А1 Академик СофияАкадемик Бултекс 99БалканБероеЛевски Лукойл Рилски спортистСпартак-ПлЧерно море ТичаЧерноморец БургасЯмбол
СЪДИИ

Преслав Петков

Преслав Петков
Дата на раждане: 05-03-1998 г.
Място на раждане: Пловдив
Съдия от: 2015г.
Съдия в НБЛ от: 2019г.
Съдийска комисия:Пловдив
СЪДИЯ: 2019
КАНДИДАТ СЪДИЯ: 2014
Сезон

Списък Срещи

Финали ДП за Момичета до 12 г. | Група А
9 23-07-2020
гр.Самоков
з. Арена Самоков
Пирин Гоце Делчев

Черноморец 2014
28

59
Boxscore
16 24-07-2020
гр.Самоков
з. Арена Самоков - 2
Пирин Гоце Делчев

Асеновец 2005
35

52
Boxscore
23 24-07-2020
гр.Самоков
з. Арена Самоков
Славия

Черноморец 2014
21

46
Boxscore
27 25-07-2020
гр.Самоков
з. Арена Самоков
Черноморец 2014

Рилски спортист
30

35
Boxscore
Финали ДП за Момичета до 12 г. | Група Б
3 23-07-2020
гр.Самоков
з. Арена Самоков
ОСК Яворов

Локомотив София
31

46
Boxscore
Финали ДП за Момичета до 12 г. | Полуфинали
31 25-07-2020
гр.Самоков
з. Арена Самоков
Светкавица - Сдружение

Асеновец 2005
28

49
Boxscore
35 25-07-2020
гр.Самоков
з. Арена Самоков
Левски

Рилски спортист
27

35
Boxscore
Финали ДП за Момичета до 12 г. | Финали
37 26-07-2020
гр.Самоков
з. Арена Самоков
Черноморец 2014

Асеновец 2005
23

37
Boxscore
40 26-07-2020
гр.Самоков
з. Арена Самоков - 2
Пирин Гоце Делчев

Славия
28

34
Boxscore
Българска Баскетболна Лига | A1 Юг ББЛ
2 13-10-2019
гр.Перущица
з. Перущица
БК ХАСКОВО

БК ХЕБЪР
74

90
Boxscore Download PDF
4 13-10-2019
гр.Перущица
з. Перущица
МАКС СПОРТ

МАЙНА ТАУН
72

63
Boxscore Download PDF
12 15-12-2019
гр.Перущица
з. Перущица
АТЛЕТИК 95 КУКЛЕН

МАЙНА ТАУН
75

80
Boxscore Download PDF
17 16-11-2019
гр.Перущица
з. Перущица
МАЙНА ТАУН

ЯМБОЛ
74

71
Boxscore
Българска Баскетболна Лига | A2 Юг ББЛ
1 12-10-2019
гр.Перущица
з. Перущица
3.6.9. Баскетболен клуб

ОЛД СКУЛ БОЙС
69

63
Boxscore Download PDF
2 12-10-2019
гр.Перущица
з. Перущица
БК ПЕРУЩИЦА

ПЛОВДИВ БАСКЕТ
58

82
Boxscore Download PDF
3 19-10-2019
гр.Перущица
з. Перущица
ОЛД СКУЛ БОЙС

БК ПЕРУЩИЦА
88

72
Boxscore
4 19-10-2019
гр.Перущица
з. Перущица
БК ПРИЯТЕЛИ

3.6.9. Баскетболен клуб
66

71
Boxscore
6 26-10-2019
гр.Перущица
з. Перущица
БК ПЕРУЩИЦА

БК ПРИЯТЕЛИ
58

85
Boxscore
7 27-10-2019
гр.Перущица
з. Перущица
3.6.9. Баскетболен клуб

БК ПЕРУЩИЦА
83

69
Boxscore
9 16-11-2019
гр.Перущица
з. Перущица
ОЛД СКУЛ БОЙС

БК ПРИЯТЕЛИ
80

78
Boxscore Download PDF
20 15-12-2019
гр.Перущица
з. Перущица
3.6.9. Баскетболен клуб

ПЛОВДИВ БАСКЕТ
79

49
Boxscore Download PDF
Юноши до 19г. | Зона РОДОПИ 1-4 място - Финали
7 01-03-2020
гр.Хасково
з. Дружба Хасково
3.6.9. Баскетболен клуб

Златоград - СКБ
74

83
Boxscore
Юноши до 19г. | Зона РОДОПИ 1-4 място
1 15-02-2020
гр.Пловдив
з. Олимпиада
БК"Хасково"

Академик Бултекс 99
60

54
Boxscore
4 29-02-2020
гр.Пловдив
з. сп.зала СУ"В.Левски"
Академик Бултекс 99

3.6.9. Баскетболен клуб
108

68
Boxscore
5 01-03-2020
гр.Хасково
з. Дружба Хасково
БК"Хасково"

3.6.9. Баскетболен клуб
77

39
Boxscore
Юноши до 19г. | Зона Родопи
6 23-11-2019
гр.Пловдив
з. сп.зала СУ"В.Левски"
Златоград - СКБ

БК"Хасково"
59

106
Boxscore
7 23-11-2019
гр.Пловдив
з. сп.зала СУ"В.Левски"
Академик Бултекс 99

Златоград - СКБ
115

58
Boxscore
8 23-11-2019
гр.Пловдив
з. сп.зала СУ"В.Левски"
БК"Хасково"

3.6.9. Баскетболен клуб
91

48
Boxscore
Юноши до 16г. | Източна елитна група - юг
3 26-10-2019
гр.Пловдив
з. Сила
Академик Бултекс 99

Сливен баскет - СНЦ
93

35
Boxscore
Девойки до 16г. | Зона Родопи
1 02-11-2019
гр.Асеновград
з. Асеновец
Асеновец 2005

Перущица - СКБ
103

17
Boxscore
3 02-11-2019
гр.Асеновград
з. Асеновец
Академик-жени Пловдив

Асеновец 2005
22

105
Boxscore
Момчета до 14г. | зона Родопи 7-10 място
1 08-02-2020
гр.Пловдив
з. сп.зала СУ"В.Левски"
Рогош

Атлетик 95
78

40
Boxscore
3 08-02-2020
гр.Пловдив
з. сп.зала СУ"В.Левски"
Марица Кършияка 2012 - СКБ

Рогош
78

51
Boxscore
6 23-02-2020
гр.Златоград
з. ОУ
Златоград - СКБ

Атлетик 95
108

36
Boxscore
7 23-02-2020
гр.Златоград
з. ОУ
Златоград - СКБ

Марица Кършияка 2012 - СКБ
73

61
Boxscore
Момчета до 14г. | Източна елитна група - юг
6 26-10-2019
гр.Пловдив
з. сп.зала СУ"В.Левски"
Академик Бултекс 99

Берое
78

26
Boxscore
Момчета до 14г. | Зона Родопи
5 03-11-2019
з. сп.зала ОУ (с.Маноле)
БК"Хасково"

Рогош
74

31
Boxscore
6 03-11-2019
з. сп.зала ОУ (с.Маноле)
Златоград - СКБ

Атлетик 95
68

32
Boxscore
10 24-11-2019
гр.Пловдив
з. сп.зала СУ"В.Левски"
Рогош

Марица Кършияка 2012 - СКБ
73

86
Boxscore
11 24-11-2019
гр.Пловдив
з. сп.зала СУ"В.Левски"
Атлетик 95

Марица Кършияка 2012 - СКБ
0

20
Boxscore
12 24-11-2019
гр.Пловдив
з. сп.зала СУ"В.Левски"
Академик Бултекс 99-1

Рогош
91

39
Boxscore
Мини-момчета до 12 г. | Зона Родопи - 1-4 място
7 15-02-2020
гр.Пловдив
з. сп.зала СУ"В.Левски"
Марица Кършияка 2012 - СКБ

Академик Пловдив
58

39
Boxscore
8 15-02-2020
гр.Пловдив
з. сп.зала СУ"В.Левски"
Академик Бултекс 99

Хебър - СКБ
77

31
Boxscore
Мини-момчета до 12 г. | Зона Родопи
7 17-11-2019
гр.Перущица
з. Перущица
Марица Кършияка 2012 - СКБ

Хебър 1 - СКБ
34

32
Boxscore
9 17-11-2019
гр.Перущица
з. Перущица
Хебър 1 - СКБ

Перущица - СКБ
33

51
Boxscore
10 17-11-2019
гр.Перущица
з. Перущица
Хебър - СКБ

Марица Кършияка 2012 - СКБ
20

33
Boxscore
Купа България - Жени | Полуфинали
2 10-02-2020
гр.Стара Загора
з. Общинска
Локомотив СЗ

Берое-Стара Загора
42

86
Boxscore Download PDF
КЛАСИРАНЕ
Национална Баскетболна Лига



Няма изиграни срещи
Галерия
Партньори на клубовете
Molten

Fan Manager