Академик ПловдивБалканБероеЛевски Лукойл Рилски спортистСпартак-ПлЧерно море ТичаЧерноморец БургасЯмбол
СЪДИИ

Димитър Костадинов Димитров

Димитър  Костадинов Димитров
Дата на раждане: 03-08-1962 г.
Място на раждане: Шумен
Съдия в НБЛ от: 2019г.
Съдийска комисия:Шумен
СЪДИЯ - НАЦИОНАЛНА: 1996
СЪДИЯ: 1987
ДЕЖУРЕН ПРЕДСТАВИТЕЛ: 2013
Сезон

Списък Срещи

ББЛ А група | ИЗТОК
5 18-10-2020
гр.Добрич
з. Добротица
СВЕТКАВИЦА

МУ ВАРНА
94

50
Boxscore Download PDF
6 18-10-2020
гр.Добрич
з. Добротица
ШАБЛА

ШОУТАЙМ
63

72
Boxscore Download PDF
8 27-03-2021
гр.Шумен
з. Младост - Шумен
Шумен

ЧЕРНО МОРЕ ТИЧА А
118

70
Boxscore Download PDF
9 01-11-2020
гр.Варна
з. Икономически университет
МУ ВАРНА

Шумен
82

80
Boxscore Download PDF
10 01-11-2020
гр.Варна
з. Икономически университет
ШОУТАЙМ

СВЕТКАВИЦА
75

50
Boxscore Download PDF
21 22-11-2020
гр.Варна
з. Икономически университет
Икономически университет - Варна

ЧЕРНО МОРЕ ТИЧА А
77

79
Boxscore Download PDF
22 22-11-2020
гр.Варна
з. Икономически университет
СВЕТКАВИЦА

ЪНСТОПАБЪЛ
88

73
Boxscore Download PDF
29 17-01-2021
гр.Шумен
з. Арена Шумен
ЪНСТОПАБЪЛ

ШОУТАЙМ
38

67
Boxscore Download PDF
30 17-01-2021
гр.Шумен
з. Арена Шумен
СВЕТКАВИЦА

ШАБЛА
77

53
Boxscore Download PDF
31 17-01-2021
гр.Шумен
з. Арена Шумен
Шумен

Икономически университет - Варна
89

74
Boxscore Download PDF
37 21-02-2021
гр.Варна
з. Икономически университет
ЪНСТОПАБЪЛ

ЧЕРНО МОРЕ ТИЧА А
66

78
Boxscore Download PDF
38 21-02-2021
гр.Варна
з. Икономически университет
Шумен

МУ ВАРНА
90

68
Boxscore Download PDF
42 28-02-2021
гр.Шумен
з. Арена Шумен
МУ ВАРНА

ЪНСТОПАБЪЛ
98

52
Boxscore Download PDF
43 28-02-2021
гр.Шумен
з. Арена Шумен
ЧЕРНО МОРЕ ТИЧА А

ШАБЛА
75

69
Boxscore Download PDF
44 28-02-2021
гр.Шумен
з. Арена Шумен
Шумен

СВЕТКАВИЦА
71

65
Boxscore Download PDF
55 21-03-2021
гр.Варна
з. Икономически университет
Икономически университет - Варна

МУ ВАРНА
73

74
Boxscore Download PDF
56 21-03-2021
гр.Варна
з. Икономически университет
ШАБЛА

ЪНСТОПАБЪЛ
79

74
Boxscore Download PDF
ББЛ А група | Плейофи Изток
3 18-04-2021
гр.Варна
з. Икономически университет
Икономически университет - Варна

ШАБЛА
68

67
Boxscore Download PDF
7 25-04-2021
гр.Варна
з. Икономически университет
ЧЕРНО МОРЕ ТИЧА А

СВЕТКАВИЦА
16:00 Boxscore
8 25-04-2021
гр.Варна
з. Икономически университет
ЪНСТОПАБЪЛ

ШОУТАЙМ
18:00 Boxscore
А група Жени | Първи етап - разменено гостуване
10 11-01-2021
гр.Варна
з. Христо Борисов
Черно море Одесос ЖБК

Берое-Стара Загора
62

93
Boxscore Download PDF
22 24-01-2021
гр.Варна
з. Христо Борисов
Черно море Одесос ЖБК

Академик-жени Пловдив
93

82
Boxscore Download PDF
Юноши до 19Г. | Зони Добруджа/Загоре - А група
6 26-02-2021
гр.Шумен
з. Младост - Шумен
Ънстопабъл

Шумен
75

80
Boxscore
7 26-02-2021
гр.Шумен
з. Младост - Шумен
Делфин - Бургас

Доростол - СКБ
54

68
Boxscore
8 26-02-2021
гр.Шумен
з. Младост - Шумен
ДУНАВ РУСЕ 2016 - СКБ

Ънстопабъл
61

63
Boxscore
9 26-02-2021
гр.Шумен
з. Младост - Шумен
Черноморец Бургас

Доростол - СКБ
82

90
Boxscore
10 26-02-2021
гр.Шумен
з. Младост - Шумен
Делфин - Бургас

ДУНАВ РУСЕ 2016 - СКБ
87

59
Boxscore
11 26-02-2021
гр.Шумен
з. Младост - Шумен
Шумен

Черноморец Бургас
82

92
Boxscore
Юноши до 19Г. | Зона "Добруджа" - Класиране 4-8 място
1 24-03-2021
гр.Шумен
з. Младост - Шумен
Ънстопабъл

Шумен
78

61
Boxscore
2 24-03-2021
гр.Шумен
з. Младост - Шумен
ЧЕРНОМОРЕЦ - БАЛЧИК

ДУНАВ РУСЕ 2016 - СКБ
42

99
Boxscore
3 24-03-2021
гр.Шумен
з. Младост - Шумен
Светкавица

Шумен
59

72
Boxscore
4 24-03-2021
гр.Шумен
з. Младост - Шумен
ЧЕРНОМОРЕЦ - БАЛЧИК

Ънстопабъл
46

80
Boxscore
5 24-03-2021
гр.Шумен
з. Младост - Шумен
ДУНАВ РУСЕ 2016 - СКБ

Светкавица
70

51
Boxscore
Девойки до 19г. | Зона Добруджа
2 13-02-2021
гр.Русе
з. Дунав
ДУНАВ РУСЕ 2016 - СКБ

Вихър 2002
104

49
Boxscore
8 13-02-2021
гр.Русе
з. Дунав
ДУНАВ РУСЕ 2016 - СКБ

Черно море Одесос ЖБК
70

78
Boxscore
10 13-02-2021
гр.Русе
з. Дунав
Вихър 2002

Черно море Одесос ЖБК
31

113
Boxscore
Юноши до 16 г. | Северна Източна Елитна група
8 31-01-2021
гр.Шумен
з. Младост - Шумен
Шумен

Черно Море Тича
45

89
Boxscore
9 07-02-2021
гр.Шумен
з. Младост - Шумен
Шумен

ДУНАВ РУСЕ 2016 - СКБ
55

96
Boxscore
14 28-02-2021
гр.Шумен
з. Младост - Шумен
Шумен

Черно Море Тича
70

92
Boxscore
Девойки до 16г. | Зона "Добруджа" и зона "Мизия"/Зонално първенство/класиране 5-8 място
1 10-04-2021
гр.Шумен
з. Младост - Шумен
Шумен

Вихър 2002 - Спортно сдружение
110

22
Boxscore
2 10-04-2021
гр.Шумен
з. Младост - Шумен
Зограф

Спартак-ПЛ
30

57
Boxscore
3 10-04-2021
гр.Шумен
з. Младост - Шумен
Спартак-ПЛ

Шумен
49

44
Boxscore
4 10-04-2021
гр.Шумен
з. Младост - Шумен
Вихър 2002 - Спортно сдружение

Зограф
27

74
Boxscore
Момичета до 14г. | зона Загоре - Родопи
17 07-03-2021
гр.Бургас
з. Бойчо Брънзов
Черноморец Бургас

Черноморец 2014
17

95
Boxscore
18 07-03-2021
гр.Бургас
з. Бойчо Брънзов
Асеновец 2005

Академик-жени Пловдив
102

15
Boxscore
19 07-03-2021
гр.Бургас
з. Бойчо Брънзов
Черноморец 2014

Вихър Айтос
67

17
Boxscore
20 07-03-2021
гр.Бургас
з. Бойчо Брънзов
Академик-жени Пловдив

Черноморец Бургас
21

43
Boxscore
21 07-03-2021
гр.Бургас
з. Бойчо Брънзов
Вихър Айтос

Асеновец 2005
6

92
Boxscore
Момчета до 14 г. | Северна Източна Елитна група
5 19-02-2021
гр.Шумен
з. Младост - Шумен
Шумен

Черноморец Бургас
75

52
Boxscore
7 31-01-2021
гр.Шумен
з. Младост - Шумен
Шумен

Черно Море Тича
64

72
Boxscore
9 10-02-2021
гр.Шумен
з. Младост - Шумен
Шумен

Делфин - Бургас
78

47
Boxscore
15 09-03-2021
гр.Шумен
з. Младост - Шумен
Шумен

Делфин - Бургас
65

30
Boxscore
17 13-03-2021
гр.Шумен
з. Младост - Шумен
Шумен

Черноморец Бургас
76

37
Boxscore
Момчета до 14 г. | Източна елитна група|2-ри турнир
7 19-04-2021
гр.Шумен
з. Младост - Шумен
Черно Море Тича

Берое
76

36
Boxscore
8 19-04-2021
гр.Шумен
з. Младост - Шумен
Шумен

Тунджа
38

69
Boxscore
10 20-04-2021
гр.Шумен
з. Младост - Шумен
Берое

Шумен
52

72
Boxscore
11 20-04-2021
гр.Шумен
з. Младост - Шумен
Тунджа

Черно Море Тича
75

61
Boxscore
Момчета до 13 г. | Зони Добруджа/Мизия
6 12-02-2021
гр.Шумен
з. Младост - Шумен
Ънстопабъл

Черно море Тича - 13г. момчета
51

79
Boxscore
9 12-02-2021
гр.Шумен
з. Младост - Шумен
Вълци - 13г. момчета

Ънстопабъл
27

70
Boxscore
11 12-02-2021
гр.Шумен
з. Младост - Шумен
Спартак Плевен

Вълци - 13г. момчета
58

25
Boxscore
21 12-02-2021
гр.Шумен
з. Младост - Шумен
Спартак Плевен

Черно море Тича - 13г. момчета
38

78
Boxscore
7 19-02-2021
гр.Шумен
з. Младост - Шумен
Шумен - 13г.момчета

Спартак Плевен
63

46
Boxscore
10 19-02-2021
гр.Шумен
з. Младост - Шумен
Шумен - 13г.момчета

Дунав Русе 2007
80

50
Boxscore
19 19-02-2021
гр.Шумен
з. Младост - Шумен
Дунав Русе 2007

Спартак Плевен
52

46
Boxscore
Момичета до 12г. | Зони Добруджа/Мизия - Агр.
1 02-11-2020
гр.Силистра
з. Дръстър - Силистра
Доростол - СКБ

Черно море Одесос ЖБК
5

106
Boxscore
3 02-11-2020
гр.Силистра
з. Дръстър - Силистра
Черно море Одесос ЖБК

Спартак Варна
114

8
Boxscore
5 02-11-2020
гр.Силистра
з. Дръстър - Силистра
Спартак Варна

Доростол - СКБ
64

27
Boxscore
Момичета до 12г. | Зони Добруджа/Мизия - Бгр.
2 13-02-2021
гр.Русе
з. Дунав
Чардафон

Шумен
16

49
Boxscore
6 13-02-2021
гр.Русе
з. Дунав
Шумен

ДУНАВ РУСЕ 2016 - СКБ
31

46
Boxscore
8 13-02-2021
гр.Русе
з. Дунав
Чардафон

ДУНАВ РУСЕ 2016 - СКБ
13

62
Boxscore
КЛАСИРАНЕ
НБЛ



Няма изиграни срещи
НБЛ
Рилски спортист
Ръст: 175 см
Тегло: 76 кг
Рождена дата: 18-09-1991
Пост: Плеймейкър (1)
март
MVP23.3
Точки18.5
Борби3
Асистенции5
Отнети топки1
Минути23.1
Галерия
Партньори на клубовете
Molten