Академик ПловдивБалканБероеЛевски Лукойл Рилски спортистСпартак-ПлЧерно море ТичаЧерноморец БургасЯмбол
СЪДИИ

Милуш Русев Маринов

Милуш Русев Маринов
Дата на раждане: 06-03-1952 г.
Място на раждане: гр.Стара Загора
Съдийска комисия:Пловдив
СЪДИЯ - НАЦИОНАЛНА: 1985
ДЕЖУРЕН ПРЕДСТАВИТЕЛ: 1999
Сезон

Списък Срещи

ББЛ А група | ЮГ
3 18-10-2020
гр.Перущица
з. Перущица
Несебър

Ямбол А
71

92
Boxscore Download PDF
4 18-10-2020
гр.Перущица
з. Перущица
ПЕРУЩИЦА

Академик Пловдив А
94

84
Boxscore Download PDF
А група Жени | Втори етап - Втора тройка
2 20-02-2021
гр.Пловдив
з. Олимпиада
Академик-жени Пловдив

Черно море Одесос ЖБК
81

66
Boxscore Download PDF
4 28-02-2021
гр.Пловдив
з. Олимпиада
Академик-жени Пловдив

Шампион 2006 - СК
57

76
Boxscore Download PDF
9 11-04-2021
гр.Пловдив
з. Олимпиада
Академик-жени Пловдив

Шампион 2006 - СК
47

64
Boxscore Download PDF
А група Жени | Първи етап - разменено гостуване
7 31-10-2020
гр.Пловдив
з. Олимпиада
Академик-жени Пловдив

Черно море Одесос ЖБК
83

73
Boxscore Download PDF
18 28-11-2020
гр.Пловдив
з. Олимпиада
Академик-жени Пловдив

Берое-Стара Загора
42

136
Boxscore Download PDF
26 17-01-2021
гр.Пловдив
з. Олимпиада
Академик-жени Пловдив

Шампион 2006 - СК
47

90
Boxscore Download PDF
30 18-11-2020
гр.Пловдив
з. Олимпиада
Академик-жени Пловдив

Монтана 2003
43

134
Boxscore Download PDF
Юноши до 19Г. | Елитна група Запад
36 13-02-2021
гр.Самоков
з. Арена Самоков
Рилски спортист

Левски
54

59
Boxscore
Девойки до 19г. | Зона Витоша/Рила
21 24-01-2021
гр.Самоков
з. Арена Самоков
Рилски Спортист

Левски
70

40
Boxscore
24 07-02-2021
гр.Самоков
з. Арена Самоков
Рилски Спортист

Локомотив София
63

31
Boxscore
Девойки до 19г. | зона Загоре - Родопи
5 23-01-2021
гр.Асеновград
з. Асеновец
Академик-жени Пловдив

Асеновец 2005
28

80
Boxscore
6 23-01-2021
гр.Асеновград
з. Асеновец
Академик-жени Пловдив

Берое-Стара Загора
34

143
Boxscore
7 23-01-2021
гр.Асеновград
з. Асеновец
Берое-Стара Загора

Асеновец 2005
102

48
Boxscore
8 21-02-2021
гр.Пловдив
з. сп.зала СУ"В.Левски"
Академик-жени Пловдив

Асеновец 2005
61

79
Boxscore
9 21-02-2021
гр.Пловдив
з. сп.зала СУ"В.Левски"
Берое-Стара Загора

Асеновец 2005
91

42
Boxscore
10 21-02-2021
гр.Пловдив
з. сп.зала СУ"В.Левски"
Академик-жени Пловдив

Берое-Стара Загора
41

116
Boxscore
14 15-04-2021
гр.Асеновград
з. Асеновец
Асеновец 2005

Академик-жени Пловдив
66

40
Boxscore
15 15-04-2021
гр.Асеновград
з. Асеновец
Академик-жени Пловдив

Берое-Стара Загора
47

109
Boxscore
16 15-04-2021
гр.Асеновград
з. Асеновец
Берое-Стара Загора

Асеновец 2005
100

56
Boxscore
Юноши до 16 г. | Южна Източна Елитна група
1 25-10-2020
гр.Пловдив
з. Сила
Академик Бултекс 99

Черноморец Бургас
98

34
Boxscore
17 25-03-2021
гр.Пловдив
з. Сила
Академик Бултекс 99

Делфин - Бургас Ел. гр.
55

84
Boxscore
Юноши до 16 г. | Западна елитна група
27 13-02-2021
гр.Самоков
з. Арена Самоков
Рилски спортист

Левски
58

72
Boxscore
Юноши до 16 г. | зона Родопи - І Дивизия
10 20-03-2021
гр.Хасково
з. Дружба Хасково
Димитровград 2020

БК"Хасково"
38

106
Boxscore
11 20-03-2021
гр.Хасково
з. Дружба Хасково
Марица Кършияка 2012 - СКБ

Димитровград 2020
83

56
Boxscore
12 20-03-2021
гр.Хасково
з. Дружба Хасково
БК"Хасково"

Марица Кършияка 2012 - СКБ
113

56
Boxscore
Девойки до 16г. | зона Загоре - Родопи
1 18-10-2020
гр.Пловдив
з. Олимпиада
Берое-Стара Загора

Академик-жени Пловдив
124

10
Boxscore
2 18-10-2020
гр.Пловдив
з. Олимпиада
Черноморец Бургас

Черноморец 2014
46

87
Boxscore
Момичета до 14г. | зона Загоре - Родопи
7 07-11-2020
гр.Асеновград
з. Асеновец
Берое-Стара Загора

Асеновец 2005
41

45
Boxscore
8 07-11-2020
гр.Асеновград
з. Асеновец
Академик-жени Пловдив

Вихър Айтос
42

43
Boxscore
9 07-11-2020
гр.Асеновград
з. Асеновец
Асеновец 2005

Тони 7
82

24
Boxscore
10 07-11-2020
гр.Асеновград
з. Асеновец
Вихър Айтос

Берое-Стара Загора
19

115
Boxscore
11 07-11-2020
гр.Асеновград
з. Асеновец
Тони 7

Академик-жени Пловдив
83

24
Boxscore
Момчета до 14 г. | Западна елитна група
27 13-02-2021
гр.Самоков
з. Арена Самоков
Рилски спортист

Левски
73

68
Boxscore
Момчета до 14 г. | зона Родопи - І Дивизия
5 08-11-2020
гр.Перущица
з. Перущица
Марица Кършияка 2012 - СКБ

Хебър - СКБ
64

39
Boxscore
6 08-11-2020
гр.Перущица
з. Перущица
Хебър - СКБ

Академик Бултекс 99-1
29

77
Boxscore
7 08-11-2020
гр.Перущица
з. Перущица
БК"Хасково"

Марица Кършияка 2012 - СКБ
112

32
Boxscore
8 08-11-2020
гр.Перущица
з. Перущица
Академик Бултекс 99-1

БК"Хасково"
39

66
Boxscore
Момчета до 14 г. | зона Загоре-Родопи 1-4 място
1 21-03-2021
гр.Хасково
з. Дружба Хасково
Сливен-2010 - Спортен клуб

БК"Хасково"
36

90
Boxscore
2 21-03-2021
гр.Хасково
з. Дружба Хасково
Свети Влас

Академик Бултекс 99-1
72

42
Boxscore
3 21-03-2021
гр.Хасково
з. Дружба Хасково
БК"Хасково"

Свети Влас
80

42
Boxscore
4 21-03-2021
гр.Хасково
з. Дружба Хасково
Академик Бултекс 99-1

Сливен-2010 - Спортен клуб
45

74
Boxscore
Момчета до 12г, | зона Родопи 1-4 място
6 27-03-2021
гр.Пловдив
з. сп.зала СУ"В.Левски"
БК"Хасково"

Атлетик 95
72

37
Boxscore
7 27-03-2021
гр.Пловдив
з. сп.зала СУ"В.Левски"
Марица Кършияка 2012 - СКБ

Атлетик 95
84

37
Boxscore
8 27-03-2021
гр.Пловдив
з. сп.зала СУ"В.Левски"
БК"Хасково"

Академик Бултекс 99
30

53
Boxscore
Момчета до 12г, | зона Родопи 5-8 място
1 07-03-2021
гр.Перущица
з. Перущица
Перущица - СКБ

Академик СБК - Пловдив
63

15
Boxscore
2 07-03-2021
гр.Перущица
з. Перущица
Тракия СКБ

Хебър - СКБ
31

68
Boxscore
3 07-03-2021
гр.Перущица
з. Перущица
Академик СБК - Пловдив

Тракия СКБ
43

31
Boxscore
4 07-03-2021
гр.Перущица
з. Перущица
Хебър - СКБ

Перущица - СКБ
46

49
Boxscore
Момчета до 12г, | зона Родопи - група Б
1 30-10-2020
гр.Пловдив
з. сп.зала СУ"В.Левски"
Академик Бултекс 99

Атлетик 95
79

16
Boxscore
2 30-10-2020
гр.Пловдив
з. сп.зала СУ"В.Левски"
Академик Бултекс 99

Тракия СКБ
105

16
Boxscore
3 30-10-2020
гр.Пловдив
з. сп.зала СУ"В.Левски"
Атлетик 95

Тракия СКБ
70

35
Boxscore
4 30-01-2021
гр.Пловдив
з. сп.зала СУ"В.Левски"
Перущица - СКБ

Академик Бултекс 99
10

62
Boxscore
5 30-01-2021
гр.Пловдив
з. сп.зала СУ"В.Левски"
Перущица - СКБ

Атлетик 95
33

47
Boxscore
6 30-01-2021
гр.Пловдив
з. сп.зала СУ"В.Левски"
Академик Бултекс 99

Атлетик 95
71

24
Boxscore
Момчета до 12г, | зона Родопи - група А
1 31-10-2020
гр.Пловдив
з. сп.зала СУ"В.Левски"
Академик СБК - Пловдив

Марица Кършияка 2012 - СКБ
31

103
Boxscore
4 31-01-2021
гр.Хасково
з. Дружба Хасково
БК"Хасково"

Академик СБК - Пловдив
44

24
Boxscore
5 31-01-2021
гр.Хасково
з. Дружба Хасково
Академик СБК - Пловдив

Марица Кършияка 2012 - СКБ
29

42
Boxscore
6 31-01-2021
гр.Хасково
з. Дружба Хасково
Марица Кършияка 2012 - СКБ

БК"Хасково"
50

58
Boxscore
7 14-02-2021
гр.Пловдив
з. сп.зала СУ"В.Левски"
Академик СБК - Пловдив

Марица Кършияка 2012 - СКБ
16

76
Boxscore
8 14-02-2021
гр.Пловдив
з. сп.зала СУ"В.Левски"
БК"Хасково"

Академик СБК - Пловдив
71

29
Boxscore
9 14-02-2021
гр.Пловдив
з. сп.зала СУ"В.Левски"
Марица Кършияка 2012 - СКБ

БК"Хасково"
56

60
Boxscore
КЛАСИРАНЕ
НБЛ



Няма изиграни срещи
НБЛ
Рилски спортист
Ръст: 175 см
Тегло: 76 кг
Рождена дата: 18-09-1991
Пост: Плеймейкър (1)
март
MVP23.3
Точки18.5
Борби3
Асистенции5
Отнети топки1
Минути23.1
Галерия
Партньори на клубовете
Molten