А1 Академик СофияАкадемик Бултекс 99БалканБероеЛевски Лукойл Рилски спортистСпартак-ПлЧерно море ТичаЯмбол
СЪДИИ

Александър Пейков

Александър Пейков
Дата на раждане: 12-02-1996 г.
Място на раждане: Русе
Съдия от: 2013г.
Съдия в НБЛ от: 2014г.
Награди и свирени финални турнири и мачове:

Финали за момчета до 14 години - град Варна
Коледен турнир за аматьори БАЛ - Варна 12-13.12.2015, финал 3/4 място

Ученически финали по баскетбол в град Русе 05.05.2016 г. - 08.05.2016 г., момичета 11-12 клас - финал 3/4 място.

Ученически финали по баскетбол в град Търговище 05.06.2014 г. - 08.06.2014 г., момчета 5-7 клас - финал 3/4 място.

Ученически финали по баскетбол в град Варна 19.05.2016 г. – 22.05.2016 г., момичета 8-10 клас – финал 1/2 място.

 

Международен турнир по баскетбол за жени „Русчукъ" 26-28.09.2014г.

 

Участие в 22-ри международен европейски баскетболен лагер за съдии - Can Do Basketball Referee′s Camp", Education & Training - 02-08.06.2015г., съчетан със съдийстване на проведените срещи от Финали за момчета (кадети) и Финали за момичета (кадетки) в допълнение и ръководене на БФБ Аматьорска лига жени (София) - финал 3/4 място.

Международен турнир по баскетбол за жени „Русчукъ" 25-27.09.2015г. /финал 3-4 място

Съдийска комисия:Варна
Сезон

Списък Срещи

А група - мъже | Втори етап - Първа петица
18 17-03-2019
гр.Бургас
з. Бойчо Брънзов
Черноморец Бургас (мъже)

Атлетик
82

70
Boxscore Download PDF
А група - мъже | Първи етап – Изток
7 18-11-2018
гр.Бургас
з. Бойчо Брънзов
Черноморец Бургас (мъже)

Чавдар Троян
92

66
Boxscore Download PDF
11 16-12-2018
гр.Шумен
з. Младост - Шумен
Шумен

Чавдар Троян
89

96
Boxscore Download PDF
BGO Баскетболна Лига | ББЛ ИЗТОК Плейофи
6 24-04-2019
гр.Варна
з. Икономически университет
Академик Варна

ВВМУ Н.Й.ВАПЦАРОВ
60

72
Boxscore Download PDF
7 25-04-2019
гр.Варна
з. Икономически университет
СТАР БАСКЕТ - РЕД ШАРКС

СВЕТКАВИЦА
51

101
Boxscore Download PDF
8 25-04-2019
гр.Варна
з. Икономически университет
ЪНСТОПАБЪЛ

МУ ВАРНА
67

95
Boxscore Download PDF
9 08-05-2019
гр.Варна
з. Икономически университет
СВЕТКАВИЦА

МУ ВАРНА
91

56
Boxscore Download PDF
10 08-05-2019
гр.Варна
з. Икономически университет
ВВМУ Н.Й.ВАПЦАРОВ

ШОУТАЙМ
70

63
Boxscore Download PDF
12 12-05-2019
гр.Варна
з. Икономически университет
ШОУТАЙМ

ВВМУ Н.Й.ВАПЦАРОВ
76

86
Boxscore Download PDF
16 22-05-2019
гр.Варна
з. Икономически университет
ВВМУ Н.Й.ВАПЦАРОВ

СВЕТКАВИЦА
53

77
Boxscore Download PDF
17 29-05-2019
гр.Варна
з. Икономически университет
СВЕТКАВИЦА

ВВМУ Н.Й.ВАПЦАРОВ
77

73
Boxscore Download PDF
BGO Баскетболна Лига | BGO БЛ Изток
3 27-10-2018
гр.Варна
з. Икономически университет
ЪНСТОПАБЪЛ

МУ ВАРНА
70

84
Boxscore Download PDF
4 27-10-2018
гр.Варна
з. Икономически университет
ВВМУ Н.Й.ВАПЦАРОВ

ШОУТАЙМ
73

68
Boxscore Download PDF
5 03-11-2018
гр.Варна
з. Икономически университет
Академик Варна

СВЕТКАВИЦА
63

90
Boxscore Download PDF
6 03-11-2018
гр.Варна
з. Икономически университет
ШАБЛА

ЪНСТОПАБЪЛ
56

59
Boxscore Download PDF
7 03-11-2018
гр.Варна
з. Икономически университет
МУ ВАРНА

ВВМУ Н.Й.ВАПЦАРОВ
72

87
Boxscore Download PDF
8 03-11-2018
гр.Варна
з. Икономически университет
СТАР БАСКЕТ - РЕД ШАРКС

ДЖЕНЕРАЛС
71

68
Boxscore Download PDF
12 10-11-2018
гр.Варна
з. Икономически университет
ШОУТАЙМ

МУ ВАРНА
79

56
Boxscore Download PDF
17 24-11-2018
гр.Варна
з. Икономически университет
ЪНСТОПАБЪЛ

ДЖЕНЕРАЛС
67

70
Boxscore Download PDF
18 24-11-2018
гр.Варна
з. Икономически университет
МУ ВАРНА

ШАБЛА
63

40
Boxscore Download PDF
20 24-11-2018
гр.Варна
з. Икономически университет
ШОУТАЙМ

Академик Варна
65

68
Boxscore Download PDF
119 24-11-2018
гр.Варна
з. Икономически университет
ВВМУ Н.Й.ВАПЦАРОВ

СТАР БАСКЕТ - РЕД ШАРКС
48

55
Boxscore Download PDF
32 26-01-2019
гр.Варна
з. Икономически университет
Академик Варна

СТАР БАСКЕТ - РЕД ШАРКС
70

64
Boxscore Download PDF
34 26-01-2019
гр.Варна
з. Икономически университет
МУ ВАРНА

СВЕТКАВИЦА
53

78
Boxscore Download PDF
35 26-01-2019
гр.Варна
з. Икономически университет
ШОУТАЙМ

ЪНСТОПАБЪЛ
105

77
Boxscore Download PDF
38 02-02-2019
гр.Варна
з. Икономически университет
СВЕТКАВИЦА

Академик Варна
87

50
Boxscore Download PDF
39 02-02-2019
гр.Варна
з. Икономически университет
ВВМУ Н.Й.ВАПЦАРОВ

МУ ВАРНА
70

80
Boxscore Download PDF
51 23-02-2019
гр.Варна
з. Икономически университет
ВВМУ Н.Й.ВАПЦАРОВ

Академик Варна
80

74
Boxscore Download PDF
58 09-03-2019
гр.Варна
з. Икономически университет
ДЖЕНЕРАЛС

ЪНСТОПАБЪЛ
69

71
Boxscore Download PDF
59 09-03-2019
гр.Варна
з. Икономически университет
Академик Варна

ШОУТАЙМ
50

69
Boxscore Download PDF
64 16-03-2019
гр.Варна
з. Икономически университет
ЪНСТОПАБЪЛ

СВЕТКАВИЦА
54

98
Boxscore Download PDF
65 06-04-2019
гр.Варна
з. Икономически университет
Академик Варна

ШАБЛА
57

54
Boxscore Download PDF
68 06-04-2019
гр.Варна
з. Икономически университет
СВЕТКАВИЦА

ВВМУ Н.Й.ВАПЦАРОВ
70

78
Boxscore Download PDF
ЮНОШИ до 19 г. - Редовен сезон | КУПА БФБ
2 01-05-2019
гр.Шумен
з. Арена Шумен
Буба Баскетбол

Шумен
65

75
Boxscore Download PDF
ЮНОШИ до 19 г. - Редовен сезон | Зона Добруджа/Мизия, I Дивизия, 6-10-то място
6 23-02-2019
гр.Генерал Тошево
з. Н.Й.Вапцаров
Кария

Лудогорец - Спортен клуб
20

51
Boxscore
7 23-02-2019
гр.Генерал Тошево
з. Н.Й.Вапцаров
Спортбаскет

Етър 49
47

88
Boxscore
ЮНОШИ до 19 г. - Редовен сезон | Зона Добруджа/Мизия, I Дивизия, 1-5-то място
6 23-03-2019
гр.Силистра
з. Дръстър - Силистра
Доростол - СКБ

Спартак-Пл
81

32
Boxscore
8 23-03-2019
гр.Силистра
з. Дръстър - Силистра
Спартак-Пл

Чардафон
53

68
Boxscore
10 23-03-2019
гр.Силистра
з. Дръстър - Силистра
Чардафон

Ънстопабъл
56

59
Boxscore
ЮНОШИ до 19 г. - Редовен сезон | I Дивизия зона Добруджа
3 21-10-2018
гр.Генерал Тошево
з. Н.Й.Вапцаров
Спортбаскет

Доростол - СКБ
26

118
Boxscore
5 21-10-2018
гр.Генерал Тошево
з. Н.Й.Вапцаров
Доростол - СКБ

Ънстопабъл
91

56
Boxscore
9 24-11-2018
гр.Генерал Тошево
з. Н.Й.Вапцаров
Кария

Доростол - СКБ
16

152
Boxscore
11 24-11-2018
гр.Генерал Тошево
з. Н.Й.Вапцаров
Спортбаскет

Кария
72

48
Boxscore
12 24-11-2018
гр.Генерал Тошево
з. Н.Й.Вапцаров
Ънстопабъл

Лудогорец - Спортен клуб
69

38
Boxscore
ЮНОШИ до 19 г. - Редовен сезон | Елитна група Изток
8 25-10-2018
гр.Шумен
з. Младост - Шумен
Шумен

Черно Море Тича
92

103
Boxscore
11 27-10-2018
гр.Варна
з. Христо Борисов
Черно Море Тича

Светкавица
129

51
Boxscore
22 21-11-2018
гр.Варна
з. Христо Борисов
Черно Море Тича

Черноморец
136

73
Boxscore
36 23-01-2019
гр.Варна
з. Христо Борисов
Черно Море Тича

Шумен
96

80
Boxscore
ДЕВОЙКИ до 19 г. редовен сезон | Зона Добруджа-Мизия, Група А
3 09-12-2018
гр.Варна
з. Христо Борисов
Зограф

Черно море Одесос ЖБК
26

100
Boxscore
5 09-12-2018
гр.Варна
з. Христо Борисов
Доростол - СКБ

Черно море Одесос ЖБК
68

77
Boxscore
6 17-11-2018
гр.Русе
з. Дунав
Доростол - СКБ

ДУНАВ РУСЕ 2016 - СКБ
83

58
Boxscore
9 17-11-2018
гр.Русе
з. Дунав
Зограф

Доростол - СКБ
23

90
Boxscore
ДЕВОЙКИ до 19 г. редовен сезон | Зона Добруджа - Мизия, Група Б
1 26-10-2018
гр.Търговище
з. Д.Стефанов
Светкавица Тщ.

Преслав
58

42
Boxscore
3 26-10-2018
гр.Търговище
з. Д.Стефанов
Светкавица Тщ.

Вихър 2002
48

44
Boxscore
ДЕВОЙКИ до 19 г. редовен сезон | Зона Добруджа/Мизия, 1-3-то място
4 31-03-2019
гр.Варна
з. Христо Борисов
Черно море Одесос ЖБК

Доростол - СКБ
72

76
Boxscore
5 31-03-2019
гр.Варна
з. Христо Борисов
Доростол - СКБ

ДУНАВ РУСЕ 2016 - СКБ
76

47
Boxscore
6 31-03-2019
гр.Варна
з. Христо Борисов
ДУНАВ РУСЕ 2016 - СКБ

Черно море Одесос ЖБК
70

94
Boxscore
ДЕВОЙКИ до 19 г. редовен сезон | Зона Добруджа/Мизия, 4-10-то място
3 19-01-2019
гр.Търговище
з. Д.Стефанов
Преслав

Светкавица Тщ.
70

63
Boxscore
4 19-01-2019
гр.Търговище
з. Д.Стефанов
Чардафон Орловец Гб.

Лудогорец - Спортен клуб
74

21
Boxscore
5 19-01-2019
гр.Търговище
з. Д.Стефанов
Светкавица Тщ.

Ънстопабъл
71

39
Boxscore
12 04-03-2019
гр.Добрич
з. Добротица
Ънстопабъл

Преслав
28

65
Boxscore
15 04-03-2019
гр.Добрич
з. Добротица
Ънстопабъл

Лудогорец - Спортен клуб
22

45
Boxscore
Юноши до 16г. - Финален турнир | Група А
3 02-06-2019
гр.Варна
з. Христо Борисов
Буба Баскетбол

Балкан
75

54
Boxscore Download PDF
Юноши до 16 г. | Първа дивизия - Изток
1 19-05-2019
гр.Търговище
з. Д.Стефанов
Несебър СБК

Етър 49
66

78
Boxscore
3 19-05-2019
гр.Търговище
з. Д.Стефанов
Доростол - СКБ

Несебър СБК
62

51
Boxscore
Юноши до 16 г. | I Дивизия, Зона Добруджа/Мизия, 6-10-то място
1 05-02-2019
гр.Варна
з. Христо Борисов
Ънстопабъл

Стар Баскет
74

26
Boxscore
4 05-02-2019
гр.Варна
з. Христо Борисов
Шампион Плевен

Стар Баскет
42

67
Boxscore
Юноши до 16 г. | Елитна група, Изток
41 10-03-2019
гр.Варна
з. Христо Борисов
Черно Море Тича

Делфин-Бургас
115

49
Boxscore
Юноши до 16 г. | I Дивизия, Зона Добруджа
1 13-10-2018
гр.Добрич
з. Добротица
Ънстопабъл

Черно Море Тича 1
59

70
Boxscore
2 13-10-2018
гр.Добрич
з. Добротица
Стар Баскет

Доростол - СКБ
20

83
Boxscore
9 11-11-2018
гр.Варна
з. Христо Борисов
Черно Море Тича 1

Доростол - СКБ
89

94
Boxscore
10 11-11-2018
гр.Варна
з. Христо Борисов
Светкавица - Сдружение

Стар Баскет
55

39
Boxscore
Юноши до 16 г. | I Дивизия, Зона Добруджа/Мизия, 1-5-то място
8 02-03-2019
гр.Търговище
з. Д.Стефанов
Светкавица - Сдружение

ДУНАВ РУСЕ 2016 - СКБ
70

39
Boxscore
9 02-03-2019
гр.Търговище
з. Д.Стефанов
Спартак-Пл

Доростол - СКБ
22

58
Boxscore
10 02-03-2019
гр.Търговище
з. Д.Стефанов
Етър 49

Светкавица - Сдружение
77

56
Boxscore
Девойки до 16 г. | Зона Добруджа-Мизия
1 14-10-2018
гр.Русе
з. Дунав
Светкавица - Сдружение

Вихър 2002 - Спортно сдружение
68

69
Boxscore
2 14-10-2018
гр.Русе
з. Дунав
Чардафон - Орловец

Доростол - СКБ
48

54
Boxscore
11 04-11-2018
гр.Търговище
з. Д.Стефанов
Доростол - СКБ

Вихър 2002 - Спортно сдружение
59

37
Boxscore
12 04-11-2018
гр.Търговище
з. Д.Стефанов
ДУНАВ РУСЕ 2016 - СКБ

Чардафон - Орловец
48

31
Boxscore
14 04-11-2018
гр.Търговище
з. Д.Стефанов
Доростол - СКБ

ДУНАВ РУСЕ 2016 - СКБ
46

65
Boxscore
Девойки до 16 г. | Зона Добруджа/Мизия, 1-3-то място
1 24-02-2019
гр.Варна
з. Христо Борисов
Черно море Одесос - ЖБК

Доростол - СКБ
83

77
Boxscore
2 24-02-2019
гр.Варна
з. Христо Борисов
Доростол - СКБ

ДУНАВ РУСЕ 2016 - СКБ
63

65
Boxscore
3 24-02-2019
гр.Варна
з. Христо Борисов
ДУНАВ РУСЕ 2016 - СКБ

Черно море Одесос - ЖБК
70

59
Boxscore
5 24-03-2019
гр.Русе
з. Дунав
Черно море Одесос - ЖБК

Доростол - СКБ
88

44
Boxscore
6 24-03-2019
гр.Русе
з. Дунав
ДУНАВ РУСЕ 2016 - СКБ

Черно море Одесос - ЖБК
92

57
Boxscore
МОМЧЕТА до 14 г. | I Дивизия, Зона Добруджа/Мизия, 11-14-то място
2 03-03-2019
гр.Генерал Тошево
з. Н.Й.Вапцаров
Ънстопъбъл

Академик Варна
35

86
Boxscore
4 03-03-2019
гр.Генерал Тошево
з. Н.Й.Вапцаров
Академик Варна

Спортбаскет-ГТ
110

29
Boxscore
МОМЧЕТА до 14 г. | I Дивизия, Зона Добруджа, Група Б
1 10-11-2018
гр.Генерал Тошево
з. Н.Й.Вапцаров
ЧЕРНОМОРЕЦ - БАЛЧИК

" Ънстопабъл -1" Добрич
60

26
Boxscore
2 10-11-2018
гр.Генерал Тошево
з. Н.Й.Вапцаров
Спортбаскет-ГТ

Светкавица - Сдружение
16

133
Boxscore
7 15-12-2018
гр.Генерал Тошево
з. Н.Й.Вапцаров
Светкавица - Сдружение

ЧЕРНОМОРЕЦ - БАЛЧИК
66

21
Boxscore
8 15-12-2018
гр.Генерал Тошево
з. Н.Й.Вапцаров
" Ънстопабъл -1" Добрич

Спортбаскет-ГТ
43

52
Boxscore
9 15-12-2018
гр.Генерал Тошево
з. Н.Й.Вапцаров
Светкавица - Сдружение

Академик Варна
56

30
Boxscore
МОМЧЕТА до 14 г. | I Дивизия, Зона Добруджа, Група А
1 03-11-2018
гр.Варна
з. Христо Борисов
Черно Море Тича -1

Стар Баскет
78

34
Boxscore
2 03-11-2018
гр.Варна
з. Христо Борисов
Ънстопабъл

Дунав Русе 2016
61

68
Boxscore
8 25-11-2018
гр.Добрич
з. Добротица
Ънстопабъл

Стар Баскет
80

39
Boxscore
9 25-11-2018
гр.Добрич
з. Добротица
Дунав Русе 2016

Доростол - СКБ
35

97
Boxscore
10 25-11-2018
гр.Добрич
з. Добротица
Черно Море Тича -1

Ънстопабъл
74

71
Boxscore
МОМЧЕТА до 14 г. | Елитна Група, Изток
3 02-12-2018
гр.Русе
з. Дунав
ДУНАВ РУСЕ 2016 - СКБ

Сливен баскет - СНЦ
70

68
Boxscore
4 20-10-2018
гр.Варна
з. Христо Борисов
Черно Море Тича

Тунджа
129

24
Boxscore
7 27-10-2018
гр.Варна
з. Христо Борисов
Черно Море Тича

Сливен баскет - СНЦ
81

64
Boxscore
21 18-12-2018
гр.Русе
з. Дунав
ДУНАВ РУСЕ 2016 - СКБ

Делфин-Бургас
113

49
Boxscore
24 16-12-2018
гр.Шумен
з. Младост - Шумен
Шумен

Делфин-Бургас
71

62
Boxscore
28 02-02-2019
гр.Варна
з. Христо Борисов
Черно Море Тича

Делфин-Бургас
105

27
Boxscore
29 25-01-2019
гр.Шумен
з. Младост - Шумен
Шумен

ДУНАВ РУСЕ 2016 - СКБ
67

101
Boxscore
МОМИЧЕТА до 14 г. | Зона Добруджа
3 19-10-2018
гр.Търговище
з. Д.Стефанов
ДУНАВ РУСЕ 2016 - СКБ

Светкавица - Сдружение
50

40
Boxscore
4 19-10-2018
гр.Търговище
з. Д.Стефанов
Преслав

Вихър 2002 - Спортно сдружение
58

22
Boxscore
5 10-12-2018
гр.Варна
з. Локомотив
Ънстопабъл

Черно море Одесос ЖБК
30

69
Boxscore
6 09-11-2018
гр.Варна
з. Христо Борисов
Преслав

Черно море Одесос ЖБК
48

80
Boxscore
7 19-10-2018
гр.Варна
з. Христо Борисов
ДУНАВ РУСЕ 2016 - СКБ

Ънстопабъл
81

13
Boxscore
9 09-11-2018
гр.Варна
з. Христо Борисов
Черно море Одесос ЖБК

ДУНАВ РУСЕ 2016 - СКБ
68

61
Boxscore
12 16-12-2018
гр.Варна
з. Локомотив
Черно море Одесос ЖБК

Вихър 2002 - Спортно сдружение
86

24
Boxscore
13 09-11-2018
гр.Варна
з. Христо Борисов
Светкавица - Сдружение

Ънстопабъл
108

14
Boxscore
МОМЧЕТА до 13 г. - Редовен сезон | Зона Изток МОМЧЕТА - 13г.
2 04-05-2019
гр.Варна
з. Христо Борисов
Черно Море Тича

Несебър СКБ
63

43
Boxscore
4 04-05-2019
гр.Варна
з. Христо Борисов
Несебър СКБ

"Ънстопабъл"
73

23
Boxscore
5 04-05-2019
гр.Варна
з. Христо Борисов
ДУНАВ РУСЕ 2016 - СКБ

Черно Море Тича
71

58
Boxscore
7 19-04-2019
гр.Шумен
з. Младост - Шумен
Делфин-Бургас

Черно Море Тича
49

58
Boxscore
8 19-04-2019
гр.Шумен
з. Младост - Шумен
"Ънстопабъл"

ДУНАВ РУСЕ 2016 - СКБ
34

72
Boxscore
13 13-04-2019
гр.Русе
з. Дунав
Несебър СКБ

ДУНАВ РУСЕ 2016 - СКБ
49

73
Boxscore
14 13-04-2019
гр.Русе
з. Дунав
Делфин-Бургас

Шумен
65

39
Boxscore
15 13-04-2019
гр.Русе
з. Дунав
Несебър СКБ

Стар Баскет
69

55
Boxscore
16 24-04-2019
гр.Бургас
з. Бойчо Брънзов
Делфин-Бургас

Несебър СКБ
61

32
Boxscore
19 24-04-2019
гр.Бургас
з. Бойчо Брънзов
Стар Баскет

Черно Море Тича
40

98
Boxscore
МОМИЧЕТА до 12г. - Финален турнир | Полуфинали
33 26-05-2019
гр.Русе
з. Дунав -2
Славия

Тони 7
59

33
Boxscore
35 26-05-2019
гр.Русе
з. Дунав
ДУНАВ РУСЕ 2016 - СКБ

Светкавица - Сдружение
85

38
Boxscore
МОМИЧЕТА до 12г. - Финален турнир | Група А
2 24-05-2019
гр.Русе
з. Дунав
Славия

Берое
62

20
Boxscore
8 25-05-2019
гр.Русе
з. Дунав
ДУНАВ РУСЕ 2016 - СКБ

Славия
73

61
Boxscore
11 25-05-2019
гр.Русе
з. Дунав
Берое

Академик 17
35

64
Boxscore
15 26-05-2019
гр.Русе
з. Дунав
Академик 17

Славия
28

64
Boxscore
МОМИЧЕТА до 12г. - Финален турнир | Група Б
19 24-05-2019
гр.Русе
з. Дунав -2
Светкавица - Сдружение

Тони 7
58

43
Boxscore
20 24-05-2019
гр.Русе
з. Дунав -2
Чардафон - Орловец

Левски
15

83
Boxscore
29 26-05-2019
гр.Русе
з. Дунав -2
Левски

Миньор - Баскетболна школа
55

38
Boxscore
МОМИЧЕТА до 12 г. - Редовен сезон | Зона Добруджа, Група А
8 23-11-2018
гр.Русе
з. Дунав
ДУНАВ РУСЕ 2016 - СКБ

Светкавица - Сдружение
54

13
Boxscore
9 23-11-2018
гр.Русе
з. Дунав
Доростол - СКБ

Преслав
31

5
Boxscore
10 23-11-2018
гр.Русе
з. Дунав
Светкавица - Сдружение

Вълци Разград
50

10
Boxscore
МОМИЧЕТА до 12 г. - Редовен сезон | Зона Добруджа, 6-10то място
2 22-02-2019
гр.Добрич
з. Добротица
Вълци Разград

Преслав
43

12
Boxscore
4 22-02-2019
гр.Добрич
з. Добротица
Вълци Разград

Ънстопабъл
54

4
Boxscore
5 22-02-2019
гр.Добрич
з. Добротица
Преслав

Вихър 2002 - Спортно сдружение
35

11
Boxscore
7 16-03-2019
гр.Добрич
з. Добротица
Ънстопабъл

Вихър 2002 - Спортно сдружение
19

23
Boxscore
8 16-03-2019
гр.Добрич
з. Добротица
Академик Варна

Вълци Разград
6

65
Boxscore
9 16-03-2019
гр.Добрич
з. Добротица
Преслав

Ънстопабъл
44

5
Boxscore
МОМИЧЕТА до 12 г. - Редовен сезон | Зона Добруджа, 1-5-то място
8 20-03-2019
гр.Русе
з. Дунав
Доростол - СКБ

Светкавица - Сдружение
27

43
Boxscore
9 20-03-2019
гр.Русе
з. Дунав
Черно море Одесос ЖБК

ДУНАВ РУСЕ 2016 - СКБ
7

103
Boxscore
10 20-03-2019
гр.Русе
з. Дунав
Шумен

Светкавица - Сдружение
15

66
Boxscore
МОМИЧЕТА до 12 г. - Редовен сезон | Зона Добруджа, Група Б
1 13-11-2018
гр.Добрич
з. Добротица
Академик Варна

Ънстопабъл
53

17
Boxscore
3 13-11-2018
гр.Добрич
з. Добротица
Академик Варна

Черно море Одесос ЖБК
16

45
Boxscore
4 13-11-2018
гр.Добрич
з. Добротица
Ънстопабъл

Шумен
5

66
Boxscore
7 06-12-2018
гр.Варна
з. Локомотив
Черно море Одесос ЖБК

Шумен
31

45
Boxscore
9 06-12-2018
гр.Варна
з. Локомотив
Ънстопабъл

Черно море Одесос ЖБК
4

30
Boxscore
10 06-12-2018
гр.Варна
з. Локомотив
Шумен

Академик Варна
45

22
Boxscore
МОМЧЕТА до 12 г. - Редовен сезон | Зона Добруджа, 1-5-то място
1 03-02-2019
гр.Варна
з. Христо Борисов
Шумен

Черно Море Тича
38

91
Boxscore
2 03-02-2019
гр.Варна
з. Христо Борисов
Доростол - СКБ

Ънстопабъл
72

23
Boxscore
7 30-03-2019
гр.Силистра
з. Дръстър - Силистра
Черно Море Тича

Светкавица - Сдружение
86

24
Boxscore
8 30-03-2019
гр.Силистра
з. Дръстър - Силистра
Ънстопабъл

Шумен
40

53
Boxscore
МОМЧЕТА до 12 г. - Редовен сезон | Зона Добруджа, 6-10-то място
1 04-02-2019
гр.Варна
з. Христо Борисов
Черно Море Тича -1

Стар Баскет
63

46
Boxscore
3 04-02-2019
гр.Варна
з. Христо Борисов
Шумен -1

Стар Баскет
35

76
Boxscore
МОМЧЕТА до 12 г. - Редовен сезон | Зона Добруджа, 11-18-то място
2 27-01-2019
гр.Генерал Тошево
з. Н.Й.Вапцаров
Вихър 2002 - Спортно сдружение

Вълци Разград
20

55
Boxscore
3 27-01-2019
гр.Генерал Тошево
з. Н.Й.Вапцаров
Ънстопабъл -1

ЧЕРНОМОРЕЦ - БАЛЧИК
29

21
Boxscore
МОМЧЕТА до 12 г. - Редовен сезон | Зона Добруджа, Група В
6 16-11-2018
гр.Шумен
з. Младост - Шумен
Шумен -1

Ънстопабъл -1
48

33
Boxscore
8 16-11-2018
гр.Шумен
з. Младост - Шумен
Ънстопабъл -1

Вихър 2002 - Спортно сдружение
27

28
Boxscore
10 16-11-2018
гр.Шумен
з. Младост - Шумен
Вихър 2002 - Спортно сдружение

Варнабаскет
18

21
Boxscore
МОМЧЕТА до 12 г. - Редовен сезон | Зона Добруджа, Група А
3 01-11-2018
гр.Варна
з. Христо Борисов
Черно Море Тича

Шумен
76

21
Boxscore
4 01-11-2018
гр.Варна
з. Христо Борисов
Ънстопабъл

Доростол - СКБ
30

87
Boxscore
МОМЧЕТА до 12 г. - Редовен сезон | Зона Добруджа, Група Б
6 28-11-2018
гр.Варна
з. Христо Борисов
Черно Море Тича -1

Стар Баскет
74

71
Boxscore
7 28-11-2018
гр.Варна
з. Христо Борисов
Лудогорец - Спортен клуб

Светкавица - Сдружение
11

54
Boxscore
https://basketball.bg/banner_adv.php?id=79&url=https://cdn1.efbet.com/efbet/landingpage/index_BG.html
КЛАСИРАНЕ
НБЛ



Няма изиграни срещи
Галерия
Партньори на клубовете
Molten

Fan Manager