Академик ПловдивБалканБероеЛевски Лукойл Рилски спортистСпартак-ПлЧерно море ТичаЧерноморец БургасЯмбол
СЪДИИ

Мирослав Добрев Камбуров

Мирослав Добрев Камбуров
Дата на раждане: 10-06-1984 г.
Съдия в НБЛ от: 2014г.
Съдийска комисия:Стара Загора
СЪДИЯ - НАЦИОНАЛНА: 2013
Сезон

Списък Срещи

НБЛ | Редовен сезон
14 07-12-2020
гр.Ямбол
з. Диана
Ямбол

Левски Лукойл
75

105
Boxscore Download PDF ‘нимки
27 20-12-2020
гр.Пловдив
з. Сила
Академик Пловдив

Спартак-Пл
87

58
Boxscore Download PDF ‘нимки
52 16-01-2021
гр.Варна
з. Христо Борисов
Черно море Тича

Спартак-Пл
66

77
Boxscore Download PDF ‘нимки
73 28-02-2021
гр.Пловдив
з. Сила
Академик Пловдив

Черно море Тича
84

70
Boxscore Download PDF ‘нимки
ББЛ А група | ЮГ
3 18-10-2020
гр.Перущица
з. Перущица
Несебър

Ямбол А
71

92
Boxscore Download PDF
4 18-10-2020
гр.Перущица
з. Перущица
ПЕРУЩИЦА

Академик Пловдив А
94

84
Boxscore Download PDF
6 17-01-2021
гр.Стара Загора
з. Общинска
Берое А

Несебър
81

83
Boxscore Download PDF
10 07-11-2020
гр.Стара Загора
з. Общинска
Берое А

Академик Пловдив А
73

56
Boxscore Download PDF
12 10-01-2021
гр.Стара Загора
з. Общинска
Несебър

Академик Пловдив А
78

77
Boxscore Download PDF
14 17-01-2021
гр.Стара Загора
з. Общинска
Академик Пловдив А

ПЕРУЩИЦА
85

79
Boxscore Download PDF
17 31-01-2021
гр.Ямбол
з. Диана
Ямбол А

Академик Пловдив А
117

83
Boxscore Download PDF
18 31-01-2021
гр.Ямбол
з. Диана
Берое А

ПЕРУЩИЦА
98

64
Boxscore Download PDF
19 07-02-2021
гр.Стара Загора
з. Общинска
ПЕРУЩИЦА

Несебър
68

114
Boxscore Download PDF
ББЛ Б група | ЮГ
22 07-11-2020
гр.Стара Загора
з. Общинска
Раковски

ЯМБОЛ Б
50

99
Boxscore Download PDF
30 12-12-2020
гр.Хасково
з. Дружба Хасково
ВР Олимпия

ХАСКОВО
67

87
Boxscore Download PDF
49 12-12-2020
гр.Хасково
з. Дружба Хасково
Айляци ГБП

Берое Б
90

98
Boxscore Download PDF
55 10-01-2021
гр.Стара Загора
з. Общинска
ЯМБОЛ Б

Берое Б
117

81
Boxscore Download PDF
59 07-02-2021
гр.Стара Загора
з. Общинска
Айляци ГБП

ЯМБОЛ Б
68

104
Boxscore Download PDF
70 07-02-2021
гр.Стара Загора
з. Общинска
Берое Б

Бенковски
90

56
Boxscore Download PDF
А група Жени | Втори етап - Втора тройка
2 20-02-2021
гр.Пловдив
з. Олимпиада
Академик-жени Пловдив

Черно море Одесос ЖБК
81

66
Boxscore Download PDF
А група Жени | Първи етап - разменено гостуване
5 27-11-2020
гр.Пловдив
з. Олимпиада
Академик-жени Пловдив

Славия
62

115
Boxscore Download PDF
25 22-11-2020
гр.Стара Загора
з. Общинска
Берое-Стара Загора

Черно море Одесос ЖБК
118

39
Boxscore Download PDF
Девойки до 19г. | зона Загоре - Родопи
3 08-11-2020
гр.Стара Загора
з. Общинска
Орфей

Академик-жени Пловдив
53

90
Boxscore
4 08-11-2020
гр.Стара Загора
з. Общинска
Берое-Стара Загора

Асеновец 2005
105

64
Boxscore
Юноши до 16 г. | зона Загоре - група А
1 14-02-2021
гр.Стара Загора
з. Общинска
Берое

Сливен баскет - СНЦ
46

79
Boxscore
2 14-02-2021
гр.Стара Загора
з. Общинска
Сливен баскет - СНЦ

Розова долина
69

42
Boxscore
7 07-03-2021
гр.Сливен
з. Васил Левски - Сливен
Сливен баскет - СНЦ

Розова долина
9:30 Boxscore
9 07-03-2021
гр.Сливен
з. Васил Левски - Сливен
Берое

Сливен баскет - СНЦ
14:30 Boxscore
Юноши до 16 г. | зона Загоре - група Б
1 01-11-2020
гр.Ямбол
з. Диана
Тунджа

Сливен-2010 - Спортен клуб
51

58
Boxscore
3 01-11-2020
гр.Ямбол
з. Диана
Делфин - Бургас

Тунджа
38

57
Boxscore
Момичета до 14г. | зона Загоре - Родопи
1 10-10-2020
гр.Стара Загора
з. Общинска
Берое-Стара Загора

Тони 7
62

36
Boxscore
2 10-10-2020
гр.Стара Загора
з. Общинска
Черноморец Бургас

Асеновец 2005
7

78
Boxscore
3 10-10-2020
гр.Стара Загора
з. Общинска
Черноморец 2014

Академик-жени Пловдив
93

15
Boxscore
Момчета до 14 г. | Южна Източна Елитна група
2 02-11-2020
гр.Стара Загора
з. Общинска
Берое

Тунджа
26

52
Boxscore
4 30-01-2021
гр.Стара Загора
з. Общинска
Берое

Академик Бултекс 99
53

54
Boxscore
9 06-03-2021
гр.Ямбол
з. Диана
Тунджа

Академик Бултекс 99
12:00 Boxscore
Момчета до 14 г. | зона Загоре
1 14-11-2020
гр.Сливен
з. Васил Левски - Сливен
Сливен-2010 - Спортен клуб

Вихър Айтос
73

21
Boxscore
2 14-11-2020
гр.Сливен
з. Васил Левски - Сливен
Вихър Айтос

Свети Влас
37

70
Boxscore
Момчета до 13 г. | зона Загоре
19 21-02-2021
гр.Стара Загора
з. Общинска
Берое - 13г.

Делфин-Бургас
47

46
Boxscore
20 21-02-2021
гр.Стара Загора
з. Общинска
Вихър Айтос

Берое - 1 - 13г.
61

32
Boxscore
Момичета до 12г. | зона Загоре - Родопи
3 24-10-2020
гр.Стара Загора
з. Общинска
Асеновец 2005

Черноморец Бургас
73

10
Boxscore
5 24-10-2020
гр.Стара Загора
з. Общинска
Черноморец Бургас

Берое-Стара Загора 1
71

7
Boxscore
15 27-02-2021
гр.Стара Загора
з. Общинска
Берое-Стара Загора 1

Берое-Стара Загора
12

86
Boxscore
21 27-02-2021
гр.Стара Загора
з. Общинска
Асеновец 2005

Берое-Стара Загора 1
102

1
Boxscore
Момчета до 12г, | зона Загоре - група Б
4 22-11-2020
гр.Стара Загора
з. Общинска
Берое - 1

Тунджа
48

35
Boxscore
5 22-11-2020
гр.Стара Загора
з. Общинска
Тунджа

Сливен-2010 - Спортен клуб
42

56
Boxscore
Турнири и контролни срещи | НБЛ
2 09-09-2020
гр.Ямбол
з. Диана
Ямбол

Спартак-Пл
96

75
Boxscore
3 10-09-2020
гр.Димитровград
з. Младост - Димитровград
Берое

Спартак-Пл
79

72
Boxscore
9 17-09-2020
гр.Ямбол
з. Диана
Ямбол

Черноморец Бургас
92

86
Boxscore
21 23-02-2021
гр.Ямбол
з. Диана
Ямбол

Черноморец Бургас
18:00 Boxscore
2 23-09-2020
гр.Стара Загора
з. Общинска
Берое

ТИМИШОАРА Румъния
57

54
Boxscore
4 24-09-2020
гр.Стара Загора
з. Общинска
Берое

КРАЙОВА (Румъния)
19:30 Boxscore
7 03-10-2020
гр.Ямбол
з. Диана
Ямбол

Балкан
66

81
Boxscore
КЛАСИРАНЕ
НБЛ
Черноморец Бургас
Ръст: 183 см
Тегло: 83 кг
Рождена дата: 17-10-1994
Пост: Плеймейкър (1)
февруари
MVP30.5
Точки25.5
Борби7
Асистенции5.5
Отнети топки2.5
Минути37.9
Галерия
Партньори на клубовете
Molten