Академик ПловдивБалканБероеЛевски Лукойл Рилски спортистСпартак-ПлЧерно море ТичаЧерноморец БургасЯмбол
СЪДИИ

Петър Красимиров Петров

Петър Красимиров Петров
Дата на раждане: 18-05-1982 г.
Място на раждане: Русе
Съдия в НБЛ от: 2015г.
Награди и свирени финални турнири и мачове:

Финал на Ученически игри за 2013 г. - юноши

Финал на Ученически игри за 2014 г. - девойки

Съдийска комисия:Габрово
СЪДИЯ - НАЦИОНАЛНА: 2015
СЪДИЯ: 2012
КАНДИДАТ СЪДИЯ: 2009
Сезон

Списък Срещи

НБЛ | Плейоф - четвъртфинали
5 26-04-2021
гр.Плевен
з. Балканстрой
Спартак-Пл

Рилски спортист
67

109
Boxscore Download PDF ‘нимки
НБЛ | Редовен сезон
8 19-10-2020
гр.Плевен
з. Балканстрой
Спартак-Пл

Балкан
61

102
Boxscore Download PDF ‘нимки
23 15-12-2020
гр.Стара Загора
з. Общинска
Берое

Ямбол
64

75
Boxscore Download PDF ‘нимки
44 08-01-2021
гр.Ботевград
з. Арена Ботевград
Балкан

Спартак-Пл
85

79
Boxscore Download PDF ‘нимки
68 05-02-2021
гр.Самоков
з. Арена Самоков
Рилски спортист

Черно море Тича
96

45
Boxscore Download PDF ‘нимки
82 15-04-2021
гр.Бургас
з. Бойчо Брънзов
Черноморец Бургас

Черно море Тича
97

84
Boxscore Download PDF ‘нимки
ББЛ А група | ЦЕНТЪР
2 11-10-2020
гр.Габрово
з. Орловец
Чардафон

Бавни и яростни
42

74
Boxscore Download PDF
3 18-10-2020
гр.Троян
з. Чавдар
Бавни и яростни

Локомотив Горна Оряховица
84

68
Boxscore Download PDF
4 18-10-2020
гр.Троян
з. Чавдар
Чардафон

Чавдар Троян
77

101
Boxscore Download PDF
7 08-11-2020
гр.Габрово
з. Орловец
Чавдар Троян

Чардафон
72

71
Boxscore Download PDF
8 13-12-2020
гр.Велико Търново
з. Ивайло
Локомотив Горна Оряховица

Бавни и яростни
49

55
Boxscore Download PDF
9 22-11-2020
гр.Троян
з. Чавдар
Бавни и яростни

Чардафон
85

47
Boxscore Download PDF
10 22-11-2020
гр.Троян
з. Чавдар
Локомотив Горна Оряховица

Чавдар Троян
77

91
Boxscore Download PDF
16 24-01-2021
гр.Горна Оряховица
з. Никола Петров
Локомотив Горна Оряховица

Чардафон
60

53
Boxscore Download PDF
18 31-01-2021
гр.Велико Търново
з. Ивайло
Чардафон

Чавдар Троян
85

78
Boxscore Download PDF
ББЛ А група | Център + Юг
5 21-02-2021
гр.Габрово
з. Орловец
Локомотив Горна Оряховица

Берое А
48

71
Boxscore Download PDF
6 21-02-2021
гр.Габрово
з. Орловец
Чардафон

Несебър
52

78
Boxscore Download PDF
15 07-03-2021
гр.Плевен
з. Балканстрой
Перущица

Чавдар Троян
16:00 Boxscore Download PDF
16 07-03-2021
гр.Плевен
з. Балканстрой
Академик Пловдив А

Бавни и яростни
72

106
Boxscore Download PDF
21 28-03-2021
гр.Габрово
з. Орловец
Чавдар Троян

Берое А
72

104
Boxscore Download PDF
22 28-03-2021
гр.Габрово
з. Орловец
Чардафон

Несебър
68

81
Boxscore Download PDF
ББЛ А група | Плейофи Запад
14 02-06-2021
гр.София
з. Триадица
Хебър

Локомотив 2020
76

85
Boxscore
ББЛ А група | Плейофи Център
3 23-05-2021
гр.Велико Търново
з. Ивайло
Чардафон

Бавни и яростни
59

81
Boxscore Download PDF
4 23-05-2021
гр.Велико Търново
з. Ивайло
Локомотив Горна Оряховица

Чавдар Троян
77

73
Boxscore Download PDF
ББЛ А група | Национални финали ББЛ А група 2021
6 12-06-2021
гр.София
з. Триадица
Локомотив 2020

Бавни и яростни
88

86
Boxscore Download PDF
10 13-06-2021
гр.София
з. Триадица
Бавни и яростни

Шабла
75

59
Boxscore Download PDF
ББЛ Б група | ЦЕНТЪР
3 11-10-2020
гр.Габрово
з. Орловец
Чардафон Б

Локомотив Горна Оряховица Б
84

62
Boxscore Download PDF
4 06-03-2021
гр.Велико Търново
з. Ивайло
Борисов Студио Свищов

Локомотив Горна Оряховица Б
59

68
Boxscore Download PDF
13 22-11-2020
гр.Троян
з. Чавдар
Чардафон кидс

Гочита
91

87
Boxscore Download PDF
14 31-01-2021
гр.Велико Търново
з. Ивайло
Борисов Студио Свищов

Предаторс
65

73
Boxscore Download PDF
16 28-11-2020
гр.Велико Търново
з. Ивайло
Предаторс

Локомотив Горна Оряховица Б
50

48
Boxscore Download PDF
17 28-11-2020
гр.Велико Търново
з. Ивайло
Чардафон Б

Дрезден ЗУУ
87

73
Boxscore Download PDF
18 20-02-2021
гр.Велико Търново
з. Ивайло
Чардафон кидс

Борисов Студио Свищов
75

68
Boxscore Download PDF
19 27-03-2021
гр.Велико Търново
з. Ивайло
Предаторс

Чардафон кидс
78

75
Boxscore Download PDF
21 13-12-2020
гр.Плевен
з. Балканстрой
Гочита

Дрезден ЗУУ
62

68
Boxscore Download PDF
22 06-03-2021
гр.Велико Търново
з. Ивайло
Борисов Студио Свищов

Дрезден ЗУУ
58

79
Boxscore Download PDF
26 10-01-2021
гр.Габрово
з. Орловец
Предаторс

Борисов Студио Свищов
65

45
Boxscore Download PDF
27 10-01-2021
гр.Габрово
з. Орловец
Гочита

Чардафон кидс
71

45
Boxscore Download PDF
30 31-01-2021
гр.Велико Търново
з. Ивайло
Борисов Студио Свищов

Гочита
73

90
Boxscore Download PDF
31 24-01-2021
гр.Горна Оряховица
з. Никола Петров
Локомотив Горна Оряховица Б

Борисов Студио Свищов
72

55
Boxscore Download PDF
34 07-02-2021
гр.Габрово
з. Орловец
Борисов Студио Свищов

Чардафон Б
45

84
Boxscore Download PDF
36 07-02-2021
гр.Габрово
з. Орловец
Чардафон кидс

Предаторс
63

51
Boxscore Download PDF
39 20-02-2021
гр.Велико Търново
з. Ивайло
Гочита

Локомотив Горна Оряховица Б
72

81
Boxscore Download PDF
40 27-02-2021
гр.Велико Търново
з. Ивайло
Локомотив Горна Оряховица Б

Предаторс
68

56
Boxscore Download PDF
42 27-02-2021
гр.Велико Търново
з. Ивайло
Борисов Студио Свищов

Чардафон кидс
62

80
Boxscore Download PDF
Купа на ББЛ 2020/2021 | Купа на ББЛ
1 19-12-2020
гр.Ботевград
з. Арена Ботевград
Локомотив София

Ямбол Б
99

100
Boxscore Download PDF
3 19-12-2020
гр.Ботевград
з. Арена Ботевград
Фаб файв

Локомотив 2020
79

88
Boxscore Download PDF
ФИНАЛЕН ТУРНИР - Юноши до 19г. | Група А
7 03-06-2021
гр.София
з. Триадица
Шампион 2006 - СК

Буба Баскетбол
58

90
Boxscore Download PDF
8 03-06-2021
гр.София
з. Триадица
Септември - Сдружение

Черно Море Тича
59

85
Boxscore Download PDF
19 05-06-2021
гр.София
з. Триадица
Шампион 2006 - СК

Балкан
58

101
Boxscore
21 05-06-2021
гр.София
з. Триадица
Буба Баскетбол

Черно Море Тича
75

38
Boxscore Download PDF
ФИНАЛЕН ТУРНИР - Юноши до 19г. | Група Б
4 02-06-2021
гр.София
з. Триадица
Обединен ЦСКА София

Рилски спортист
75

82
Boxscore Download PDF
16 04-06-2021
гр.София
з. Триадица
Левски

Рилски спортист
69

68
Boxscore Download PDF
28 06-06-2021
гр.София
з. Триадица
Тунджа

Рилски спортист
70

66
Boxscore Download PDF
30 06-06-2021
гр.София
з. Триадица
Левски

Черноморец Бургас
74

79
Boxscore Download PDF
ФИНАЛЕН ТУРНИР - Юноши до 19г. | Полуфинални срещи
31 07-06-2021
гр.София
з. Триадица
Балкан

Рилски спортист
92

73
Boxscore Download PDF
33 07-06-2021
гр.София
з. Триадица
Буба Баскетбол

Левски
98

73
Boxscore Download PDF
ФИНАЛЕН ТУРНИР - Юноши до 19г. | Финални срещи
38 08-06-2021
гр.София
з. Триадица
Буба Баскетбол

Тунджа
85

59
Boxscore Download PDF
КУПА БФБ 2021 - Юноши до 19 г. | Четвъртфинали
1 12-05-2021
гр.Ямбол
з. Диана
Академик Бултекс 99

Буба Баскетбол
41

95
Boxscore Download PDF
3 12-05-2021
гр.Ямбол
з. Диана
Черно Море Тича

Обединен ЦСКА София
95

58
Boxscore Download PDF
КУПА БФБ 2021 - Юноши до 19 г. | Полуфинали
6 13-05-2021
гр.Ямбол
з. Диана
Берое

Тунджа
68

92
Boxscore Download PDF
КУПА БФБ 2021 - Юноши до 19 г. | Финали
8 14-05-2021
гр.Ямбол
з. Диана
Тунджа

Буба Баскетбол
70

101
Boxscore Download PDF
Юноши до 19Г. | Квалификационен турнир - I дивизия - зона ,,Добруджа′′, зона ,,Мизия′′ и зона ,,Загоре′′
8 09-06-2021
гр.Търговище
з. Д.Стефанов
Ънстопабъл

Чардафон
56

66
Boxscore
9 09-06-2021
гр.Търговище
з. Д.Стефанов
Етър 49

Делфин - Бургас
63

65
Boxscore
Юноши до 19Г. | Зона "Добруджа" - Класиране 4-8 място
1 24-03-2021
гр.Шумен
з. Младост - Шумен
Ънстопабъл

Шумен
78

61
Boxscore
3 24-03-2021
гр.Шумен
з. Младост - Шумен
Светкавица

Шумен
59

72
Boxscore
4 24-03-2021
гр.Шумен
з. Младост - Шумен
ЧЕРНОМОРЕЦ - БАЛЧИК

Ънстопабъл
46

80
Boxscore
Юноши до 19Г. | Зона Мизия
13 06-02-2021
гр.Габрово
з. Орловец
Чардафон

Шампион Плевен
69

29
Boxscore
16 06-02-2021
гр.Габрово
з. Орловец
Етър 49

Чардафон 1
76

56
Boxscore
Юноши до 19Г. | Зони Добруджа/Загоре - А група
1 06-11-2020
гр.Търговище
з. Д.Стефанов
Доростол - СКБ

Шумен
89

56
Boxscore
17 06-11-2020
гр.Търговище
з. Д.Стефанов
Доростол - СКБ

Светкавица
80

41
Boxscore
21 06-11-2020
гр.Търговище
з. Д.Стефанов
ДУНАВ РУСЕ 2016 - СКБ

Черноморец Бургас
44

66
Boxscore
Девойки до 19г. | Квалификационен турнир - Русе
3 07-05-2021
гр.Русе
з. Дунав
Левски

ДУНАВ РУСЕ 2016 - СКБ
65

69
Boxscore
5 07-05-2021
гр.Русе
з. Дунав
Левски

Локомотив София
65

47
Boxscore
6 07-05-2021
гр.Русе
з. Дунав
ДУНАВ РУСЕ 2016 - СКБ

Светкавица Тщ.
101

56
Boxscore
Девойки до 19г. | Зона Добруджа
1 04-11-2020
гр.Търговище
з. Д.Стефанов
Черно море Одесос ЖБК

Светкавица Тщ.
68

72
Boxscore
6 04-11-2020
гр.Търговище
з. Д.Стефанов
Светкавица Тщ.

ДУНАВ РУСЕ 2016 - СКБ
40

68
Boxscore
7 24-02-2021
гр.Търговище
з. Д.Стефанов
Вихър 2002

Ънстопабъл
47

25
Boxscore
9 24-02-2021
гр.Търговище
з. Д.Стефанов
Ънстопабъл

Светкавица Тщ.
16

59
Boxscore
Девойки до 19г. | Зона "Добруджа"/Зонално първенство/класиране 1-3 място
1 13-04-2021
гр.Търговище
з. Д.Стефанов
ДУНАВ РУСЕ 2016 - СКБ

Светкавица Тщ.
64

40
Boxscore
2 13-04-2021
гр.Търговище
з. Д.Стефанов
Черно море Одесос ЖБК

ДУНАВ РУСЕ 2016 - СКБ
67

46
Boxscore
3 13-04-2021
гр.Търговище
з. Д.Стефанов
Светкавица Тщ.

Черно море Одесос ЖБК
54

79
Boxscore
5 21-04-2021
гр.Русе
з. Дунав
Светкавица Тщ.

Черно море Одесос ЖБК
36

89
Boxscore
6 21-04-2021
гр.Русе
з. Дунав
Черно море Одесос ЖБК

ДУНАВ РУСЕ 2016 - СКБ
73

71
Boxscore
ФИНАЛЕН ТУРНИР – ЮНОШИ ДО 16г. | Група А
1 23-06-2021
гр.Русе
з. Дунав
Делфин - Бургас

Левски
78

83
Boxscore Download PDF
ФИНАЛЕН ТУРНИР – ЮНОШИ ДО 16г. | Група Б
11 24-06-2021
гр.Русе
з. Дунав
Шумен

Академик Бултекс 99
52

60
Boxscore Download PDF
16 24-06-2021
гр.Русе
з. Дунав
Шумен

Доростол - СКБ
43

76
Boxscore Download PDF
24 25-06-2021
з. Арена Русе
Чавдар-Троян

Академик Бултекс 99
69

58
Boxscore Download PDF
28 25-06-2021
з. Арена Русе
Балкан

Доростол - СКБ
55

42
Boxscore Download PDF
ФИНАЛЕН ТУРНИР – ЮНОШИ ДО 16г. | Полуфинали
33 26-06-2021
гр.Русе
з. Дунав
Буба Баскетбол

Доростол - СКБ
87

59
Boxscore Download PDF
ФИНАЛЕН ТУРНИР – ЮНОШИ ДО 16г. | Финали
36 27-06-2021
гр.Русе
з. Дунав
Левски

ДУНАВ РУСЕ 2016 - СКБ
78

84
Boxscore Download PDF
38 27-06-2021
гр.Русе
з. Дунав
Буба Баскетбол

Балкан
73

84
Boxscore Download PDF
Юноши до 16 г. | Южна Източна Елитна група
15 10-03-2021
гр.Троян
з. Чавдар
Чавдар-Троян

Академик Бултекс 99
68

55
Boxscore
Юноши до 16 г. | Източна елитна група|1-ви турнир
1 23-04-2021
гр.Русе
з. Дунав
ДУНАВ РУСЕ 2016 - СКБ

Делфин - Бургас
95

52
Boxscore
2 23-04-2021
гр.Русе
з. Дунав
Доростол - СКБ

Черноморец Бургас
111

18
Boxscore
5 24-04-2021
гр.Русе
з. Дунав
Делфин - Бургас

Доростол - СКБ
45

88
Boxscore
6 24-04-2021
гр.Русе
з. Дунав
Черноморец Бургас

ДУНАВ РУСЕ 2016 - СКБ
37

81
Boxscore
Юноши до 16 г. | Зони Добруджа/Мизия - I див.
4 29-01-2021
гр.Велико Търново
з. Ивайло
Спартак-Пл

Светкавица - Сдружение
68

70
Boxscore
16 29-01-2021
гр.Велико Търново
з. Ивайло
"ДУНАВ РУСЕ 2016" 1

Локомотив
71

28
Boxscore
19 26-02-2021
гр.Горна Оряховица
з. Никола Петров
Стар Баскет

Спартак-Пл
49

31
Boxscore
21 26-02-2021
гр.Горна Оряховица
з. Никола Петров
Стар Баскет

Светкавица - Сдружение
53

51
Boxscore
Юноши до 16 г. | Северна Източна Елитна група
1 24-10-2020
гр.Русе
з. Дунав
ДУНАВ РУСЕ 2016 - СКБ

Доростол - СКБ
71

59
Boxscore
13 09-04-2021
гр.Русе
з. Дунав
ДУНАВ РУСЕ 2016 - СКБ

Доростол - СКБ
80

59
Boxscore
15 05-03-2021
гр.Русе
з. Дунав
ДУНАВ РУСЕ 2016 - СКБ

Шумен
77

59
Boxscore
18 03-04-2021
гр.Силистра
з. Дръстър - Силистра
Доростол - СКБ

Шумен
81

50
Boxscore
Девойки до 16г. | Зона "Добруджа" и зона "Мизия"/Зонално първенство/класиране 1-4 място
1 29-04-2021
гр.Русе
з. Дунав
Светкавица - Сдружение

Чардафон
48

37
Boxscore
2 29-04-2021
гр.Русе
з. Дунав
ДУНАВ РУСЕ 2016 - СКБ

Черно море Одесос - ЖБК
73

39
Boxscore
4 29-04-2021
гр.Русе
з. Дунав
Чардафон

ДУНАВ РУСЕ 2016 - СКБ
38

76
Boxscore
5 29-05-2021
гр.Търговище
з. Д.Стефанов
Светкавица - Сдружение

ДУНАВ РУСЕ 2016 - СКБ
47

51
Boxscore
6 29-05-2021
гр.Търговище
з. Д.Стефанов
Черно море Одесос - ЖБК

Чардафон
70

71
Boxscore
7 29-05-2021
гр.Търговище
з. Д.Стефанов
Светкавица - Сдружение

Чардафон
61

33
Boxscore
Девойки до 16г. | Зони Добруджа/Мизия - Агр.
7 11-03-2021
гр.Търговище
з. Д.Стефанов
Черно море Одесос - ЖБК

ДУНАВ РУСЕ 2016 - СКБ
33

78
Boxscore
9 11-03-2021
гр.Търговище
з. Д.Стефанов
Чардафон

Черно море Одесос - ЖБК
54

45
Boxscore
10 11-03-2021
гр.Търговище
з. Д.Стефанов
ДУНАВ РУСЕ 2016 - СКБ

Шумен
54

24
Boxscore
ФИНАЛЕН ТУРНИР Момичета до 14 г. | Група А
14 07-07-2021
гр.Русе
з. Дунав
Миньор - Баскетболна школа

Берое-Стара Загора
16

78
Boxscore
15 07-07-2021
гр.Русе
з. Дунав
Славия

Спартак - Плевен
50

40
Boxscore
ФИНАЛЕН ТУРНИР Момичета до 14 г. | Група Б
2 06-07-2021
гр.Русе
з. Дунав
Рилски спортист

Локомотив София
42

65
Boxscore
26 08-07-2021
гр.Русе
з. Дунав
Черноморец 2014

Рилски спортист
48

56
Boxscore
27 08-07-2021
гр.Русе
з. Дунав
Локомотив София

ДУНАВ РУСЕ 2016 - СКБ
50

62
Boxscore
ФИНАЛЕН ТУРНИР Момичета до 14 г. | Полуфинални срещи
34 09-07-2021
гр.Русе
з. Дунав
ДУНАВ РУСЕ 2016 - СКБ

Левски
65

36
Boxscore
ФИНАЛЕН ТУРНИР Момичета до 14 г. | Финални срещи
38 10-07-2021
гр.Русе
з. Дунав
Берое

ДУНАВ РУСЕ 2016 - СКБ
55

58
Boxscore
Момичета до 14г. | Квалификационен турнир - Русе
0 21-06-2021
гр.Русе
з. Дунав
ДУНАВ РУСЕ 2016 - СКБ

Спартак - Плевен
72

50
Boxscore
0 21-06-2021
гр.Русе
з. Дунав
Спартак - Плевен

Светкавица - Сдружение
56

52
Boxscore
0 21-06-2021
гр.Русе
з. Дунав
Шампион 2006 - СК

ДУНАВ РУСЕ 2016 - СКБ
34

75
Boxscore
0 22-06-2021
гр.Русе
з. Дунав
Шампион 2006 - СК

Спартак - Плевен
23

51
Boxscore
0 22-06-2021
гр.Русе
з. Дунав
ДУНАВ РУСЕ 2016 - СКБ

Светкавица - Сдружение
51

20
Boxscore
Момичета до 14г. | Зона Добруджа - А група
5 10-02-2021
гр.Русе
з. Дунав
Доростол - СКБ

ДУНАВ РУСЕ 2016 - СКБ
25

72
Boxscore
7 10-02-2021
гр.Русе
з. Дунав
Доростол - СКБ

Вълци - момичета
48

34
Boxscore
8 10-02-2021
гр.Русе
з. Дунав
Светкавица - Сдружение

ДУНАВ РУСЕ 2016 - СКБ
43

68
Boxscore
Момичета до 14г. | зона Рила
14 15-05-2021
гр.Монтана
з. Младост - Монтана
Монтана 2003

Миньор - Баскетболна школа
36

56
Boxscore
16 15-05-2021
гр.Монтана
з. Младост - Монтана
Рилски спортист

Монтана 2003
91

31
Boxscore
Момчета до 14 г. | Зона Мизия
7 30-01-2021
гр.Русе
з. Дунав
Дунав 2007-Русе (СКБ)

Етър 49
71

51
Boxscore
10 30-01-2021
гр.Русе
з. Дунав
Дунав 2007-Русе (СКБ)

Чавдар-Троян
63

30
Boxscore
19 30-01-2021
гр.Русе
з. Дунав
Етър 49

Чавдар-Троян
49

72
Boxscore
Момчета до 14 г. | Северна Източна Елитна група
15 09-03-2021
гр.Шумен
з. Младост - Шумен
Шумен

Делфин - Бургас
65

30
Boxscore
17 13-03-2021
гр.Шумен
з. Младост - Шумен
Шумен

Черноморец Бургас
76

37
Boxscore
Момчета до 13 г. | Източна 1-ва дивизия/класиране 1-7 място
1 19-03-2021
гр.Търговище
з. Д.Стефанов
"Светкавица" - Търговище

Дунав Русе 2007
63

47
Boxscore
2 19-03-2021
гр.Търговище
з. Д.Стефанов
Делфин - Бургас

Черно море Тича - 13
54

74
Boxscore
4 19-03-2021
гр.Търговище
з. Д.Стефанов
"Светкавица" - Търговище

Делфин - Бургас
52

72
Boxscore
Момчета до 13 г. | зона Рила
1 21-03-2021
гр.Монтана
з. Младост - Монтана
Монтана 2003

Видабаскет
44

58
Boxscore
2 21-03-2021
гр.Монтана
з. Младост - Монтана
Видабаскет

Рилски спортист
24

79
Boxscore
3 21-03-2021
гр.Монтана
з. Младост - Монтана
Рилски спортист

Монтана 2003
74

39
Boxscore
7 18-04-2021
гр.Ботевград
з. Георги Христов
Балкан

МИНЬОР 2015
86

50
Boxscore
8 18-04-2021
гр.Ботевград
з. Георги Христов
Монтана 2003

Рилски спортист
29

58
Boxscore
0 16-05-2021
гр.Монтана
з. Младост - Монтана
Видабаскет

МИНЬОР 2015
41

67
Boxscore
14 16-05-2021
гр.Монтана
з. Младост - Монтана
Монтана 2003

Балкан
32

101
Boxscore
Момчета до 12г, | зона Рила ІІ-ри полусезон А група
1 17-04-2021
гр.Ботевград
з. Георги Христов
Балкан

БК,,Миньор 2015 -1
69

43
Boxscore
4 17-04-2021
гр.Ботевград
з. Георги Христов
Рилски спортист

Балкан
45

71
Boxscore
Момчета до 12г, | Квалификационен турнир - Ботевград
1 22-05-2021
гр.Ботевград
з. Арена Ботевград
Балкан

Левски
103

21
Boxscore
4 22-05-2021
гр.Ботевград
з. Арена Ботевград
Чардафон

Балкан
25

85
Boxscore
Момчета до 12г, | Зона Мизия
12 11-04-2021
гр.Плевен
з. Балканстрой
Локомотив

Спартак-Пл
18

73
Boxscore
13 11-04-2021
гр.Плевен
з. Балканстрой
Шампион Плевен

Чавдар-Троян
21

106
Boxscore
Момчета до 12г, | Зона Добруджа - Б група
3 23-10-2020
гр.Разград
з. Лудогорец
Вълци Разград

Шумен
74

22
Boxscore
4 23-10-2020
гр.Разград
з. Лудогорец
ДУНАВ РУСЕ 2016 - СКБ

Светкавица - Сдружение
37

38
Boxscore
6 18-11-2020
гр.Търговище
з. Д.Стефанов
Светкавица - Сдружение

Вълци Разград
23

60
Boxscore
7 18-11-2020
гр.Търговище
з. Д.Стефанов
Шумен

ДУНАВ РУСЕ 2016 - СКБ
39

45
Boxscore
Момчета до 12г, | Зона "Добруджа"/Зонално първенство/класиране 1-5 място
2 03-04-2021
гр.Силистра
з. Дръстър - Силистра
Доростол - СКБ

Черно Море Тича
86

45
Boxscore
Турнири и контролни срещи | НБЛ
15 30-09-2020
гр.Плевен
з. Балканстрой
Спартак-Пл

Черно море Тича
18:00 Boxscore
16 03-10-2020
гр.Плевен
з. Балканстрой
Спартак-Пл

Левски Лукойл
17:00 Boxscore
1 29-10-2020
гр.Ботевград
з. Арена Ботевград
България

Балкан
11:30 Boxscore
Турнири и контролни срещи | Приятелски турнир "Георги Христов"
1 15-09-2020
гр.Ботевград
з. Арена Ботевград
Балкан

Рилски спортист
83

84
Boxscore
КЛАСИРАНЕ
НБЛ



Няма изиграни срещи
Галерия
Партньори на клубовете
Molten