Академик ПловдивБалканБероеЛевски Лукойл Рилски спортистСпартак-ПлЧерно море ТичаЧерноморец БургасЯмбол
СЪДИИ

Стихомир Петров Стоянов

Стихомир Петров Стоянов
Дата на раждане: 03-09-1953 г.
Място на раждане: Елхово, обл.Ямбол
Съдия в НБЛ от: 2013г.
Съдийска комисия:Търговище
ДЕЖУРЕН ПРЕДСТАВИТЕЛ: 2013
Сезон

Списък Срещи

ББЛ А група | ИЗТОК
15 31-01-2021
гр.Търговище
з. Д.Стефанов
СВЕТКАВИЦА

Шумен
68

57
Boxscore Download PDF
24 24-01-2021
гр.Варна
з. Икономически университет
ШАБЛА

Шумен
0

20
Boxscore Download PDF
35 14-02-2021
гр.Варна
з. Икономически университет
ЧЕРНО МОРЕ ТИЧА А

Шумен
66

72
Boxscore Download PDF
36 14-02-2021
гр.Варна
з. Икономически университет
Икономически университет - Варна

ЪНСТОПАБЪЛ
86

66
Boxscore Download PDF
47 07-03-2021
гр.Търговище
з. Д.Стефанов
ШОУТАЙМ

ЧЕРНО МОРЕ ТИЧА А
81

74
Boxscore Download PDF
48 07-03-2021
гр.Търговище
з. Д.Стефанов
ШАБЛА

МУ ВАРНА
81

74
Boxscore Download PDF
Юноши до 19Г. | Зони Добруджа/Загоре - А група
1 06-11-2020
гр.Търговище
з. Д.Стефанов
Доростол - СКБ

Шумен
89

56
Boxscore
3 06-11-2020
гр.Търговище
з. Д.Стефанов
Шумен

ДУНАВ РУСЕ 2016 - СКБ
59

80
Boxscore
18 06-11-2020
гр.Търговище
з. Д.Стефанов
Черноморец Бургас

Делфин - Бургас
72

63
Boxscore
20 06-11-2020
гр.Търговище
з. Д.Стефанов
Светкавица

Делфин - Бургас
61

80
Boxscore
Девойки до 19г. | Зона Добруджа
1 04-11-2020
гр.Търговище
з. Д.Стефанов
Черно море Одесос ЖБК

Светкавица Тщ.
68

72
Boxscore
3 04-11-2020
гр.Търговище
з. Д.Стефанов
Черно море Одесос ЖБК

Ънстопабъл
79

23
Boxscore
5 04-11-2020
гр.Търговище
з. Д.Стефанов
Ънстопабъл

ДУНАВ РУСЕ 2016 - СКБ
21

68
Boxscore
6 04-11-2020
гр.Търговище
з. Д.Стефанов
Светкавица Тщ.

ДУНАВ РУСЕ 2016 - СКБ
40

68
Boxscore
4 24-02-2021
гр.Търговище
з. Д.Стефанов
Светкавица Тщ.

Вихър 2002
70

32
Boxscore
7 24-02-2021
гр.Търговище
з. Д.Стефанов
Вихър 2002

Ънстопабъл
47

25
Boxscore
9 24-02-2021
гр.Търговище
з. Д.Стефанов
Ънстопабъл

Светкавица Тщ.
16

59
Boxscore
Девойки до 19г. | Зона "Добруджа"/Зонално първенство/класиране 1-3 място
1 13-04-2021
гр.Търговище
з. Д.Стефанов
ДУНАВ РУСЕ 2016 - СКБ

Светкавица Тщ.
64

40
Boxscore
2 13-04-2021
гр.Търговище
з. Д.Стефанов
Черно море Одесос ЖБК

ДУНАВ РУСЕ 2016 - СКБ
67

46
Boxscore
3 13-04-2021
гр.Търговище
з. Д.Стефанов
Светкавица Тщ.

Черно море Одесос ЖБК
54

79
Boxscore
Юноши до 16 г. | Северна Източна Елитна група
18 03-04-2021
гр.Силистра
з. Дръстър - Силистра
Доростол - СКБ

Шумен
81

50
Boxscore
Юноши до 16 г. | Зони Добруджа/Мизия - I див.
1 10-10-2020
гр.Търговище
з. Д.Стефанов
Светкавица - Сдружение

"ДУНАВ РУСЕ 2016" 1
56

44
Boxscore
3 10-10-2020
гр.Търговище
з. Д.Стефанов
"ДУНАВ РУСЕ 2016" 1

Стар Баскет
65

63
Boxscore
5 10-10-2020
гр.Търговище
з. Д.Стефанов
Стар Баскет

Ънстопабъл
70

60
Boxscore
15 10-10-2020
гр.Търговище
з. Д.Стефанов
Ънстопабъл

Светкавица - Сдружение
45

91
Boxscore
Юноши до 16 г. | Зона"Добруджа" и зона "Мизия"|1-ва дивизия|класиране 1-4 място
1 11-04-2021
гр.Търговище
з. Д.Стефанов
Светкавица - Сдружение

Стар Баскет
83

62
Boxscore
2 11-04-2021
гр.Търговище
з. Д.Стефанов
Етър 49

"ДУНАВ РУСЕ 2016" 1
53

56
Boxscore
3 11-04-2021
гр.Търговище
з. Д.Стефанов
Стар Баскет

Етър 49
54

48
Boxscore
4 11-04-2021
гр.Търговище
з. Д.Стефанов
"ДУНАВ РУСЕ 2016" 1

Светкавица - Сдружение
40

89
Boxscore
Девойки до 16г. | Зони Добруджа/Мизия - Агр.
1 31-01-2021
гр.Русе
з. Дунав
Светкавица - Сдружение

ДУНАВ РУСЕ 2016 - СКБ
55

51
Boxscore
2 31-01-2021
гр.Русе
з. Дунав
Шумен

Чардафон
25

53
Boxscore
3 31-01-2021
гр.Русе
з. Дунав
Светкавица - Сдружение

Черно море Одесос - ЖБК
86

49
Boxscore
4 31-01-2021
гр.Русе
з. Дунав
ДУНАВ РУСЕ 2016 - СКБ

Чардафон
72

45
Boxscore
5 31-01-2021
гр.Русе
з. Дунав
Черно море Одесос - ЖБК

Шумен
109

39
Boxscore
6 11-03-2021
гр.Търговище
з. Д.Стефанов
Чардафон

Светкавица - Сдружение
34

49
Boxscore
7 11-03-2021
гр.Търговище
з. Д.Стефанов
Черно море Одесос - ЖБК

ДУНАВ РУСЕ 2016 - СКБ
33

78
Boxscore
8 11-03-2021
гр.Търговище
з. Д.Стефанов
Шумен

Светкавица - Сдружение
25

74
Boxscore
9 11-03-2021
гр.Търговище
з. Д.Стефанов
Чардафон

Черно море Одесос - ЖБК
54

45
Boxscore
10 11-03-2021
гр.Търговище
з. Д.Стефанов
ДУНАВ РУСЕ 2016 - СКБ

Шумен
54

24
Boxscore
Девойки до 16г. | Зони Добруджа/Мизия - Бгр.
1 05-02-2021
гр.Търговище
з. Д.Стефанов
Зограф

Вихър 2002 - Спортно сдружение
86

23
Boxscore
2 05-02-2021
гр.Търговище
з. Д.Стефанов
Вихър 2002 - Спортно сдружение

Спартак-ПЛ
6

80
Boxscore
3 05-02-2021
гр.Търговище
з. Д.Стефанов
Спартак-ПЛ

Зограф
52

25
Boxscore
4 27-02-2021
гр.Търговище
з. Д.Стефанов
Зограф

Вихър 2002 - Спортно сдружение
90

17
Boxscore
5 27-02-2021
гр.Търговище
з. Д.Стефанов
Вихър 2002 - Спортно сдружение

Спартак-ПЛ
19

59
Boxscore
6 27-02-2021
гр.Търговище
з. Д.Стефанов
Спартак-ПЛ

Зограф
52

40
Boxscore
Момичета до 14г. | Зона Добруджа - А група
1 28-10-2020
гр.Търговище
з. Д.Стефанов
ДУНАВ РУСЕ 2016 - СКБ

Светкавица - Сдружение
57

31
Boxscore
2 28-10-2020
гр.Търговище
з. Д.Стефанов
Вълци - момичета

Доростол - СКБ
35

43
Boxscore
3 28-10-2020
гр.Търговище
з. Д.Стефанов
ДУНАВ РУСЕ 2016 - СКБ

Вълци - момичета
67

26
Boxscore
4 28-10-2020
гр.Търговище
з. Д.Стефанов
Светкавица - Сдружение

Доростол - СКБ
56

45
Boxscore
Момчета до 14 г. | Зона Добруджа - А група
1 14-11-2020
гр.Силистра
з. Дръстър - Силистра
Стар Баскет

Ънстопабъл
78

47
Boxscore
2 14-11-2020
гр.Силистра
з. Дръстър - Силистра
Доростол - СКБ

Вълци Разград
110

24
Boxscore
3 14-11-2020
гр.Силистра
з. Дръстър - Силистра
Стар Баскет

Светкавица - Сдружение
54

65
Boxscore
4 14-11-2020
гр.Силистра
з. Дръстър - Силистра
Ънстопабъл

Вълци Разград
65

36
Boxscore
5 14-11-2020
гр.Силистра
з. Дръстър - Силистра
Светкавица - Сдружение

Доростол - СКБ
52

87
Boxscore
6 21-02-2021
гр.Търговище
з. Д.Стефанов
Вълци Разград

Стар Баскет
49

56
Boxscore
7 21-02-2021
гр.Търговище
з. Д.Стефанов
Светкавица - Сдружение

Ънстопабъл
68

40
Boxscore
8 21-02-2021
гр.Търговище
з. Д.Стефанов
Доростол - СКБ

Стар Баскет
98

29
Boxscore
9 21-02-2021
гр.Търговище
з. Д.Стефанов
Вълци Разград

Светкавица - Сдружение
29

92
Boxscore
10 21-02-2021
гр.Търговище
з. Д.Стефанов
Ънстопабъл

Доростол - СКБ
31

79
Boxscore
Момчета до 13 г. | Зони Добруджа/Мизия
1 11-10-2020
гр.Търговище
з. Д.Стефанов
"Светкавица" - Търговище

Вълци - 13г. момчета
93

19
Boxscore
2 11-10-2020
гр.Търговище
з. Д.Стефанов
Ънстопабъл

Спартак Плевен
56

42
Boxscore
3 11-10-2020
гр.Търговище
з. Д.Стефанов
Вълци - 13г. момчета

Дунав Русе 2007
37

69
Boxscore
4 11-10-2020
гр.Търговище
з. Д.Стефанов
Спартак Плевен

"Светкавица" - Търговище
34

67
Boxscore
5 11-10-2020
гр.Търговище
з. Д.Стефанов
Дунав Русе 2007

Ънстопабъл
49

34
Boxscore
8 25-11-2020
гр.Русе
з. Дунав
Черно море Тича - 13г. момчета

Дунав Русе 2007
72

48
Boxscore
17 25-11-2020
гр.Русе
з. Дунав
Дунав Русе 2007

"Светкавица" - Търговище
52

55
Boxscore
18 25-11-2020
гр.Русе
з. Дунав
Черно море Тича - 13г. момчета

Шумен - 13г.момчета
54

55
Boxscore
20 25-11-2020
гр.Русе
з. Дунав
"Светкавица" - Търговище

Шумен - 13г.момчета
65

39
Boxscore
Момчета до 13 г. | Източна 1-ва дивизия/класиране 1-7 място
1 19-03-2021
гр.Търговище
з. Д.Стефанов
"Светкавица" - Търговище

Дунав Русе 2007
63

47
Boxscore
2 19-03-2021
гр.Търговище
з. Д.Стефанов
Делфин - Бургас

Черно море Тича - 13
54

74
Boxscore
3 19-03-2021
гр.Търговище
з. Д.Стефанов
Дунав Русе 2007

"Шумен" - 13г.момчета
42

59
Boxscore
4 19-03-2021
гр.Търговище
з. Д.Стефанов
"Светкавица" - Търговище

Делфин - Бургас
52

72
Boxscore
5 19-03-2021
гр.Търговище
з. Д.Стефанов
"Шумен" - 13г.момчета

Черно море Тича - 13
48

36
Boxscore
Момчета до 13 г. | Източна 1-ва дивизия/класиране 8-10 място
1 13-04-2021
гр.Търговище
з. Д.Стефанов
Ънстопабъл

Вълци - 13г. момчета
49

36
Boxscore
2 13-04-2021
гр.Търговище
з. Д.Стефанов
Вълци - 13г. момчета

Спартак Плевен
33

41
Boxscore
3 13-04-2021
гр.Търговище
з. Д.Стефанов
Спартак Плевен

Ънстопабъл
37

29
Boxscore
Момичета до 12г. | Зони Добруджа/Мизия - Бгр.
1 15-11-2020
гр.Разград
з. Лудогорец
ДУНАВ РУСЕ 2016 - СКБ

Вълци Разград
12

78
Boxscore
3 15-11-2020
гр.Разград
з. Лудогорец
ДУНАВ РУСЕ 2016 - СКБ

Светкавица - Сдружение
19

40
Boxscore
4 15-11-2020
гр.Разград
з. Лудогорец
Вълци Разград

Шумен
60

30
Boxscore
9 15-11-2020
гр.Разград
з. Лудогорец
Шумен

Светкавица - Сдружение
50

56
Boxscore
5 24-02-2021
гр.Търговище
з. Д.Стефанов
Светкавица - Сдружение

Чардафон
67

32
Boxscore
7 24-02-2021
гр.Търговище
з. Д.Стефанов
Светкавица - Сдружение

Вълци Разград
28

19
Boxscore
10 24-02-2021
гр.Търговище
з. Д.Стефанов
Вълци Разград

Чардафон
37

20
Boxscore
Момичета до 12г. | Зона"Добруджа" и зона "Мизия"/класиране 1-5 място
6 18-04-2021
гр.Търговище
з. Д.Стефанов
Светкавица - Сдружение

Шумен
56

35
Boxscore
7 18-04-2021
гр.Търговище
з. Д.Стефанов
Черно море Одесос ЖБК

Вълци Разград
42

32
Boxscore
8 18-04-2021
гр.Търговище
з. Д.Стефанов
ДУНАВ РУСЕ 2016 - СКБ

Светкавица - Сдружение
26

50
Boxscore
9 18-04-2021
гр.Търговище
з. Д.Стефанов
Шумен

Черно море Одесос ЖБК
27

50
Boxscore
10 18-04-2021
гр.Търговище
з. Д.Стефанов
ДУНАВ РУСЕ 2016 - СКБ

Вълци Разград
16

33
Boxscore
Момичета до 12г. | Зона"Добруджа" и зона "Мизия"/класиране 6-9 място
1 26-03-2021
гр.Търговище
з. Д.Стефанов
Доростол - СКБ

Вихър 2002 - Спортно сдружение
47

16
Boxscore
2 26-03-2021
гр.Търговище
з. Д.Стефанов
Чардафон

Спартак Варна
61

31
Boxscore
3 26-03-2021
гр.Търговище
з. Д.Стефанов
Спартак Варна

Доростол - СКБ
47

34
Boxscore
4 26-03-2021
гр.Търговище
з. Д.Стефанов
Вихър 2002 - Спортно сдружение

Чардафон
21

69
Boxscore
Момчета до 12г, | Зона Добруджа - В група
6 21-11-2020
гр.Генерал Тошево
з. Н.Й.Вапцаров
Спорбаскет ГТ

Варнабаскет
24

55
Boxscore
8 21-11-2020
гр.Генерал Тошево
з. Н.Й.Вапцаров
Спартак Варна

Варнабаскет
32

44
Boxscore
10 21-11-2020
гр.Генерал Тошево
з. Н.Й.Вапцаров
ЧЕРНОМОРЕЦ - БАЛЧИК

Спартак Варна
36

59
Boxscore
Момчета до 12г, | Зона Добруджа - Б група
1 23-10-2020
гр.Разград
з. Лудогорец
Вълци Разград

ДУНАВ РУСЕ 2016 - СКБ
70

23
Boxscore
2 23-10-2020
гр.Разград
з. Лудогорец
Черно Море Тича -1

Светкавица - Сдружение
37

52
Boxscore
3 23-10-2020
гр.Разград
з. Лудогорец
Вълци Разград

Шумен
74

22
Boxscore
4 23-10-2020
гр.Разград
з. Лудогорец
ДУНАВ РУСЕ 2016 - СКБ

Светкавица - Сдружение
37

38
Boxscore
5 23-10-2020
гр.Разград
з. Лудогорец
Шумен

Черно Море Тича -1
47

45
Boxscore
6 18-11-2020
гр.Търговище
з. Д.Стефанов
Светкавица - Сдружение

Вълци Разград
23

60
Boxscore
7 18-11-2020
гр.Търговище
з. Д.Стефанов
Шумен

ДУНАВ РУСЕ 2016 - СКБ
39

45
Boxscore
8 18-11-2020
гр.Търговище
з. Д.Стефанов
Черно Море Тича -1

Вълци Разград
17

56
Boxscore
9 18-11-2020
гр.Търговище
з. Д.Стефанов
Светкавица - Сдружение

Шумен
55

20
Boxscore
10 18-11-2020
гр.Търговище
з. Д.Стефанов
ДУНАВ РУСЕ 2016 - СКБ

Черно Море Тича -1
42

49
Boxscore
Момчета до 12г, | Зона "Добруджа"/Зонално първенство/класиране 1-5 място
1 03-04-2021
гр.Силистра
з. Дръстър - Силистра
Ънстопабъл

Вълци Разград
37

50
Boxscore
2 03-04-2021
гр.Силистра
з. Дръстър - Силистра
Доростол - СКБ

Черно Море Тича
86

45
Boxscore
3 03-04-2021
гр.Силистра
з. Дръстър - Силистра
Светкавица - Сдружение

Ънстопабъл
54

41
Boxscore
4 03-04-2021
гр.Силистра
з. Дръстър - Силистра
Черно Море Тича

Вълци Разград
58

54
Boxscore
5 03-04-2021
гр.Силистра
з. Дръстър - Силистра
Светкавица - Сдружение

Доростол - СКБ
23

64
Boxscore
КЛАСИРАНЕ
НБЛ



Няма изиграни срещи
НБЛ
Рилски спортист
Ръст: 175 см
Тегло: 76 кг
Рождена дата: 18-09-1991
Пост: Плеймейкър (1)
март
MVP23.3
Точки18.5
Борби3
Асистенции5
Отнети топки1
Минути23.1
Галерия
Партньори на клубовете
Molten