А1 Академик СофияАкадемик Бултекс 99БалканБероеЛевски Лукойл Рилски спортистСпартак-ПлЧерно море ТичаЧерноморец БургасЯмбол
СЪДИИ

Евстати Иванов

Евстати Иванов
Дата на раждане: 15-03-1992 г.
Съдия в НБЛ от: 2015г.
Съдийска комисия:Варна
СЪДИЯ: 2009
Сезон

Списък Срещи

Финали ДП за Юноши до 19 г. | Група Б
4 20-07-2020
гр.Варна
з. Христо Борисов
Черноморец Бургас

Доростол - СКБ
64

83
Boxscore Download PDF
10 21-07-2020
гр.Варна
з. Христо Борисов
Черно Море Тича

Черноморец Бургас
95

61
Boxscore Download PDF
14 22-07-2020
гр.Варна
з. Христо Борисов
Академик София

Черноморец Бургас
83

67
Boxscore Download PDF
19 23-07-2020
гр.Варна
з. Христо Борисов
Доростол - СКБ

Обединен ЦСКА София
74

78
Boxscore Download PDF
25 24-07-2020
гр.Варна
з. Христо Борисов
Доростол - СКБ

Черно Море Тича
45

93
Boxscore Download PDF
Финали ДП за Юноши до 19 г. | Финали ДП - 5 - 8 място
30 26-07-2020
гр.Варна
з. Христо Борисов
Обединен ЦСКА София

Левски
86

82
Boxscore Download PDF
31 26-07-2020
гр.Варна
з. Христо Борисов
Рилски спортист

Шампион 2006 - СК
73

71
Boxscore Download PDF
А група Мъже | ПЪРВИ ЕТАП
33 14-10-2019
гр.Шумен
з. Младост - Шумен
Шумен

Рилски спортист 2
93

56
Boxscore Download PDF
8 25-01-2020
гр.Шумен
з. Младост - Шумен
Шумен

Видабаскет
105

82
Boxscore Download PDF
25 08-12-2019
гр.Шумен
з. Младост - Шумен
Шумен

Чавдар Троян
115

82
Boxscore Download PDF
А група Мъже | ВТОРИ ЕТАП
59 15-03-2020
гр.Шумен
з. Младост - Шумен
Шумен

Славия
16.00 Boxscore
Българска Баскетболна Лига | А1 Изток ББЛ
4 12-10-2019
гр.Варна
з. Икономически университет
ЧЕРНО МОРЕ - А1 ЮНОШИ

СВЕТКАВИЦА
64

68
Boxscore Download PDF
5 12-10-2019
гр.Варна
з. Икономически университет
ШОУТАЙМ

КУЛТ
84

51
Boxscore Download PDF
6 12-10-2019
гр.Варна
з. Икономически университет
МУ ВАРНА

КОНСУМАТОРИТЕ
76

62
Boxscore Download PDF
17 26-10-2019
гр.Варна
з. Икономически университет
ИУ ВАРНА

СВЕТКАВИЦА
57

60
Boxscore Download PDF
18 26-10-2019
гр.Варна
з. Икономически университет
КОНСУМАТОРИТЕ

ОЛД ДЖИЙС
104

28
Boxscore Download PDF
19 09-11-2019
гр.Варна
з. Икономически университет
КУЛТ

ОЛД ДЖИЙС
72

45
Boxscore Download PDF
20 09-11-2019
гр.Варна
з. Икономически университет
СВЕТКАВИЦА

СТАРИТЕ ВЪЛЦИ
65

39
Boxscore Download PDF
21 09-11-2019
гр.Варна
з. Икономически университет
ШОУТАЙМ

ИУ ВАРНА
95

75
Boxscore Download PDF
31 23-11-2019
гр.Варна
з. Икономически университет
СВЕТКАВИЦА

КОНСУМАТОРИТЕ
64

70
Boxscore Download PDF
32 23-11-2019
гр.Варна
з. Икономически университет
ШОУТАЙМ

МУ ВАРНА
76

61
Boxscore Download PDF
69 01-02-2020
гр.Варна
з. Икономически университет
ЪНСТОПАБЪЛ

ШАБЛА
76

86
Boxscore Download PDF
70 01-02-2020
гр.Варна
з. Икономически университет
ОЛД ДЖИЙС

СТАРИТЕ ВЪЛЦИ
55

49
Boxscore Download PDF
77 15-02-2020
гр.Варна
з. Икономически университет
КУЛТ

ЧЕРНО МОРЕ - А1 ЮНОШИ
71

63
Boxscore Download PDF
78 15-02-2020
гр.Варна
з. Икономически университет
СВЕТКАВИЦА

ИУ ВАРНА
63

80
Boxscore Download PDF
79 15-02-2020
гр.Варна
з. Икономически университет
ШОУТАЙМ

ШАБЛА
69

83
Boxscore Download PDF
86 29-02-2020
гр.Варна
з. Икономически университет
ШАБЛА

ЧЕРНО МОРЕ - А1 ЮНОШИ
81

80
Boxscore Download PDF
Юноши до 19г. | Източна елитна група - север
4 20-10-2019
гр.Силистра
з. Дръстър - Силистра
Доростол - СКБ

Тунджа
62

79
Boxscore
25 19-01-2020
гр.Варна
з. Христо Борисов
Черно Море Тича

Доростол - СКБ
94

85
Boxscore
36 13-02-2020
гр.Варна
з. Христо Борисов
Черно Море Тича

Черноморец Бургас
110

60
Boxscore
37 29-02-2020
гр.Силистра
з. Дръстър - Силистра
Доростол - СКБ

Берое
82

83
Boxscore
44 00-00-0000
гр.Шумен
з. Младост - Шумен
Шумен

Черно Море Тича
11.00 Boxscore
Юноши до 19г. | Източна I дивизия - Б група
3 02-11-2019
гр.Добрич
з. Добротица
Кария

Спортбаскет
17

66
Boxscore
4 02-11-2019
гр.Добрич
з. Добротица
Добрич 93

Ънстопабъл -1
33

89
Boxscore
9 14-12-2019
гр.Генерал Тошево
з. Н.Й.Вапцаров
Кария

Спортбаскет
64

82
Boxscore
10 14-12-2019
гр.Генерал Тошево
з. Н.Й.Вапцаров
Добрич 93

Ънстопабъл -1
29

80
Boxscore
11 14-12-2019
гр.Генерал Тошево
з. Н.Й.Вапцаров
Добрич 93

Кария
27

52
Boxscore
12 14-12-2019
гр.Генерал Тошево
з. Н.Й.Вапцаров
Ънстопабъл -1

Спортбаскет
58

61
Boxscore
Девойки до 19г. | Зона Добруджа
7 03-11-2019
гр.Търговище
з. Д.Стефанов
Светкавица Тщ.

Чардафон
59

58
Boxscore
11 03-11-2019
гр.Търговище
з. Д.Стефанов
Черно море Одесос ЖБК

ДУНАВ РУСЕ 2016 - СКБ
80

70
Boxscore
12 03-11-2019
гр.Търговище
з. Д.Стефанов
Доростол - СКБ

Светкавица Тщ.
69

62
Boxscore
21 29-02-2020
гр.Силистра
з. Дръстър - Силистра
Лудогорец - Спортен клуб

Доростол - СКБ
8

94
Boxscore
Юноши до 16г. | Източна елитна група - север
7 16-11-2019
гр.Варна
з. Христо Борисов
Черно Море Тича

ДУНАВ РУСЕ 2016 - СКБ
96

64
Boxscore
Юноши до 16г. | Източна елитна група 1-ви турнир
3 16-02-2020
гр.Варна
з. Христо Борисов
Несебър СКБ

ДУНАВ РУСЕ 2016 - СКБ
72

66
Boxscore
4 16-02-2020
гр.Варна
з. Христо Борисов
Сливен баскет - СНЦ

Черно Море Тича
32

85
Boxscore
Юноши до 16г. | Квалификационен турнир - Силистра I дивизия
2 08-08-2020
гр.Силистра
з. Дръстър - Силистра
Ънстопабъл

Етър 49
89

86
Boxscore
3 08-08-2020
гр.Силистра
з. Дръстър - Силистра
Етър 49

Доростол - СКБ
64

100
Boxscore
Девойки до 16г. | Зона ,,Добруджа′′ и Зона ,,Мизия′′ - класиране 6-8 място
1 26-01-2020
гр.Търговище
з. Д.Стефанов
Вихър 2002 - Спортно сдружение

Зограф
25

71
Boxscore
3 26-01-2020
гр.Търговище
з. Д.Стефанов
Зограф

Спартак-ПЛ
40

51
Boxscore
4 01-03-2020
гр.Търговище
з. Д.Стефанов
Вихър 2002 - Спортно сдружение

Зограф
36

86
Boxscore
5 01-03-2020
гр.Търговище
з. Д.Стефанов
Спартак-ПЛ

Вихър 2002 - Спортно сдружение
58

25
Boxscore
6 01-03-2020
гр.Търговище
з. Д.Стефанов
Зограф

Спартак-ПЛ
29

41
Boxscore
Момчета до 14г. | Зона ,, Добруджа′′ и Зона ,,Мизия′′ - класирани 6-10 място
3 08-02-2020
гр.Генерал Тошево
з. Н.Й.Вапцаров
Спартак Варна

Спортбаскет-ГТ
26

73
Boxscore
4 08-02-2020
гр.Генерал Тошево
з. Н.Й.Вапцаров
ЧЕРНОМОРЕЦ - БАЛЧИК

Дунав 2007-Русе (СКБ)
44

63
Boxscore
5 08-02-2020
гр.Генерал Тошево
з. Н.Й.Вапцаров
" Ънстопабъл -1" Добрич

Спартак Варна
49

48
Boxscore
Момчета до 14г. | Източна елитна група - север
9 24-11-2019
гр.Варна
з. Христо Борисов
Черно Море Тича

Доростол - СКБ
53

100
Boxscore
Момчета до 14г. | Източна I дивизия - А група
6 08-12-2019
гр.Търговище
з. Д.Стефанов
Дунав 2007-Русе (СКБ)

Ънстопабъл
58

37
Boxscore
8 08-12-2019
гр.Търговище
з. Д.Стефанов
Светкавица - Сдружение

Ънстопабъл
65

46
Boxscore
Момчета до 14г. | Източна I дивизия - Б група
2 10-11-2019
гр.Варна
з. сп.зала "Елин Пелин"
" Ънстопабъл -1" Добрич

ЧЕРНОМОРЕЦ - БАЛЧИК
21

75
Boxscore
5 10-11-2019
гр.Варна
з. сп.зала "Елин Пелин"
Спортбаскет-ГТ

" Ънстопабъл -1" Добрич
32

44
Boxscore
6 07-12-2019
гр.Генерал Тошево
з. Н.Й.Вапцаров
ЧЕРНОМОРЕЦ - БАЛЧИК

Спортбаскет-ГТ
61

37
Boxscore
8 07-12-2019
гр.Генерал Тошево
з. Н.Й.Вапцаров
ЧЕРНОМОРЕЦ - БАЛЧИК

Стар Баскет
51

88
Boxscore
10 07-12-2019
гр.Генерал Тошево
з. Н.Й.Вапцаров
" Ънстопабъл -1" Добрич

Стар Баскет
22

99
Boxscore
Момичета до 14г. | Зона Добруджа - А група
7 17-11-2019
гр.Силистра
з. Дръстър - Силистра
Черно море Одесос ЖБК

Ънстопабъл
81

39
Boxscore
8 17-11-2019
гр.Силистра
з. Дръстър - Силистра
Спартак Варна

Вихър 2002 - Спортно сдружение
15

49
Boxscore
9 17-11-2019
гр.Силистра
з. Дръстър - Силистра
Доростол - СКБ

Черно море Одесос ЖБК
52

51
Boxscore
Момчета до 13 г. | Източна I дивизия - А група
9 01-12-2019
гр.Варна
з. Христо Борисов
Черно море Тича - 13г. момчета

Тунджа
74

39
Boxscore
10 01-12-2019
гр.Варна
з. Христо Борисов
Доростол - 13г.момчета

Стар Баскет - 13г. момчета
95

36
Boxscore
Момчета до 13 г. | Източна 1-ва дивизия - класиране 1-7 място
2 25-01-2020
гр.Варна
з. Христо Борисов
Стар Баскет - 13г. момчета

Спартак Плевен
63

53
Boxscore
3 25-01-2020
гр.Варна
з. Христо Борисов
Тунджа

Доростол - 13г.момчета
67

50
Boxscore
7 22-02-2020
гр.Силистра
з. Дръстър - Силистра
"Шумен" - 13г.момчета

Ънстопабъл
52

35
Boxscore
9 22-02-2020
гр.Силистра
з. Дръстър - Силистра
Доростол - 13г.момчета

"Шумен" - 13г.момчета
99

21
Boxscore
10 22-02-2020
гр.Силистра
з. Дръстър - Силистра
Ънстопабъл

Черно море Тича - 13г. момчета
26

86
Boxscore
Мини-момчета до 12 г. | Квалификационен турнир - Варна
9 11-07-2020
гр.Варна
з. Христо Борисов
Светкавица - Сдружение

Локомотив София
131

15
Boxscore
10 11-07-2020
гр.Варна
з. Христо Борисов
Свети Влас

Черно Море Тича
24

101
Boxscore
11 12-07-2020
гр.Варна
з. Христо Борисов
Свети Влас

Светкавица - Сдружение
35

95
Boxscore
Мини-момчета до 12 г. | Зона ,,Добруджа′′ - класиране 8-12място
4 02-02-2020
гр.Варна
з. Христо Борисов
Вълци Разград

Спартак Варна
72

20
Boxscore
5 02-02-2020
гр.Варна
з. Христо Борисов
ЧЕРНОМОРЕЦ - БАЛЧИК

Варнабаскет
34

32
Boxscore
Мини-момчета до 12 г. | Зона ,,Добруджа′′ - класиране 1-7място
1 18-01-2020
гр.Добрич
з. Добротица
Черно Море Тича

Ънстопабъл
83

44
Boxscore
3 18-01-2020
гр.Добрич
з. Добротица
Доростол - СКБ

Черно Море Тича
39

69
Boxscore
5 18-01-2020
гр.Добрич
з. Добротица
Стар Баскет

Доростол - СКБ
24

59
Boxscore
Мини-момчета до 12 г. | зона Добруджа - А група
3 26-10-2019
гр.Варна
з. Христо Борисов
Черно Море Тича

Светкавица - Сдружение
59

31
Boxscore
4 26-10-2019
гр.Варна
з. Христо Борисов
Ънстопабъл

Шумен
38

32
Boxscore
Мини-момчета до 12 г. | зона Добруджа - В група
1 19-10-2019
гр.Варна
з. сп.зала "Елин Пелин"
Стар Баскет

Варнабаскет
66

33
Boxscore
2 19-10-2019
гр.Варна
з. сп.зала "Елин Пелин"
ЧЕРНОМОРЕЦ - БАЛЧИК

Вихър 2002 - Спортно сдружение
64

14
Boxscore
5 19-10-2019
гр.Варна
з. сп.зала "Елин Пелин"
Ънстопабъл -1

ЧЕРНОМОРЕЦ - БАЛЧИК
20

40
Boxscore
11 30-11-2019
гр.Генерал Тошево
з. Н.Й.Вапцаров
Спорбаскет ГТ

Вихър 2002 - Спортно сдружение
8

34
Boxscore
14 30-11-2019
гр.Генерал Тошево
з. Н.Й.Вапцаров
Варнабаскет

ЧЕРНОМОРЕЦ - БАЛЧИК
35

55
Boxscore
15 30-11-2019
гр.Генерал Тошево
з. Н.Й.Вапцаров
Спартак Варна

Вихър 2002 - Спортно сдружение
58

21
Boxscore
16 30-11-2019
гр.Генерал Тошево
з. Н.Й.Вапцаров
ЧЕРНОМОРЕЦ - БАЛЧИК

Стар Баскет
38

64
Boxscore
20 18-12-2019
гр.Генерал Тошево
з. Н.Й.Вапцаров
Варнабаскет

Спорбаскет ГТ
115

7
Boxscore
21 18-12-2019
гр.Генерал Тошево
з. Н.Й.Вапцаров
Вихър 2002 - Спортно сдружение

Ънстопабъл -1
30

32
Boxscore
Мини-момичета до 12 г. | Зона Добруджа - А група
4 27-10-2019
гр.Варна
з. Локомотив
Спартак Варна

Шумен
18

48
Boxscore
5 27-10-2019
гр.Варна
з. Локомотив
Ънстопабъл

Вихър 2002 - Спортно сдружение
26

24
Boxscore
Приятески турнири и контролни срещи подрастващи | Международен турнир "Костадин Лазаров"
3 13-10-2019
з.
КК Оканик (Сърбия)

Шумен
09:00 Среща за ІІІ-то място Boxscore Download PDF
4 13-10-2019
з.
Северна Македония

България U17
11:00 Финал Boxscore Download PDF
Приятески турнири и контролни срещи подрастващи | 5-ТИ МЛАДЕЖКИ ЧЕРНОМОРСКИ ИГРИ
5 29-09-2019
гр.Варна
з. Христо Борисов
Тунджа

Буба Баскетбол
65

76
Boxscore Download PDF
6 29-09-2019
гр.Варна
з. Христо Борисов
Черно Море Тича

Обединен ЦСКА София
94

95
Boxscore Download PDF
Контролни срещи | Единични контролни срещи (мъже)
8 23-02-2020
гр.Варна
з. Христо Борисов
Черно море Тича

Спартак-Пл
17:00 Boxscore
КЛАСИРАНЕ
Национална Баскетболна Лига



Няма изиграни срещи
Галерия
Партньори на клубовете
Molten