Download PDF
11 10-01-2021
гр.Габрово
з. Орловец
Бавни и яростни

Чавдар Троян
84

57
Boxscore Download PDF
12 10-01-2021
гр.Габрово
з. Орловец
Чардафон

Локомотив Горна Оряховица
56

61
Boxscore Download PDF
15 24-01-2021
гр.Горна Оряховица
з. Никола Петров
Чавдар Троян

Бавни и яростни
64

100
Boxscore Download PDF
16 24-01-2021
гр.Горна Оряховица
з. Никола Петров
Локомотив Горна Оряховица

Чардафон
60

53
Boxscore Download PDF
17 31-01-2021
гр.Велико Търново
з. Ивайло
Бавни и яростни

Локомотив Горна Оряховица
93

59
Boxscore Download PDF
18 31-01-2021
гр.Велико Търново
з. Ивайло
Чардафон

Чавдар Троян
85

78
Boxscore Download PDF
ББЛ А група | Център + Юг
5 21-02-2021
гр.Габрово
з. Орловец
Локомотив Горна Оряховица

Берое А
48

71
Boxscore Download PDF
6 21-02-2021
гр.Габрово
з. Орловец
Чардафон

Несебър
52

78
Boxscore Download PDF
33 25-04-2021
гр.Плевен
з. Балканстрой
Локомотив Горна Оряховица

Несебър
69

79
Boxscore Download PDF
34 25-04-2021
гр.Плевен
з. Балканстрой
Ямбол А

Чавдар Троян
111

55
Boxscore Download PDF
ББЛ А група | Плейофи Център
1 16-05-2021
гр.Плевен
з. Балканстрой
Чавдар Троян

Локомотив Горна Оряховица
66

92
Boxscore Download PDF
2 16-05-2021
гр.Плевен
з. Балканстрой
Бавни и яростни

Чардафон
96

70
Boxscore Download PDF
3 23-05-2021
гр.Велико Търново
з. Ивайло
Чардафон

Бавни и яростни
59

81
Boxscore Download PDF
4 23-05-2021
гр.Велико Търново
з. Ивайло
Локомотив Горна Оряховица

Чавдар Троян
77

73
Boxscore Download PDF
6 06-06-2021
гр.Плевен
з. Балканстрой
Бавни и яростни

Локомотив Горна Оряховица
80

54
Boxscore Download PDF
Юноши до 19Г. | Зона ,,Мизия′′ класиране 4-7 място
1 15-05-2021
гр.Габрово
з. Орловец
Чардафон 1

Чавдар Троян
63

90
Boxscore
2 15-05-2021
гр.Габрово
з. Орловец
Локомотив

Шампион Плевен
52

56
Boxscore
3 15-05-2021
гр.Габрово
з. Орловец
Чавдар Троян

Шампион Плевен
102

57
Boxscore
4 15-05-2021
гр.Габрово
з. Орловец
Чардафон 1

Локомотив
84

73
Boxscore
Юноши до 19Г. | Зона Мизия
11 06-02-2021
гр.Габрово
з. Орловец
Шампион Плевен

Локомотив
33

38
Boxscore
12 06-02-2021
гр.Габрово
з. Орловец
Чардафон 1

Спартак-Пл
50

67
Boxscore
13 06-02-2021
гр.Габрово
з. Орловец
Чардафон

Шампион Плевен
69

29
Boxscore
14 06-02-2021
гр.Габрово
з. Орловец
Етър 49

Локомотив
57

41
Boxscore
15 06-02-2021
гр.Габрово
з. Орловец
Спартак-Пл

Чардафон
61

77
Boxscore
16 06-02-2021
гр.Габрово
з. Орловец
Етър 49

Чардафон 1
76

56
Boxscore
Юноши до 16 г. | Южна Източна Елитна група
9 24-02-2021
гр.Троян
з. Чавдар
Чавдар-Троян

Академик Бултекс 99
77

45
Boxscore
Юноши до 16 г. | Зони Добруджа/Мизия - I див.
17 26-02-2021
гр.Горна Оряховица
з. Никола Петров
Спартак-Пл

Етър 49
61

55
Boxscore
18 26-02-2021
гр.Горна Оряховица
з. Никола Петров
Светкавица - Сдружение

Локомотив
65

28
Boxscore
19 26-02-2021
гр.Горна Оряховица
з. Никола Петров
Стар Баскет

Спартак-Пл
49

31
Boxscore
20 26-02-2021
гр.Горна Оряховица
з. Никола Петров
Етър 49

Локомотив
82

26
Boxscore
21 26-02-2021
гр.Горна Оряховица
з. Никола Петров
Стар Баскет

Светкавица - Сдружение
53

51
Boxscore
Юноши до 16 г. | Северна Източна Елитна група
1 24-10-2020
гр.Русе
з. Дунав
ДУНАВ РУСЕ 2016 - СКБ

Доростол - СКБ
71

59
Boxscore
Момчета до 14 г. | Зона Мизия
7 30-01-2021
гр.Русе
з. Дунав
Дунав 2007-Русе (СКБ)

Етър 49
71

51
Boxscore
10 30-01-2021
гр.Русе
з. Дунав
Дунав 2007-Русе (СКБ)

Чавдар-Троян
63

30
Boxscore
19 30-01-2021
гр.Русе
з. Дунав
Етър 49

Чавдар-Троян
49

72
Boxscore
Момчета до 12г, | Зона Мизия
16 18-04-2021
гр.Горна Оряховица
з. Никола Петров
Спартак-Пл

Чардафон
59

39
Boxscore
17 18-04-2021
гр.Горна Оряховица
з. Никола Петров
Локомотив

Чавдар-Троян
17

73
Boxscore
18 18-04-2021
гр.Горна Оряховица
з. Никола Петров
Шампион Плевен

Чардафон
25

32
Boxscore
19 18-04-2021
гр.Горна Оряховица
з. Никола Петров
Спартак-Пл

Чавдар-Троян
51

49
Boxscore
20 18-04-2021
гр.Горна Оряховица
з. Никола Петров
Локомотив

Шампион Плевен
40

13
Boxscore
КЛАСИРАНЕ
НБЛ



Няма изиграни срещи
Галерия
Партньори на клубовете
Molten