А1 Академик СофияАкадемик Бултекс 99БалканБероеЛевски Лукойл Рилски спортистСпартак-ПлЧерно море ТичаЧерноморец БургасЯмбол
СЪДИИ

Александър Пейков

Александър Пейков
Дата на раждане: 12-02-1996 г.
Място на раждане: Русе
Съдия от: 2013г.
Съдия в НБЛ от: 2014г.
Награди и свирени финални турнири и мачове:

Финали за момчета до 14 години - град Варна
Коледен турнир за аматьори БАЛ - Варна 12-13.12.2015, финал 3/4 място

Ученически финали по баскетбол в град Русе 05.05.2016 г. - 08.05.2016 г., момичета 11-12 клас - финал 3/4 място.

Ученически финали по баскетбол в град Търговище 05.06.2014 г. - 08.06.2014 г., момчета 5-7 клас - финал 3/4 място.

Ученически финали по баскетбол в град Варна 19.05.2016 г. – 22.05.2016 г., момичета 8-10 клас – финал 1/2 място.

 

Международен турнир по баскетбол за жени „Русчукъ" 26-28.09.2014г.

 

Участие в 22-ри международен европейски баскетболен лагер за съдии - Can Do Basketball Referee′s Camp", Education & Training - 02-08.06.2015г., съчетан със съдийстване на проведените срещи от Финали за момчета (кадети) и Финали за момичета (кадетки) в допълнение и ръководене на БФБ Аматьорска лига жени (София) - финал 3/4 място.

Международен турнир по баскетбол за жени „Русчукъ" 25-27.09.2015г. /финал 3-4 място

Съдийска комисия:Варна
СЪДИЯ: 2013
КАНДИДАТ СЪДИЯ: 2010
Сезон

Списък Срещи

А група Мъже | ПЪРВИ ЕТАП
3 13-10-2019
гр.Шумен
з. Младост - Шумен
Шумен

Рилски спортист 2
102

78
Boxscore Download PDF
8 25-01-2020
гр.Шумен
з. Младост - Шумен
Шумен

Видабаскет
105

82
Boxscore Download PDF
25 08-12-2019
гр.Шумен
з. Младост - Шумен
Шумен

Чавдар Троян
115

82
Boxscore Download PDF
Българска Баскетболна Лига | А1 Изток ББЛ
10 19-10-2019
гр.Варна
з. Икономически университет
СВЕТКАВИЦА

ШАБЛА
52

50
Boxscore Download PDF
11 19-10-2019
гр.Варна
з. Икономически университет
ШОУТАЙМ

ЧЕРНО МОРЕ - А1 ЮНОШИ
86

93
Boxscore Download PDF
12 19-10-2019
гр.Варна
з. Икономически университет
КУЛТ

КОНСУМАТОРИТЕ
43

69
Boxscore Download PDF
22 09-11-2019
гр.Варна
з. Икономически университет
ЧЕРНО МОРЕ - А1 ЮНОШИ

ШАБЛА
77

91
Boxscore Download PDF
23 09-11-2019
гр.Варна
з. Икономически университет
ЪНСТОПАБЪЛ

МУ ВАРНА
60

76
Boxscore Download PDF
33 23-11-2019
гр.Варна
з. Икономически университет
КУЛТ

ЪНСТОПАБЪЛ 2
71

46
Boxscore Download PDF
35 23-11-2019
гр.Варна
з. Икономически университет
ЧЕРНО МОРЕ - А1 ЮНОШИ

СТАРИТЕ ВЪЛЦИ
93

54
Boxscore Download PDF
37 30-11-2019
гр.Варна
з. Икономически университет
КОНСУМАТОРИТЕ

ШОУТАЙМ
56

78
Boxscore Download PDF
38 30-11-2019
гр.Варна
з. Икономически университет
ОЛД ДЖИЙС

СВЕТКАВИЦА
48

71
Boxscore Download PDF
39 30-11-2019
гр.Варна
з. Икономически университет
ИУ ВАРНА

КУЛТ
73

57
Boxscore Download PDF
41 30-11-2019
гр.Варна
з. Икономически университет
ЪНСТОПАБЪЛ 2

ЪНСТОПАБЪЛ
40

72
Boxscore Download PDF
58 11-01-2020
гр.Варна
з. Икономически университет
СТАРИТЕ ВЪЛЦИ

МУ ВАРНА
62

104
Boxscore Download PDF
59 11-01-2020
гр.Варна
з. Икономически университет
ЧЕРНО МОРЕ - А1 ЮНОШИ

ЪНСТОПАБЪЛ 2
86

47
Boxscore Download PDF
60 11-01-2020
гр.Варна
з. Икономически университет
ШОУТАЙМ

ЪНСТОПАБЪЛ
70

52
Boxscore Download PDF
71 01-02-2020
гр.Варна
з. Икономически университет
СВЕТКАВИЦА

ЧЕРНО МОРЕ - А1 ЮНОШИ
66

73
Boxscore Download PDF
76 08-02-2020
гр.Варна
з. Икономически университет
СТАРИТЕ ВЪЛЦИ

ЪНСТОПАБЪЛ 2
0

20
Boxscore
77 08-02-2020
гр.Варна
з. Икономически университет
ШАБЛА

СВЕТКАВИЦА
92

85
Boxscore Download PDF
78 08-02-2020
гр.Варна
з. Икономически университет
ЧЕРНО МОРЕ - А1 ЮНОШИ

ШОУТАЙМ
47

67
Boxscore Download PDF
Юноши до 19г. | Източна елитна група - север
16 07-12-2019
гр.Силистра
з. Дръстър - Силистра
Доростол - СКБ

Шумен
108

36
Boxscore
25 19-01-2020
гр.Варна
з. Христо Борисов
Черно Море Тича

Доростол - СКБ
94

85
Boxscore
29 24-01-2020
гр.Варна
з. Христо Борисов
Черно Море Тича

Шумен
106

35
Boxscore
Юноши до 19г. | Източна I дивизия - А група
10 13-12-2019
гр.Търговище
з. Д.Стефанов
Ънстопабъл

ДУНАВ РУСЕ 2016 - СКБ
31

60
Boxscore
12 13-12-2019
гр.Търговище
з. Д.Стефанов
ДУНАВ РУСЕ 2016 - СКБ

Светкавица
64

81
Boxscore
Юноши до 19г. | Източна I дивизия - Б група
1 02-11-2019
гр.Добрич
з. Добротица
Спортбаскет

Добрич 93
66

19
Boxscore
2 02-11-2019
гр.Добрич
з. Добротица
Ънстопабъл -1

Кария
62

20
Boxscore
5 24-11-2019
гр.Генерал Тошево
з. Н.Й.Вапцаров
Ънстопабъл -1

Спортбаскет
46

72
Boxscore
7 24-11-2019
гр.Генерал Тошево
з. Н.Й.Вапцаров
Ънстопабъл -1

Кария
89

35
Boxscore
8 24-11-2019
гр.Генерал Тошево
з. Н.Й.Вапцаров
Спортбаскет

Добрич 93
75

45
Boxscore
9 14-12-2019
гр.Генерал Тошево
з. Н.Й.Вапцаров
Кария

Спортбаскет
64

82
Boxscore
10 14-12-2019
гр.Генерал Тошево
з. Н.Й.Вапцаров
Добрич 93

Ънстопабъл -1
29

80
Boxscore
11 14-12-2019
гр.Генерал Тошево
з. Н.Й.Вапцаров
Добрич 93

Кария
27

52
Boxscore
12 14-12-2019
гр.Генерал Тошево
з. Н.Й.Вапцаров
Ънстопабъл -1

Спортбаскет
58

61
Boxscore
Девойки до 19г. | Зона Добруджа
8 03-11-2019
гр.Търговище
з. Д.Стефанов
Лудогорец - Спортен клуб

Черно море Одесос ЖБК
12

98
Boxscore
12 03-11-2019
гр.Търговище
з. Д.Стефанов
Доростол - СКБ

Светкавица Тщ.
69

62
Boxscore
Юноши до 16г. | Източна елитна група - север
6 09-11-2019
гр.Шумен
з. Младост - Шумен
Шумен

Черно Море Тича
35

100
Boxscore
Юноши до 16г. | Източна I дивизия
19 15-12-2019
гр.Търговище
з. Д.Стефанов
Доростол - СКБ

Ънстопабъл
75

32
Boxscore
20 15-12-2019
гр.Търговище
з. Д.Стефанов
Светкавица - Сдружение

Шампион Плевен
59

34
Boxscore
Девойки до 16г. | Зона Добруджа
1 09-11-2019
гр.Варна
з. Христо Борисов
Вихър 2002 - Спортно сдружение

Черно море Одесос - ЖБК
10

139
Boxscore
Девойки до 16г. | Зона ,,Добруджа′′ и Зона ,,Мизия′′ - класиране 6-8 място
2 26-01-2020
гр.Търговище
з. Д.Стефанов
Спартак-ПЛ

Вихър 2002 - Спортно сдружение
44

17
Boxscore
3 26-01-2020
гр.Търговище
з. Д.Стефанов
Зограф

Спартак-ПЛ
40

51
Boxscore
Момчета до 14г. | Източна елитна група - север
5 10-11-2019
гр.Варна
з. Христо Борисов
Черно Море Тича

ДУНАВ РУСЕ 2016 - СКБ
53

61
Boxscore
11 01-12-2019
гр.Русе
з. Дунав
ДУНАВ РУСЕ 2016 - СКБ

Черно Море Тича
77

60
Boxscore
Момчета до 14г. | Източна I дивизия - А група
6 08-12-2019
гр.Търговище
з. Д.Стефанов
Дунав 2007-Русе (СКБ)

Ънстопабъл
58

37
Boxscore
7 08-12-2019
гр.Търговище
з. Д.Стефанов
Спартак-Пл

Етър 49
31

64
Boxscore
Момчета до 14г. | Източна I дивизия - Б група
3 10-11-2019
гр.Варна
з. сп.зала "Елин Пелин"
Стар Баскет

Спортбаскет-ГТ
131

16
Boxscore
4 10-11-2019
гр.Варна
з. сп.зала "Елин Пелин"
Спартак Варна

ЧЕРНОМОРЕЦ - БАЛЧИК
27

67
Boxscore
Момичета до 14г. | Зона Добруджа - А група
3 20-10-2019
гр.Добрич
з. Добротица
Вихър 2002 - Спортно сдружение

Черно море Одесос ЖБК
19

84
Boxscore
4 20-10-2019
гр.Добрич
з. Добротица
Ънстопабъл

Доростол - СКБ
29

76
Boxscore
5 20-10-2019
гр.Добрич
з. Добротица
Черно море Одесос ЖБК

Спартак Варна
82

15
Boxscore
Момичета до 14г. | Зона ,,Добруджа′′ - класиране 1-5място
4 09-02-2020
гр.Силистра
з. Дръстър - Силистра
Светкавица - Сдружение

Шумен
55

36
Boxscore
5 09-02-2020
гр.Силистра
з. Дръстър - Силистра
Черно море Одесос ЖБК

Доростол - СКБ
37

52
Boxscore
Момчета до 13 г. | Източна 1-ва дивизия - класиране 1-7 място
1 25-01-2020
гр.Варна
з. Христо Борисов
Тунджа - 13г.

Черно море Тича - 13г. момчета
75

57
Boxscore
2 25-01-2020
гр.Варна
з. Христо Борисов
Стар Баскет - 13г. момчета

Спартак Плевен
63

53
Boxscore
Мини-момчета до 12 г. | зона Добруджа - В група
17 18-12-2019
гр.Генерал Тошево
з. Н.Й.Вапцаров
Спорбаскет ГТ

Спартак Варна
11

42
Boxscore
18 18-12-2019
гр.Генерал Тошево
з. Н.Й.Вапцаров
Вихър 2002 - Спортно сдружение

Варнабаскет
18

66
Boxscore
19 18-12-2019
гр.Генерал Тошево
з. Н.Й.Вапцаров
Ънстопабъл -1

Спартак Варна
21

44
Boxscore
21 18-12-2019
гр.Генерал Тошево
з. Н.Й.Вапцаров
Вихър 2002 - Спортно сдружение

Ънстопабъл -1
30

32
Boxscore
Мини-момчета до 12 г. | Зона ,,Добруджа′′ - класиране 1-7място
1 18-01-2020
гр.Добрич
з. Добротица
Черно Море Тича

Ънстопабъл
83

44
Boxscore
2 18-01-2020
гр.Добрич
з. Добротица
Светкавица - Сдружение

Стар Баскет
58

17
Boxscore
4 18-01-2020
гр.Добрич
з. Добротица
Ънстопабъл

Светкавица - Сдружение
31

51
Boxscore
Мини-момчета до 12 г. | Зона ,,Добруджа′′ - класиране 8-12място
1 02-02-2020
гр.Варна
з. Христо Борисов
Черно Море Тича -1

Спартак Варна
61

30
Boxscore
2 02-02-2020
гр.Варна
з. Христо Борисов
ЧЕРНОМОРЕЦ - БАЛЧИК

Вълци Разград
37

59
Boxscore
3 02-02-2020
гр.Варна
з. Христо Борисов
Варнабаскет

Черно Море Тича -1
42

66
Boxscore
Мини-момичета до 12 г. | Зона Добруджа - А група
2 27-10-2019
гр.Варна
з. Локомотив
Вихър 2002 - Спортно сдружение

Шумен
14

58
Boxscore
3 27-10-2019
гр.Варна
з. Локомотив
Ънстопабъл

Черно море Одесос ЖБК
8

35
Boxscore
Приятески турнири и контролни срещи подрастващи | Международен турнир "Костадин Лазаров"
1 12-10-2019
гр.Шумен
з. Арена Шумен
Северна Македония

КК Оканик (Сърбия)
89

69
Boxscore Download PDF
2 12-10-2019
гр.Шумен
з. Арена Шумен
Шумен

България U17
57

96
Boxscore
3 13-10-2019
з.
КК Оканик (Сърбия)

Шумен
09:00 Среща за ІІІ-то място Boxscore Download PDF
http://allstar.basketball.bg/
КЛАСИРАНЕ
Национална Баскетболна Лига
Черноморец Бургас
Ръст: 217 см
Тегло: 125 кг
Рождена дата: 20-09-1995
Пост: Център (5)
януари
MVP23
Точки12.7
Борби15.7
Асистенции2
Отнети топки0.3
Минути34.2
Галерия
Партньори на клубовете
Molten

Fan Manager