Академик ПловдивБалканБероеЛевски Лукойл Рилски спортистСпартак-ПлЧерно море ТичаЧерноморец БургасЯмбол
СЪДИИ

Ивайло Асенов Иванов

Ивайло Асенов Иванов
Дата на раждане: 12-11-1974 г.
Място на раждане: СтараЗагора
Съдия в НБЛ от: 2014г.
Съдийска комисия:Стара Загора
СЪДИЯ - НАЦИОНАЛНА: 2009
Сезон

Списък Срещи

НБЛ | Плейоф - четвъртфинали
1 23-04-2021
гр.Самоков
з. Арена Самоков
Рилски спортист

Спартак-Пл
18:30 Boxscore
НБЛ | Редовен сезон
6 17-10-2020
гр.Ямбол
з. Диана
Ямбол

Черно море Тича
87

68
Boxscore Download PDF ‘нимки
21 15-12-2020
гр.Плевен
з. Балканстрой
Спартак-Пл

Левски Лукойл
81

97
Boxscore Download PDF ‘нимки
39 05-01-2021
гр.Пловдив
з. Сила
Академик Пловдив

Черно море Тича
87

72
Boxscore Download PDF ‘нимки
61 26-01-2021
гр.Бургас
з. Бойчо Брънзов
Черноморец Бургас

Ямбол
92

94
Boxscore Download PDF ‘нимки
77 08-03-2021
гр.Ямбол
з. Диана
Ямбол

Черно море Тича
96

86
Boxscore Download PDF ‘нимки
103 10-04-2021
гр.Варна
з. Христо Борисов
Черно море Тича

Рилски спортист
59

108
Boxscore Download PDF ‘нимки
ББЛ А група | ЮГ
6 17-01-2021
гр.Стара Загора
з. Общинска
Берое А

Несебър
81

83
Boxscore Download PDF
10 07-11-2020
гр.Стара Загора
з. Общинска
Берое А

Академик Пловдив А
73

56
Boxscore Download PDF
11 10-01-2021
гр.Стара Загора
з. Общинска
Берое А

Ямбол А
73

68
Boxscore Download PDF
12 10-01-2021
гр.Стара Загора
з. Общинска
Несебър

Академик Пловдив А
78

77
Boxscore Download PDF
14 17-01-2021
гр.Стара Загора
з. Общинска
Академик Пловдив А

ПЕРУЩИЦА
85

79
Boxscore Download PDF
17 31-01-2021
гр.Ямбол
з. Диана
Ямбол А

Академик Пловдив А
117

83
Boxscore Download PDF
18 31-01-2021
гр.Ямбол
з. Диана
Берое А

ПЕРУЩИЦА
98

64
Boxscore Download PDF
19 07-02-2021
гр.Стара Загора
з. Общинска
ПЕРУЩИЦА

Несебър
68

114
Boxscore Download PDF
ББЛ А група | Център + Юг
9 28-02-2021
гр.Стара Загора
з. Общинска
Несебър

БАВНИ И ЯРОСТНИ
85

87
Boxscore Download PDF
11 28-02-2021
гр.Стара Загора
з. Общинска
ПЕРУЩИЦА

Чардафон
88

68
Boxscore Download PDF
17 14-03-2021
гр.Ямбол
з. Диана
ПЕРУЩИЦА

БАВНИ И ЯРОСТНИ
78

111
Boxscore Download PDF
19 14-03-2021
гр.Ямбол
з. Диана
Академик Пловдив А

Локомотив Горна Оряховица
64

86
Boxscore Download PDF
27 11-04-2021
гр.Перущица
з. Перущица
Чавдар Троян

ПЕРУЩИЦА
0

20
Boxscore Download PDF
28 11-04-2021
гр.Перущица
з. Перущица
Академик Пловдив А

Чардафон
66

43
Boxscore Download PDF
29 18-04-2021
гр.Стара Загора
з. Общинска
Чардафон

Ямбол А
74

122
Boxscore Download PDF
30 18-04-2021
гр.Стара Загора
з. Общинска
БАВНИ И ЯРОСТНИ

Берое А
89

79
Boxscore Download PDF
32 18-04-2021
гр.Стара Загора
з. Общинска
Академик Пловдив А

Чавдар Троян
86

54
Boxscore Download PDF
ББЛ Б група | ЮГ
23 07-11-2020
гр.Стара Загора
з. Общинска
Бенковски

Берое Б
63

92
Boxscore Download PDF
ББЛ Б група | Пелйофи ЮГ
9 17-04-2021
гр.Хасково
з. Дружба Хасково
Айляци ГБП

ВР Олимпия
60

71
Boxscore Download PDF
10 17-04-2021
гр.Хасково
з. Дружба Хасково
ХАСКОВО

ПЛОВДИВ БАСКЕТ
98

72
Boxscore Download PDF
А група Жени | Втори етап - Втора тройка
2 20-02-2021
гр.Пловдив
з. Олимпиада
Академик-жени Пловдив

Черно море Одесос ЖБК
81

66
Boxscore Download PDF
9 11-04-2021
гр.Пловдив
з. Олимпиада
Академик-жени Пловдив

Шампион 2006 - СК
47

64
Boxscore Download PDF
А група Жени | Първи етап - разменено гостуване
5 27-11-2020
гр.Пловдив
з. Олимпиада
Академик-жени Пловдив

Славия
62

115
Boxscore Download PDF
7 31-10-2020
гр.Пловдив
з. Олимпиада
Академик-жени Пловдив

Черно море Одесос ЖБК
83

73
Boxscore Download PDF
25 22-11-2020
гр.Стара Загора
з. Общинска
Берое-Стара Загора

Черно море Одесос ЖБК
118

39
Boxscore Download PDF
Купа на ББЛ 2020/2021 | Купа на ББЛ
10 16-01-2021
гр.Ямбол
з. Диана
ЛОКОМОТИВ 2020

ПОЛИТЕХНИКА
98

82
Boxscore Download PDF
12 16-01-2021
гр.Ямбол
з. Диана
Правец

Спортист 1959 Своге
65

67
Boxscore Download PDF
Девойки до 19г. | зона Загоре - Родопи
1 08-11-2020
гр.Стара Загора
з. Общинска
Академик-жени Пловдив

Берое-Стара Загора
29

121
Boxscore
2 08-11-2020
гр.Стара Загора
з. Общинска
Асеновец 2005

Орфей
74

51
Boxscore
11 13-04-2021
гр.Стара Загора
з. Общинска
Академик-жени Пловдив

Берое-Стара Загора
48

108
Boxscore
12 13-04-2021
гр.Стара Загора
з. Общинска
Асеновец 2005

Академик-жени Пловдив
72

55
Boxscore
13 13-04-2021
гр.Стара Загора
з. Общинска
Берое-Стара Загора

Асеновец 2005
98

38
Boxscore
Юноши до 16 г. | Южна Източна Елитна група
4 01-11-2020
гр.Бургас
з. Бойчо Брънзов
Черноморец Бургас

Делфин - Бургас Ел. гр.
24

94
Boxscore
Юноши до 16 г. | зона Загоре - група А
1 14-02-2021
гр.Стара Загора
з. Общинска
Берое

Сливен баскет - СНЦ
46

79
Boxscore
3 14-02-2021
гр.Стара Загора
з. Общинска
Розова долина

Берое
51

39
Boxscore
4 24-01-2021
гр.Казанлък
з. Севтополис
Розова долина

Берое
59

35
Boxscore
6 24-01-2021
гр.Казанлък
з. Севтополис
Сливен баскет - СНЦ

Розова долина
76

56
Boxscore
Юноши до 16 г. | зона Загоре - група Б
7 06-03-2021
гр.Сливен
з. Васил Левски - Сливен
Сливен-2010 - Спортен клуб

Тунджа
59

61
Boxscore
8 06-03-2021
гр.Сливен
з. Васил Левски - Сливен
Тунджа

Делфин - Бургас
59

61
Boxscore
Девойки до 16г. | зона Загоре - Родопи
6 31-01-2021
гр.Стара Загора
з. Общинска
Берое-Стара Загора

Асеновец 2005
63

46
Boxscore
Момичета до 14г. | зона Загоре - Родопи
4 10-10-2020
гр.Стара Загора
з. Общинска
Тони 7

Черноморец Бургас
83

18
Boxscore
5 10-10-2020
гр.Стара Загора
з. Общинска
Черноморец 2014

Асеновец 2005
37

66
Boxscore
6 10-10-2020
гр.Стара Загора
з. Общинска
Академик-жени Пловдив

Берое-Стара Загора
20

104
Boxscore
Момчета до 13 г. | зона Загоре
19 21-02-2021
гр.Стара Загора
з. Общинска
Берое - 13г.

Делфин-Бургас
47

46
Boxscore
20 21-02-2021
гр.Стара Загора
з. Общинска
Вихър Айтос

Берое - 1 - 13г.
61

32
Boxscore
Момичета до 12г. | зона Загоре - Родопи
1 24-10-2020
гр.Стара Загора
з. Общинска
Берое-Стара Загора

Асеновец 2005
101

14
Boxscore
4 24-10-2020
гр.Стара Загора
з. Общинска
Черноморец 2014

Берое-Стара Загора
24

100
Boxscore
Момичета до 12г. | Зона Загоре-Родопи 1-3 място
1 13-03-2021
гр.Стара Загора
з. Общинска
Берое-Стара Загора

Асеновец 2005
106

19
Boxscore
2 13-03-2021
гр.Стара Загора
з. Общинска
Асеновец 2005

Черноморец 2014
51

54
Boxscore
3 13-03-2021
гр.Стара Загора
з. Общинска
Черноморец 2014

Берое-Стара Загора
16

125
Boxscore
Момчета до 12г, | зона Загоре - група Б
4 22-11-2020
гр.Стара Загора
з. Общинска
Берое - 1

Тунджа
48

35
Boxscore
6 22-11-2020
гр.Стара Загора
з. Общинска
Сливен-2010 - Спортен клуб

Берое - 1
39

50
Boxscore
Момчета до 12г, | зона Загоре - група А
1 27-02-2021
гр.Сливен
з. Васил Левски - Сливен
Розова долина

Сливен баскет - СНЦ
30

50
Boxscore
3 27-02-2021
гр.Сливен
з. Васил Левски - Сливен
Сливен баскет - СНЦ

Берое
33

86
Boxscore
4 23-01-2021
гр.Стара Загора
з. Общинска
Берое

Розова долина
57

20
Boxscore
5 23-01-2021
гр.Стара Загора
з. Общинска
Розова долина

Сливен баскет - СНЦ
47

53
Boxscore
7 13-02-2021
гр.Казанлък
з. Севтополис
Розова долина

Берое
16

78
Boxscore
9 13-02-2021
гр.Казанлък
з. Севтополис
Сливен баскет - СНЦ

Розова долина
49

33
Boxscore
Турнири и контролни срещи | НБЛ
2 09-09-2020
гр.Ямбол
з. Диана
Ямбол

Спартак-Пл
96

75
Boxscore
4 12-09-2020
гр.Димитровград
з. Младост - Димитровград
Берое

Ямбол
83

75
Boxscore
9 17-09-2020
гр.Ямбол
з. Диана
Ямбол

Черноморец Бургас
92

86
Boxscore
14 26-09-2020
гр.Ямбол
з. Диана
Ямбол

Черно море Тича
17:00 Boxscore
21 23-02-2021
гр.Ямбол
з. Диана
Ямбол

Черноморец Бургас
18:00 Boxscore
2 23-09-2020
гр.Стара Загора
з. Общинска
Берое

ТИМИШОАРА Румъния
57

54
Boxscore
4 24-09-2020
гр.Стара Загора
з. Общинска
Берое

КРАЙОВА (Румъния)
19:30 Boxscore
КЛАСИРАНЕ
НБЛ
Рилски спортист
Ръст: 175 см
Тегло: 76 кг
Рождена дата: 18-09-1991
Пост: Плеймейкър (1)
март
MVP23.3
Точки18.5
Борби3
Асистенции5
Отнети топки1
Минути23.1
Галерия
Партньори на клубовете
Molten