А1 Академик СофияАкадемик Бултекс 99БалканБероеЛевски Лукойл Рилски спортистСпартак-ПлЧерно море ТичаЧерноморец БургасЯмбол
СЪДИИ

Младен Марков

Младен Марков
Дата на раждане: 03-03-1974 г.
Място на раждане: Стара Загора
Съдия от: 2013г.
Съдия в НБЛ от: 2013г.
Награди и свирени финални турнири и мачове:

Полуфинални и финални плейофи от НБЛ-мъже, полуфинални и финални срещи от ДП-жени, три пъти съдия на финалната среща за купата на Р.България - мъже.

Съдийска комисия:Стара Загора
СЪДИЯ - НАЦИОНАЛНА: 1996
ДЕЖУРЕН ПРЕДСТАВИТЕЛ: 2017
Сезон

Списък Срещи

Финали ДП за Юноши до 16 г. | Група А
5 09-08-2020
гр.Пловдив
з. Сила
ДУНАВ РУСЕ 2016 - СКБ

Академик Бултекс 99
62

74
Boxscore Download PDF
19 11-08-2020
гр.Пловдив
з. Сила
Левски

ДУНАВ РУСЕ 2016 - СКБ
83

64
Boxscore Download PDF
27 11-08-2020
гр.Пловдив
з. Сила
Делфин - Бургас

ДУНАВ РУСЕ 2016 - СКБ
62

61
Boxscore Download PDF
29 11-08-2020
гр.Пловдив
з. Сила
Академик Бултекс 99

Балкан
54

85
Boxscore Download PDF
Финали ДП за Юноши до 16 г. | Група Б
8 10-08-2020
гр.Пловдив
з. Сила
Буба Баскетбол

Славия
83

69
Boxscore Download PDF
10 10-08-2020
гр.Пловдив
з. Сила
Рилски спортист

Несебър СКБ
60

80
Boxscore Download PDF
14 10-08-2020
гр.Пловдив
з. Сила
Рилски спортист

Буба Баскетбол
64

68
Boxscore Download PDF
Финали ДП за Юноши до 16 г. | Полуфинални срещи
31 12-08-2020
гр.Пловдив
з. Сила
Левски

Несебър СКБ
95

86
Boxscore Download PDF
Финали ДП за момчета до 13г. | Група А
2 29-07-2020
гр.Ямбол
з. Диана
Буба Баскетбол - 13

Академик Бултекс 99
85

59
Boxscore
5 30-07-2020
гр.Ямбол
з. Диана
Академик Бултекс 99

Черно море Тича - 13г. момчета
45

96
Boxscore
10 31-07-2020
гр.Ямбол
з. Диана
Академик Бултекс 99

Левски - 13
61

67
Boxscore
Финали ДП за момчета до 13г. | Група Б
4 29-07-2020
гр.Ямбол
з. Диана
Тунджа

Балкан
90

52
Boxscore
7 30-07-2020
гр.Ямбол
з. Диана
Балкан

Доростол - 13г.момчета
42

69
Boxscore
12 31-07-2020
гр.Ямбол
з. Диана
Доростол - 13г.момчета

Тунджа
72

74
Boxscore
Финали ДП за момчета до 13г. | Полуфинални срещи
13 01-08-2020
гр.Ямбол
з. Диана
Левски - 13

Балкан
58

55
Boxscore
15 01-08-2020
гр.Ямбол
з. Диана
Черно море Тича - 13г. момчета

Доростол - 13г.момчета
79

63
Boxscore
Финали ДП за момчета до 13г. | Финални срещи
17 02-08-2020
гр.Ямбол
з. Диана
Балкан

Рилски Спортист - 13
57

66
Boxscore
19 02-08-2020
гр.Ямбол
з. Диана
Доростол - 13г.момчета

Буба Баскетбол - 13
67

84
Boxscore
Юноши до 19г. | Източна елитна група - север
19 08-12-2019
гр.Ямбол
з. Диана
Тунджа

Доростол - СКБ
102

50
Boxscore
30 26-01-2020
гр.Ямбол
з. Диана
Тунджа

Берое
85

43
Boxscore
34 16-02-2020
гр.Ямбол
з. Диана
Тунджа

Доростол - СКБ
82

60
Boxscore
Юноши до 16г. | Източна елитна група - юг
7 16-11-2019
гр.Бургас
з. Бойчо Брънзов
Делфин - Бургас

Сливен баскет - СНЦ
83

53
Boxscore
Девойки до 16г. | Зона Загоре
1 13-10-2019
гр.Стара Загора
з. Общинска
Нефтохимик 2010

Берое-Стара Загора
43

70
Boxscore
2 13-10-2019
гр.Стара Загора
з. Общинска
Черноморец 2014

Нефтохимик 2010
56

47
Boxscore
3 13-10-2019
гр.Стара Загора
з. Общинска
Берое-Стара Загора

Черноморец 2014
57

62
Boxscore
Момчета до 14г. | Източна елитна група - юг
22 08-12-2019
гр.Ямбол
з. Диана
Тунджа

Делфин - Бургас
51

75
Boxscore
28 20-12-2019
гр.Ямбол
з. Диана
Тунджа

Академик Бултекс 99
50

100
Boxscore
Момчета до 14г. | Зона Загоре
11 24-11-2019
гр.Сливен
з. Васил Левски - Сливен
Розова долина

Вихър Айтос
59

47
Boxscore
12 24-11-2019
гр.Сливен
з. Васил Левски - Сливен
Делфин - Бургас 2

Черноморец 2014
72

38
Boxscore
13 24-11-2019
гр.Сливен
з. Васил Левски - Сливен
Вихър Айтос

Сливен-2010 - Спортен клуб
21

90
Boxscore
14 24-11-2019
гр.Сливен
з. Васил Левски - Сливен
Черноморец 2014

Розова долина
57

66
Boxscore
15 24-11-2019
гр.Сливен
з. Васил Левски - Сливен
Сливен-2010 - Спортен клуб

Делфин - Бургас 2
48

56
Boxscore
Момичета до 14г. | зона Загоре-Родопи 1-3 място
1 22-02-2020
гр.Бургас
з. Бойчо Брънзов
Черноморец 2014

Нефтохимик 2010
79

18
Boxscore
2 22-02-2020
гр.Бургас
з. Бойчо Брънзов
Нефтохимик 2010

Асеновец 2005
14

98
Boxscore
3 22-02-2020
гр.Бургас
з. Бойчо Брънзов
Асеновец 2005

Черноморец 2014
52

53
Boxscore
Момчета до 13 г. | Квалификационен турнир - Ямбол
11 18-07-2020
гр.Ямбол
з. Диана
Тунджа

Академик Бултекс 99
63

38
Boxscore
12 18-07-2020
гр.Ямбол
з. Диана
Ънстопабъл

Шумен - 13г.момчета
67

71
Boxscore
14 18-07-2020
гр.Ямбол
з. Диана
Шумен - 13г.момчета

Тунджа
47

115
Boxscore
18 19-07-2020
гр.Ямбол
з. Диана
Тунджа

Спартак Плевен
107

43
Boxscore
19 19-07-2020
гр.Ямбол
з. Диана
Академик Бултекс 99

Шумен - 13г.момчета
81

41
Boxscore
Мини-момичета до 12 г. | Зона Загоре-Родопи - група Б
1 10-11-2019
гр.Сливен
з. Васил Левски - Сливен
Тони 7

Вихър Айтос
73

32
Boxscore
2 10-11-2019
гр.Сливен
з. Васил Левски - Сливен
Несебър СКБ

Черноморец 2014
35

70
Boxscore
3 10-11-2019
гр.Сливен
з. Васил Левски - Сливен
Вихър Айтос

Несебър СКБ
35

55
Boxscore
4 10-11-2019
гр.Сливен
з. Васил Левски - Сливен
Черноморец 2014

Тони 7
71

45
Boxscore
КЛАСИРАНЕ
Национална Баскетболна Лига



Няма изиграни срещи
Галерия
Партньори на клубовете
Molten