Академик ПловдивБалканБероеЛевски Лукойл Рилски спортистСпартак-ПлЧерно море ТичаЧерноморец БургасЯмбол
СЪДИИ

Йоана Янчева Янчева

Йоана Янчева Янчева
Дата на раждане: 24-06-2002 г.
Място на раждане: Габрово
Съдийска комисия:Габрово
КАНДИДАТ СЪДИЯ: 2020
СЕКРЕТАР: 2016
Сезон

Списък Срещи

ББЛ Б група | ЦЕНТЪР
18 20-02-2021
гр.Велико Търново
з. Ивайло
ЧАРДАФОН КИДС

Борисов Студио Свищов
75

68
Boxscore Download PDF
34 07-02-2021
гр.Габрово
з. Орловец
Борисов Студио Свищов

ЧАРДАФОН Б
45

84
Boxscore Download PDF
35 07-02-2021
гр.Габрово
з. Орловец
ДРЕЗДЕН ЗУУ

Гочита
37

57
Boxscore Download PDF
39 20-02-2021
гр.Велико Търново
з. Ивайло
Гочита

Локомотив Горна Оряховица Б
72

81
Boxscore Download PDF
41 27-02-2021
гр.Велико Търново
з. Ивайло
ДРЕЗДЕН ЗУУ

ЧАРДАФОН Б
51

84
Boxscore Download PDF
42 27-02-2021
гр.Велико Търново
з. Ивайло
Борисов Студио Свищов

ЧАРДАФОН КИДС
62

80
Boxscore Download PDF
Юноши до 19Г. | Зони Добруджа/Загоре - А група
1 06-11-2020
гр.Търговище
з. Д.Стефанов
Доростол - СКБ

Шумен
89

56
Boxscore
18 06-11-2020
гр.Търговище
з. Д.Стефанов
Черноморец Бургас

Делфин - Бургас
72

63
Boxscore
Юноши до 19Г. | Зона Мизия
4 31-10-2020
гр.Горна Оряховица
з. Никола Петров
Локомотив

Чардафон
34

99
Boxscore
5 31-10-2020
гр.Горна Оряховица
з. Никола Петров
Чавдар Троян

Чардафон 1
81

62
Boxscore
Девойки до 19г. | Зона Добруджа
3 04-11-2020
гр.Търговище
з. Д.Стефанов
Черно море Одесос ЖБК

Ънстопабъл
79

23
Boxscore
5 04-11-2020
гр.Търговище
з. Д.Стефанов
Ънстопабъл

ДУНАВ РУСЕ 2016 - СКБ
21

68
Boxscore
Девойки до 19г. | Зона "Добруджа"/Зонално първенство/класиране 1-3 място
1 13-04-2021
гр.Търговище
з. Д.Стефанов
ДУНАВ РУСЕ 2016 - СКБ

Светкавица Тщ.
64

40
Boxscore
4 21-04-2021
гр.Русе
з. Дунав
ДУНАВ РУСЕ 2016 - СКБ

Светкавица Тщ.
85

54
Boxscore
5 21-04-2021
гр.Русе
з. Дунав
Светкавица Тщ.

Черно море Одесос ЖБК
36

89
Boxscore
Юноши до 16 г. | Северна Източна Елитна група
18 03-04-2021
гр.Силистра
з. Дръстър - Силистра
Доростол - СКБ

Шумен
81

50
Boxscore
Юноши до 16 г. | Западна елитна група
29 28-02-2021
гр.Ботевград
з. Арена Ботевград
Балкан

Левски
106

55
Boxscore
Юноши до 16 г. | Зони Добруджа/Мизия - I див.
13 29-01-2021
гр.Велико Търново
з. Ивайло
Локомотив

Ънстопабъл
75

69
Boxscore
14 29-01-2021
гр.Велико Търново
з. Ивайло
Етър 49

"ДУНАВ РУСЕ 2016" 1
72

36
Boxscore
20 26-02-2021
гр.Горна Оряховица
з. Никола Петров
Етър 49

Локомотив
82

26
Boxscore
21 26-02-2021
гр.Горна Оряховица
з. Никола Петров
Стар Баскет

Светкавица - Сдружение
53

51
Boxscore
Юноши до 16 г. | Източна елитна група|1-ви турнир
1 23-04-2021
гр.Русе
з. Дунав
ДУНАВ РУСЕ 2016 - СКБ

Делфин - Бургас
15:00 Boxscore
2 23-04-2021
гр.Русе
з. Дунав
Доростол - СКБ

Черноморец Бургас
17:00 Boxscore
5 24-04-2021
гр.Русе
з. Дунав
Делфин - Бургас

Доростол - СКБ
10:00 Boxscore
6 24-04-2021
гр.Русе
з. Дунав
Черноморец Бургас

ДУНАВ РУСЕ 2016 - СКБ
12:00 Boxscore
Девойки до 16г. | Зони Добруджа/Мизия - Агр.
6 11-03-2021
гр.Търговище
з. Д.Стефанов
Чардафон

Светкавица - Сдружение
34

49
Boxscore
7 11-03-2021
гр.Търговище
з. Д.Стефанов
Черно море Одесос - ЖБК

ДУНАВ РУСЕ 2016 - СКБ
33

78
Boxscore
Момичета до 14г. | Зона Добруджа - А група
6 10-02-2021
гр.Русе
з. Дунав
Вълци - момичета

Светкавица - Сдружение
41

48
Boxscore
7 10-02-2021
гр.Русе
з. Дунав
Доростол - СКБ

Вълци - момичета
48

34
Boxscore
8 10-02-2021
гр.Русе
з. Дунав
Светкавица - Сдружение

ДУНАВ РУСЕ 2016 - СКБ
43

68
Boxscore
Момчета до 14 г. | Западна елитна група
29 28-02-2021
гр.Ботевград
з. Арена Ботевград
Балкан

Левски
83

81
Boxscore
Момчета до 14 г. | Зона Мизия
1 24-10-2020
гр.Велико Търново
з. Ивайло
Етър 49

Шампион Плевен
95

9
Boxscore
2 24-10-2020
гр.Велико Търново
з. Ивайло
Чавдар-Троян - Сдружение

Спартак-Пл
38

69
Boxscore
7 30-01-2021
гр.Русе
з. Дунав
Дунав 2007-Русе (СКБ)

Етър 49
71

51
Boxscore
10 30-01-2021
гр.Русе
з. Дунав
Дунав 2007-Русе (СКБ)

Чавдар-Троян - Сдружение
63

30
Boxscore
19 30-01-2021
гр.Русе
з. Дунав
Етър 49

Чавдар-Троян - Сдружение
49

72
Boxscore
31 17-04-2021
гр.Плевен
з. Балканстрой
Спартак-Пл

Чавдар-Троян - Сдружение
87

56
Boxscore
33 17-04-2021
гр.Плевен
з. Балканстрой
Раковски - СКБ

Дунав 2007-Русе (СКБ)
28

75
Boxscore
Момчета до 13 г. | Източна 1-ва дивизия/класиране 1-7 място
1 19-03-2021
гр.Търговище
з. Д.Стефанов
"Светкавица" - Търговище

Дунав Русе 2007
63

47
Boxscore
3 19-03-2021
гр.Търговище
з. Д.Стефанов
Дунав Русе 2007

"Шумен" - 13г.момчета
42

59
Boxscore
Момчета до 13 г. | Източна 1-ва дивизия/класиране 8-10 място
2 13-04-2021
гр.Търговище
з. Д.Стефанов
Вълци - 13г. момчета

Спартак Плевен
33

41
Boxscore
3 13-04-2021
гр.Търговище
з. Д.Стефанов
Спартак Плевен

Ънстопабъл
37

29
Boxscore
Момчета до 13 г. | зона Рила
1 21-03-2021
гр.Монтана
з. Младост - Монтана
Монтана 2003

Видабаскет
44

58
Boxscore
2 21-03-2021
гр.Монтана
з. Младост - Монтана
Видабаскет

Рилски спортист
24

79
Boxscore
3 21-03-2021
гр.Монтана
з. Младост - Монтана
Рилски спортист

Монтана 2003
74

39
Boxscore
Момчета до 12г, | Зона Мизия
4 31-01-2021
гр.Габрово
з. Орловец
Чардафон

Чавдар-Троян - Сдружение
29

56
Boxscore
17 18-04-2021
гр.Горна Оряховица
з. Никола Петров
Локомотив

Чавдар-Троян - Сдружение
17

73
Boxscore
19 18-04-2021
гр.Горна Оряховица
з. Никола Петров
Спартак-Пл

Чавдар-Троян - Сдружение
51

49
Boxscore
20 18-04-2021
гр.Горна Оряховица
з. Никола Петров
Локомотив

Шампион Плевен
40

13
Boxscore
Момчета до 12г, | Зона "Добруджа"/Зонално първенство/класиране 1-5 място
4 03-04-2021
гр.Силистра
з. Дръстър - Силистра
Черно Море Тича

Вълци Разград
58

54
Boxscore
КЛАСИРАНЕ
НБЛ



Няма изиграни срещи
НБЛ
Рилски спортист
Ръст: 175 см
Тегло: 76 кг
Рождена дата: 18-09-1991
Пост: Плеймейкър (1)
март
MVP23.3
Точки18.5
Борби3
Асистенции5
Отнети топки1
Минути23.1
Галерия
Партньори на клубовете
Molten