А1 Академик СофияАкадемик Бултекс 99БалканБероеЛевски Лукойл Рилски спортистСпартак-ПлЧерно море ТичаЯмбол
СЪДИИ

Димитър Димитров

Димитър Димитров
Дата на раждане: 03-08-1962 г.
Място на раждане: Шумен
Съдия от: 2013г.
Съдия в НБЛ от: 2019г.
Съдийска комисия:Шумен
СЪДИЯ - НАЦИОНАЛНА: 1996
СЪДИЯ: 1987
ДЕЖУРЕН ПРЕДСТАВИТЕЛ: 2013
Сезон

Списък Срещи

А група - жени | Първи етап – Осмица
17 10-11-2018
гр.Стара Загора
з. Общинска
Берое-Стара Загора

Локомотив - Стара Загора
100

75
Boxscore Download PDF
А група - мъже | Финал за 3-то място
2 19-04-2019
гр.Шумен
з. Младост - Шумен
Шумен

ССК Икономически университет - Варна
91

80
Boxscore Download PDF
А група - мъже | Втори етап - Първа петица
5 03-02-2019
гр.Бургас
з. Бойчо Брънзов
Черноморец Бургас (мъже)

ССК Икономически университет - Варна
72

64
Boxscore Download PDF
ЮНОШИ до 19 г. - Редовен сезон | Елитна група Изток
8 25-10-2018
гр.Шумен
з. Младост - Шумен
Шумен

Черно Море Тича
92

103
Boxscore
31 02-02-2019
гр.Шумен
з. Младост - Шумен
Шумен

Тунджа
70

63
Boxscore
40 08-02-2019
гр.Шумен
з. Младост - Шумен
Шумен

Черноморец
112

65
Boxscore
46 23-02-2019
гр.Шумен
з. Младост - Шумен
Шумен

ДУНАВ РУСЕ 2016 - СКБ
96

51
Boxscore
49 09-03-2019
гр.Шумен
з. Младост - Шумен
Шумен

Делфин-Бургас
148

78
Boxscore
Юноши до 16 г. | Елитна група, Изток
3 14-10-2018
гр.Шумен
з. Младост - Шумен
Шумен

Делфин-Бургас
70

68
Boxscore
8 25-11-2018
гр.Шумен
з. Младост - Шумен
Шумен

Берое
62

118
Boxscore
21 09-12-2018
гр.Шумен
з. Младост - Шумен
Шумен

Черно Море Тича
22

95
Boxscore
25 03-02-2019
гр.Шумен
з. Младост - Шумен
Шумен

Тунджа
55

82
Boxscore
29 27-01-2019
гр.Шумен
з. Младост - Шумен
Шумен

Чардафон - Орловец
62

52
Boxscore
33 10-02-2019
гр.Бургас
з. Бойчо Брънзов
Делфин-Бургас

Шумен
88

53
Boxscore
44 24-03-2019
гр.Шумен
з. Младост - Шумен
Шумен

Чардафон - Орловец
70

66
Boxscore
МОМЧЕТА до 14 г. | Елитна Група, Изток
1 13-10-2018
гр.Шумен
з. Младост - Шумен
Шумен

Черно Море Тича
39

103
Boxscore
24 16-12-2018
гр.Шумен
з. Младост - Шумен
Шумен

Делфин-Бургас
71

62
Boxscore
26 19-01-2019
гр.Сливен
з. Васил Левски - Сливен
Сливен баскет - СНЦ

Делфин-Бургас
68

29
Boxscore
27 02-02-2019
гр.Шумен
з. Младост - Шумен
Шумен

Тунджа
86

22
Boxscore
29 25-01-2019
гр.Шумен
з. Младост - Шумен
Шумен

ДУНАВ РУСЕ 2016 - СКБ
67

101
Boxscore
35 02-03-2019
гр.Шумен
з. Младост - Шумен
Шумен

Тунджа
82

41
Boxscore
37 23-02-2019
гр.Шумен
з. Младост - Шумен
Шумен

ДУНАВ РУСЕ 2016 - СКБ
45

84
Boxscore
45 23-03-2019
гр.Шумен
з. Младост - Шумен
Шумен

Делфин-Бургас
71

49
Boxscore
МОМЧЕТА до 13 г. - Редовен сезон | Зона Изток МОМЧЕТА - 13г.
6 19-04-2019
гр.Шумен
з. Младост - Шумен
Шумен

"Ънстопабъл"
76

30
Boxscore
7 19-04-2019
гр.Шумен
з. Младост - Шумен
Делфин-Бургас

Черно Море Тича
49

58
Boxscore
8 19-04-2019
гр.Шумен
з. Младост - Шумен
"Ънстопабъл"

ДУНАВ РУСЕ 2016 - СКБ
34

72
Boxscore
9 19-04-2019
гр.Шумен
з. Младост - Шумен
Черно Море Тича

Шумен
73

48
Boxscore
10 19-04-2019
гр.Шумен
з. Младост - Шумен
ДУНАВ РУСЕ 2016 - СКБ

Делфин-Бургас
70

62
Boxscore
МОМИЧЕТА до 12 г. - Редовен сезон | Зона Загоре, Група Б
11 15-12-2018
гр.Бургас
з. Бойчо Брънзов
Черноморец 2014

Локомотив СЗ
76

18
Boxscore
12 15-12-2018
гр.Бургас
з. Бойчо Брънзов
Вихър Айтос 2

Несебър СКБ
14

65
Boxscore
13 15-12-2018
гр.Бургас
з. Бойчо Брънзов
Черноморец 2014

Нефтохимик 2010
24

27
Boxscore
14 15-12-2018
гр.Бургас
з. Бойчо Брънзов
Локомотив СЗ

Вихър Айтос 2
15

26
Boxscore
15 15-12-2018
гр.Бургас
з. Бойчо Брънзов
Нефтохимик 2010

Несебър СКБ
27

24
Boxscore
МОМЧЕТА до 12 г. - Редовен сезон | Зона Загоре, Финали 1 - 4 място
9 10-02-2019
гр.Бургас
з. Бойчо Брънзов
Делфин-Бургас

Тунджа
28

89
Boxscore
10 10-02-2019
гр.Бургас
з. Бойчо Брънзов
Берое

Несебър СКБ
62

29
Boxscore
11 10-02-2019
гр.Бургас
з. Бойчо Брънзов
Тунджа

Берое
51

47
Boxscore
12 10-02-2019
гр.Бургас
з. Бойчо Брънзов
Несебър СКБ

Делфин-Бургас
64

36
Boxscore
МОМЧЕТА до 12 г. - Редовен сезон | Зона Добруджа, 6-10-то място
6 06-03-2019
гр.Шумен
з. Младост - Шумен
Варнабаскет

Шумен -1
30

51
Boxscore
7 06-03-2019
гр.Шумен
з. Младост - Шумен
Черно Море Тича -1

Дунав 2007-Русе (СКБ)
66

62
Boxscore
8 06-03-2019
гр.Шумен
з. Младост - Шумен
Стар Баскет

Варнабаскет
77

28
Boxscore
9 06-03-2019
гр.Шумен
з. Младост - Шумен
Шумен -1

Черно Море Тича -1
36

80
Boxscore
10 06-03-2019
гр.Шумен
з. Младост - Шумен
Стар Баскет

Дунав 2007-Русе (СКБ)
64

49
Boxscore
МОМЧЕТА до 12 г. - Редовен сезон | Зона Добруджа, Група В
6 16-11-2018
гр.Шумен
з. Младост - Шумен
Шумен -1

Ънстопабъл -1
48

33
Boxscore
7 16-11-2018
гр.Шумен
з. Младост - Шумен
Варнабаскет

Спорбаскет ГТ
17

39
Boxscore
8 16-11-2018
гр.Шумен
з. Младост - Шумен
Ънстопабъл -1

Вихър 2002 - Спортно сдружение
27

28
Boxscore
9 16-11-2018
гр.Шумен
з. Младост - Шумен
Спорбаскет ГТ

Шумен -1
45

62
Boxscore
10 16-11-2018
гр.Шумен
з. Младост - Шумен
Вихър 2002 - Спортно сдружение

Варнабаскет
18

21
Boxscore
МОМЧЕТА до 12 г. - Редовен сезон | Зона Загоре, Група А
4 11-11-2018
гр.Бургас
з. Бойчо Брънзов
Делфин-Бургас

Тигър
108

6
Boxscore
5 11-11-2018
гр.Бургас
з. Бойчо Брънзов
Тигър

Вихър Айтос 1
43

30
Boxscore
6 11-11-2018
гр.Бургас
з. Бойчо Брънзов
Вихър Айтос 1

Делфин-Бургас
7

91
Boxscore
Мач на звездите 2019
1 21-04-2019
гр.Шумен
з. Арена Шумен
Зора

Златна Добруджа
105

99
Boxscore Download PDF
Купа България, жени | Полуфинали
3 28-02-2019
гр.Стара Загора
з. Общинска
Берое-Стара Загора

Локомотив - Стара Загора
91

59
Boxscore Download PDF
https://basketball.bg/banner_adv.php?id=79&url=https://cdn1.efbet.com/efbet/landingpage/index_BG.html
КЛАСИРАНЕ
НБЛ



Няма изиграни срещи
Галерия
Партньори на клубовете
Molten

Fan Manager