А1 Академик СофияАкадемик Бултекс 99БалканБероеЛевски Лукойл Рилски спортистСпартак-ПлЧерно море ТичаЧерноморец БургасЯмбол
СЪДИИ

Милуш Маринов

Милуш  Маринов
Дата на раждане: 06-03-1952 г.
Място на раждане: гр.Стара Загора
Съдийска комисия:Пловдив
СЪДИЯ - НАЦИОНАЛНА: 1985
ДЕЖУРЕН ПРЕДСТАВИТЕЛ: 1999
Сезон

Списък Срещи

А група Мъже | ВТОРИ ЕТАП
45 09-02-2020
гр.Самоков
з. Арена Самоков
Рилски спортист 2

Видабаскет
90

62
Boxscore Download PDF
56 00-03-2020
гр.Самоков
з. Арена Самоков
Рилски спортист 2

Обединен ЦСКА София
Отложен Boxscore
А група Жени | ИЗТОК
3 26-10-2019
гр.Пловдив
з. Олимпиада
Академик-жени Пловдив

Локомотив СЗ
63

89
Boxscore Download PDF
8 23-11-2019
гр.Пловдив
з. Олимпиада
Академик-жени Пловдив

Черно море Одесос ЖБК
94

58
Boxscore Download PDF
Юноши до 19г. | Зона Родопи
9 07-12-2019
гр.Хасково
з. Дружба Хасково
БК"Хасково"

3.6.9. Баскетболен клуб
90

59
Boxscore
10 07-12-2019
гр.Хасково
з. Дружба Хасково
Академик Бултекс 99

Златоград - СКБ
83

74
Boxscore
11 07-12-2019
гр.Хасково
з. Дружба Хасково
3.6.9. Баскетболен клуб

Златоград - СКБ
113

76
Boxscore
12 07-12-2019
гр.Хасково
з. Дружба Хасково
БК"Хасково"

Академик Бултекс 99
75

72
Boxscore
Юноши до 19г. | Зона РОДОПИ 1-4 място
1 15-02-2020
гр.Пловдив
з. Олимпиада
БК"Хасково"

Академик Бултекс 99
60

54
Boxscore
2 15-02-2020
гр.Пловдив
з. Олимпиада
Златоград - СКБ

БК"Хасково"
47

101
Boxscore
3 15-02-2020
гр.Пловдив
з. Олимпиада
3.6.9. Баскетболен клуб

Златоград - СКБ
130

65
Boxscore
4 29-02-2020
гр.Пловдив
з. сп.зала СУ"В.Левски"
Академик Бултекс 99

3.6.9. Баскетболен клуб
108

68
Boxscore
Девойки до 19г. | Зона Загоре-Родопи
1 10-11-2019
гр.Кърджали
з. Арпезос
Орфей

Академик-жени Пловдив
76

68
Boxscore
2 10-11-2019
гр.Кърджали
з. Арпезос
Академик-жени Пловдив

Берое-Стара Загора
23

99
Boxscore
3 10-11-2019
гр.Кърджали
з. Арпезос
Берое-Стара Загора

Орфей
77

38
Boxscore
Юноши до 16г. | Зона Родопи
1 09-11-2019
гр.Перущица
з. Перущица
Академик Бултекс 99-1

Марица Кършияка 2012 - СКБ
65

61
Boxscore
2 09-11-2019
гр.Перущица
з. Перущица
БК"Хасково"

Перущица - СКБ
55

81
Boxscore
3 09-11-2019
гр.Перущица
з. Перущица
БК"Хасково"

Академик Бултекс 99-1
69

57
Boxscore
4 09-11-2019
гр.Перущица
з. Перущица
Перущица - СКБ

Марица Кършияка 2012 - СКБ
106

46
Boxscore
5 16-11-2019
гр.Хасково
з. Дружба Хасково
Марица Кършияка 2012 - СКБ

БК"Хасково"
33

104
Boxscore
6 16-11-2019
гр.Хасково
з. Дружба Хасково
Академик Бултекс 99-1

Перущица - СКБ
59

94
Boxscore
7 16-11-2019
гр.Хасково
з. Дружба Хасково
Перущица - СКБ

Марица Кършияка 2012 - СКБ
65

58
Boxscore
8 16-11-2019
гр.Хасково
з. Дружба Хасково
БК"Хасково"

Академик Бултекс 99-1
74

49
Boxscore
9 01-12-2019
гр.Перущица
з. Перущица
Академик Бултекс 99-1

Перущица - СКБ
43

78
Boxscore
10 01-12-2019
гр.Перущица
з. Перущица
Марица Кършияка 2012 - СКБ

БК"Хасково"
49

80
Boxscore
11 01-12-2019
гр.Перущица
з. Перущица
Академик Бултекс 99-1

Марица Кършияка 2012 - СКБ
67

77
Boxscore
12 01-12-2019
гр.Перущица
з. Перущица
БК"Хасково"

Перущица - СКБ
69

57
Boxscore
Юноши до 16г. | зона Загоре-Родопи 1-4 място
1 25-01-2020
гр.Хасково
з. Дружба Хасково
БК"Хасково"

Розова долина
82

45
Boxscore
2 25-01-2020
гр.Хасково
з. Дружба Хасково
Перущица - СКБ

Берое
59

66
Boxscore
3 25-01-2020
гр.Хасково
з. Дружба Хасково
Розова долина

Перущица - СКБ
43

84
Boxscore
4 25-01-2020
гр.Хасково
з. Дружба Хасково
Берое

БК"Хасково"
65

67
Boxscore
Юноши до 16г. | Източна елитна група 1-ви турнир
3 16-02-2020
гр.Пловдив
з. Сила
Чардафон

Делфин - Бургас
57

61
Boxscore
4 16-02-2020
гр.Пловдив
з. Сила
Шумен

Академик Бултекс 99
61

94
Boxscore
Девойки до 16г. | Зона Родопи
1 02-11-2019
гр.Асеновград
з. Асеновец
Асеновец 2005

Перущица - СКБ
103

17
Boxscore
2 02-11-2019
гр.Асеновград
з. Асеновец
Перущица - СКБ

Академик-жени Пловдив
44

54
Boxscore
3 02-11-2019
гр.Асеновград
з. Асеновец
Академик-жени Пловдив

Асеновец 2005
22

105
Boxscore
Момчета до 14г. | Източна елитна група - юг
6 26-10-2019
гр.Пловдив
з. сп.зала СУ"В.Левски"
Академик Бултекс 99

Берое
78

26
Boxscore
24 08-12-2019
гр.Пловдив
з. Сила
Академик Бултекс 99

Черноморец Бургас
103

52
Boxscore
Момчета до 14г. | Зона Родопи
9 24-11-2019
гр.Пловдив
з. сп.зала СУ"В.Левски"
Атлетик 95

Академик Бултекс 99-1
7

73
Boxscore
10 24-11-2019
гр.Пловдив
з. сп.зала СУ"В.Левски"
Рогош

Марица Кършияка 2012 - СКБ
73

86
Boxscore
11 24-11-2019
гр.Пловдив
з. сп.зала СУ"В.Левски"
Атлетик 95

Марица Кършияка 2012 - СКБ
0

20
Boxscore
12 24-11-2019
гр.Пловдив
з. сп.зала СУ"В.Левски"
Академик Бултекс 99-1

Рогош
91

39
Boxscore
Момчета до 14г. | зона Родопи 7-10 място
1 08-02-2020
гр.Пловдив
з. сп.зала СУ"В.Левски"
Рогош

Атлетик 95
78

40
Boxscore
2 08-02-2020
гр.Пловдив
з. сп.зала СУ"В.Левски"
Златоград - СКБ

Марица Кършияка 2012 - СКБ
82

58
Boxscore
3 08-02-2020
гр.Пловдив
з. сп.зала СУ"В.Левски"
Марица Кършияка 2012 - СКБ

Рогош
78

51
Boxscore
4 08-02-2020
гр.Пловдив
з. сп.зала СУ"В.Левски"
Златоград - СКБ

Атлетик 95
90

29
Boxscore
5 23-02-2020
гр.Златоград
з. ОУ
Атлетик 95

Марица Кършияка 2012 - СКБ
44

80
Boxscore
6 23-02-2020
гр.Златоград
з. ОУ
Златоград - СКБ

Атлетик 95
108

36
Boxscore
7 23-02-2020
гр.Златоград
з. ОУ
Златоград - СКБ

Марица Кършияка 2012 - СКБ
73

61
Boxscore
8 00-00-0000
з. сп.зала ОУ (с.Маноле)
Рогош

Атлетик 95
11:00 Boxscore
Момчета до 14г. | Източна елитна група 1-ви турнир
1 27-02-2020
гр.Пловдив
з. сп.зала СУ"В.Левски"
Академик Бултекс 99

Черно Море Тича
79

45
Boxscore
2 27-02-2020
гр.Пловдив
з. сп.зала СУ"В.Левски"
Несебър СКБ

Шумен
72

61
Boxscore
3 28-02-2020
гр.Пловдив
з. сп.зала СУ"В.Левски"
Черно Море Тича

Несебър СКБ
64

34
Boxscore
4 28-02-2020
гр.Пловдив
з. сп.зала СУ"В.Левски"
Шумен

Академик Бултекс 99
38

99
Boxscore
Момичета до 14г. | Зона Загоре-Родопи - група А
1 03-11-2019
гр.Асеновград
з. Асеновец
Асеновец 2005

Берое-Стара Загора
99

18
Boxscore
2 03-11-2019
гр.Асеновград
з. Асеновец
Берое-Стара Загора

Тони 7
27

53
Boxscore
3 03-11-2019
гр.Асеновград
з. Асеновец
Тони 7

Асеновец 2005
29

119
Boxscore
Мини-момчета до 12 г. | Зона Родопи
6 17-11-2019
гр.Перущица
з. Перущица
Перущица - СКБ

Академик Пловдив
25

40
Boxscore
7 17-11-2019
гр.Перущица
з. Перущица
Марица Кършияка 2012 - СКБ

Хебър 1 - СКБ
34

32
Boxscore
8 17-11-2019
гр.Перущица
з. Перущица
Академик Пловдив

Хебър - СКБ
34

29
Boxscore
9 17-11-2019
гр.Перущица
з. Перущица
Хебър 1 - СКБ

Перущица - СКБ
33

51
Boxscore
10 17-11-2019
гр.Перущица
з. Перущица
Хебър - СКБ

Марица Кършияка 2012 - СКБ
20

33
Boxscore
Мини-момчета до 12 г. | Зона Родопи - 5-7 място
1 02-02-2020
гр.Пловдив
з. Олимпиада
Атлетик 95

Перущица - СКБ
24

38
Boxscore
2 02-02-2020
гр.Пловдив
з. Олимпиада
Перущица - СКБ

Хебър 1 - СКБ
34

39
Boxscore
3 02-02-2020
гр.Пловдив
з. Олимпиада
Хебър 1 - СКБ

Атлетик 95
35

62
Boxscore
КЛАСИРАНЕ
Национална Баскетболна Лига



Няма изиграни срещи
Галерия
Партньори на клубовете
Molten

Fan Manager