А1 Академик СофияАкадемик Бултекс 99БалканБероеЛевски Лукойл Рилски спортистСпартак-ПлЧерно море ТичаЯмбол
СЪДИИ

Вилислав Гатев

Вилислав Гатев
Дата на раждане: 03-12-1991 г.
Място на раждане: Плевен
Съдия от: 2013г.
Съдия в НБЛ от: 2017г.
Съдийска комисия:Плевен
СЪДИЯ: 2013
КАНДИДАТ СЪДИЯ: 2010
Сезон

Списък Срещи

А група - жени | Втори етап - Първа четворка, Разменено гостуване - 2019г.
5 17-02-2019
гр.Монтана
з. Младост - Монтана
Монтана 2003

Берое-Стара Загора
73

76
Boxscore Download PDF
21 03-04-2019
гр.Монтана
з. Младост - Монтана
Монтана 2003

Славия
97

42
Boxscore Download PDF
А група - жени | Първи етап – Осмица
6 20-10-2018
гр.Монтана
з. Младост - Монтана
Монтана 2003

Шампион 2006 - СК
89

65
Boxscore Download PDF
16 03-11-2018
гр.Монтана
з. Младост - Монтана
Монтана 2003

Академик-жени Пловдив
100

50
Boxscore Download PDF
А група - мъже | Втори етап - Първа петица
2 20-01-2019
гр.Троян
з. Чавдар
Чавдар Троян

ССК Икономически университет - Варна
80

77
Boxscore Download PDF
6 03-02-2019
гр.Правец
з. Правец
А1 Академик София

Атлетик
105

65
Boxscore Download PDF
7 10-02-2019
гр.Троян
з. Чавдар
Чавдар Троян

А1 Академик София
89

67
Boxscore Download PDF
А група - мъже | Втори етап - Втора четворка
1 04-03-2019
гр.Видин
з. Фестивална
Видабаскет

Шумен
89

91
Boxscore Download PDF
А група - мъже | Първи етап – Запад
8 04-11-2018
гр.Видин
з. Фестивална
Видабаскет

Рилски спортист 2
62

82
Boxscore Download PDF
16 02-12-2018
гр.Видин
з. Фестивална
Видабаскет

Атлетик
88

98
Boxscore Download PDF
19 16-12-2018
гр.Видин
з. Фестивална
Видабаскет

Шампион 2006
92

79
Boxscore Download PDF
А група - мъже | Първи етап – Изток
1 14-10-2018
гр.Троян
з. Чавдар
Чавдар Троян

Черноморец Бургас (мъже)
60

81
Boxscore Download PDF
BGO Баскетболна Лига | ББЛ ЦЕНТЪР Плейофи
8 06-04-2019
гр.Плевен
з. Балканстрой
ЛОКОМОТИВ ГОРНА ОРЯХОВИЦА

DELTA GUARD - PREDATORS
86

94
Boxscore Download PDF
BGO Баскетболна Лига | BGO БЛ Център
8 15-12-2018
гр.Горна Оряховица
з. Никола Петров
ЧАВДАР

ЧАРДАФОН ОРЛОВЕЦ
59

56
Boxscore Download PDF
11 27-10-2018
гр.Горна Оряховица
з. Никола Петров
DELTA GUARD - PREDATORS

ЛОКОМОТИВ ГОРНА ОРЯХОВИЦА
83

57
Boxscore Download PDF
16 15-12-2018
гр.Горна Оряховица
з. Никола Петров
ЛОКОМОТИВ ГОРНА ОРЯХОВИЦА

БАШ МЕЧКИТЕ
20

0
Boxscore
17 10-11-2018
гр.Свищов
з. Септември
ДРЕЗДЕН ЗУУ

ЛОКОМОТИВ ГОРНА ОРЯХОВИЦА
71

59
Boxscore Download PDF
19 10-11-2018
гр.Свищов
з. Септември
DELTA GUARD - PREDATORS

ЧАВДАР
70

84
Boxscore Download PDF
20 10-11-2018
гр.Свищов
з. Септември
БАШ МЕЧКИТЕ

BORISOV STUDIOS - СВИЩОВ
0

20
Boxscore Download PDF
22 02-02-2019
гр.Велико Търново
з. Ивайло
BORISOV STUDIOS - СВИЩОВ

ДРЕЗДЕН ЗУУ
36

78
Boxscore Download PDF
23 24-11-2018
гр.Плевен
з. Балканстрой
БАВНИ И ЯРОСТНИ

ПЕРЕСТРОЙКА ЦЕНТЪР
71

57
Boxscore Download PDF
24 24-11-2018
гр.Плевен
з. Балканстрой
ЧАРДАФОН ОРЛОВЕЦ

DELTA GUARD - PREDATORS
20

0
Boxscore
35 15-12-2018
гр.Горна Оряховица
з. Никола Петров
ДРЕЗДЕН ЗУУ

БАВНИ И ЯРОСТНИ
47

73
Boxscore Download PDF
39 02-02-2019
гр.Велико Търново
з. Ивайло
ЧАВДАР

DELTA GUARD - PREDATORS
71

95
Boxscore Download PDF
Юноши до 19г. - Финален турнир | Полуфинали
14 17-05-2019
гр.София
з. Триадица
Рилски спортист

Тунджа
66

74
Boxscore Download PDF
Юноши до 19г. - Финален турнир | Група А
3 15-05-2019
гр.София
з. Триадица
Шампион 2006 - СК

Левски
73

72
Boxscore Download PDF
Юноши до 19г. - Финален турнир | Група Б
7 14-05-2019
гр.София
з. Триадица
Обединен ЦСКА София

Рилски спортист
76

83
Boxscore Download PDF
12 16-05-2019
гр.София
з. Триадица
Шумен

Рилски спортист
75

83
Boxscore Download PDF
ЮНОШИ до 19 г. - Редовен сезон | І дивизия ЗАПАД - Финални срещи
2 17-05-2019
гр.София
з. Триадица
Ахил

Славия
10:00 Boxscore
ЮНОШИ до 19 г. - Редовен сезон | Зона Добруджа/Мизия, I Дивизия, 1-5-то място
1 23-02-2019
гр.Габрово
з. Орловец
Чардафон

Доростол - СКБ
50

53
Boxscore
3 23-02-2019
гр.Габрово
з. Орловец
Ънстопабъл

Доростол - СКБ
33

73
Boxscore
ЮНОШИ до 19 г. - Редовен сезон | Елитна група - Запад
28 26-01-2019
гр.Ботевград
з. Георги Христов
Балкан

Обединен ЦСКА София
63

72
Boxscore
ЮНОШИ до 19 г. - Редовен сезон | I Дивизия зона Мизия
7 09-12-2018
гр.Плевен
з. Балканстрой
Чавдар Троян

Етър 49
76

53
Boxscore
8 09-12-2018
гр.Плевен
з. Балканстрой
Чардафон

Спартак-Пл
94

52
Boxscore
9 22-12-2018
гр.Троян
з. Чавдар
Спартак-Пл

Чавдар Троян
55

92
Boxscore
12 22-12-2018
гр.Троян
з. Чавдар
Чардафон

Чавдар Троян
50

82
Boxscore
ЮНОШИ до 19 г. - Редовен сезон | I Дивизия зона Рила
9 01-12-2018
гр.Монтана
з. Младост - Монтана
Слава 99

Ботев 2012
60

55
Boxscore
10 01-12-2018
гр.Монтана
з. Младост - Монтана
Ботев 2012

Видабаскет
40

39
Boxscore
ЮНОШИ до 19 г. - Редовен сезон | Елитна група Изток
32 19-01-2019
гр.Русе
з. Дунав
ДУНАВ РУСЕ 2016 - СКБ

Черно Море Тича
67

119
Boxscore
ДЕВОЙКИ до 19 г. редовен сезон | Зона Добруджа-Мизия, Група А
7 17-11-2018
гр.Русе
з. Дунав
Чардафон Орловец Гб.

Зограф
69

13
Boxscore
10 17-11-2018
гр.Русе
з. Дунав
Черно море Одесос ЖБК

Чардафон Орловец Гб.
83

60
Boxscore
Юноши до 16 г. | ЕЛИТНА ГРУПА - ЗАПАД
36 24-02-2019
гр.Троян
з. Чавдар
Чавдар-Троян - Сдружение

Рилски спортист
46

86
Boxscore
МОМЧЕТА до 14 г. | ЕЛИТНА ГРУПА - ЗАПАД
1 14-10-2018
гр.Троян
з. Чавдар
Чавдар-Троян - Сдружение

БУБА Баскетбол
78

63
Boxscore
МОМЧЕТА до 14 г. | Елитна Група, Изток
25 19-01-2019
гр.Русе
з. Дунав
ДУНАВ РУСЕ 2016 - СКБ

Черно Море Тича
71

61
Boxscore
МОМИЧЕТА до 14 г. | КВАЛИФИКАЦИОНЕН ТУРНИР - РУСЕ
2 01-06-2019
гр.Русе
з. Дунав
Светкавица - Сдружение

Черно море Одесос ЖБК
40

67
Boxscore
3 01-06-2019
гр.Русе
з. Дунав
Черно море Одесос ЖБК

ДУНАВ РУСЕ 2016 - СКБ
68

57
Boxscore
МОМИЧЕТА до 14 г. | Зони Витоша и Рила
8 03-11-2018
гр.Монтана
з. Младост - Монтана
Монтана 2003

Шампион 2006 - СК
63

48
Boxscore
15 01-12-2018
гр.Монтана
з. Младост - Монтана
Монтана 2003

Рилски спортист
22

52
Boxscore
МОМИЧЕТА до 14 г. | Зона Мизия
5 14-04-2019
гр.Габрово
з. Орловец
Чардафон - Орловец

Раковски - СКБ
70

13
Boxscore
6 14-04-2019
гр.Габрово
з. Орловец
Росица

Зограф
40

49
Boxscore
МОМИЧЕТА до 12 г. - Редовен сезон | КВАЛИФИКАЦИОНЕН ТУРНИР - РУСЕ
1 11-05-2019
гр.Русе
з. Дунав
ДУНАВ РУСЕ 2016 - СКБ

Вълци Разград
108

15
Boxscore
2 11-05-2019
гр.Русе
з. Дунав
Черноморец 2014

Светкавица - Сдружение
51

62
Boxscore
МОМИЧЕТА до 12 г. - Редовен сезон | КВАЛИФИКАЦИОНЕН ТУРНИР - ГАБРОВО
1 24-04-2019
гр.Габрово
з. Орловец
Чардафон - Орловец

Берое-Стара Загора
27

24
Boxscore
2 24-04-2019
гр.Габрово
з. Орловец
Берое-Стара Загора

Шампион 2006 - СК
27

21
Boxscore
3 24-04-2019
гр.Габрово
з. Орловец
Шампион 2006 - СК

Чардафон - Орловец
7

39
Boxscore
МОМИЧЕТА до 12 г. - Редовен сезон | Зона Рила
6 25-11-2018
гр.Монтана
з. Младост - Монтана
Миньор - Баскетболна школа

Рилски спортист
20

21
Boxscore
7 25-11-2018
гр.Монтана
з. Младост - Монтана
Рилски спортист

Монтана 2003
45

20
Boxscore
МОМЧЕТА до 12 г. - Редовен сезон | КВАЛИФИКАЦИОНЕН ТУРНИР - ПЛЕВЕН
2 01-05-2019
гр.Плевен
з. Балканстрой
Обединен ЦСКА София

Дунав 2007-Русе (СКБ)
66

19
Boxscore
3 01-05-2019
гр.Плевен
з. Балканстрой
Ънстопабъл

Обединен ЦСКА София
44

77
Boxscore
5 02-05-2019
гр.Плевен
з. Балканстрой
Дунав 2007-Русе (СКБ)

Ънстопабъл
48

56
Boxscore
6 02-05-2019
гр.Плевен
з. Балканстрой
Спартак-Пл

Обединен ЦСКА София
41

62
Boxscore
МОМЧЕТА до 12 г. - Редовен сезон | Зона Мизия
4 21-10-2018
гр.Плевен
з. Балканстрой
Шампион Плевен

Чавдар-Троян - Сдружение
9

58
Boxscore
5 21-10-2018
гр.Плевен
з. Балканстрой
Дунав 2007-Русе (СКБ)

Етър 49
45

37
Boxscore
1 27-10-2018
гр.Велико Търново
з. Ивайло
Чавдар-Троян - Сдружение

Етър 49
32

65
Boxscore
2 27-10-2018
гр.Велико Търново
з. Ивайло
Спартак-Пл

Шампион Плевен
58

6
Boxscore
http://www.festahotels.com
КЛАСИРАНЕ
НБЛ



Няма изиграни срещи
Галерия
Партньори на клубовете
Molten

Fan Manager