А1 Академик СофияАкадемик Бултекс 99БалканБероеЛевски Лукойл Рилски спортистСпартак-ПлЧерно море ТичаЧерноморец БургасЯмбол
СЪДИИ

Владимир Вълчев

Владимир   Вълчев
Дата на раждане: 09-05-1994 г.
Място на раждане: Генерал Тошево
Съдия в НБЛ от: 2014г.
Съдийска комисия:Варна
СЪДИЯ: 2012
Сезон

Списък Срещи

Пето Държавно първенство баскетбол на колички | Първи турнир Габрово
1 08-08-2020
гр.Габрово
з. Орловец
БАЛКАН София БКХУ

Левски, БКХУ
48

56
Boxscore Download PDF
2 08-08-2020
гр.Габрово
з. Орловец
Левски, БКХУ

Черно море Тича (колички)
62

33
Boxscore Download PDF
3 09-08-2020
гр.Габрово
з. Орловец
Черно море Тича (колички)

БАЛКАН София БКХУ
35

55
Boxscore Download PDF
Финали ДП за Юноши до 19 г. | Група А
1 20-07-2020
гр.Варна
з. Христо Борисов
Буба Баскетбол

Шампион 2006 - СК
87

51
Boxscore Download PDF
2 20-07-2020
гр.Варна
з. Христо Борисов
Рилски спортист

Тунджа
74

76
Boxscore Download PDF
7 21-07-2020
гр.Варна
з. Христо Борисов
Тунджа

Буба Баскетбол
40

56
Boxscore Download PDF
Финали ДП за Юноши до 19 г. | Група Б
9 21-07-2020
гр.Варна
з. Христо Борисов
Обединен ЦСКА София

Левски
70

71
Boxscore Download PDF
13 22-07-2020
гр.Варна
з. Христо Борисов
Левски

Доростол - СКБ
88

59
Boxscore Download PDF
18 23-07-2020
гр.Варна
з. Христо Борисов
Черноморец Бургас

Левски
60

95
Boxscore Download PDF
23 24-07-2020
гр.Варна
з. Христо Борисов
Обединен ЦСКА София

Черноморец Бургас
79

59
Boxscore Download PDF
24 24-07-2020
гр.Варна
з. Христо Борисов
Левски

Академик София
74

83
Boxscore Download PDF
Финали ДП за Юноши до 19 г. | Финали ДП - 1 - 4 място
33 26-07-2020
гр.Варна
з. Христо Борисов
Академик София

Тунджа
62

67
Boxscore Download PDF
Финали ДП за Юноши до 19 г. | Финали ДП - 5 - 8 място
26 25-07-2020
гр.Варна
з. Христо Борисов
Рилски спортист

Обединен ЦСКА София
71

57
Boxscore Download PDF
27 25-07-2020
гр.Варна
з. Христо Борисов
Левски

Шампион 2006 - СК
58

69
Boxscore Download PDF
31 26-07-2020
гр.Варна
з. Христо Борисов
Рилски спортист

Шампион 2006 - СК
73

71
Boxscore Download PDF
Финали ДП за Девойки до 16 г. | Група А
13 30-07-2020
гр.Русе
з. Дунав -2
Шампион 2006 - СК

Левски
76

63
Boxscore Download PDF
19 31-07-2020
гр.Русе
з. Дунав
Левски

ДУНАВ РУСЕ 2016 - СКБ
56

66
Boxscore Download PDF
Финали ДП за Девойки до 16 г. | Група Б
11 30-07-2020
гр.Русе
з. Дунав
Рилски спортист

Асеновец 2005
86

49
Boxscore Download PDF
30 31-07-2020
гр.Русе
з. Дунав -2
Рилски спортист

Славия
74

49
Boxscore Download PDF
Финали ДП за Девойки до 16 г. | Полуфинални срещи
32 01-08-2020
гр.Русе
з. Дунав
Светкавица - Сдружение

Левски
68

62
Boxscore Download PDF
34 01-08-2020
гр.Русе
з. Дунав
Рилски спортист

Доростол - СКБ
77

58
Boxscore Download PDF
Финали ДП за Девойки до 16 г. | Финални срещи
35 02-08-2020
гр.Русе
з. Дунав
Асеновец 2005

Левски
65

43
Boxscore Download PDF
38 02-08-2020
гр.Русе
з. Дунав
ДУНАВ РУСЕ 2016 - СКБ

Рилски спортист
44

71
Boxscore Download PDF
А група Мъже | ПЪРВИ ЕТАП
33 14-10-2019
гр.Шумен
з. Младост - Шумен
Шумен

Рилски спортист 2
93

56
Boxscore Download PDF
25 08-12-2019
гр.Шумен
з. Младост - Шумен
Шумен

Чавдар Троян
115

82
Boxscore Download PDF
Българска Баскетболна Лига | А1 Изток ББЛ
10 19-10-2019
гр.Варна
з. Икономически университет
СВЕТКАВИЦА

ШАБЛА
52

50
Boxscore Download PDF
11 19-10-2019
гр.Варна
з. Икономически университет
ШОУТАЙМ

ЧЕРНО МОРЕ - А1 ЮНОШИ
86

93
Boxscore Download PDF
13 26-10-2019
гр.Варна
з. Икономически университет
МУ ВАРНА

ЪНСТОПАБЪЛ 2
104

43
Boxscore Download PDF
14 26-10-2019
гр.Варна
з. Икономически университет
СТАРИТЕ ВЪЛЦИ

ЪНСТОПАБЪЛ
72

63
Boxscore Download PDF
17 26-10-2019
гр.Варна
з. Икономически университет
ИУ ВАРНА

СВЕТКАВИЦА
57

60
Boxscore Download PDF
22 09-11-2019
гр.Варна
з. Икономически университет
ЧЕРНО МОРЕ - А1 ЮНОШИ

ШАБЛА
77

91
Boxscore Download PDF
23 09-11-2019
гр.Варна
з. Икономически университет
ЪНСТОПАБЪЛ

МУ ВАРНА
60

76
Boxscore Download PDF
31 23-11-2019
гр.Варна
з. Икономически университет
СВЕТКАВИЦА

КОНСУМАТОРИТЕ
64

70
Boxscore Download PDF
32 23-11-2019
гр.Варна
з. Икономически университет
ШОУТАЙМ

МУ ВАРНА
76

61
Boxscore Download PDF
Юноши до 19г. | Източна елитна група - север
4 20-10-2019
гр.Силистра
з. Дръстър - Силистра
Доростол - СКБ

Тунджа
62

79
Boxscore
22 14-12-2019
гр.Силистра
з. Дръстър - Силистра
Доростол - СКБ

Берое
86

69
Boxscore
43 00-00-0000
гр.Силистра
з. Дръстър - Силистра
Доростол - СКБ

Черноморец Бургас
13.00 Boxscore
Юноши до 19г. | Източна I дивизия - Б група
5 24-11-2019
гр.Генерал Тошево
з. Н.Й.Вапцаров
Ънстопабъл -1

Спортбаскет
46

72
Boxscore
6 24-11-2019
гр.Генерал Тошево
з. Н.Й.Вапцаров
Добрич 93

Кария
37

47
Boxscore
8 24-11-2019
гр.Генерал Тошево
з. Н.Й.Вапцаров
Спортбаскет

Добрич 93
75

45
Boxscore
Девойки до 19г. | Зона Добруджа
7 03-11-2019
гр.Търговище
з. Д.Стефанов
Светкавица Тщ.

Чардафон
59

58
Boxscore
9 03-11-2019
гр.Търговище
з. Д.Стефанов
ДУНАВ РУСЕ 2016 - СКБ

Доростол - СКБ
57

53
Boxscore
10 03-11-2019
гр.Търговище
з. Д.Стефанов
Чардафон

Лудогорец - Спортен клуб
82

6
Boxscore
Юноши до 16г. | Източна елитна група - север
6 09-11-2019
гр.Шумен
з. Младост - Шумен
Шумен

Черно Море Тича
35

100
Boxscore
Девойки до 16г. | Зона Добруджа
1 09-11-2019
гр.Варна
з. Христо Борисов
Вихър 2002 - Спортно сдружение

Черно море Одесос - ЖБК
10

139
Boxscore
Момчета до 14г. | Източна елитна група - север
3 02-11-2019
гр.Силистра
з. Дръстър - Силистра
Доростол - СКБ

Черно Море Тича
80

43
Boxscore
8 16-11-2019
гр.Силистра
з. Дръстър - Силистра
Доростол - СКБ

ДУНАВ РУСЕ 2016 - СКБ
80

55
Boxscore
Момчета до 14г. | Източна I дивизия - А група
7 08-12-2019
гр.Търговище
з. Д.Стефанов
Спартак-Пл

Етър 49
31

64
Boxscore
8 08-12-2019
гр.Търговище
з. Д.Стефанов
Светкавица - Сдружение

Ънстопабъл
65

46
Boxscore
Момчета до 14г. | Източна I дивизия - Б група
1 10-11-2019
гр.Варна
з. сп.зала "Елин Пелин"
Стар Баскет

Спартак Варна
124

17
Boxscore
5 10-11-2019
гр.Варна
з. сп.зала "Елин Пелин"
Спортбаскет-ГТ

" Ънстопабъл -1" Добрич
32

44
Boxscore
7 07-12-2019
гр.Генерал Тошево
з. Н.Й.Вапцаров
Спартак Варна

" Ънстопабъл -1" Добрич
60

50
Boxscore
8 07-12-2019
гр.Генерал Тошево
з. Н.Й.Вапцаров
ЧЕРНОМОРЕЦ - БАЛЧИК

Стар Баскет
51

88
Boxscore
Момичета до 14г. | Зона Добруджа - А група
6 17-11-2019
гр.Силистра
з. Дръстър - Силистра
Доростол - СКБ

Вихър 2002 - Спортно сдружение
41

24
Boxscore
9 17-11-2019
гр.Силистра
з. Дръстър - Силистра
Доростол - СКБ

Черно море Одесос ЖБК
52

51
Boxscore
10 17-11-2019
гр.Силистра
з. Дръстър - Силистра
Ънстопабъл

Спартак Варна
72

61
Boxscore
Момчета до 13 г. | Източна I дивизия - А група
6 01-12-2019
гр.Варна
з. Христо Борисов
Черно море Тича - 13г. момчета

Шумен - 13г.момчета
91

27
Boxscore
7 01-12-2019
гр.Варна
з. Христо Борисов
Стар Баскет - 13г. момчета

Тунджа
41

92
Boxscore
8 01-12-2019
гр.Варна
з. Христо Борисов
Шумен - 13г.момчета

Доростол - 13г.момчета
34

80
Boxscore
Мини-момчета до 12 г. | Квалификационен турнир - Варна
7 11-07-2020
гр.Варна
з. Христо Борисов
Черно Море Тича

Светкавица - Сдружение
74

44
Boxscore
9 11-07-2020
гр.Варна
з. Христо Борисов
Светкавица - Сдружение

Локомотив София
131

15
Boxscore
12 12-07-2020
гр.Варна
з. Христо Борисов
Черно Море Тича

Локомотив София
152

22
Boxscore
Мини-момчета до 12 г. | зона Добруджа - В група
1 19-10-2019
гр.Варна
з. сп.зала "Елин Пелин"
Стар Баскет

Варнабаскет
66

33
Boxscore
3 19-10-2019
гр.Варна
з. сп.зала "Елин Пелин"
Варнабаскет

Ънстопабъл -1
43

19
Boxscore
4 19-10-2019
гр.Варна
з. сп.зала "Елин Пелин"
Вихър 2002 - Спортно сдружение

Стар Баскет
16

75
Boxscore
11 30-11-2019
гр.Генерал Тошево
з. Н.Й.Вапцаров
Спорбаскет ГТ

Вихър 2002 - Спортно сдружение
8

34
Boxscore
12 30-11-2019
гр.Генерал Тошево
з. Н.Й.Вапцаров
Спартак Варна

Варнабаскет
56

53
Boxscore
13 30-11-2019
гр.Генерал Тошево
з. Н.Й.Вапцаров
Стар Баскет

Спорбаскет ГТ
86

13
Boxscore
15 30-11-2019
гр.Генерал Тошево
з. Н.Й.Вапцаров
Спартак Варна

Вихър 2002 - Спортно сдружение
58

21
Boxscore
Мини-момичета до 12 г. | Зона Добруджа - А група
4 27-10-2019
гр.Варна
з. Локомотив
Спартак Варна

Шумен
18

48
Boxscore
5 27-10-2019
гр.Варна
з. Локомотив
Ънстопабъл

Вихър 2002 - Спортно сдружение
26

24
Boxscore
Приятески турнири и контролни срещи подрастващи | Международен турнир "Костадин Лазаров"
1 12-10-2019
гр.Шумен
з. Арена Шумен
Северна Македония

КК Оканик (Сърбия)
89

69
Boxscore Download PDF
2 12-10-2019
гр.Шумен
з. Арена Шумен
Шумен

България U17
57

96
Boxscore
4 13-10-2019
з.
Северна Македония

България U17
11:00 Финал Boxscore Download PDF
Приятески турнири и контролни срещи подрастващи | 5-ТИ МЛАДЕЖКИ ЧЕРНОМОРСКИ ИГРИ
2 27-09-2019
гр.Варна
з. Христо Борисов
Обединен ЦСКА София

Буба Баскетбол
60

70
Boxscore Download PDF
3 28-09-2019
гр.Варна
з. Христо Борисов
Буба Баскетбол

Черно Море Тича
73

68
Boxscore Download PDF
4 28-09-2019
гр.Варна
з. Христо Борисов
Тунджа

Обединен ЦСКА София
77

88
Boxscore Download PDF
Контролни срещи | Единични контролни срещи (мъже)
4 29-09-2019
гр.Варна
з. Христо Борисов
Черно море Тича

Шумен


Boxscore
КЛАСИРАНЕ
Национална Баскетболна Лига



Няма изиграни срещи
Галерия
Партньори на клубовете
Molten