А1 Академик СофияАкадемик Бултекс 99БалканБероеЛевски Лукойл Рилски спортистСпартак-ПлЧерно море ТичаЧерноморец БургасЯмбол
СЪДИИ

Живко Маринов

Живко Маринов
Дата на раждане: 13-04-1994 г.
Място на раждане: Варна
Съдия в НБЛ от: 2014г.
Съдийска комисия:Варна
СЪДИЯ - НАЦИОНАЛНА: 2019
СЪДИЯ: 2013
Сезон

Списък Срещи

Финали ДП за Юноши до 19 г. | Група А
2 20-07-2020
гр.Варна
з. Христо Борисов
Рилски спортист

Тунджа
74

76
Boxscore Download PDF
6 21-07-2020
гр.Варна
з. Христо Борисов
Берое

Рилски спортист
53

84
Boxscore Download PDF
12 22-07-2020
гр.Варна
з. Христо Борисов
Буба Баскетбол

Берое
72

46
Boxscore Download PDF
17 23-07-2020
гр.Варна
з. Христо Борисов
Берое

Шампион 2006 - СК
77

91
Boxscore Download PDF
21 24-07-2020
гр.Варна
з. Христо Борисов
Тунджа

Берое
87

69
Boxscore Download PDF
Финали ДП за Юноши до 19 г. | Група Б
3 20-07-2020
гр.Варна
з. Христо Борисов
Академик София

Обединен ЦСКА София
75

53
Boxscore Download PDF
13 22-07-2020
гр.Варна
з. Христо Борисов
Левски

Доростол - СКБ
88

59
Boxscore Download PDF
18 23-07-2020
гр.Варна
з. Христо Борисов
Черноморец Бургас

Левски
60

95
Boxscore Download PDF
Финали ДП за Юноши до 19 г. | Финали ДП - 1 - 4 място
32 26-07-2020
гр.Варна
з. Христо Борисов
Буба Баскетбол

Черно Море Тича
76

89
Boxscore Download PDF
Финали ДП за Юноши до 19 г. | Финали ДП - 5 - 8 място
26 25-07-2020
гр.Варна
з. Христо Борисов
Рилски спортист

Обединен ЦСКА София
71

57
Boxscore Download PDF
27 25-07-2020
гр.Варна
з. Христо Борисов
Левски

Шампион 2006 - СК
58

69
Boxscore Download PDF
Национална Баскетболна Лига | Редовен сезон
6 12-10-2019
гр.Бургас
з. Бойчо Брънзов
Черноморец Бургас

Рилски спортист
75

98
Boxscore Download PDF
27 09-11-2019
гр.Бургас
з. Бойчо Брънзов
Черноморец Бургас

Ямбол
114

79
Boxscore Download PDF
31 16-11-2019
гр.Плевен
з. Балканстрой
Спартак-Пл

Черноморец Бургас
96

91
Boxscore Download PDF
47 06-12-2019
гр.Бургас
з. Бойчо Брънзов
Черноморец Бургас

Балкан
79

88
Boxscore Download PDF
69 04-01-2020
гр.Бургас
з. Бойчо Брънзов
Черноморец Бургас

Левски Лукойл
52

95
Boxscore Download PDF
94 29-02-2020
гр.Бургас
з. Бойчо Брънзов
Черноморец Бургас

Балкан
77

94
Boxscore Download PDF
102 15-03-2020
гр.София
з. Универсиада
Спартак-Пл

Берое
18:00 Boxscore
А група Мъже | ПЪРВИ ЕТАП
3 13-10-2019
гр.Шумен
з. Младост - Шумен
Шумен

Рилски спортист 2
102

78
Boxscore Download PDF
А група Мъже | ВТОРИ ЕТАП
55 12-03-2020
гр.Шумен
з. Младост - Шумен
Шумен

Чавдар Троян
99

61
Boxscore Download PDF
А група Жени | ПЪРВА ЧЕТВОРКА
5 25-01-2020
гр.Стара Загора
з. Общинска
Локомотив СЗ

Монтана 2003
56

74
Boxscore Download PDF
Българска Баскетболна Лига | А1 Изток ББЛ
7 19-10-2019
гр.Варна
з. Икономически университет
ЪНСТОПАБЪЛ

ИУ ВАРНА
77

101
Boxscore Download PDF
8 19-10-2019
гр.Варна
з. Икономически университет
ЪНСТОПАБЪЛ 2

СТАРИТЕ ВЪЛЦИ
28

76
Boxscore Download PDF
9 19-10-2019
гр.Варна
з. Икономически университет
ОЛД ДЖИЙС

МУ ВАРНА
33

81
Boxscore Download PDF
13 26-10-2019
гр.Варна
з. Икономически университет
МУ ВАРНА

ЪНСТОПАБЪЛ 2
104

43
Boxscore Download PDF
14 26-10-2019
гр.Варна
з. Икономически университет
СТАРИТЕ ВЪЛЦИ

ЪНСТОПАБЪЛ
72

63
Boxscore Download PDF
34 23-11-2019
гр.Варна
з. Икономически университет
ЪНСТОПАБЪЛ

ОЛД ДЖИЙС
60

51
Boxscore Download PDF
35 23-11-2019
гр.Варна
з. Икономически университет
ЧЕРНО МОРЕ - А1 ЮНОШИ

СТАРИТЕ ВЪЛЦИ
93

54
Boxscore Download PDF
36 18-01-2020
гр.Шабла
з. Шабла
ШАБЛА

ИУ ВАРНА
81

72
Boxscore Download PDF
37 30-11-2019
гр.Варна
з. Икономически университет
КОНСУМАТОРИТЕ

ШОУТАЙМ
56

78
Boxscore Download PDF
38 30-11-2019
гр.Варна
з. Икономически университет
ОЛД ДЖИЙС

СВЕТКАВИЦА
48

71
Boxscore Download PDF
40 30-11-2019
гр.Варна
з. Икономически университет
МУ ВАРНА

ЧЕРНО МОРЕ - А1 ЮНОШИ
69

72
Boxscore Download PDF
41 30-11-2019
гр.Варна
з. Икономически университет
ЪНСТОПАБЪЛ 2

ЪНСТОПАБЪЛ
40

72
Boxscore Download PDF
55 11-01-2020
гр.Варна
з. Икономически университет
ИУ ВАРНА

КОНСУМАТОРИТЕ
56

51
Boxscore Download PDF
56 11-01-2020
гр.Варна
з. Икономически университет
ШАБЛА

ОЛД ДЖИЙС
67

52
Boxscore Download PDF
57 11-01-2020
гр.Варна
з. Икономически университет
КУЛТ

СВЕТКАВИЦА
40

59
Boxscore Download PDF
61 18-01-2020
гр.Шабла
з. Шабла
МУ ВАРНА

КУЛТ
87

59
Boxscore Download PDF
62 18-01-2020
гр.Шабла
з. Шабла
СВЕТКАВИЦА

ШОУТАЙМ
58

76
Boxscore Download PDF
68 01-02-2020
гр.Варна
з. Икономически университет
КОНСУМАТОРИТЕ

МУ ВАРНА
93

87
Boxscore Download PDF
71 01-02-2020
гр.Варна
з. Икономически университет
СВЕТКАВИЦА

ЧЕРНО МОРЕ - А1 ЮНОШИ
66

73
Boxscore Download PDF
73 08-02-2020
гр.Варна
з. Икономически университет
КОНСУМАТОРИТЕ

КУЛТ
90

79
Boxscore Download PDF
74 08-02-2020
гр.Варна
з. Икономически университет
МУ ВАРНА

ОЛД ДЖИЙС
89

35
Boxscore Download PDF
75 08-02-2020
гр.Варна
з. Икономически университет
ИУ ВАРНА

ЪНСТОПАБЪЛ
88

49
Boxscore Download PDF
Юноши до 19г. | Източна елитна група - север
1 16-10-2019
гр.Шумен
з. Младост - Шумен
Шумен

Доростол - СКБ
67

81
Boxscore
16 07-12-2019
гр.Силистра
з. Дръстър - Силистра
Доростол - СКБ

Шумен
108

36
Boxscore
20 04-12-2019
гр.Шумен
з. Младост - Шумен
Шумен

Берое
55

96
Boxscore
22 14-12-2019
гр.Силистра
з. Дръстър - Силистра
Доростол - СКБ

Берое
86

69
Boxscore
28 26-01-2020
гр.Силистра
з. Дръстър - Силистра
Доростол - СКБ

Черноморец Бургас
94

56
Boxscore
33 01-02-2020
гр.Варна
з. Христо Борисов
Черно Море Тича

Берое
95

55
Boxscore
44 00-00-0000
гр.Шумен
з. Младост - Шумен
Шумен

Черно Море Тича
11.00 Boxscore
Юноши до 19г. | Източна I дивизия - Б група
6 24-11-2019
гр.Генерал Тошево
з. Н.Й.Вапцаров
Добрич 93

Кария
37

47
Boxscore
7 24-11-2019
гр.Генерал Тошево
з. Н.Й.Вапцаров
Ънстопабъл -1

Кария
89

35
Boxscore
Юноши до 19г. | Източна I дивизия - А група
1 18-10-2019
гр.Добрич
з. Добротица
Светкавица

Ънстопабъл
76

68
Boxscore
3 18-10-2019
гр.Добрич
з. Добротица
Черно море Тича - 1

Светкавица
88

45
Boxscore
4 18-10-2019
гр.Добрич
з. Добротица
Ънстопабъл

ДУНАВ РУСЕ 2016 - СКБ
48

73
Boxscore
Девойки до 19г. | Зона Добруджа
20 19-01-2020
гр.Варна
з. Христо Борисов
Черно море Одесос ЖБК

Доростол - СКБ
62

71
Boxscore
Юноши до 16г. | Източна елитна група 1-ви турнир
1 15-02-2020
гр.Варна
з. Христо Борисов
Черно Море Тича

Несебър СКБ
63

61
Boxscore
2 15-02-2020
гр.Варна
з. Христо Борисов
ДУНАВ РУСЕ 2016 - СКБ

Сливен баскет - СНЦ
78

54
Boxscore
3 16-02-2020
гр.Варна
з. Христо Борисов
Несебър СКБ

ДУНАВ РУСЕ 2016 - СКБ
72

66
Boxscore
4 16-02-2020
гр.Варна
з. Христо Борисов
Сливен баскет - СНЦ

Черно Море Тича
32

85
Boxscore
Юноши до 16г. | Баражни срещи - Елитна група
1 04-08-2020
гр.Шумен
з. Младост - Шумен
Шумен

Септември - Сдружение
54

77
Boxscore
Девойки до 16г. | Зона Добруджа
2 09-11-2019
гр.Варна
з. Христо Борисов
Светкавица - Сдружение

Доростол - СКБ
73

53
Boxscore
Момчета до 14г. | Баражни срещи - Елитна група
1 04-08-2020
гр.Шумен
з. Младост - Шумен
Шумен

Септември - Сдружение
75

66
Boxscore
Момчета до 14г. | Източна елитна група 1-ви турнир
1 22-02-2020
гр.Силистра
з. Дръстър - Силистра
Доростол - СКБ

Делфин - Бургас
96

71
Boxscore
3 23-02-2020
гр.Силистра
з. Дръстър - Силистра
Делфин - Бургас

Дунав Русе 2016
55

74
Boxscore
4 23-02-2020
гр.Силистра
з. Дръстър - Силистра
Тунджа

Доростол - СКБ
23

119
Boxscore
Момчета до 14г. | Източна елитна група - север
3 02-11-2019
гр.Силистра
з. Дръстър - Силистра
Доростол - СКБ

Черно Море Тича
80

43
Boxscore
5 10-11-2019
гр.Варна
з. Христо Борисов
Черно Море Тича

ДУНАВ РУСЕ 2016 - СКБ
53

61
Boxscore
7 17-11-2019
гр.Шумен
з. Младост - Шумен
Шумен

Черно Море Тича
80

90
Boxscore
Момчета до 14г. | Източна I дивизия - А група
9 08-12-2019
гр.Търговище
з. Д.Стефанов
Дунав 2007-Русе (СКБ)

Спартак-Пл
33

60
Boxscore
10 08-12-2019
гр.Търговище
з. Д.Стефанов
Етър 49

Светкавица - Сдружение
52

41
Boxscore
Момчета до 14г. | Източна I дивизия - Б група
4 10-11-2019
гр.Варна
з. сп.зала "Елин Пелин"
Спартак Варна

ЧЕРНОМОРЕЦ - БАЛЧИК
27

67
Boxscore
Момичета до 14г. | Зона ,,Добруджа′′ - класиране 1-5място
2 09-02-2020
гр.Силистра
з. Дръстър - Силистра
Доростол - СКБ

Светкавица - Сдружение
30

81
Boxscore
5 09-02-2020
гр.Силистра
з. Дръстър - Силистра
Черно море Одесос ЖБК

Доростол - СКБ
37

52
Boxscore
Момичета до 14г. | Зона Добруджа - А група
2 20-10-2019
гр.Добрич
з. Добротица
Спартак Варна

Доростол - СКБ
15

75
Boxscore
4 20-10-2019
гр.Добрич
з. Добротица
Ънстопабъл

Доростол - СКБ
29

76
Boxscore
5 20-10-2019
гр.Добрич
з. Добротица
Черно море Одесос ЖБК

Спартак Варна
82

15
Boxscore
Момчета до 13 г. | Източна I дивизия - А група
9 01-12-2019
гр.Варна
з. Христо Борисов
Черно море Тича - 13г. момчета

Тунджа
74

39
Boxscore
10 01-12-2019
гр.Варна
з. Христо Борисов
Доростол - 13г.момчета

Стар Баскет - 13г. момчета
95

36
Boxscore
Момчета до 13 г. | Източна 1-ва дивизия - класиране 1-7 място
1 25-01-2020
гр.Варна
з. Христо Борисов
Тунджа

Черно море Тича - 13г. момчета
75

57
Boxscore
8 22-02-2020
гр.Силистра
з. Дръстър - Силистра
Черно море Тича - 13г. момчета

Стар Баскет - 13г. момчета
111

43
Boxscore
9 22-02-2020
гр.Силистра
з. Дръстър - Силистра
Доростол - 13г.момчета

"Шумен" - 13г.момчета
99

21
Boxscore
Мини-момчета до 12 г. | Зона ,,Добруджа′′ - класиране 8-12място
3 02-02-2020
гр.Варна
з. Христо Борисов
Варнабаскет

Черно Море Тича -1
42

66
Boxscore
4 02-02-2020
гр.Варна
з. Христо Борисов
Вълци Разград

Спартак Варна
72

20
Boxscore
5 02-02-2020
гр.Варна
з. Христо Борисов
ЧЕРНОМОРЕЦ - БАЛЧИК

Варнабаскет
34

32
Boxscore
6 29-02-2020
гр.Варна
з. Христо Борисов
Спартак Варна

Варнабаскет
14

52
Boxscore
8 29-02-2020
гр.Варна
з. Христо Борисов
Спартак Варна

ЧЕРНОМОРЕЦ - БАЛЧИК
81

12
Boxscore
Мини-момчета до 12 г. | зона Добруджа - А група
4 26-10-2019
гр.Варна
з. Христо Борисов
Ънстопабъл

Шумен
38

32
Boxscore
5 26-10-2019
гр.Варна
з. Христо Борисов
Светкавица - Сдружение

Дунав 2007 - 1
74

40
Boxscore
Мини-момичета до 12 г. | Зона ,,Добруджа′′ и Зона ,,Мизия′′ - класиране 6-10 място
8 28-02-2020
гр.Варна
з. Локомотив
Черно море Одесос ЖБК

Вихър 2002 - Спортно сдружение
59

9
Boxscore
Мини-момичета до 12 г. | Зона Добруджа - Б група
1 23-10-2019
гр.Търговище
з. Д.Стефанов
Светкавица - Сдружение

БК "Преслав"
57

9
Boxscore
3 23-10-2019
гр.Търговище
з. Д.Стефанов
ДУНАВ РУСЕ 2016 - СКБ

БК "Преслав"
26

10
Boxscore
Мини-момичета до 12 г. | Зона Добруджа - А група
1 27-10-2019
гр.Варна
з. Локомотив
Черно море Одесос ЖБК

Спартак Варна
24

26
Boxscore
Приятески турнири и контролни срещи подрастващи | Международен турнир "Костадин Лазаров"
3 13-10-2019
з.
КК Оканик (Сърбия)

Шумен
09:00 Среща за ІІІ-то място Boxscore Download PDF
Приятески турнири и контролни срещи подрастващи | 5-ТИ МЛАДЕЖКИ ЧЕРНОМОРСКИ ИГРИ
1 27-09-2019
гр.Варна
з. Христо Борисов
Черно Море Тича

Тунджа
74

66
Boxscore Download PDF
2 27-09-2019
гр.Варна
з. Христо Борисов
Обединен ЦСКА София

Буба Баскетбол
60

70
Boxscore Download PDF
5 29-09-2019
гр.Варна
з. Христо Борисов
Тунджа

Буба Баскетбол
65

76
Boxscore Download PDF
6 29-09-2019
гр.Варна
з. Христо Борисов
Черно Море Тича

Обединен ЦСКА София
94

95
Boxscore Download PDF
Контролни срещи | Единични контролни срещи (мъже)
6 21-02-2020
гр.Варна
з. Христо Борисов
Черно море Тича

Ямбол
17:00 Boxscore
КЛАСИРАНЕ
Национална Баскетболна Лига



Няма изиграни срещи
Галерия
Партньори на клубовете
Molten