А1 Академик СофияАкадемик Бултекс 99БалканБероеЛевски Лукойл Рилски спортистСпартак-ПлЧерно море ТичаЧерноморец БургасЯмбол
СЪДИИ

Мирослав Томов

Мирослав Томов
Дата на раждане: 31-10-1970 г.
Място на раждане: Велико Търново
Съдия в НБЛ от: 2013г.
Съдийска комисия:Велико Търново
СЪДИЯ - МЕЖДУНАРОДНА: 1999
СЪДИЯ - НАЦИОНАЛНА: 1997
СЪДИЯ: 1992
КАНДИДАТ СЪДИЯ: 1991
Сезон

Списък Срещи

Национална Баскетболна Лига | Редовен сезон
2 05-10-2019
гр.Самоков
з. Арена Самоков
Рилски спортист

Спартак-Пл
92

75
Boxscore Download PDF ‘нимки
7 13-10-2019
гр.Ямбол
з. Диана
Ямбол

Берое
82

93
Boxscore Download PDF
20 26-10-2019
гр.Ботевград
з. Арена Ботевград
Балкан

Рилски спортист
85

83
Boxscore Download PDF ‘нимки
25 02-11-2019
гр.Ямбол
з. Диана
Ямбол

Спартак-Пл
99

97
Boxscore Download PDF ‘нимки
28 07-11-2019
гр.Варна
з. ДКС - Варна
Черно море Тича

Спартак-Пл
88

81
Boxscore Download PDF
42 01-12-2019
гр.София
з. Триадица
Левски Лукойл

Академик Бултекс 99
96

64
Boxscore Download PDF
46 09-12-2019
гр.Варна
з. ДКС - Варна
Черно море Тича

А1 Академик София
85

64
Boxscore Download PDF ‘нимки
51 14-12-2019
гр.Самоков
з. Арена Самоков
Рилски спортист

Черноморец Бургас
115

68
Boxscore Download PDF ‘нимки
56 23-12-2019
гр.Плевен
з. Балканстрой
Спартак-Пл

Берое
76

102
Boxscore Download PDF
66 05-01-2020
гр.Ботевград
з. Арена Ботевград
Балкан

Академик Бултекс 99
83

64
Boxscore Download PDF ‘нимки
71 11-01-2020
гр.София
з. Универсиада
Левски Лукойл

А1 Академик София
101

69
Boxscore Download PDF ‘нимки
77 18-01-2020
гр.Самоков
з. Арена Самоков
Рилски спортист

Берое
78

75
Boxscore Download PDF
87 01-02-2020
гр.Пловдив
з. Сила
Академик Бултекс 99

Левски Лукойл
81

107
Boxscore Download PDF
91 02-03-2020
гр.София
з. Триадица
Левски Лукойл

Берое
98

68
Boxscore Download PDF
101 14-03-2020
гр.Ямбол
з. Диана
Ямбол

Левски Лукойл
18:00 Boxscore
109 18-03-2020
гр.София
з. Универсиада
Спартак-Пл

Левски Лукойл
18:00 Boxscore
Българска Баскетболна Лига | A1 Център ББЛ
11 24-11-2019
гр.Габрово
з. Орловец
ЛОКОМОТИВ ГО

БАШ МЕЧКИТЕ
71

59
Boxscore Download PDF
12 24-11-2019
гр.Габрово
з. Орловец
ЧАРДАФОН

PREDATORS
68

65
Boxscore Download PDF
22 22-12-2019
гр.Горна Оряховица
з. Никола Петров
BORISOV STUDIOS - СВИЩОВ

БАШ МЕЧКИТЕ
46

58
Boxscore Download PDF
34 24-11-2019
гр.Габрово
з. Орловец
ЧАРДАФОН КИДС

BORISOV STUDIOS - СВИЩОВ
73

61
Boxscore Download PDF
35 22-12-2019
гр.Горна Оряховица
з. Никола Петров
ЛОКОМОТИВ ГО

ДРЕЗДЕН ЗУУ
57

70
Boxscore Download PDF
36 07-03-2020
гр.Велико Търново
з. Ивайло
БАВНИ И ЯРОСТНИ

PREDATORS
95

70
Boxscore Download PDF
59 07-03-2020
гр.Велико Търново
з. Ивайло
ЧАРДАФОН КИДС

PREDATORS
81

78
Boxscore Download PDF
68 08-03-2020
гр.Велико Търново
з. Ивайло
ПЕРЕСТРОЙКА

БАШ МЕЧКИТЕ
64

69
Boxscore Download PDF
69 07-03-2020
гр.Велико Търново
з. Ивайло
ЛОКОМОТИВ ГО

ПЕРЕСТРОЙКА
79

66
Boxscore Download PDF
72 08-03-2020
гр.Велико Търново
з. Ивайло
ЧАРДАФОН КИДС

ЧАРДАФОН
73

88
Boxscore Download PDF
Юноши до 19г. | Зона Мизия - редовен сезон
11 01-12-2019
гр.Велико Търново
з. Ивайло
Чавдар Троян

Чардафон
62

58
Boxscore
12 01-12-2019
гр.Велико Търново
з. Ивайло
Етър 49

Спартак-Пл
69

64
Boxscore
16 14-12-2019
гр.Троян
з. Чавдар
Чавдар Троян

Спартак-Пл
47

80
Boxscore
17 14-12-2019
гр.Троян
з. Чавдар
Локомотив

Чардафон
43

101
Boxscore
Юноши до 19г. | Източна I дивизия - А група
9 13-12-2019
гр.Търговище
з. Д.Стефанов
Черно море Тича - 1

Светкавица
71

24
Boxscore
10 13-12-2019
гр.Търговище
з. Д.Стефанов
Ънстопабъл

ДУНАВ РУСЕ 2016 - СКБ
31

60
Boxscore
Девойки до 19г. | Зона Добруджа
22 23-02-2020
гр.Габрово
з. Орловец
Чардафон

ДУНАВ РУСЕ 2016 - СКБ
63

67
Boxscore
23 23-02-2020
гр.Габрово
з. Орловец
Светкавица Тщ.

ДУНАВ РУСЕ 2016 - СКБ
56

64
Boxscore
24 23-02-2020
гр.Габрово
з. Орловец
Светкавица Тщ.

Чардафон
58

63
Boxscore
Юноши до 16г. | Западна елитна група
16 10-11-2019
гр.Троян
з. Чавдар
Чавдар-Троян - Сдружение

Левски
58

77
Boxscore
Юноши до 16г. | Източна елитна група - север
2 19-10-2019
гр.Габрово
з. Орловец
Чардафон

Шумен
76

48
Boxscore
10 30-11-2019
гр.Габрово
з. Орловец
Чардафон

Черно Море Тича
49

70
Boxscore
Юноши до 16г. | Зона ,, Добруджа′′ и Зона ,,Мизия′′ - класирани 1-4 място
5 01-03-2020
гр.Велико Търново
з. Ивайло
Етър 49

Доростол - СКБ
43

62
Boxscore
6 01-03-2020
гр.Велико Търново
з. Ивайло
Ънстопабъл

Локомотив
43

56
Boxscore
Момчета до 14г. | Западна елитна група
12 10-11-2019
гр.Троян
з. Чавдар
Чавдар-Троян - Сдружение

Левски
58

86
Boxscore
Момчета до 14г. | Източна I дивизия - А група
1 16-11-2019
гр.Велико Търново
з. Ивайло
Етър 49

Дунав 2007-Русе (СКБ)
87

28
Boxscore
2 16-11-2019
гр.Велико Търново
з. Ивайло
Ънстопабъл

Спартак-Пл
39

22
Boxscore
3 16-11-2019
гр.Велико Търново
з. Ивайло
Светкавица - Сдружение

Дунав 2007-Русе (СКБ)
62

23
Boxscore
4 16-11-2019
гр.Велико Търново
з. Ивайло
Ънстопабъл

Етър 49
51

82
Boxscore
5 16-11-2019
гр.Велико Търново
з. Ивайло
Спартак-Пл

Светкавица - Сдружение
38

59
Boxscore
Момичета до 14г. | Зона Мизия
15 16-02-2020
гр.Габрово
з. Орловец
Зограф

Спаркат-ПЛ
20

56
Boxscore
16 16-02-2020
гр.Габрово
з. Орловец
Чардафон

Шампион Плевен
80

21
Boxscore
Мини-момчета до 12 г. | зона Мизия есен 2019/2020
4 20-10-2019
гр.Велико Търново
з. Ивайло
Етър 49

Раковски - СКБ
100

Boxscore
5 20-10-2019
гр.Велико Търново
з. Ивайло
Чардафон

Дунав 2007-Русе (СКБ)
12

65
Boxscore
6 20-10-2019
гр.Велико Търново
з. Ивайло
Етър 49

Локомотив
58

6
Boxscore
7 09-11-2019
гр.Горна Оряховица
з. Никола Петров
Чардафон

Чавдар-Троян - Сдружение
13

44
Boxscore
8 09-11-2019
гр.Горна Оряховица
з. Никола Петров
Дунав 2007-Русе (СКБ)

Спартак-Пл
45

39
Boxscore
9 09-11-2019
гр.Горна Оряховица
з. Никола Петров
Чавдар-Троян - Сдружение

Локомотив
58

18
Boxscore
10 09-11-2019
гр.Горна Оряховица
з. Никола Петров
Спартак-Пл

Чардафон
72

15
Boxscore
11 09-11-2019
гр.Горна Оряховица
з. Никола Петров
Дунав 2007-Русе (СКБ)

Локомотив
63

18
Boxscore
Мини-момчета до 12 г. | Зона ,,Мизия′ класиране - 5-7 място
1 22-02-2020
гр.Севлиево
з. Дан Колов
Раковски - СКБ

Чардафон
9

71
Boxscore
2 22-02-2020
гр.Севлиево
з. Дан Колов
Локомотив

Чардафон
12

28
Boxscore
3 22-02-2020
гр.Севлиево
з. Дан Колов
Раковски - СКБ

Локомотив
20

28
Boxscore
Efbet Купа България - Мъже | Четвъртфинали
4 07-02-2020
гр.София
з. Универсиада
Рилски спортист

А1 Академик София
119

97
Boxscore Download PDF
Efbet Купа България - Мъже | Полуфинали
6 08-02-2020
гр.София
з. Универсиада
Балкан

Рилски спортист
82

75
Boxscore Download PDF
Efbet Купа България - Мъже | Финал
7 09-02-2020
гр.София
з. Универсиада
Левски Лукойл

Балкан
86

78
Boxscore Download PDF
Супер Купа Мъже
1 03-10-2019
гр.Ботевград
з. Арена Ботевград
Балкан

Левски Лукойл
71

82
Boxscore Download PDF
Контролни срещи | КУПА ПЛЕВЕН
1 20-09-2019
гр.Плевен
з. Балканстрой
Черно море Тича

ПИРОТ - РЕПУБЛИКА СЪРБИЯ
18:00 Boxscore
4 21-09-2019
гр.Плевен
з. Балканстрой
ПИРОТ - РЕПУБЛИКА СЪРБИЯ

Спартак-Пл
19:00 Финал Boxscore
Контролни срещи | Единични контролни срещи (мъже)
3 28-09-2019
гр.Самоков
з. Арена Самоков
Рилски спортист

Балкан
83

87
Boxscore Download PDF
КЛАСИРАНЕ
Национална Баскетболна Лига
Балкан
Ръст: 193 см
Тегло: 92 кг
Рождена дата: 06-02-1993
Пост: Комбо Гард (1-2)
март
MVP35
Точки20
Борби6
Асистенции4
Отнети топки5
Минути26.1
Галерия
Партньори на клубовете
Molten

Fan Manager