Академик ПловдивБалканБероеЛевски Лукойл Рилски спортистСпартак-ПлЧерно море ТичаЧерноморец БургасЯмбол
СЪДИИ

Мирослав Добрев Камбуров

Мирослав Добрев Камбуров
Дата на раждане: 10-06-1984 г.
Съдия в НБЛ от: 2014г.
Съдийска комисия:Стара Загора
СЪДИЯ - НАЦИОНАЛНА: 2013
Сезон

Списък Срещи

НБЛ | Редовен сезон
14 07-12-2020
гр.Ямбол
з. Диана
Ямбол

Левски Лукойл
75

105
Boxscore Download PDF ‘нимки
27 20-12-2020
гр.Пловдив
з. Сила
Академик Пловдив

Спартак-Пл
87

58
Boxscore Download PDF ‘нимки
52 16-01-2021
гр.Варна
з. Христо Борисов
Черно море Тича

Спартак-Пл
66

77
Boxscore Download PDF ‘нимки
73 28-02-2021
гр.Пловдив
з. Сила
Академик Пловдив

Черно море Тича
84

70
Boxscore Download PDF ‘нимки
94 04-04-2021
гр.Плевен
з. Балканстрой
Спартак-Пл

Левски Лукойл
84

116
Boxscore Download PDF ‘нимки
107 17-04-2021
гр.Варна
з. Христо Борисов
Черно море Тича

Левски Лукойл
57

110
Boxscore Download PDF ‘нимки
ББЛ А група | ЮГ
3 18-10-2020
гр.Перущица
з. Перущица
Несебър

Ямбол А
71

92
Boxscore Download PDF
4 18-10-2020
гр.Перущица
з. Перущица
Перущица

Академик Пловдив А
94

84
Boxscore Download PDF
6 17-01-2021
гр.Стара Загора
з. Общинска
Берое А

Несебър
81

83
Boxscore Download PDF
10 07-11-2020
гр.Стара Загора
з. Общинска
Берое А

Академик Пловдив А
73

56
Boxscore Download PDF
12 10-01-2021
гр.Стара Загора
з. Общинска
Несебър

Академик Пловдив А
78

77
Boxscore Download PDF
14 17-01-2021
гр.Стара Загора
з. Общинска
Академик Пловдив А

Перущица
85

79
Boxscore Download PDF
17 31-01-2021
гр.Ямбол
з. Диана
Ямбол А

Академик Пловдив А
117

83
Boxscore Download PDF
18 31-01-2021
гр.Ямбол
з. Диана
Берое А

Перущица
98

64
Boxscore Download PDF
19 07-02-2021
гр.Стара Загора
з. Общинска
Перущица

Несебър
68

114
Boxscore Download PDF
ББЛ А група | Център + Юг
18 14-03-2021
гр.Ямбол
з. Диана
Несебър

Чавдар Троян
101

77
Boxscore Download PDF
20 14-03-2021
гр.Ямбол
з. Диана
Ямбол А

Чардафон
112

62
Boxscore Download PDF
27 11-04-2021
гр.Перущица
з. Перущица
Чавдар Троян

Перущица
16:00 Boxscore Download PDF
28 11-04-2021
гр.Перущица
з. Перущица
Академик Пловдив А

Чардафон
66

43
Boxscore Download PDF
29 18-04-2021
гр.Стара Загора
з. Общинска
Чардафон

Ямбол А
74

122
Boxscore Download PDF
31 18-04-2021
гр.Стара Загора
з. Общинска
Перущица

Локомотив Горна Оряховица
16:00 Boxscore Download PDF
32 18-04-2021
гр.Стара Загора
з. Общинска
Академик Пловдив А

Чавдар Троян
86

54
Boxscore Download PDF
37 09-05-2021
гр.Бургас
з. Бойчо Брънзов
Локомотив Горна Оряховица

Ямбол А
73

78
Boxscore Download PDF
38 09-05-2021
гр.Бургас
з. Бойчо Брънзов
Чавдар Троян

Несебър
58

100
Boxscore
ББЛ А група | Плейофи Юг
3 22-05-2021
гр.Стара Загора
з. Общинска
Академик Пловдив А

Ямбол А
72

99
Boxscore Download PDF
4 22-05-2021
гр.Стара Загора
з. Общинска
Берое А

Несебър
67

92
Boxscore Download PDF
ББЛ Б група | Национални финали ББЛ Б група 2021
4 05-06-2021
гр.Хасково
з. Дружба Хасково
Чардафон Б

Хасково
72

96
Boxscore
5 05-06-2021
гр.Хасково
з. Дружба Хасково
Спортни Таланти

Ямбол Б
81

79
Boxscore
ББЛ Б група | ЮГ
22 07-11-2020
гр.Стара Загора
з. Общинска
Раковски

Ямбол Б
50

99
Boxscore Download PDF
30 12-12-2020
гр.Хасково
з. Дружба Хасково
ВР Олимпия

Хасково
67

87
Boxscore Download PDF
49 12-12-2020
гр.Хасково
з. Дружба Хасково
Айляци ГБП

Берое Б
90

98
Boxscore Download PDF
55 10-01-2021
гр.Стара Загора
з. Общинска
Ямбол Б

Берое Б
117

81
Boxscore Download PDF
59 07-02-2021
гр.Стара Загора
з. Общинска
Айляци ГБП

Ямбол Б
68

104
Boxscore Download PDF
70 07-02-2021
гр.Стара Загора
з. Общинска
Берое Б

Бенковски
90

56
Boxscore Download PDF
А група Жени | Втори етап - Втора тройка
2 20-02-2021
гр.Пловдив
з. Олимпиада
Академик-жени Пловдив

Черно море Одесос ЖБК
81

66
Boxscore Download PDF
9 11-04-2021
гр.Пловдив
з. Олимпиада
Академик-жени Пловдив

Шампион 2006 - СК
47

64
Boxscore Download PDF
А група Жени | Първи етап - разменено гостуване
5 27-11-2020
гр.Пловдив
з. Олимпиада
Академик-жени Пловдив

Славия
62

115
Boxscore Download PDF
25 22-11-2020
гр.Стара Загора
з. Общинска
Берое-Стара Загора

Черно море Одесос ЖБК
118

39
Boxscore Download PDF
ФИНАЛЕН ТУРНИР - Девойки до 19 г. | Група Б
1 12-05-2021
гр.Стара Загора
з. Общинска
Шампион 2006 - СК

ДУНАВ РУСЕ 2016 - СКБ
59

46
Boxscore Download PDF
6 13-05-2021
гр.Стара Загора
з. Общинска
ДУНАВ РУСЕ 2016 - СКБ

Рилски Спортист
51

58
Boxscore Download PDF
10 14-05-2021
гр.Стара Загора
з. Общинска
Септември 97

ДУНАВ РУСЕ 2016 - СКБ
82

46
Boxscore Download PDF
ФИНАЛЕН ТУРНИР - Девойки до 19 г. | Полуфинали
16 15-05-2021
гр.Стара Загора
з. Общинска
Шампион 2006 - СК

Славия
65

60
Boxscore Download PDF
ФИНАЛЕН ТУРНИР - Девойки до 19 г. | Финали
18 16-05-2021
гр.Стара Загора
з. Общинска
Левски

Рилски Спортист
47

59
Boxscore Download PDF
Девойки до 19г. | Квалификационен турнир - Стара Загора
2 08-05-2021
гр.Стара Загора
з. Общинска
Асеновец 2005

Рилски Спортист
48

68
Boxscore
3 08-05-2021
гр.Стара Загора
з. Общинска
Рилски Спортист

Берое-Стара Загора
51

83
Boxscore
Девойки до 19г. | зона Загоре - Родопи
3 08-11-2020
гр.Стара Загора
з. Общинска
Орфей

Академик-жени Пловдив
53

90
Boxscore
4 08-11-2020
гр.Стара Загора
з. Общинска
Берое-Стара Загора

Асеновец 2005
105

64
Boxscore
11 13-04-2021
гр.Стара Загора
з. Общинска
Академик-жени Пловдив

Берое-Стара Загора
48

108
Boxscore
12 13-04-2021
гр.Стара Загора
з. Общинска
Асеновец 2005

Академик-жени Пловдив
72

55
Boxscore
13 13-04-2021
гр.Стара Загора
з. Общинска
Берое-Стара Загора

Асеновец 2005
98

38
Boxscore
Юноши до 16 г. | зона Загоре - група Б
1 01-11-2020
гр.Ямбол
з. Диана
Тунджа

Сливен-2010 - Спортен клуб
51

58
Boxscore
3 01-11-2020
гр.Ямбол
з. Диана
Делфин - Бургас

Тунджа
38

57
Boxscore
Юноши до 16 г. | зона Загоре - група А
1 14-02-2021
гр.Стара Загора
з. Общинска
Берое

Сливен баскет - СНЦ
46

79
Boxscore
2 14-02-2021
гр.Стара Загора
з. Общинска
Сливен баскет - СНЦ

Розова долина
69

42
Boxscore
7 07-03-2021
гр.Сливен
з. Васил Левски - Сливен
Сливен баскет - СНЦ

Розова долина
99

46
Boxscore
9 07-03-2021
гр.Сливен
з. Васил Левски - Сливен
Берое

Сливен баскет - СНЦ
42

109
Boxscore
Девойки до 16г. | Квалификационен турнир - Берое Ст. Загора
1 12-06-2021
гр.Стара Загора
з. Общинска
Асеновец 2005

Черноморец 2014
35

54
Boxscore
2 12-06-2021
гр.Стара Загора
з. Общинска
Чардафон

Берое-Стара Загора
45

66
Boxscore
3 13-06-2021
гр.Стара Загора
з. Общинска
Берое-Стара Загора

Асеновец 2005
59

39
Boxscore
4 13-06-2021
гр.Стара Загора
з. Общинска
Черноморец 2014

Чардафон
74

50
Boxscore
Момичета до 14г. | Квалификационен турнир - Стара Загора
3 19-06-2021
гр.Стара Загора
з. Общинска
Черноморец 2014

Вълци - момичета
77

50
Boxscore
4 19-06-2021
гр.Стара Загора
з. Общинска
Берое-Стара Загора

Асеновец 2005
47

38
Boxscore
5 20-06-2021
гр.Стара Загора
з. Общинска
Асеновец 2005

Вълци - момичета
65

45
Boxscore
6 20-06-2021
гр.Стара Загора
з. Общинска
Берое-Стара Загора

Черноморец 2014
50

42
Boxscore
Момичета до 14г. | зона Загоре-Родопи 1-3 място
4 24-04-2021
гр.Стара Загора
з. Общинска
Берое-Стара Загора

Асеновец 2005
59

41
Boxscore
5 24-04-2021
гр.Стара Загора
з. Общинска
Асеновец 2005

Черноморец 2014
49

44
Boxscore
Момичета до 14г. | зона Загоре - Родопи
1 10-10-2020
гр.Стара Загора
з. Общинска
Берое-Стара Загора

Тони 7
62

36
Boxscore
2 10-10-2020
гр.Стара Загора
з. Общинска
Черноморец Бургас

Асеновец 2005
7

78
Boxscore
3 10-10-2020
гр.Стара Загора
з. Общинска
Черноморец 2014

Академик-жени Пловдив
93

15
Boxscore
ФИНАЛЕН ТУРНИР Момчета до 14 г. | Група А
1 30-06-2021
гр.Варна
з. Христо Борисов
Локомотив София

Рилски спортист
78

74
Boxscore
8 01-07-2021
гр.Варна
з. Икономически университет
Черно Море Тича

Локомотив София
106

24
Boxscore
13 01-07-2021
гр.Варна
з. Икономически университет
Черно Море Тича

Рилски спортист
101

31
Boxscore
20 02-07-2021
гр.Варна
з. Христо Борисов
Академик Бултекс 99

Черно Море Тича
29

90
Boxscore
27 02-07-2021
гр.Варна
з. Христо Борисов
Черно Море Тича

БУБА Баскетбол
74

84
Boxscore
ФИНАЛЕН ТУРНИР Момчета до 14 г. | Полуфинални срещи
34 03-07-2021
гр.Варна
з. Христо Борисов
Тунджа

Черно Море Тича
60

73
Boxscore
ФИНАЛЕН ТУРНИР Момчета до 14 г. | Финални срещи
36 04-07-2021
гр.Варна
з. Христо Борисов
Академик Бултекс 99

Шумен
39

80
Boxscore
Момчета до 14 г. | Южна Източна Елитна група
2 02-11-2020
гр.Стара Загора
з. Общинска
Берое

Тунджа
26

52
Boxscore
4 30-01-2021
гр.Стара Загора
з. Общинска
Берое

Академик Бултекс 99
53

54
Boxscore
9 06-03-2021
гр.Ямбол
з. Диана
Тунджа

Академик Бултекс 99
104

63
Boxscore
Момчета до 14 г. | Източна елитна група|1-ви турнир
5 02-04-2021
гр.Ямбол
з. Диана
Делфин - Бургас

Берое
61

67
Boxscore
6 02-04-2021
гр.Ямбол
з. Диана
Черноморец Бургас

Тунджа
32

101
Boxscore
Момчета до 14 г. | зона Загоре
1 14-11-2020
гр.Сливен
з. Васил Левски - Сливен
Сливен-2010 - Спортен клуб

Вихър Айтос
73

21
Boxscore
2 14-11-2020
гр.Сливен
з. Васил Левски - Сливен
Вихър Айтос

Свети Влас
37

70
Boxscore
Момчета до 13 г. | зона Загоре
19 21-02-2021
гр.Стара Загора
з. Общинска
Берое - 13г.

Делфин-Бургас
47

46
Boxscore
20 21-02-2021
гр.Стара Загора
з. Общинска
Вихър Айтос

Берое - 1 - 13г.
61

32
Boxscore
Момчета до 13 г. | Източна 1-ва дивизия/класиране 1-7 място
6 10-04-2021
гр.Стара Загора
з. Общинска
Делфин - Бургас

Тунджа - 13г.
52

31
Boxscore
10 10-04-2021
гр.Стара Загора
з. Общинска
Берое - 13г.

Дунав Русе 2007
73

44
Boxscore
Момичета до 12г. | зона Загоре - Родопи
3 24-10-2020
гр.Стара Загора
з. Общинска
Асеновец 2005

Черноморец Бургас
73

10
Boxscore
5 24-10-2020
гр.Стара Загора
з. Общинска
Черноморец Бургас

Берое-Стара Загора 1
71

7
Boxscore
15 27-02-2021
гр.Стара Загора
з. Общинска
Берое-Стара Загора 1

Берое-Стара Загора
12

86
Boxscore
21 27-02-2021
гр.Стара Загора
з. Общинска
Асеновец 2005

Берое-Стара Загора 1
102

1
Boxscore
Момичета до 12г. | Зона Загоре-Родопи 1-3 място
1 13-03-2021
гр.Стара Загора
з. Общинска
Берое-Стара Загора

Асеновец 2005
106

19
Boxscore
2 13-03-2021
гр.Стара Загора
з. Общинска
Асеновец 2005

Черноморец 2014
51

54
Boxscore
3 13-03-2021
гр.Стара Загора
з. Общинска
Черноморец 2014

Берое-Стара Загора
16

125
Boxscore
Момичета до 12г. | Квалификационен турнир - Стара Загора
3 22-05-2021
гр.Стара Загора
з. Общинска
Асеновец 2005

Черноморец 2014
48

66
Boxscore
5 23-05-2021
гр.Стара Загора
з. Общинска
Шумен

Асеновец 2005
33

38
Boxscore
6 23-05-2021
гр.Стара Загора
з. Общинска
Берое-Стара Загора

Черноморец 2014
111

19
Boxscore
Момчета до 12г, | зона Загоре - група Б
4 22-11-2020
гр.Стара Загора
з. Общинска
Берое - 1

Тунджа
48

35
Boxscore
5 22-11-2020
гр.Стара Загора
з. Общинска
Тунджа

Сливен-2010 - Спортен клуб
42

56
Boxscore
Турнири и контролни срещи | НБЛ
2 09-09-2020
гр.Ямбол
з. Диана
Ямбол

Спартак-Пл
96

75
Boxscore
3 10-09-2020
гр.Димитровград
з. Младост - Димитровград
Берое

Спартак-Пл
79

72
Boxscore
9 17-09-2020
гр.Ямбол
з. Диана
Ямбол

Черноморец Бургас
92

86
Boxscore
21 23-02-2021
гр.Ямбол
з. Диана
Ямбол

Черноморец Бургас
18:00 Boxscore
2 23-09-2020
гр.Стара Загора
з. Общинска
Берое

ТИМИШОАРА Румъния
57

54
Boxscore
4 24-09-2020
гр.Стара Загора
з. Общинска
Берое

КРАЙОВА (Румъния)
19:30 Boxscore
7 03-10-2020
гр.Ямбол
з. Диана
Ямбол

Балкан
66

81
Boxscore
КЛАСИРАНЕ
НБЛ



Няма изиграни срещи
Галерия
Партньори на клубовете
Molten