А1 Академик СофияАкадемик Бултекс 99БалканБероеЛевски Лукойл Рилски спортистСпартак-ПлЧерно море ТичаЯмбол
СЪДИИ

Иван Станчев

Иван Станчев
Дата на раждане: 12-11-1980 г.
Място на раждане: Хасково
Съдия от: 2015г.
Съдийска комисия:Пловдив
СЪДИЯ - НАЦИОНАЛНА: 2007
Сезон

Списък Срещи

А група - жени | Финал за 3-то място
1 17-04-2019
гр.Стара Загора
з. Общинска
Локомотив - Стара Загора

Славия
82

55
Boxscore Download PDF
А група - жени | Плейоф (Полуфинали)
4 12-04-2019
гр.Стара Загора
з. Общинска
Локомотив - Стара Загора

Берое-Стара Загора
62

94
Boxscore Download PDF
А група - жени | Втори етап - Първа четворка, Разменено гостуване - 2019г.
2 02-02-2019
гр.Стара Загора
з. Общинска
Берое-Стара Загора

Славия
110

54
Boxscore Download PDF
4 09-02-2019
гр.Стара Загора
з. Общинска
Локомотив - Стара Загора

Берое-Стара Загора
62

90
Boxscore Download PDF
7 23-02-2019
гр.Стара Загора
з. Общинска
Локомотив - Стара Загора

Монтана 2003
56

100
Boxscore Download PDF
10 02-03-2019
гр.Стара Загора
з. Общинска
Берое-Стара Загора

Локомотив - Стара Загора
87

58
Boxscore Download PDF
14 16-03-2019
гр.Стара Загора
з. Общинска
Берое-Стара Загора

Славия
109

55
Boxscore Download PDF
22 03-04-2019
гр.Стара Загора
з. Общинска
Берое-Стара Загора

Локомотив - Стара Загора
89

73
Boxscore Download PDF
А група - жени | Първи етап – Осмица
29 15-12-2018
гр.Стара Загора
з. Общинска
Локомотив - Стара Загора

Монтана 2003
61

110
Boxscore Download PDF
37 11-01-2019
гр.Стара Загора
з. Общинска
Локомотив - Стара Загора

Шампион 2006 - СК
68

64
Boxscore Download PDF
55 25-01-2019
гр.Стара Загора
з. Общинска
Берое-Стара Загора

Септември 97
94

61
Boxscore Download PDF
А група - мъже | Плейоф (Полуфинали)
2 06-04-2019
гр.Бургас
з. Бойчо Брънзов
Черноморец Бургас (мъже)

Шумен
85

74
Boxscore Download PDF
А група - мъже | Плейоф (Четвъртфинали)
3 29-03-2019
гр.Троян
з. Чавдар
Чавдар Троян

Шумен
113

109
Boxscore Download PDF
5 31-03-2019
гр.Самоков
з. Арена Самоков
Рилски спортист 2

Черноморец Бургас (мъже)
64

86
Boxscore Download PDF
А група - мъже | Първи етап – Запад
11 18-11-2018
гр.Самоков
з. Арена Самоков
Рилски спортист 2

Атлетик
55

98
Boxscore Download PDF
18 09-12-2018
гр.Самоков
з. Арена Самоков
Рилски спортист 2

Видабаскет
99

62
Boxscore Download PDF
А група - мъже | Първи етап – Изток
4 21-10-2018
гр.Бургас
з. Бойчо Брънзов
Черноморец Бургас (мъже)

Шумен
91

55
Boxscore Download PDF
5 04-11-2018
гр.Троян
з. Чавдар
Чавдар Троян

Шумен
104

102
Boxscore Download PDF
BGO Баскетболна Лига | Национални Финали Шабла 2019
2 06-06-2019
гр.Шабла
з. Шабла
БАВНИ И ЯРОСТНИ

ЪНСТОПАБЪЛ
74

55
Boxscore Download PDF
3 06-06-2019
гр.Шабла
з. Шабла
СВЕТКАВИЦА

ЧАРДАФОН ОРЛОВЕЦ
99

83
Boxscore Download PDF
5 07-06-2019
гр.Шабла
з. Шабла
ШАБЛА

ЪНСТОПАБЪЛ
112

80
Boxscore Download PDF
8 07-06-2019
гр.Шабла
з. Шабла
СВЕТКАВИЦА

МИКС
70

78
Boxscore Download PDF
9 08-06-2019
гр.Шабла
з. Шабла
МАКС СПОРТ

ЪНСТОПАБЪЛ
99

57
Boxscore Download PDF
12 08-06-2019
гр.Шабла
з. Шабла
БК ХЕБЪР

МИКС
76

84
Boxscore Download PDF
ЮНОШИ до 19 г. - Редовен сезон | I Дивизия зона Загоре-Родопи, група А
4 09-12-2018
гр.Пазарджик
з. В.Левски - Пазарджик
Хебър - СКБ

БК"Хасково"
71

26
Boxscore
5 09-12-2018
гр.Пазарджик
з. В.Левски - Пазарджик
БК"Хасково"

Голдън сити
83

79
Boxscore
ДЕВОЙКИ до 19 г. редовен сезон | Зона Загоре-Родопи
3 21-10-2018
гр.Бургас
з. Бойчо Брънзов
Орфей

Академик-жени Пловдив
57

72
Boxscore
Юноши до 16г. - Финален турнир | Група А
2 01-06-2019
гр.Варна
з. Христо Борисов
Берое

Буба Баскетбол
79

94
Boxscore Download PDF
5 03-06-2019
гр.Варна
з. Христо Борисов
Балкан

Берое
70

79
Boxscore Download PDF
6 03-06-2019
гр.Варна
з. Христо Борисов
Буба Баскетбол

Тунджа
48

67
Boxscore Download PDF
Юноши до 16г. - Финален турнир | Група Б
10 02-06-2019
гр.Варна
з. Христо Борисов
Черно Море Тича

Обединен ЦСКА София
65

53
Boxscore Download PDF
Юноши до 16г. - Финален турнир | Полуфинали
13 04-06-2019
гр.Варна
з. Христо Борисов
Берое

Обединен ЦСКА София
60

56
Boxscore Download PDF
14 04-06-2019
гр.Варна
з. Христо Борисов
Рилски спортист

Балкан
67

60
Boxscore Download PDF
Юноши до 16г. - Финален турнир | Финали
18 05-06-2019
гр.Варна
з. Христо Борисов
Берое

Рилски спортист
96

90
Boxscore Download PDF
19 05-06-2019
гр.Варна
з. Христо Борисов
Левски

Буба Баскетбол
72

67
Boxscore Download PDF
Юноши до 16 г. | Зона Родопи-Загоре, финали, 4-6-то място
1 09-03-2019
гр.Перущица
з. Перущица
Перущица - СКБ

Хебър - СКБ
52

36
Boxscore
2 09-03-2019
гр.Перущица
з. Перущица
Хебър - СКБ

Черноморец
58

47
Boxscore
Юноши до 16 г. | Елитна група, Изток
5 21-10-2018
гр.Бургас
з. Бойчо Брънзов
Делфин-Бургас

Чардафон - Орловец
66

48
Boxscore
Юноши до 16 г. | I Дивизия зона Родопи
1 10-11-2018
гр.Пазарджик
з. В.Левски - Пазарджик
Хебър - СКБ

Перущица - СКБ
62

65
Boxscore
3 10-11-2018
гр.Пазарджик
з. В.Левски - Пазарджик
Розова долина

Хебър - СКБ
49

47
Boxscore
4 16-12-2018
гр.Перущица
з. Перущица
Перущица - СКБ

Хебър - СКБ
71

61
Boxscore
6 16-12-2018
гр.Перущица
з. Перущица
Розова долина

Перущица - СКБ
59

47
Boxscore
МОМЧЕТА до 14 г. | Загоре, Финал I Дивизия
1 19-01-2019
гр.Казанлък
з. Севтополис
Розова долина

Сливен-2010 - Спортен клуб
41

68
Boxscore
3 19-01-2019
гр.Казанлък
з. Севтополис
Сливен-2010 - Спортен клуб

Делфин - Бургас 2
49

54
Boxscore
5 19-01-2019
гр.Казанлък
з. Севтополис
Делфин - Бургас 2

Берое
20

0
Boxscore
МОМЧЕТА до 14 г. | I Дивизия зона Родопи
3 27-10-2018
гр.Златоград
з. ОУ
Рогош

Атлетик 95
59

27
Boxscore
4 27-10-2018
гр.Златоград
з. ОУ
Марица Кършияка 2012 - СКБ

Златоград - СКБ
75

57
Boxscore
8 24-11-2018
гр.Перущица
з. Перущица
Марица Кършияка 2012 - СКБ

Рогош
50

44
Boxscore
9 24-11-2018
гр.Перущица
з. Перущица
Перущица - СКБ

Златоград - СКБ
75

25
Boxscore
10 24-11-2018
гр.Перущица
з. Перущица
Атлетик 95

Марица Кършияка 2012 - СКБ
30

60
Boxscore
11 10-02-2019
з. сп.зала ОУ"В.Левски"с.Маноле
Перущица - СКБ

Марица Кършияка 2012 - СКБ
71

48
Boxscore
15 10-02-2019
з. сп.зала ОУ"В.Левски"с.Маноле
Златоград - СКБ

Рогош
52

65
Boxscore
16 18-05-2019
з. сп.зала ОУ"В.Левски"с.Маноле
Рогош

Перущица - СКБ
46

82
Boxscore
19 18-05-2019
з. сп.зала ОУ"В.Левски"с.Маноле
Марица Кършияка 2012 - СКБ

Рогош
65

45
Boxscore
Купа България, жени | Полуфинали
3 28-02-2019
гр.Стара Загора
з. Общинска
Берое-Стара Загора

Локомотив - Стара Загора
91

59
Boxscore Download PDF
http://diassport.com/
КЛАСИРАНЕ
НБЛ



Няма изиграни срещи
Галерия
http://www.festahotels.com
Партньори на клубовете
Molten

Fan Manager