А1 Академик СофияАкадемик Бултекс 99БалканБероеЛевски Лукойл Рилски спортистСпартак-ПлЧерно море ТичаЯмбол
СЪДИИ

Ивайло Иванов

Ивайло Иванов
Дата на раждане: 12-11-1974 г.
Място на раждане: СтараЗагора
Съдия в НБЛ от: 2014г.
Съдийска комисия:Стара Загора
СЪДИЯ - НАЦИОНАЛНА: 2009
Сезон

Списък Срещи

А група - жени | Плейоф (Полуфинали)
2 10-04-2019
гр.Стара Загора
з. Общинска
Берое-Стара Загора

Локомотив - Стара Загора
90

53
Boxscore Download PDF
А група - жени | Втори етап - Първа четворка, Разменено гостуване - 2019г.
10 02-03-2019
гр.Стара Загора
з. Общинска
Берое-Стара Загора

Локомотив - Стара Загора
87

58
Boxscore Download PDF
16 02-04-2019
гр.Стара Загора
з. Общинска
Локомотив - Стара Загора

Берое-Стара Загора
58

75
Boxscore Download PDF
22 03-04-2019
гр.Стара Загора
з. Общинска
Берое-Стара Загора

Локомотив - Стара Загора
89

73
Boxscore Download PDF
А група - жени | Първи етап – Осмица
2 13-10-2018
гр.Пловдив
з. Сила
Академик-жени Пловдив

Септември 97
43

74
Boxscore Download PDF
19 10-11-2018
гр.Пловдив
з. Строител
Академик-жени Пловдив

Шампион 2006 - СК
70

74
Boxscore Download PDF
29 15-12-2018
гр.Стара Загора
з. Общинска
Локомотив - Стара Загора

Монтана 2003
61

110
Boxscore Download PDF
45 07-01-2019
гр.Стара Загора
з. Общинска
Локомотив - Стара Загора

Берое-Стара Загора
53

90
Boxscore Download PDF
А група - мъже | Финал за 3-то място
1 15-04-2019
гр.Варна
з. Икономически университет
ССК Икономически университет - Варна

Шумен
93

80
Boxscore Download PDF
А група - мъже | Плейоф (Полуфинали)
4 08-04-2019
гр.Шумен
з. Младост - Шумен
Шумен

Черноморец Бургас (мъже)
77

65
Boxscore Download PDF
А група - мъже | Плейоф (Четвъртфинали)
2 29-03-2019
гр.Бургас
з. Бойчо Брънзов
Черноморец Бургас (мъже)

Рилски спортист 2
95

71
Boxscore Download PDF
А група - мъже | Втори етап - Първа петица
5 03-02-2019
гр.Бургас
з. Бойчо Брънзов
Черноморец Бургас (мъже)

ССК Икономически университет - Варна
72

64
Boxscore Download PDF
11 01-03-2019
гр.Бургас
з. Бойчо Брънзов
Черноморец Бургас (мъже)

А1 Академик София
59

73
Boxscore Download PDF
20 24-03-2019
гр.Троян
з. Чавдар
Чавдар Троян

Черноморец Бургас (мъже)
91

85
Boxscore Download PDF
А група - мъже | Квалификационни срещи (БАРАЖИ)
4 10-01-2019
гр.Троян
з. Чавдар
Чавдар Троян

Рилски спортист 2
86

71
Boxscore Download PDF
А група - мъже | Първи етап – Изток
4 21-10-2018
гр.Бургас
з. Бойчо Брънзов
Черноморец Бургас (мъже)

Шумен
91

55
Boxscore Download PDF
5 04-11-2018
гр.Троян
з. Чавдар
Чавдар Троян

Шумен
104

102
Boxscore Download PDF
9 09-12-2018
гр.Троян
з. Чавдар
Чавдар Троян

ССК Икономически университет - Варна
74

86
Boxscore Download PDF
12 16-12-2018
гр.Бургас
з. Бойчо Брънзов
Черноморец Бургас (мъже)

ССК Икономически университет - Варна
86

68
Boxscore Download PDF
Национални отбори за подрастващи, жени, контроли | Жени до 20 години
0 27-07-2019
гр.Стара Загора
з. Общинска
България

Румъния
83

70
Boxscore
0 28-07-2019
гр.Стара Загора
з. Общинска
България

Румъния
78

67
Boxscore
Национални отбори за подрастващи, мъже, контроли | Момчета до 16 години
0 13-07-2019
гр.Ямбол
з. Диана
България

Северна Македония


Boxscore
0 14-07-2019
гр.Ямбол
з. Диана
България

Северна Македония


Boxscore
Контроли, НО на колички
0 21-07-2019
гр.Габрово
з. Орловец
България, колички

Босна и Херцеговина, колички
58

37
Boxscore Download PDF
ЮНОШИ до 19 г. - Редовен сезон | БАРАЖИ ЕЛИТНИ ДИВИЗИИ
5 17-04-2019
гр.Стара Загора
з. Общинска
Берое

Рилски спортист
64

79
Boxscore
ЮНОШИ до 19 г. - Редовен сезон | I Дивизия зона Загоре-Родопи, група Б
4 08-12-2018
гр.Казанлък
з. Севтополис
Розова долина

БК "Сливен баскет"
74

48
Boxscore
6 08-12-2018
гр.Казанлък
з. Севтополис
Узунбаскет

Розова долина
63

59
Boxscore
ЮНОШИ до 19 г. - Редовен сезон | I Дивизия зона Загоре-Родопи
3 00-00-0000
гр.Казанлък
з. Севтополис
БК"Хасково"

Узунбаскет
70

103
Boxscore
4 00-00-0000
гр.Казанлък
з. Севтополис
Розова долина

Хебър - СКБ
76

68
Boxscore
5 00-00-0000
гр.Казанлък
з. Севтополис
Сливен баскет - СНЦ

БК"Хасково"
77

76
Boxscore
ЮНОШИ до 19 г. - Редовен сезон | Елитна група Изток
10 30-10-2018
гр.Стара Загора
з. Общинска
Берое

ДУНАВ РУСЕ 2016 - СКБ
75

63
Boxscore
14 07-11-2018
гр.Ямбол
з. Диана
Тунджа

Черно Море Тича
83

97
Boxscore
27 05-12-2018
гр.Стара Загора
з. Общинска
Берое

Черно Море Тича
46

105
Boxscore
33 02-02-2019
гр.Стара Загора
з. Общинска
Берое

Делфин-Бургас
100

76
Boxscore
43 19-02-2019
гр.Стара Загора
з. Общинска
Берое

Шумен
68

95
Boxscore
47 23-02-2019
гр.Ямбол
з. Диана
Тунджа

Черноморец
86

59
Boxscore
ДЕВОЙКИ до 19 г. редовен сезон | КВАЛИФИКАЦИОНЕН ТУРНИР - СТАРА ЗАГОРА
1 23-04-2019
гр.Стара Загора
з. Общинска
Берое-Стара Загора

Нефтохимик 2010
124

63
Boxscore
2 23-04-2019
гр.Стара Загора
з. Общинска
Нефтохимик 2010

Левски
36

94
Boxscore
ДЕВОЙКИ до 19 г. редовен сезон | Зона Загоре-Родопи
3 21-10-2018
гр.Бургас
з. Бойчо Брънзов
Орфей

Академик-жени Пловдив
57

72
Boxscore
6 04-11-2018
гр.Стара Загора
з. Общинска
Академик-жени Пловдив

Нефтохимик 2010
65

72
Boxscore
Юноши до 16 г. | КУПА БФБ 2019
1 18-05-2019
гр.Ямбол
з. Диана
Черно Море Тича

Рилски спортист
97

79
Boxscore Download PDF
4 19-05-2019
гр.Ямбол
з. Диана
Черно Море Тича

Тунджа
73

51
Boxscore Download PDF
Юноши до 16 г. | БАРАЖИ ЕЛИТНИ ДИВИЗИИ
8 23-05-2019
гр.Стара Загора
з. Общинска
Берое

Академик Бултекс 99
87

73
Boxscore
Юноши до 16 г. | Елитна група, Изток
5 21-10-2018
гр.Бургас
з. Бойчо Брънзов
Делфин-Бургас

Чардафон - Орловец
66

48
Boxscore
12 11-11-2018
гр.Стара Загора
з. Общинска
Берое

Чардафон - Орловец
86

34
Boxscore
16 02-12-2018
гр.Ямбол
з. Диана
Тунджа

Чардафон - Орловец
82

37
Boxscore
22 13-01-2019
гр.Ямбол
з. Диана
Тунджа

Делфин-Бургас
95

46
Boxscore
23 20-12-2018
гр.Стара Загора
з. Общинска
Берое

Шумен
98

38
Boxscore
30 31-01-2019
гр.Стара Загора
з. Общинска
Берое

Делфин-Бургас
80

67
Boxscore
34 17-02-2019
гр.Ямбол
з. Диана
Тунджа

Берое
118

68
Boxscore
37 23-02-2019
гр.Ямбол
з. Диана
Тунджа

Делфин-Бургас
114

76
Boxscore
Юноши до 16 г. | Загоре - Родопи, финали 1-3-то място
4 16-02-2019
гр.Бургас
з. Бойчо Брънзов
Несебър СБК

Сливен баскет - СНЦ
77

48
Boxscore
6 16-02-2019
гр.Бургас
з. Бойчо Брънзов
Розова долина

Несебър СБК
50

93
Boxscore
Девойки до 16 г. | Зона Родопи-Загоре, Финал, 1-3-то място
1 02-02-2019
гр.Стара Загора
з. Общинска
Берое-Стара Загора

Асеновец 2005
78

53
Boxscore
Девойки до 16 г. | Зона Загоре
1 20-10-2018
гр.Стара Загора
з. Общинска
Асеновец 2005

Берое-Стара Загора
49

68
Boxscore
3 20-10-2018
гр.Стара Загора
з. Общинска
Берое-Стара Загора

Нефтохимик 2010
79

40
Boxscore
МОМЧЕТА до 14г. - Финален турнир | Група А
5 27-06-2019
гр.Ботевград
з. Арена Ботевград
Рилски спортист

Делфин-Бургас
74

65
Boxscore
11 28-06-2019
гр.Ботевград
з. Арена Ботевград
Дунав Русе 2016

Рилски спортист
83

63
Boxscore
МОМЧЕТА до 14г. - Финален турнир | Група Б
18 26-06-2019
гр.Ботевград
з. Георги Христов
Чавдар-Троян - Сдружение

Левски
48

62
Boxscore
22 27-06-2019
гр.Ботевград
з. Георги Христов
Левски

Черно Море Тича
60

91
Boxscore
29 28-06-2019
гр.Ботевград
з. Георги Христов
Сливен баскет - СНЦ

Чавдар-Троян - Сдружение
84

49
Boxscore
МОМЧЕТА до 14г. - Финален турнир | Полуфинали
33 29-06-2019
гр.Ботевград
з. Арена Ботевград
Черно Море Тича

Дунав Русе 2016
87

54
Boxscore
МОМЧЕТА до 14г. - Финален турнир | Финали
38 30-06-2019
гр.Ботевград
з. Арена Ботевград
Балкан

Черно Море Тича
69

55
Boxscore
МОМЧЕТА до 14 г. | КУПА БФБ 2019
2 01-06-2019
гр.Сливен
з. Васил Левски - Сливен
Сливен баскет - СНЦ

Чавдар-Троян - Сдружение
64

57
Boxscore Download PDF
4 02-06-2019
гр.Сливен
з. Васил Левски - Сливен
Сливен баскет - СНЦ

Балкан
69

79
Boxscore Download PDF
МОМЧЕТА до 14 г. | Загоре, Финал I Дивизия
2 19-01-2019
гр.Казанлък
з. Севтополис
Несебър СКБ

Берое
71

64
Boxscore
3 19-01-2019
гр.Казанлък
з. Севтополис
Сливен-2010 - Спортен клуб

Делфин - Бургас 2
49

54
Boxscore
4 19-01-2019
гр.Казанлък
з. Севтополис
Несебър СКБ

Розова долина
70

36
Boxscore
13 24-02-2019
гр.Стара Загора
з. Общинска
Берое

Сливен-2010 - Спортен клуб
77

47
Boxscore
14 24-02-2019
гр.Стара Загора
з. Общинска
Розова долина

Делфин - Бургас 2
43

30
Boxscore
15 24-02-2019
гр.Стара Загора
з. Общинска
Сливен-2010 - Спортен клуб

Несебър СКБ
37

62
Boxscore
МОМЧЕТА до 14 г. | I Дивизия, Зона Загоре, Група Б
4 03-11-2018
гр.Казанлък
з. Севтополис
Розова долина

Берое
49

62
Boxscore
6 03-11-2018
гр.Казанлък
з. Севтополис
Сливен-2010 - Спортен клуб

Розова долина
55

54
Boxscore
МОМЧЕТА до 14 г. | Елитна Група, Изток
5 19-10-2018
гр.Сливен
з. Васил Левски - Сливен
Сливен баскет - СНЦ

Шумен
87

54
Boxscore
15 20-11-2018
гр.Сливен
з. Васил Левски - Сливен
Сливен баскет - СНЦ

Тунджа
103

34
Boxscore
23 13-12-2018
гр.Ямбол
з. Диана
Тунджа

ДУНАВ РУСЕ 2016 - СКБ
26

106
Boxscore
30 26-01-2019
гр.Ямбол
з. Диана
Тунджа

Сливен баскет - СНЦ
35

96
Boxscore
31 13-02-2019
гр.Ямбол
з. Диана
Тунджа

ДУНАВ РУСЕ 2016 - СКБ
16

91
Boxscore
36 16-03-2019
гр.Сливен
з. Васил Левски - Сливен
Сливен баскет - СНЦ

Черно Море Тича
73

59
Boxscore
39 28-02-2019
гр.Ямбол
з. Диана
Тунджа

Сливен баскет - СНЦ
21

93
Boxscore
41 09-03-2019
гр.Сливен
з. Васил Левски - Сливен
Сливен баскет - СНЦ

Шумен
102

44
Boxscore
МОМИЧЕТА до 14 г. | КВАЛИФИКАЦИОНЕН ТУРНИР - БУРГАС
3 30-05-2019
гр.Бургас
з. Бойчо Брънзов
Зограф

Черноморец 2014
20

62
Boxscore
4 30-05-2019
гр.Бургас
з. Бойчо Брънзов
СК Олимпия баскет

Нефтохимик 2010
27

59
Boxscore
6 31-05-2019
гр.Бургас
з. Бойчо Брънзов
Нефтохимик 2010

Черноморец 2014
55

57
Boxscore
МОМИЧЕТА до 14 г. | Зона Загоре
13 10-03-2019
гр.Стара Загора
з. Общинска
Берое-Стара Загора

Нефтохимик 2010
46

75
Boxscore
14 10-03-2019
гр.Стара Загора
з. Общинска
Тони 7

Черноморец 2014
29

85
Boxscore
15 10-03-2019
гр.Стара Загора
з. Общинска
Черноморец 2014

Нефтохимик 2010
68

57
Boxscore
МОМИЧЕТА до 12г. - Финален турнир | Полуфинали
35 26-05-2019
гр.Русе
з. Дунав
ДУНАВ РУСЕ 2016 - СКБ

Светкавица - Сдружение
85

38
Boxscore
МОМИЧЕТА до 12г. - Финален турнир | Група А
5 24-05-2019
гр.Русе
з. Дунав
Академик 17

Нефтохимик 2010
36

33
Boxscore
6 24-05-2019
гр.Русе
з. Дунав
Берое

ДУНАВ РУСЕ 2016 - СКБ
26

121
Boxscore
8 25-05-2019
гр.Русе
з. Дунав
ДУНАВ РУСЕ 2016 - СКБ

Славия
73

61
Boxscore
МОМИЧЕТА до 12г. - Финален турнир | Група Б
18 24-05-2019
гр.Русе
з. Дунав -2
Миньор - Баскетболна школа

Чардафон - Орловец
62

24
Boxscore
26 25-05-2019
гр.Русе
з. Дунав -2
Локомотив София

Чардафон - Орловец
82

17
Boxscore
27 25-05-2019
гр.Русе
з. Дунав -2
Тони 7

Левски
26

79
Boxscore
28 26-05-2019
гр.Русе
з. Дунав -2
Локомотив София

Светкавица - Сдружение
41

44
Boxscore
30 26-05-2019
гр.Русе
з. Дунав -2
Чардафон - Орловец

Тони 7
23

50
Boxscore
МОМИЧЕТА до 12 г. - Редовен сезон | КВАЛИФИКАЦИОНЕН ТУРНИР - СЛИВЕН
1 05-05-2019
гр.Сливен
з. Васил Левски - Сливен
Тони 7

Нефтохимик 2010
23

34
Boxscore
3 05-05-2019
гр.Сливен
з. Васил Левски - Сливен
Черно море Одесос ЖБК

Тони 7
28

63
Boxscore
МОМИЧЕТА до 12 г. - Редовен сезон | Зона Загоре, Група Б
3 28-10-2018
гр.Бургас
з. Бойчо Брънзов
Черноморец 2014

Нефтохимик 2010
60

33
Boxscore
4 28-10-2018
гр.Бургас
з. Бойчо Брънзов
Локомотив СЗ

Вихър Айтос 2
29

19
Boxscore
5 28-10-2018
гр.Бургас
з. Бойчо Брънзов
Нефтохимик 2010

Несебър СКБ
52

40
Boxscore
МОМИЧЕТА до 12 г. - Редовен сезон | Зона Загоре, Група А
5 17-11-2018
гр.Стара Загора
з. Общинска
Асеновец 2005

Берое-Стара Загора
85

15
Boxscore
7 17-11-2018
гр.Стара Загора
з. Общинска
Тони 7

Асеновец 2005
29

64
Boxscore
8 17-11-2018
гр.Стара Загора
з. Общинска
Берое-Стара Загора

Вихър Айтос 1
57

8
Boxscore
9 20-01-2019
гр.Сливен
з. Васил Левски - Сливен
Берое-Стара Загора

Тони 7
21

54
Boxscore
10 20-01-2019
гр.Сливен
з. Васил Левски - Сливен
Асеновец 2005

Вихър Айтос 1
94

10
Boxscore
11 20-01-2019
гр.Сливен
з. Васил Левски - Сливен
Тони 7

Вихър Айтос 1
52

23
Boxscore
МОМЧЕТА до 12 г. - Редовен сезон | Зона Загоре, Група Г
1 14-10-2018
гр.Стара Загора
з. Общинска
Берое

Сливен-2010 - Спортен клуб
104

17
Boxscore
2 14-10-2018
гр.Стара Загора
з. Общинска
Сливен-2010 - Спортен клуб

Делфин - Бургас 2
40

11
Boxscore
3 14-10-2018
гр.Стара Загора
з. Общинска
Делфин - Бургас 2

Берое
3

63
Boxscore
МОМЧЕТА до 12 г. - Редовен сезон | Зона Загоре, Финали 1 - 4 място
4 13-01-2019
гр.Ямбол
з. Диана
Делфин-Бургас

Тунджа
24

98
Boxscore
7 27-01-2019
гр.Стара Загора
з. Общинска
Тунджа

Несебър СКБ
52

33
Boxscore
8 27-01-2019
гр.Стара Загора
з. Общинска
Делфин-Бургас

Берое
9

101
Boxscore
МОМЧЕТА до 12 г. - Редовен сезон | Зона Загоре, Финали 5 - 8 място
5 17-02-2019
гр.Ямбол
з. Диана
Тигър

Сливен-2010 - Спортен клуб
14

67
Boxscore
13 23-03-2019
гр.Бургас
з. Бойчо Брънзов
Черноморец Бургас (момчета 12)

Черноморец 2014
37

43
Boxscore
15 23-03-2019
гр.Бургас
з. Бойчо Брънзов
Черноморец Бургас (момчета 12)

Тигър
51

9
Boxscore
16 23-03-2019
гр.Бургас
з. Бойчо Брънзов
Черноморец 2014

Сливен-2010 - Спортен клуб
35

44
Boxscore
МОМЧЕТА до 12 г. - Редовен сезон | Зона Загоре, Финали 9 - 12 място
1 10-02-2019
гр.Стара Загора
з. Общинска
Вихър Айтос 1

Делфин - Бургас 2
21

35
Boxscore
2 10-02-2019
гр.Стара Загора
з. Общинска
Берое 2

Свети Влас
23

44
Boxscore
4 10-02-2019
гр.Стара Загора
з. Общинска
Вихър Айтос 1

Берое 2
7

42
Boxscore
МОМЧЕТА до 12 г. - Редовен сезон | Зона Загоре, Група В
5 25-11-2018
гр.Бургас
з. Бойчо Брънзов
Черноморец 2014

Несебър СКБ
30

84
Boxscore
6 25-11-2018
гр.Бургас
з. Бойчо Брънзов
Несебър СКБ

Свети Влас
90

9
Boxscore
МОМЧЕТА до 12 г. - Редовен сезон | Зона Загоре, Група Б
7 11-11-2018
гр.Стара Загора
з. Общинска
Вихър Айтос 2

Тунджа
0

140
Boxscore
8 11-11-2018
гр.Стара Загора
з. Общинска
Берое 2

Черноморец Бургас (момчета 12)
15

65
Boxscore
Купа България, жени | Полуфинали
3 28-02-2019
гр.Стара Загора
з. Общинска
Берое-Стара Загора

Локомотив - Стара Загора
91

59
Boxscore Download PDF
http://www.festahotels.com
КЛАСИРАНЕ
НБЛ



Няма изиграни срещи
Галерия
Партньори на клубовете
Molten

Fan Manager