АкадемикАкадемик Бултекс 99БалканБероеЛевски Лукойл Рилски спортистСпартак ПлевенЧерно море ТичаЯмбол
СЪДИИ

Младен Марков

Младен Марков
Дата на раждане: 03-03-1974 г.
Място на раждане: Стара Загора
Съдия от: 2013г.
Съдия в НБЛ от: 2013г.
Награди и свирени финални турнири и мачове:

Полуфинални и финални плейофи от НБЛ-мъже, полуфинални и финални срещи от ДП-жени, три пъти съдия на финалната среща за купата на Р.България - мъже.

Съдийска комисия:Стара Загора
СЪДИЯ - НАЦИОНАЛНА: 1996
ДЕЖУРЕН ПРЕДСТАВИТЕЛ: 2017
Сезон

Списък Срещи

ФИНАЛЕН ТУРНИР - ДЕВОЙКИ | ГРУПА А
1 09-05-2018
гр.Стара Загора
з. Общинска
Шампион 2006 - СК

Левски
66

59
Boxscore Download PDF
5 10-05-2018
гр.Стара Загора
з. Общинска
Левски

Монтана
59

63
Boxscore Download PDF
9 11-05-2018
гр.Стара Загора
з. Общинска
Монтана

Шампион 2006 - СК
83

68
Boxscore Download PDF
ФИНАЛЕН ТУРНИР - ДЕВОЙКИ | ГРУПА Б
3 09-05-2018
гр.Стара Загора
з. Общинска
Миньор - Баскетболна школа

Черно море Одесос ЖБК
55

95
Boxscore Download PDF
7 10-05-2018
гр.Стара Загора
з. Общинска
Рилски Спортист

Миньор - Баскетболна школа
85

46
Boxscore Download PDF
11 11-05-2018
гр.Стара Загора
з. Общинска
Миньор - Баскетболна школа

Септември 97
57

85
Boxscore Download PDF
ФИНАЛЕН ТУРНИР - ДЕВОЙКИ | Разпределение на местата 5-8 място
14 12-05-2018
гр.Стара Загора
з. Общинска
Септември 97

Левски
51

73
Boxscore Download PDF
17 13-05-2018
гр.Стара Загора
з. Общинска
Миньор - Баскетболна школа

Септември 97
72

75
Boxscore Download PDF
ФИНАЛЕН ТУРНИР - ДЕВОЙКИ | Разпределение 1-4 място
16 12-05-2018
гр.Стара Загора
з. Общинска
Рилски Спортист

Монтана
84

55
Boxscore Download PDF
19 13-05-2018
гр.Стара Загора
з. Общинска
Черно море Одесос ЖБК

Монтана
99

55
Boxscore Download PDF
КВАЛИФИКАЦИИ И ФИНАЛИ МОМЧЕТА до 16г. | Квалификационен турнир гр. Ямбол
13 18-05-2018
гр.Ямбол
з. Диана
Шампион 2006 - СК

Доростол - СКБ
79

66
Boxscore
14 18-05-2018
гр.Ямбол
з. Диана
Тунджа

Делфин-Бургас
95

64
Boxscore
15 19-05-2018
гр.Ямбол
з. Диана
Делфин-Бургас

Шампион 2006 - СК
67

89
Boxscore
16 19-05-2018
гр.Ямбол
з. Диана
Доростол - СКБ

Тунджа
63

65
Boxscore
17 20-05-2018
гр.Ямбол
з. Диана
Доростол - СКБ

Делфин-Бургас
67

54
Boxscore
18 20-05-2018
гр.Ямбол
з. Диана
Тунджа

Шампион 2006 - СК
77

55
Boxscore
А група, жени | Втори етап - Първа четворка
11 21-03-2018
гр.Стара Загора
з. Общинска
Берое-Стара Загора

Славия
79

70
Boxscore Download PDF
А група, жени | Втори етап - Втора шестица
2 20-01-2018
гр.Асеновград
з. Асеновец
Асеновец - 2005 - А

НСА
69

74
Boxscore Download PDF
А група, жени | Изток
29 10-12-2017
гр.Хасково
з. Дружба Хасково
Хасково 2012

Черно море Одесос ЖБК
100

39
Boxscore Download PDF
49 06-01-2018
гр.Асеновград
з. Асеновец
Асеновец - 2005 - А

Рилски спортист
53

58
Boxscore Download PDF
КВАЛИФИКАЦИИ И ФИНАЛИ ЗА ЮНОШИ до 19 | Квалификационен турнир Ст. Загора
1 27-04-2018
гр.Стара Загора
з. Общинска
Спортни таланти - II

Рилски спортист
60

61
Boxscore
2 27-04-2018
гр.Стара Загора
з. Общинска
Берое

Черноморец
89

63
Boxscore
3 28-04-2018
гр.Стара Загора
з. Общинска
Черноморец

Спортни таланти - II
63

62
Boxscore
4 28-04-2018
гр.Стара Загора
з. Общинска
Рилски спортист

Берое
67

71
Boxscore
5 29-04-2018
гр.Стара Загора
з. Общинска
Рилски спортист

Черноморец
86

70
Boxscore
6 29-04-2018
гр.Стара Загора
з. Общинска
Берое

Спортни таланти - II
59

49
Boxscore
КВАЛИФИКАЦИИ И ФИНАЛИ ЗА ДЕВОЙКИ до 19 | Квалификационен турнир Ст. Загора
1 30-04-2018
гр.Стара Загора
з. Общинска
Берое-Стара Загора

Зограф
78

35
Boxscore
2 30-04-2018
гр.Стара Загора
з. Общинска
Миньор - Баскетболна школа

Асеновец 2005
80

63
Boxscore
3 01-05-2018
гр.Стара Загора
з. Общинска
Асеновец 2005

Берое-Стара Загора
72

103
Boxscore
4 01-05-2018
гр.Стара Загора
з. Общинска
Зограф

Миньор - Баскетболна школа
31

66
Boxscore
5 02-05-2018
гр.Стара Загора
з. Общинска
Берое-Стара Загора

Миньор - Баскетболна школа
79

55
Boxscore
6 02-05-2018
гр.Стара Загора
з. Общинска
Асеновец 2005

Зограф
73

38
Boxscore
А група, мъже | Първа шестица
4 28-01-2018
гр.Троян
з. Чавдар
Чавдар Троян

Шумен
106

77
Boxscore Download PDF
А група, мъже | Втора шестица
19 04-03-2018
гр.Бургас
з. Бойчо Брънзов
Черноморец Бургас (мъже)

Балкан 2
79

81
Boxscore Download PDF
А група, мъже | Изток
18 29-10-2017
гр.Троян
з. Чавдар
Чавдар Троян

ССК Икономически университет - Варна
50

90
Boxscore Download PDF
32 12-11-2017
гр.Троян
з. Чавдар
Чавдар Троян

Черноморец Бургас (мъже)
86

69
Boxscore Download PDF
59 15-12-2017
гр.Бургас
з. Бойчо Брънзов
Делфин

ССК Икономически университет - Варна
69

76
Boxscore Download PDF
Купа България Мъже | Първи кръг - бараж
2 27-11-2017
гр.Плевен
з. Балканстрой
Спартак Плевен

Черно море Тича
85

88
Boxscore Download PDF
Юноши | А група, Източна конференция
27 09-12-2017
гр.Ямбол
з. Диана
Тунджа

Академик Варна
90

63
Boxscore
37 10-02-2018
гр.Казанлък
з. Севтополис
Розова долина

Светкавица
81

75
Boxscore
Девойки | Зона Родопи
13 01-04-2018
гр.Стара Загора
з. Общинска
БК"Хасково"

Берое-Стара Загора
44

110
Boxscore
14 01-04-2018
гр.Стара Загора
з. Общинска
Нефтохимик 2010

Асеновец 2005
69

76
Boxscore
15 01-04-2018
гр.Стара Загора
з. Общинска
БК"Хасково"

Нефтохимик 2010
72

64
Boxscore
16 01-04-2018
гр.Стара Загора
з. Общинска
Берое-Стара Загора

Асеновец 2005
99

51
Boxscore
Момчета до 16 г. | А група, Източна конференция
5 05-11-2017
гр.Стара Загора
з. Общинска
Берое

ДУНАВ РУСЕ 2016 - СКБ
67

109
Boxscore
Момчета до 14 г. | А група, Източна конференция
14 19-11-2017
гр.Сливен
з. Васил Левски - Сливен
Сливен баскет - СНЦ

ДУНАВ РУСЕ 2016 - СКБ
89

49
Boxscore
33 04-03-2018
гр.Ямбол
з. Диана
Тунджа

Несебър СКБ
80

88
Boxscore
37 10-02-2018
гр.Сливен
з. Васил Левски - Сливен
Сливен баскет - СНЦ

Несебър СКБ
58

89
Boxscore
45 10-03-2018
гр.Бургас
з. Бойчо Брънзов
Несебър СКБ

ДУНАВ РУСЕ 2016 - СКБ
104

50
Boxscore
Момчета до 14 г. | Зона Загоре
6 03-12-2017
гр.Стара Загора
з. Общинска
Сливен-2010 - Спортен клуб

Берое
55

83
Boxscore
7 03-12-2017
гр.Стара Загора
з. Общинска
Черноморец 2014

Черноморец Бургас (момчета 14)
107

22
Boxscore
8 03-12-2017
гр.Стара Загора
з. Общинска
Берое

Делфин - Бургас 2
83

64
Boxscore
9 03-12-2017
гр.Стара Загора
з. Общинска
Черноморец Бургас (момчета 14)

Сливен-2010 - Спортен клуб
23

66
Boxscore
10 03-12-2017
гр.Стара Загора
з. Общинска
Делфин - Бургас 2

Черноморец 2014
41

65
Boxscore
16 25-02-2018
гр.Сливен
з. Васил Левски - Сливен
Черноморец 2014

Сливен-2010 - Спортен клуб
60

36
Boxscore
17 25-02-2018
гр.Сливен
з. Васил Левски - Сливен
Делфин - Бургас 2

Черноморец Бургас (момчета 14)
75

39
Boxscore
18 25-02-2018
гр.Сливен
з. Васил Левски - Сливен
Берое

Черноморец 2014
63

64
Boxscore
19 25-02-2018
гр.Сливен
з. Васил Левски - Сливен
Сливен-2010 - Спортен клуб

Делфин - Бургас 2
65

48
Boxscore
20 25-02-2018
гр.Сливен
з. Васил Левски - Сливен
Черноморец Бургас (момчета 14)

Берое
55

70
Boxscore
Момичета до 14 г. | Зона Загоре, А група
1 19-11-2017
гр.Сливен
з. Васил Левски - Сливен
Берое-Стара Загора

Тони 7
51

40
Boxscore
2 19-11-2017
гр.Сливен
з. Васил Левски - Сливен
Нефтохимик 2010

Берое-Стара Загора
71

50
Boxscore
3 19-11-2017
гр.Сливен
з. Васил Левски - Сливен
Тони 7

Нефтохимик 2010
28

64
Boxscore
4 17-12-2017
гр.Стара Загора
з. Общинска
Берое-Стара Загора

Тони 7
69

46
Boxscore
5 17-12-2017
гр.Стара Загора
з. Общинска
Тони 7

Нефтохимик 2010
26

81
Boxscore
6 17-12-2017
гр.Стара Загора
з. Общинска
Нефтохимик 2010

Берое-Стара Загора
62

61
Boxscore
Момчета до 12 г. | Загоре, А група
21 10-03-2018
гр.Бургас
з. Бойчо Брънзов
Делфин-Бургас

Черноморец Бургас (момчета 12)
94

10
Boxscore
22 10-03-2018
гр.Бургас
з. Бойчо Брънзов
Тунджа - 2

Черноморец 2014 - 1
33

46
Boxscore
23 10-03-2018
гр.Бургас
з. Бойчо Брънзов
Черноморец Бургас (момчета 12)

Тунджа - 2
28

52
Boxscore
24 10-03-2018
гр.Бургас
з. Бойчо Брънзов
Делфин-Бургас

Черноморец 2014 - 1
80

43
Boxscore
Момчета до 12 г. | Загоре, Б група
25 17-03-2018
гр.Стара Загора
з. Общинска
Тунджа

Сливен баскет - СНЦ
41

55
Boxscore
26 17-03-2018
гр.Стара Загора
з. Общинска
Делфин - Бургас 2

Берое
24

78
Boxscore
27 17-03-2018
гр.Стара Загора
з. Общинска
Черноморец 2014

Несебър СКБ
14

112
Boxscore
28 17-03-2018
гр.Стара Загора
з. Общинска
Сливен баскет - СНЦ

Делфин - Бургас 2
108

13
Boxscore
29 17-03-2018
гр.Стара Загора
з. Общинска
Несебър СКБ

Тунджа
38

62
Boxscore
30 17-03-2018
гр.Стара Загора
з. Общинска
Берое

Черноморец 2014
20

0
Boxscore
КЛАСИРАНЕ
ТОП 5 на Кръга
НБЛ-Мъже | Редовен сезон (кръг 28)
НБЛ-Мъже
Балкан
Ръст: 204 см
Тегло: 103 кг
Рождена дата: 29-03-1989
Пост: Тежко крило (4)
КРЪГ 27
MVP27
Точки15
Борби8
Асистенции3
Отнети топки1
Минути30.1
Галерия
http://www.festahotels.com
Партньори на клубовете
Molten

Fan Manager