А1 Академик СофияАкадемик Бултекс 99БалканБероеЛевски Лукойл Рилски спортистСпартак-ПлЧерно море ТичаЧерноморец БургасЯмбол
СЪДИИ

Невен Димов

Невен Димов
Дата на раждане: 01-02-1975 г.
Място на раждане: Стара Загора
Съдия в НБЛ от: 2014г.
Съдийска комисия:Стара Загора
СЪДИЯ - НАЦИОНАЛНА: 2013
ДЕЖУРЕН ПРЕДСТАВИТЕЛ: 2019
Сезон

Списък Срещи

А група Жени | ИЗТОК
1 12-10-2019
гр.Стара Загора
з. Общинска
Локомотив СЗ

Берое-Стара Загора
51

110
Boxscore Download PDF
4 26-10-2019
гр.Стара Загора
з. Общинска
Берое-Стара Загора

Черно море Одесос ЖБК
125

42
Boxscore Download PDF
9 07-12-2019
гр.Стара Загора
з. Общинска
Локомотив СЗ

Академик-жени Пловдив
82

56
Boxscore Download PDF
А група Жени | ПЪРВА ЧЕТВОРКА
7 01-02-2020
гр.Стара Загора
з. Общинска
Берое-Стара Загора

Локомотив СЗ
110

61
Boxscore Download PDF
9 08-02-2020
гр.Стара Загора
з. Общинска
Локомотив СЗ

Славия
84

70
Boxscore Download PDF
13 29-02-2020
гр.Стара Загора
з. Общинска
Локомотив СЗ

Берое-Стара Загора
56

105
Boxscore Download PDF
Юноши до 19г. | Източна елитна група - север
5 24-10-2019
гр.Стара Загора
з. Общинска
Берое

Шумен
75

58
Boxscore
7 31-10-2019
гр.Стара Загора
з. Общинска
Берое

Доростол - СКБ
71

58
Boxscore
12 08-11-2019
гр.Ямбол
з. Диана
Тунджа

Шумен
115

59
Boxscore
Девойки до 19г. | Зона Загоре-Родопи
7 16-02-2020
гр.Стара Загора
з. Общинска
Берое-Стара Загора

Академик-жени Пловдив
92

22
Boxscore
8 16-02-2020
гр.Стара Загора
з. Общинска
Академик-жени Пловдив

Орфей
43

72
Boxscore
9 16-02-2020
гр.Стара Загора
з. Общинска
Орфей

Берое-Стара Загора
40

110
Boxscore
Юноши до 16г. | Източна елитна група - юг
1 18-10-2019
гр.Сливен
з. Васил Левски - Сливен
Сливен баскет - СНЦ

Делфин - Бургас
60

79
Boxscore
5 09-11-2019
гр.Сливен
з. Васил Левски - Сливен
Сливен баскет - СНЦ

Несебър СКБ
65

116
Boxscore
Юноши до 16г. | Зона Загоре
1 27-10-2019
гр.Казанлък
з. Севтополис
Сливен-2010 - Спортен клуб

Розова долина
36

78
Boxscore
2 27-10-2019
гр.Казанлък
з. Севтополис
Берое

Сливен-2010 - Спортен клуб
101

47
Boxscore
3 27-10-2019
гр.Казанлък
з. Севтополис
Розова долина

Берое
57

74
Boxscore
4 16-11-2019
гр.Стара Загора
з. Общинска
Берое

Розова долина
78

45
Boxscore
5 16-11-2019
гр.Стара Загора
з. Общинска
Розова долина

Сливен-2010 - Спортен клуб
51

45
Boxscore
6 16-11-2019
гр.Стара Загора
з. Общинска
Сливен-2010 - Спортен клуб

Берое
37

93
Boxscore
7 15-12-2019
гр.Сливен
з. Васил Левски - Сливен
Сливен-2010 - Спортен клуб

Берое
40

109
Boxscore
8 15-12-2019
гр.Сливен
з. Васил Левски - Сливен
Берое

Розова долина
65

50
Boxscore
9 15-12-2019
гр.Сливен
з. Васил Левски - Сливен
Розова долина

Сливен-2010 - Спортен клуб
82

40
Boxscore
Девойки до 16г. | Зона Загоре
4 24-11-2019
гр.Бургас
з. Бойчо Брънзов
Нефтохимик 2010

Черноморец 2014
66

67
Boxscore
5 24-11-2019
гр.Бургас
з. Бойчо Брънзов
Черноморец 2014

Берое-Стара Загора
46

55
Boxscore
6 24-11-2019
гр.Бургас
з. Бойчо Брънзов
Берое-Стара Загора

Нефтохимик 2010
47

50
Boxscore
Момчета до 14г. | Източна елитна група - юг
3 20-10-2019
гр.Стара Загора
з. Общинска
Берое

Делфин - Бургас
46

73
Boxscore
8 02-11-2019
гр.Стара Загора
з. Общинска
Берое

Несебър СКБ
48

52
Boxscore
10 08-11-2019
гр.Ямбол
з. Диана
Тунджа

Берое
67

42
Boxscore
16 23-11-2019
гр.Ямбол
з. Диана
Тунджа

Черноморец Бургас
56

59
Boxscore
Момчета до 14г. | Зона Загоре
1 13-10-2019
гр.Бургас
з. Бойчо Брънзов
Сливен-2010 - Спортен клуб

Вихър Айтос
67

40
Boxscore
2 13-10-2019
гр.Бургас
з. Бойчо Брънзов
Розова долина

Черноморец 2014
34

36
Boxscore
3 13-10-2019
гр.Бургас
з. Бойчо Брънзов
Делфин - Бургас 2

Сливен-2010 - Спортен клуб
24

48
Boxscore
4 13-10-2019
гр.Бургас
з. Бойчо Брънзов
Вихър Айтос

Розова долина
41

69
Boxscore
5 13-10-2019
гр.Бургас
з. Бойчо Брънзов
Черноморец 2014

Делфин - Бургас 2
47

53
Boxscore
6 03-11-2019
гр.Казанлък
з. Севтополис
Сливен-2010 - Спортен клуб

Розова долина
41

43
Boxscore
7 03-11-2019
гр.Казанлък
з. Севтополис
Вихър Айтос

Черноморец 2014
54

59
Boxscore
8 03-11-2019
гр.Казанлък
з. Севтополис
Розова долина

Делфин - Бургас 2
47

51
Boxscore
9 03-11-2019
гр.Казанлък
з. Севтополис
Черноморец 2014

Сливен-2010 - Спортен клуб
25

52
Boxscore
10 03-11-2019
гр.Казанлък
з. Севтополис
Делфин - Бургас 2

Вихър Айтос
76

35
Boxscore
Момчета до 14г. | зона Загоре-Родопи 1-6 място - група А
4 29-02-2020
гр.Стара Загора
з. Общинска
Берое

Академик Бултекс 99-1
52

32
Boxscore
5 29-02-2020
гр.Стара Загора
з. Общинска
Академик Бултекс 99-1

БК"Хасково"
49

79
Boxscore
6 29-02-2020
гр.Стара Загора
з. Общинска
БК"Хасково"

Берое
74

73
Boxscore
Момчета до 14г. | зона Загоре 7-9 място
4 01-03-2020
гр.Казанлък
з. Севтополис
Розова долина

Черноморец 2014
46

21
Boxscore
5 01-03-2020
гр.Казанлък
з. Севтополис
Черноморец 2014

Вихър Айтос
49

36
Boxscore
6 01-03-2020
гр.Казанлък
з. Севтополис
Вихър Айтос

Розова долина
33

60
Boxscore
Момичета до 14г. | Зона Загоре-Родопи - група А
4 08-12-2019
гр.Стара Загора
з. Общинска
Берое-Стара Загора

Тони 7
49

51
Boxscore
5 08-12-2019
гр.Стара Загора
з. Общинска
Тони 7

Асеновец 2005
15

107
Boxscore
6 08-12-2019
гр.Стара Загора
з. Общинска
Асеновец 2005

Берое-Стара Загора
105

17
Boxscore
7 22-12-2019
гр.Сливен
з. Васил Левски - Сливен
Тони 7

Берое-Стара Загора
52

61
Boxscore
8 22-12-2019
гр.Сливен
з. Васил Левски - Сливен
Берое-Стара Загора

Асеновец 2005
20

113
Boxscore
9 22-12-2019
гр.Сливен
з. Васил Левски - Сливен
Асеновец 2005

Тони 7
125

23
Boxscore
Момичета до 14г. | зона Загоре-Родопи 4-7 място
1 19-01-2020
гр.Стара Загора
з. Общинска
Берое-Стара Загора

Тони 7
55

47
Boxscore
2 19-01-2020
гр.Стара Загора
з. Общинска
Несебър СКБ

Вихър Айтос
53

25
Boxscore
3 19-01-2020
гр.Стара Загора
з. Общинска
Тони 7

Несебър СКБ
66

30
Boxscore
4 19-01-2020
гр.Стара Загора
з. Общинска
Вихър Айтос

Берое-Стара Загора
11

89
Boxscore
Мини-момчета до 12 г. | зона Загоре - А група
1 20-10-2019
гр.Стара Загора
з. Общинска
Сливен-2010 - Спортен клуб

Берое 1
56

23
Boxscore
2 20-10-2019
гр.Стара Загора
з. Общинска
Берое

Розова долина
107

7
Boxscore
3 20-10-2019
гр.Стара Загора
з. Общинска
Розова долина

Сливен-2010 - Спортен клуб
16

59
Boxscore
4 20-10-2019
гр.Стара Загора
з. Общинска
Сливен баскет - СНЦ

Берое
7

76
Boxscore
9 30-11-2019
гр.Казанлък
з. Севтополис
Розова долина

Тунджа
10

107
Boxscore
10 30-11-2019
гр.Казанлък
з. Севтополис
Берое

Берое 1
55

29
Boxscore
11 30-11-2019
гр.Казанлък
з. Севтополис
Тунджа

Берое
25

84
Boxscore
12 30-11-2019
гр.Казанлък
з. Севтополис
Берое 1

Розова долина
53

9
Boxscore
13 21-12-2019
гр.Сливен
з. Васил Левски - Сливен
Сливен-2010 - Спортен клуб

Сливен баскет - СНЦ
62

32
Boxscore
14 21-12-2019
гр.Сливен
з. Васил Левски - Сливен
Сливен баскет - СНЦ

Розова долина
67

18
Boxscore
15 21-12-2019
гр.Сливен
з. Васил Левски - Сливен
Тунджа

Сливен-2010 - Спортен клуб
62

50
Boxscore
Мини-момчета до 12 г. | зона Загоре 1-4 място
1 02-02-2020
гр.Стара Загора
з. Общинска
Берое

Тунджа
90

35
Boxscore
2 02-02-2020
гр.Стара Загора
з. Общинска
Свети Влас

Делфин - Бургас
43

48
Boxscore
3 02-02-2020
гр.Стара Загора
з. Общинска
Тунджа

Свети Влас
67

28
Boxscore
4 02-02-2020
гр.Стара Загора
з. Общинска
Делфин - Бургас

Берое
37

82
Boxscore
Мини-момчета до 12 г. | зона Загоре 5-8 място
1 25-01-2020
гр.Стара Загора
з. Общинска
Сливен-2010 - Спортен клуб

Берое 1
41

33
Boxscore
2 25-01-2020
гр.Стара Загора
з. Общинска
Черноморец 2014

Вихър Айтос
25

36
Boxscore
3 25-01-2020
гр.Стара Загора
з. Общинска
Вихър Айтос

Сливен-2010 - Спортен клуб
18

45
Boxscore
4 25-01-2020
гр.Стара Загора
з. Общинска
Берое 1

Черноморец 2014
48

32
Boxscore
Мини-момчета до 12 г. | зона Загоре 9-12 място
1 26-01-2020
гр.Казанлък
з. Севтополис
Сливен баскет - СНЦ

Розова долина
56

15
Boxscore
2 26-01-2020
гр.Казанлък
з. Севтополис
Делфин - Бургас 2

Черноморец Бургас
49

43
Boxscore
3 26-01-2020
гр.Казанлък
з. Севтополис
Черноморец Бургас

Сливен баскет - СНЦ
30

55
Boxscore
4 26-01-2020
гр.Казанлък
з. Севтополис
Розова долина

Делфин - Бургас 2
8

55
Boxscore
Мини-момичета до 12 г. | Зона Загоре-Родопи - група А
1 26-10-2019
гр.Стара Загора
з. Общинска
Локомотив СЗ

Асеновец 2005
17

110
Boxscore
2 26-10-2019
гр.Стара Загора
з. Общинска
Асеновец 2005

Берое-Стара Загора
80

42
Boxscore
3 26-10-2019
гр.Стара Загора
з. Общинска
Берое-Стара Загора

Локомотив СЗ
73

4
Boxscore
7 07-12-2019
гр.Стара Загора
з. Общинска
Асеновец 2005

Локомотив СЗ
113

8
Boxscore
8 07-12-2019
гр.Стара Загора
з. Общинска
Берое-Стара Загора

Асеновец 2005
40

60
Boxscore
9 07-12-2019
гр.Стара Загора
з. Общинска
Локомотив СЗ

Берое-Стара Загора
14

47
Boxscore
Мини-момичета до 12 г. | Зона Загоре-Родопи - група Б
5 12-01-2020
гр.Бургас
з. Никола Станчев
Несебър СКБ

Черноморец 2014
9

38
Boxscore
6 12-01-2020
гр.Бургас
з. Никола Станчев
Вихър Айтос

Тони 7
25

32
Boxscore
7 12-01-2020
гр.Бургас
з. Никола Станчев
Тони 7

Несебър СКБ
39

31
Boxscore
8 12-01-2020
гр.Бургас
з. Никола Станчев
Черноморец 2014

Вихър Айтос
72

11
Boxscore
Мини-момичета до 12 г. | зона Загоре - Родопи 5-7 място
1 22-02-2020
гр.Стара Загора
з. Общинска
Локомотив СЗ

Вихър Айтос
42

37
Boxscore
2 22-02-2020
гр.Стара Загора
з. Общинска
Вихър Айтос

Несебър СКБ
25

61
Boxscore
3 22-02-2020
гр.Стара Загора
з. Общинска
Несебър СКБ

Локомотив СЗ
46

31
Boxscore
Купа България - Жени | Полуфинали
4 11-02-2020
гр.Стара Загора
з. Общинска
Берое-Стара Загора

Локомотив СЗ
86

33
Boxscore Download PDF
КЛАСИРАНЕ
Национална Баскетболна Лига



Няма изиграни срещи
Галерия
Партньори на клубовете
Molten

Fan Manager