А1 Академик СофияАкадемик Бултекс 99БалканБероеЛевски Лукойл Рилски спортистСпартак-ПлЧерно море ТичаЧерноморец БургасЯмбол
СЪДИИ

Иван Николов

Иван Николов
Дата на раждане: 14-12-1979 г.
Място на раждане: Търговище
Съдия в НБЛ от: 2013г.
Награди и свирени финални турнири и мачове:

Поради допуснати неточности в решаващите минути на срещата и незадоволителна отборна работа по време на срещата между отборите на ИУ - Атлетик, състояла се на 11.02.2018 г. е със спрени права за периода 12.02. - 12.03.2018

Съдийска комисия:Велико Търново
СЪДИЯ - НАЦИОНАЛНА: 2004
СЪДИЯ: 1998
КАНДИДАТ СЪДИЯ: 1997
Сезон

Списък Срещи

А група Мъже | ПЪРВИ ЕТАП
4 20-10-2019
гр.Троян
з. Чавдар
Чавдар Троян

Видабаскет
119

51
Boxscore Download PDF
10 03-11-2019
гр.Троян
з. Чавдар
Чавдар Троян

Шумен
87

70
Boxscore Download PDF
21 24-11-2019
гр.Шумен
з. Младост - Шумен
Шумен

Обединен ЦСКА София
97

73
Boxscore Download PDF
22 01-12-2019
гр.Троян
з. Чавдар
Чавдар Троян

Рилски спортист 2
97

75
Boxscore Download PDF
29 15-12-2019
гр.Шумен
з. Младост - Шумен
Шумен

Славия
120

82
Boxscore Download PDF
А група Мъже | ВТОРИ ЕТАП
38 26-01-2020
гр.Шумен
з. Младост - Шумен
Шумен

Видабаскет
112

60
Boxscore Download PDF
40 02-02-2020
гр.Троян
з. Чавдар
Чавдар Троян

Шумен
92

112
Boxscore Download PDF
46 16-02-2020
гр.Троян
з. Чавдар
Чавдар Троян

Славия
98

72
Boxscore Download PDF
А група Жени | ИЗТОК
11 21-12-2019
гр.Варна
з. Христо Борисов
Черно море Одесос ЖБК

Локомотив СЗ
48

91
Boxscore Download PDF
А група Жени | ПЪРВА ЧЕТВОРКА
1 11-01-2020
гр.Стара Загора
з. Общинска
Локомотив СЗ

Берое-Стара Загора
56

109
Boxscore Download PDF
9 08-02-2020
гр.Стара Загора
з. Общинска
Локомотив СЗ

Славия
84

70
Boxscore Download PDF
Купа България - Жени | Полуфинали
4 11-02-2020
гр.Стара Загора
з. Общинска
Берое-Стара Загора

Локомотив СЗ
86

33
Boxscore Download PDF
Българска Баскетболна Лига | A1 Център ББЛ
1 13-10-2019
гр.Велико Търново
з. ВТУ Спортен комплекс
ЛОКОМОТИВ ГО

БАВНИ И ЯРОСТНИ
60

82
Boxscore Download PDF
2 13-10-2019
гр.Велико Търново
з. ВТУ Спортен комплекс
ДРЕЗДЕН ЗУУ

BORISOV STUDIOS - СВИЩОВ
84

51
Boxscore Download PDF
3 13-10-2019
гр.Велико Търново
з. ВТУ Спортен комплекс
ПЕРЕСТРОЙКА

PREDATORS
58

81
Boxscore Download PDF
4 13-10-2019
гр.Велико Търново
з. ВТУ Спортен комплекс
БАШ МЕЧКИТЕ

ЧАРДАФОН КИДС
83

73
Boxscore Download PDF
9 26-10-2019
гр.Габрово
з. Орловец
ПЕРЕСТРОЙКА

ЧАРДАФОН КИДС
85

60
Boxscore Download PDF
10 26-10-2019
гр.Габрово
з. Орловец
ДРЕЗДЕН ЗУУ

БАВНИ И ЯРОСТНИ
54

81
Boxscore Download PDF
13 09-11-2019
гр.Велико Търново
з. Ивайло
ПЕРЕСТРОЙКА

BORISOV STUDIOS - СВИЩОВ
83

68
Boxscore Download PDF
14 09-11-2019
гр.Велико Търново
з. Ивайло
ЧАРДАФОН КИДС

PREDATORS
52

85
Boxscore Download PDF
25 30-11-2019
гр.Велико Търново
з. Ивайло
BORISOV STUDIOS - СВИЩОВ

БАВНИ И ЯРОСТНИ
50

83
Boxscore Download PDF
26 30-11-2019
гр.Велико Търново
з. Ивайло
ПЕРЕСТРОЙКА

ЛОКОМОТИВ ГО
66

54
Boxscore Download PDF
30 07-12-2019
гр.Велико Търново
з. ВТУ Спортен комплекс
БАШ МЕЧКИТЕ

ПЕРЕСТРОЙКА
63

90
Boxscore Download PDF
32 07-12-2019
гр.Велико Търново
з. ВТУ Спортен комплекс
ЧАРДАФОН КИДС

ДРЕЗДЕН ЗУУ
63

59
Boxscore Download PDF
45 01-02-2020
гр.Плевен
з. Балканстрой
ЧАРДАФОН КИДС

БАШ МЕЧКИТЕ
63

60
Boxscore Download PDF
47 01-02-2020
гр.Плевен
з. Балканстрой
БАВНИ И ЯРОСТНИ

ЛОКОМОТИВ ГО
76

42
Boxscore Download PDF
57 23-02-2020
гр.Свищов
з. Септември
ЛОКОМОТИВ ГО

ЧАРДАФОН КИДС
14:30 Boxscore
60 23-02-2020
гр.Свищов
з. Септември
БАШ МЕЧКИТЕ

BORISOV STUDIOS - СВИЩОВ
16:00 Boxscore
Българска Баскетболна Лига | Купа на ББЛ
2 02-11-2019
гр.Плевен
з. Балканстрой
ПОЛИТЕХНИКА

PREDATORS
76

69
Boxscore
3 02-11-2019
гр.Плевен
з. Балканстрой
МАКС СПОРТ

ЪНСТОПАБЪЛ
97

70
Boxscore
4 02-11-2019
гр.Плевен
з. Балканстрой
МИКС

ШОУТАЙМ
118

93
Boxscore
Юноши до 19г. | Зона Мизия - редовен сезон
2 27-10-2019
гр.Габрово
з. Орловец
Чардафон

Чавдар Троян
77

53
Boxscore
4 27-10-2019
гр.Габрово
з. Орловец
Локомотив

Чавдар Троян
53

78
Boxscore
5 27-10-2019
гр.Габрово
з. Орловец
Чардафон

Спартак-Пл
93

44
Boxscore
11 01-12-2019
гр.Велико Търново
з. Ивайло
Чавдар Троян

Чардафон
62

58
Boxscore
12 01-12-2019
гр.Велико Търново
з. Ивайло
Етър 49

Спартак-Пл
69

64
Boxscore
18 14-12-2019
гр.Троян
з. Чавдар
Чавдар Троян

Етър 49
78

76
Boxscore
19 14-12-2019
гр.Троян
з. Чавдар
Локомотив

Спартак-Пл
30

96
Boxscore
20 14-12-2019
гр.Троян
з. Чавдар
Етър 49

Чардафон
60

77
Boxscore
Юноши до 19г. | Зона ,,Мизия′′ и Зона ,,Добруджа′′ -1-7 място
1 19-01-2020
гр.Габрово
з. Орловец
Чардафон

Етър 49
62

34
Boxscore
2 19-01-2020
гр.Габрово
з. Орловец
Спартак-Пл

Ънстопабъл
74

49
Boxscore
Юноши до 16г. | Източна елитна група - север
11 09-12-2019
гр.Габрово
з. Орловец
Чардафон

ДУНАВ РУСЕ 2016 - СКБ
66

62
Boxscore
Юноши до 16г. | Източна I дивизия
17 15-12-2019
гр.Търговище
з. Д.Стефанов
Доростол - СКБ

Светкавица - Сдружение
72

25
Boxscore
18 15-12-2019
гр.Търговище
з. Д.Стефанов
Спартак-Пл

Шампион Плевен
40

49
Boxscore
Девойки до 16г. | Зона Добруджа
8 08-12-2019
гр.Русе
з. Дунав
Вихър 2002 - Спортно сдружение

Доростол - СКБ
15

96
Boxscore
9 08-12-2019
гр.Русе
з. Дунав
Черно море Одесос - ЖБК

ДУНАВ РУСЕ 2016 - СКБ
69

88
Boxscore
10 08-12-2019
гр.Русе
з. Дунав
Светкавица - Сдружение

Вихър 2002 - Спортно сдружение
111

18
Boxscore
Момчета до 14г. | Зона ,, Добруджа′′ и Зона ,,Мизия′′ - класирани 1-5място
1 08-02-2020
гр.Велико Търново
з. Ивайло
Спартак-Пл

Етър 49
42

56
Boxscore
5 08-02-2020
гр.Велико Търново
з. Ивайло
Светкавица - Сдружение

Стар Баскет
38

59
Boxscore
Момичета до 14г. | Зона Добруджа - Б група
1 16-10-2019
гр.Русе
з. Дунав
ДУНАВ РУСЕ 2016 - СКБ

Вълци - момичета
94

17
Boxscore
3 16-10-2019
гр.Русе
з. Дунав
Светкавица - Сдружение

ДУНАВ РУСЕ 2016 - СКБ
47

67
Boxscore
Мини-момчета до 12 г. | зона Мизия есен 2019/2020
1 20-10-2019
гр.Велико Търново
з. Ивайло
Чавдар-Троян - Сдружение

Раковски - СКБ
94

3
Boxscore
2 20-10-2019
гр.Велико Търново
з. Ивайло
Дунав 2007-Русе (СКБ)

Чавдар-Троян - Сдружение
52

23
Boxscore
3 20-10-2019
гр.Велико Търново
з. Ивайло
Локомотив

Чардафон
25

27
Boxscore
Мини-момчета до 12 г. | зона Добруджа - Б група
1 25-10-2019
гр.Русе
з. Дунав
ДУНАВ РУСЕ 2016 - СКБ

Вълци Разград
37

35
Boxscore
3 25-10-2019
гр.Русе
з. Дунав
Доростол - СКБ

Вълци Разград
53

15
Boxscore
4 25-10-2019
гр.Русе
з. Дунав
Черно Море Тича -1

ДУНАВ РУСЕ 2016 - СКБ
45

30
Boxscore
КЛАСИРАНЕ
Национална Баскетболна Лига
Черноморец Бургас
Ръст: 217 см
Тегло: 125 кг
Рождена дата: 20-09-1995
Пост: Център (5)
януари
MVP23
Точки12.7
Борби15.7
Асистенции2
Отнети топки0.3
Минути34.2
Галерия
Партньори на клубовете
Molten

Fan Manager