А1 Академик СофияАкадемик Бултекс 99БалканБероеЛевски Лукойл Рилски спортистСпартак-ПлЧерно море ТичаЧерноморец Бургас  МъжеЯмбол
СЪДИИ

Петър Петров

Петър Петров
Дата на раждане: 18-05-1982 г.
Място на раждане: Русе
Съдия в НБЛ от: 2015г.
Награди и свирени финални турнири и мачове:

Финал на Ученически игри за 2013 г. - юноши

Финал на Ученически игри за 2014 г. - девойки

Съдийска комисия:Габрово
СЪДИЯ - НАЦИОНАЛНА: 2015
СЪДИЯ: 2012
КАНДИДАТ СЪДИЯ: 2009
Сезон

Списък Срещи

Национална Баскетболна Лига | Редовен сезон
2 05-10-2019
гр.Самоков
з. Арена Самоков
Рилски спортист

Спартак-Пл
92

75
Boxscore Download PDF ‘нимки
22 01-11-2019
гр.Самоков
з. Арена Самоков
Рилски спортист

Черно море Тича
108

92
Boxscore Download PDF ‘нимки
А група Мъже | ПЪРВИ ЕТАП
3 13-10-2019
гр.Шумен
з. Младост - Шумен
Шумен

Рилски спортист 2
102

78
Boxscore Download PDF
4 20-10-2019
гр.Троян
з. Чавдар
Чавдар Троян

Видабаскет
119

51
Boxscore Download PDF
16 17-11-2019
гр.Троян
з. Чавдар
Чавдар Троян

Славия
17.00 Boxscore
Българска Баскетболна Лига | Купа на ББЛ
1 02-11-2019
гр.Плевен
з. Балканстрой
ЯМБОЛ АМАТЬОРИ

ЧАРДАФОН КИДС
78

57
Boxscore Download PDF
3 02-11-2019
гр.Плевен
з. Балканстрой
МАКС СПОРТ

ЪНСТОПАБЪЛ
97

70
Boxscore
4 02-11-2019
гр.Плевен
з. Балканстрой
МИКС

ШОУТАЙМ
118

93
Boxscore
Юноши до 19г. | Източна елитна група - север
9 00-00-0000
гр.Шумен
з. Младост - Шумен
Шумен

Черноморец
13.00 Boxscore
10 09-11-2019
гр.Силистра
з. Дръстър - Силистра
Доростол - СКБ

Черно Море Тича
60

74
Boxscore
14 22-11-2019
гр.Шумен
з. Младост - Шумен
Шумен

Черно Море Тича
13.00 Boxscore
Юноши до 19г. | Източна I дивизия - А група
5 13-11-2019
гр.Русе
з. Дунав
ДУНАВ РУСЕ 2016 - СКБ

Светкавица
75

80
Boxscore
7 13-11-2019
гр.Русе
з. Дунав
Светкавица

Ънстопабъл
66

62
Boxscore
8 13-11-2019
гр.Русе
з. Дунав
ДУНАВ РУСЕ 2016 - СКБ

Черно море Тича - 1
47

79
Boxscore
Юноши до 16г. | Източна елитна група - север
2 19-10-2019
гр.Габрово
з. Орловец
Чардафон

Шумен
76

48
Boxscore
3 27-10-2019
гр.Шумен
з. Младост - Шумен
Шумен

ДУНАВ РУСЕ 2016 - СКБ
79

83
Boxscore
Юноши до 16г. | Източна I дивизия
9 10-11-2019
гр.Горна Оряховица
з. Никола Петров
Спартак-Пл

Доростол - СКБ
11

94
Boxscore
10 10-11-2019
гр.Горна Оряховица
з. Никола Петров
Шампион Плевен

Ънстопабъл
37

51
Boxscore
11 10-11-2019
гр.Горна Оряховица
з. Никола Петров
Етър 49

Локомотив
51

38
Boxscore
Момчета до 14г. | Източна елитна група - север
2 30-10-2019
гр.Русе
з. Дунав
ДУНАВ РУСЕ 2016 - СКБ

Доростол - СКБ
60

87
Boxscore
4 27-10-2019
гр.Шумен
з. Младост - Шумен
Шумен

ДУНАВ РУСЕ 2016 - СКБ
68

102
Boxscore
6 09-11-2019
гр.Силистра
з. Дръстър - Силистра
Доростол - СКБ

Шумен
110

39
Boxscore
Момчета до 14г. | Източна I дивизия - А група
1 16-11-2019
гр.Велико Търново
з. Ивайло
Етър 49

Дунав 2007-Русе (СКБ)
87

28
Boxscore
2 16-11-2019
гр.Велико Търново
з. Ивайло
Ънстопабъл

Спартак-Пл
39

22
Boxscore
3 16-11-2019
гр.Велико Търново
з. Ивайло
Светкавица - Сдружение

Дунав 2007-Русе (СКБ)
62

23
Boxscore
4 16-11-2019
гр.Велико Търново
з. Ивайло
Ънстопабъл

Етър 49
51

82
Boxscore
5 16-11-2019
гр.Велико Търново
з. Ивайло
Спартак-Пл

Светкавица - Сдружение
38

59
Boxscore
Момичета до 14г. | Зона Мизия
5 03-11-2019
гр.Габрово
з. Орловец
Шампион Плевен

Зограф
10

106
Boxscore
6 03-11-2019
гр.Габрово
з. Орловец
Чардафон

Спаркат-ПЛ
49

34
Boxscore
8 03-11-2019
гр.Габрово
з. Орловец
Шампион Плевен

Спаркат-ПЛ
15

67
Boxscore
Момичета до 14г. | Зона Добруджа - Б група
3 16-10-2019
гр.Русе
з. Дунав
Светкавица - Сдружение

ДУНАВ РУСЕ 2016 - СКБ
47

67
Boxscore
7 20-11-2019
гр.Търговище
з. Д.Стефанов
Вълци - момичета

Шумен
36

59
Boxscore
Момчета до 13 г. | Източна I дивизия - Б група
4 28-10-2019
гр.Търговище
з. Д.Стефанов
Шампион Плевен

Вихър 2002 - 13г. момчета
15

38
Boxscore
5 28-10-2019
гр.Търговище
з. Д.Стефанов
Спартак Плевен

Вълци - 13г. момчета
56

10
Boxscore
Мини-момчета до 12 г. | зона Добруджа - Б група
2 25-10-2019
гр.Русе
з. Дунав
Черно Море Тича -1

Шумен -1
43

25
Boxscore
4 25-10-2019
гр.Русе
з. Дунав
Черно Море Тича -1

ДУНАВ РУСЕ 2016 - СКБ
45

30
Boxscore
5 25-10-2019
гр.Русе
з. Дунав
Шумен -1

Доростол - СКБ
4

58
Boxscore
Мини-момчета до 12 г. | зона Добруджа - В група
8 08-11-2019
гр.Варна
з. сп.зала "Елин Пелин"
Стар Баскет

Ънстопабъл -1
72

11
Boxscore
9 08-11-2019
гр.Варна
з. сп.зала "Елин Пелин"
ЧЕРНОМОРЕЦ - БАЛЧИК

Спартак Варна
51

32
Boxscore
10 08-11-2019
гр.Варна
з. сп.зала "Елин Пелин"
Ънстопабъл -1

Спорбаскет ГТ
41

10
Boxscore
Контролни срещи (предсезонни) | Единични контролни срещи (мъже)
2 22-09-2019
гр.Стара Загора
з. Общинска
Берое

КРАЙОВА (Румъния)
19:00 Boxscore
Приятески турнири и контролни срещи подрастващи | Международен турнир "Костадин Лазаров"
1 12-10-2019
гр.Шумен
з. Арена Шумен
Северна Македония

КК Оканик (Сърбия)
89

69
Boxscore Download PDF
2 12-10-2019
гр.Шумен
з. Арена Шумен
Шумен

България U17
57

96
Boxscore
4 13-10-2019
з.
Северна Македония

България U17
11:00 Финал Boxscore Download PDF
http://diassport.com/
КЛАСИРАНЕ
Национална Баскетболна Лига
Спартак-Пл
Ръст: 201 см
Тегло: 105 кг
Рождена дата: 08-09-1990
Пост: Тежко крило - Лек Център (4-5)
октомври
MVP30.5
Точки22.5
Борби14.5
Асистенции1.5
Отнети топки1
Минути38.7
Галерия
Партньори на клубовете
Molten

Fan Manager