Академик ПловдивБалканБероеЛевски Лукойл Рилски спортистСпартак-ПлЧерно море ТичаЧерноморец БургасЯмбол
СЪДИИ

Недко Николаев Колев

Недко Николаев Колев
Дата на раждане: 28-03-1994 г.
Място на раждане: Ямбол
Съдия в НБЛ от: 2020г.
Съдийска комисия:Ямбол
СЪДИЯ: 2013
Сезон

Списък Срещи

ББЛ А група | ЮГ
1 11-10-2020
гр.Ямбол
з. Диана
Академик Пловдив А

Несебър
65

82
Boxscore Download PDF
11 10-01-2021
гр.Стара Загора
з. Общинска
Берое А

Ямбол А
73

68
Boxscore Download PDF
ББЛ Б група | ЮГ
4 11-10-2020
гр.Ямбол
з. Диана
Раковски

ХАСКОВО
57

63
Boxscore Download PDF
43 12-12-2020
гр.Хасково
з. Дружба Хасково
ПЛОВДИВ БАСКЕТ

Раковски
64

80
Boxscore Download PDF
44 12-12-2020
гр.Хасково
з. Дружба Хасково
Перущица Б

ЯМБОЛ Б
51

129
Boxscore Download PDF
55 10-01-2021
гр.Стара Загора
з. Общинска
ЯМБОЛ Б

Берое Б
117

81
Boxscore Download PDF
57 16-01-2021
гр.Ямбол
з. Диана
ВР Олимпия

Раковски
73

62
Boxscore Download PDF
А група Жени | Първи етап - разменено гостуване
3 17-10-2020
гр.Стара Загора
з. Общинска
Берое-Стара Загора

Академик-жени Пловдив
114

40
Boxscore Download PDF
26 17-01-2021
гр.Пловдив
з. Олимпиада
Академик-жени Пловдив

Шампион 2006 - СК
47

90
Boxscore Download PDF
Купа на ББЛ 2020/2021 | Купа на ББЛ
10 16-01-2021
гр.Ямбол
з. Диана
ЛОКОМОТИВ 2020

ПОЛИТЕХНИКА
98

82
Boxscore Download PDF
12 16-01-2021
гр.Ямбол
з. Диана
Правец

Спортист 1959 Своге
65

67
Boxscore Download PDF
Юноши до 19Г. | Зони Добруджа/Загоре - А група
12 23-01-2021
гр.Бургас
з. Бойчо Брънзов
Делфин - Бургас

Шумен
68

55
Boxscore
13 23-01-2021
гр.Бургас
з. Бойчо Брънзов
Светкавица

Черноморец Бургас
46

89
Boxscore
Юноши до 16 г. | зона Загоре - група Б
2 01-11-2020
гр.Ямбол
з. Диана
Сливен-2010 - Спортен клуб

Делфин - Бургас
58

61
Boxscore
3 01-11-2020
гр.Ямбол
з. Диана
Делфин - Бургас

Тунджа
38

57
Boxscore
Момичета до 14г. | зона Загоре - Родопи
1 10-10-2020
гр.Стара Загора
з. Общинска
Берое-Стара Загора

Тони 7
62

36
Boxscore
2 10-10-2020
гр.Стара Загора
з. Общинска
Черноморец Бургас

Асеновец 2005
7

78
Boxscore
3 10-10-2020
гр.Стара Загора
з. Общинска
Черноморец 2014

Академик-жени Пловдив
93

15
Boxscore
Момчета до 14 г. | Южна Източна Елитна група
3 21-11-2020
гр.Ямбол
з. Диана
Тунджа

Академик Бултекс 99
78

49
Boxscore
Момчета до 14 г. | Северна Източна Елитна група
3 04-11-2020
гр.Бургас
з. Бойчо Брънзов
Делфин - Бургас

Шумен
56

76
Boxscore
Момчета до 14 г. | зона Загоре
1 14-11-2020
гр.Сливен
з. Васил Левски - Сливен
Сливен-2010 - Спортен клуб

Вихър Айтос
73

21
Boxscore
3 14-11-2020
гр.Сливен
з. Васил Левски - Сливен
Свети Влас

Сливен-2010 - Спортен клуб
31

55
Boxscore
Момчета до 13 г. | зона Загоре
8 31-10-2020
гр.Ямбол
з. Диана
Берое - 13г.

Делфин-Бургас
68

70
Boxscore
10 31-10-2020
гр.Ямбол
з. Диана
Тунджа

Берое - 13г.
42

44
Boxscore
Турнири и контролни срещи | НБЛ
2 09-09-2020
гр.Ямбол
з. Диана
Ямбол

Спартак-Пл
96

75
Boxscore
КЛАСИРАНЕ
НБЛ
Левски Лукойл
Ръст: 208 см
Тегло: 105 кг
Рождена дата: 15-07-1993
Пост: Тежко крило - Лек Център (4-5)
декември
MVP32
Точки21
Борби9.6
Асистенции5.2
Отнети топки1.6
Минути30.2
Галерия
Партньори на клубовете
Molten