А1 Академик СофияАкадемик Бултекс 99БалканБероеЛевски Лукойл Рилски спортистСпартак-ПлЧерно море ТичаЧерноморец БургасЯмбол
СЪДИИ

Стихомир Стоянов

Стихомир Стоянов
Дата на раждане: 03-09-1953 г.
Място на раждане: Елхово, обл.Ямбол
Съдия в НБЛ от: 2013г.
Съдийска комисия:Търговище
ДЕЖУРЕН ПРЕДСТАВИТЕЛ: 2013
Сезон

Списък Срещи

Финали ДП за Юноши до 19 г. | Група Б
4 20-07-2020
гр.Варна
з. Христо Борисов
Черноморец Бургас

Доростол - СКБ
64

83
Boxscore Download PDF
5 20-07-2020
гр.Варна
з. Христо Борисов
Левски

Черно Море Тича
86

103
Boxscore Download PDF
8 21-07-2020
гр.Варна
з. Христо Борисов
Доростол - СКБ

Академик София
67

56
Boxscore Download PDF
9 21-07-2020
гр.Варна
з. Христо Борисов
Обединен ЦСКА София

Левски
70

71
Boxscore Download PDF
10 21-07-2020
гр.Варна
з. Христо Борисов
Черно Море Тича

Черноморец Бургас
95

61
Boxscore Download PDF
14 22-07-2020
гр.Варна
з. Христо Борисов
Академик София

Черноморец Бургас
83

67
Boxscore Download PDF
15 22-07-2020
гр.Варна
з. Христо Борисов
Обединен ЦСКА София

Черно Море Тича
75

91
Boxscore Download PDF
18 23-07-2020
гр.Варна
з. Христо Борисов
Черноморец Бургас

Левски
60

95
Boxscore Download PDF
19 23-07-2020
гр.Варна
з. Христо Борисов
Доростол - СКБ

Обединен ЦСКА София
74

78
Boxscore Download PDF
20 23-07-2020
гр.Варна
з. Христо Борисов
Черно Море Тича

Академик София
92

80
Boxscore Download PDF
24 24-07-2020
гр.Варна
з. Христо Борисов
Левски

Академик София
74

83
Boxscore Download PDF
25 24-07-2020
гр.Варна
з. Христо Борисов
Доростол - СКБ

Черно Море Тича
45

93
Boxscore Download PDF
Финали ДП за Юноши до 19 г. | Финали ДП - 1 - 4 място
28 25-07-2020
гр.Варна
з. Христо Борисов
Буба Баскетбол

Академик София
64

71
Boxscore Download PDF
29 25-07-2020
гр.Варна
з. Христо Борисов
Черно Море Тича

Тунджа
67

80
Boxscore Download PDF
32 26-07-2020
гр.Варна
з. Христо Борисов
Буба Баскетбол

Черно Море Тича
76

89
Boxscore Download PDF
33 26-07-2020
гр.Варна
з. Христо Борисов
Академик София

Тунджа
62

67
Boxscore Download PDF
А група Мъже | ПЪРВИ ЕТАП
8 25-01-2020
гр.Шумен
з. Младост - Шумен
Шумен

Видабаскет
105

82
Boxscore Download PDF
22 01-12-2019
гр.Троян
з. Чавдар
Чавдар Троян

Рилски спортист 2
97

75
Boxscore Download PDF
Юноши до 19г. | Зона ,,Мизия′′ и Зона ,,Добруджа′′ -1-7 място
6 12-02-2020
гр.Търговище
з. Д.Стефанов
Ънстопабъл

ДУНАВ РУСЕ 2016 - СКБ
43

76
Boxscore
7 12-02-2020
гр.Търговище
з. Д.Стефанов
Черно море Тича - 1

Чардафон
61

46
Boxscore
8 12-02-2020
гр.Търговище
з. Д.Стефанов
ДУНАВ РУСЕ 2016 - СКБ

Спартак-Пл
43

68
Boxscore
9 12-02-2020
гр.Търговище
з. Д.Стефанов
Светкавица

Ънстопабъл
69

60
Boxscore
10 12-02-2020
гр.Търговище
з. Д.Стефанов
Черно море Тича - 1

Спартак-Пл
75

31
Boxscore
11 12-02-2020
гр.Търговище
з. Д.Стефанов
Чардафон

Светкавица
51

61
Boxscore
Юноши до 19г. | Източна I дивизия - А група
9 13-12-2019
гр.Търговище
з. Д.Стефанов
Черно море Тича - 1

Светкавица
71

24
Boxscore
10 13-12-2019
гр.Търговище
з. Д.Стефанов
Ънстопабъл

ДУНАВ РУСЕ 2016 - СКБ
31

60
Boxscore
11 13-12-2019
гр.Търговище
з. Д.Стефанов
Ънстопабъл

Черно море Тича - 1
37

83
Boxscore
12 13-12-2019
гр.Търговище
з. Д.Стефанов
ДУНАВ РУСЕ 2016 - СКБ

Светкавица
64

81
Boxscore
Девойки до 19г. | Зона Добруджа
7 03-11-2019
гр.Търговище
з. Д.Стефанов
Светкавица Тщ.

Чардафон
59

58
Boxscore
8 03-11-2019
гр.Търговище
з. Д.Стефанов
Лудогорец - Спортен клуб

Черно море Одесос ЖБК
12

98
Boxscore
9 03-11-2019
гр.Търговище
з. Д.Стефанов
ДУНАВ РУСЕ 2016 - СКБ

Доростол - СКБ
57

53
Boxscore
10 03-11-2019
гр.Търговище
з. Д.Стефанов
Чардафон

Лудогорец - Спортен клуб
82

6
Boxscore
11 03-11-2019
гр.Търговище
з. Д.Стефанов
Черно море Одесос ЖБК

ДУНАВ РУСЕ 2016 - СКБ
80

70
Boxscore
12 03-11-2019
гр.Търговище
з. Д.Стефанов
Доростол - СКБ

Светкавица Тщ.
69

62
Boxscore
Юноши до 16г. | Източна I дивизия
17 15-12-2019
гр.Търговище
з. Д.Стефанов
Доростол - СКБ

Светкавица - Сдружение
72

25
Boxscore
18 15-12-2019
гр.Търговище
з. Д.Стефанов
Спартак-Пл

Шампион Плевен
40

49
Boxscore
19 15-12-2019
гр.Търговище
з. Д.Стефанов
Доростол - СКБ

Ънстопабъл
75

32
Boxscore
20 15-12-2019
гр.Търговище
з. Д.Стефанов
Светкавица - Сдружение

Шампион Плевен
59

34
Boxscore
21 15-12-2019
гр.Търговище
з. Д.Стефанов
Ънстопабъл

Спартак-Пл
64

51
Boxscore
Девойки до 16г. | Зона ,,Добруджа′′ и Зона ,,Мизия′′ - класиране 6-8 място
4 01-03-2020
гр.Търговище
з. Д.Стефанов
Вихър 2002 - Спортно сдружение

Зограф
36

86
Boxscore
5 01-03-2020
гр.Търговище
з. Д.Стефанов
Спартак-ПЛ

Вихър 2002 - Спортно сдружение
58

25
Boxscore
6 01-03-2020
гр.Търговище
з. Д.Стефанов
Зограф

Спартак-ПЛ
29

41
Boxscore
Момчета до 14г. | Източна I дивизия - А група
6 08-12-2019
гр.Търговище
з. Д.Стефанов
Дунав 2007-Русе (СКБ)

Ънстопабъл
58

37
Boxscore
7 08-12-2019
гр.Търговище
з. Д.Стефанов
Спартак-Пл

Етър 49
31

64
Boxscore
8 08-12-2019
гр.Търговище
з. Д.Стефанов
Светкавица - Сдружение

Ънстопабъл
65

46
Boxscore
9 08-12-2019
гр.Търговище
з. Д.Стефанов
Дунав 2007-Русе (СКБ)

Спартак-Пл
33

60
Boxscore
10 08-12-2019
гр.Търговище
з. Д.Стефанов
Етър 49

Светкавица - Сдружение
52

41
Boxscore
Момичета до 14г. | Зона ,,Добруджа′′ - класиране 6-10място
1 21-02-2020
гр.Търговище
з. Д.Стефанов
Спартак Варна

Ънстопабъл
43

40
Boxscore
2 21-02-2020
гр.Търговище
з. Д.Стефанов
Вълци - момичета

Преслав
41

24
Boxscore
3 21-02-2020
гр.Търговище
з. Д.Стефанов
Спартак Варна

Вихър 2002 - Спортно сдружение
17

51
Boxscore
4 21-02-2020
гр.Търговище
з. Д.Стефанов
Ънстопабъл

Вълци - момичета
23

52
Boxscore
5 21-02-2020
гр.Търговище
з. Д.Стефанов
Преслав

Вихър 2002 - Спортно сдружение
19

34
Boxscore
Момичета до 14г. | Зона Добруджа - Б група
2 20-11-2019
гр.Търговище
з. Д.Стефанов
Шумен

Преслав
62

3
Boxscore
4 20-11-2019
гр.Търговище
з. Д.Стефанов
Преслав

Вълци - момичета
8

41
Boxscore
6 20-11-2019
гр.Търговище
з. Д.Стефанов
Светкавица - Сдружение

Преслав
78

8
Boxscore
8 20-11-2019
гр.Търговище
з. Д.Стефанов
Преслав

ДУНАВ РУСЕ 2016 - СКБ
11

104
Boxscore
9 20-11-2019
гр.Търговище
з. Д.Стефанов
Вълци - момичета

Светкавица - Сдружение
12

94
Boxscore
10 20-11-2019
гр.Търговище
з. Д.Стефанов
ДУНАВ РУСЕ 2016 - СКБ

Шумен
58

19
Boxscore
Момчета до 13 г. | Източна I дивизия - Б група
1 28-10-2019
гр.Търговище
з. Д.Стефанов
Вихър 2002 - 13г. момчета

Ънстопабъл
10

76
Boxscore
2 28-10-2019
гр.Търговище
з. Д.Стефанов
Спартак Плевен

Шампион Плевен
84

8
Boxscore
3 28-10-2019
гр.Търговище
з. Д.Стефанов
Вълци - 13г. момчета

Ънстопабъл
22

45
Boxscore
4 28-10-2019
гр.Търговище
з. Д.Стефанов
Шампион Плевен

Вихър 2002 - 13г. момчета
15

38
Boxscore
5 28-10-2019
гр.Търговище
з. Д.Стефанов
Спартак Плевен

Вълци - 13г. момчета
56

10
Boxscore
6 22-11-2019
гр.Търговище
з. Д.Стефанов
Вълци - 13г. момчета

Вихър 2002 - 13г. момчета
57

7
Boxscore
7 22-11-2019
гр.Търговище
з. Д.Стефанов
Ънстопабъл

Спартак Плевен
44

48
Boxscore
8 22-11-2019
гр.Търговище
з. Д.Стефанов
Шампион Плевен

Вълци - 13г. момчета
7

53
Boxscore
9 22-11-2019
гр.Търговище
з. Д.Стефанов
Вихър 2002 - 13г. момчета

Спартак Плевен
8

80
Boxscore
10 22-11-2019
гр.Търговище
з. Д.Стефанов
Ънстопабъл

Шампион Плевен
93

9
Boxscore
Момчета до 13 г. | Източна 1-ва дивизия - класиране 8-10 място
1 07-02-2020
гр.Търговище
з. Д.Стефанов
Вълци - 13г. момчета

Вихър 2002 - 13г. момчета
77

11
Boxscore
2 07-02-2020
гр.Търговище
з. Д.Стефанов
Вихър 2002 - 13г. момчета

Шампион Плевен
20

34
Boxscore
3 07-02-2020
гр.Търговище
з. Д.Стефанов
Шампион Плевен

Вълци - 13г. момчета
10

74
Boxscore
Мини-момчета до 12 г. | Зона ,,Добруджа′′ - класиране 1-7място
11 04-03-2020
гр.Търговище
з. Д.Стефанов
Доростол - СКБ

Шумен
36

48
Boxscore
12 04-03-2020
гр.Търговище
з. Д.Стефанов
Черно Море Тича

Светкавица - Сдружение
67

48
Boxscore
13 04-03-2020
гр.Търговище
з. Д.Стефанов
Шумен

Стар Баскет
43

25
Boxscore
14 04-03-2020
гр.Търговище
з. Д.Стефанов
Доростол - СКБ

ДУНАВ РУСЕ 2016 - СКБ
59

11
Boxscore
15 04-03-2020
гр.Търговище
з. Д.Стефанов
Стар Баскет

Черно Море Тича
21

96
Boxscore
16 04-03-2020
гр.Търговище
з. Д.Стефанов
Светкавица - Сдружение

ДУНАВ РУСЕ 2016 - СКБ
63

14
Boxscore
Мини-момичета до 12 г. | Квалификационен турнир - Търговище
7 10-07-2020
гр.Търговище
з. Д.Стефанов
Светкавица - Сдружение

ДУНАВ РУСЕ 2016 - СКБ
41

20
Boxscore
8 10-07-2020
гр.Търговище
з. Д.Стефанов
ДУНАВ РУСЕ 2016 - СКБ

Шумен
58

37
Boxscore
9 10-07-2020
гр.Търговище
з. Д.Стефанов
Шумен

Светкавица - Сдружение
29

52
Boxscore
Мини-момичета до 12 г. | Зона ,,Добруджа′′ и ,,Мизия′′ - класиране 1-5място
1 05-02-2020
гр.Търговище
з. Д.Стефанов
Вълци Разград

Светкавица - Сдружение
14

73
Boxscore
2 05-02-2020
гр.Търговище
з. Д.Стефанов
Спартак Варна

Шумен
31

46
Boxscore
3 05-02-2020
гр.Търговище
з. Д.Стефанов
ДУНАВ РУСЕ 2016 - СКБ

Вълци Разград
32

21
Boxscore
4 05-02-2020
гр.Търговище
з. Д.Стефанов
Спартак Варна

Светкавица - Сдружение
18

53
Boxscore
5 05-02-2020
гр.Търговище
з. Д.Стефанов
Шумен

ДУНАВ РУСЕ 2016 - СКБ
32

24
Boxscore
Мини-момичета до 12 г. | Зона Добруджа - Б група
1 23-10-2019
гр.Търговище
з. Д.Стефанов
Светкавица - Сдружение

БК "Преслав"
57

9
Boxscore
2 23-10-2019
гр.Търговище
з. Д.Стефанов
Вълци Разград

Спартак-ПЛ
39

9
Boxscore
3 23-10-2019
гр.Търговище
з. Д.Стефанов
ДУНАВ РУСЕ 2016 - СКБ

БК "Преслав"
26

10
Boxscore
4 23-10-2019
гр.Търговище
з. Д.Стефанов
Спартак-ПЛ

Светкавица - Сдружение
16

43
Boxscore
5 23-10-2019
гр.Търговище
з. Д.Стефанов
Вълци Разград

ДУНАВ РУСЕ 2016 - СКБ
26

7
Boxscore
КЛАСИРАНЕ
Национална Баскетболна Лига



Няма изиграни срещи
Галерия
Партньори на клубовете
Molten

Fan Manager