А1 Академик СофияАкадемик Бултекс 99БалканБероеЛевски Лукойл Рилски спортистСпартак-ПлЧерно море ТичаЧерноморец БургасЯмбол
СЪДИИ

Здравко Димов

Здравко Димов
Дата на раждане: 26-01-1961 г.
Място на раждане: Стара Загора
Съдия в НБЛ от: 2016г.
Съдийска комисия:Стара Загора
ДЕЖУРЕН ПРЕДСТАВИТЕЛ: 2013
Сезон

Списък Срещи

А група Жени | ИЗТОК
7 23-11-2019
гр.Стара Загора
з. Общинска
Берое-Стара Загора

Локомотив СЗ
115

46
Boxscore Download PDF
12 21-12-2019
гр.Стара Загора
з. Общинска
Берое-Стара Загора

Академик-жени Пловдив
136

48
Boxscore Download PDF
А група Жени | ПЪРВА ЧЕТВОРКА
1 11-01-2020
гр.Стара Загора
з. Общинска
Локомотив СЗ

Берое-Стара Загора
56

109
Boxscore Download PDF
19 13-03-2020
гр.Стара Загора
з. Общинска
Берое-Стара Загора

Локомотив СЗ
18.00 Boxscore
Юноши до 19г. | Източна елитна група - север
15 24-11-2019
гр.Стара Загора
з. Общинска
Берое

Тунджа
71

91
Boxscore
18 01-12-2019
гр.Стара Загора
з. Общинска
Берое

Черно Море Тича
61

96
Boxscore
23 15-12-2019
гр.Ямбол
з. Диана
Тунджа

Черно Море Тича
78

77
Boxscore
26 15-02-2020
гр.Стара Загора
з. Общинска
Берое

Черноморец Бургас
86

78
Boxscore
35 13-02-2020
гр.Стара Загора
з. Общинска
Берое

Шумен
83

46
Boxscore
Юноши до 16г. | Източна елитна група - юг
9 03-12-2019
гр.Сливен
з. Васил Левски - Сливен
Сливен баскет - СНЦ

Академик Бултекс 99
73

77
Boxscore
11 18-01-2020
гр.Бургас
з. Бойчо Брънзов
Несебър СКБ

Сливен баскет - СНЦ
78

61
Boxscore
Девойки до 16г. | зона Загоре-Родопи
1 09-02-2020
гр.Стара Загора
з. Общинска
Академик-жени Пловдив

Берое-Стара Загора
30

94
Boxscore
2 09-02-2020
гр.Стара Загора
з. Общинска
Нефтохимик 2010

Перущица - СКБ
82

25
Boxscore
3 09-02-2020
гр.Стара Загора
з. Общинска
Асеновец 2005

Академик-жени Пловдив
95

27
Boxscore
4 09-02-2020
гр.Стара Загора
з. Общинска
Берое-Стара Загора

Нефтохимик 2010
76

43
Boxscore
5 09-02-2020
гр.Стара Загора
з. Общинска
Перущица - СКБ

Асеновец 2005
25

87
Boxscore
Момчета до 14г. | Източна елитна група - юг
21 09-12-2019
гр.Стара Загора
з. Общинска
Берое

Академик Бултекс 99
32

67
Boxscore
25 14-12-2019
гр.Стара Загора
з. Общинска
Берое

Тунджа
51

62
Boxscore
27 13-12-2019
гр.Бургас
з. Бойчо Брънзов
Черноморец Бургас

Несебър СКБ
65

45
Boxscore
29 19-12-2019
гр.Стара Загора
з. Общинска
Берое

Черноморец Бургас
50

39
Boxscore
30 20-12-2019
гр.Бургас
з. Бойчо Брънзов
Несебър СКБ

Делфин - Бургас
48

68
Boxscore
Момчета до 14г. | Зона Загоре
16 08-12-2019
гр.Бургас
з. Бойчо Брънзов
Вихър Айтос

Делфин - Бургас 2
36

62
Boxscore
17 08-12-2019
гр.Бургас
з. Бойчо Брънзов
Розова долина

Сливен-2010 - Спортен клуб
39

57
Boxscore
18 08-12-2019
гр.Бургас
з. Бойчо Брънзов
Черноморец 2014

Вихър Айтос
42

33
Boxscore
19 08-12-2019
гр.Бургас
з. Бойчо Брънзов
Делфин - Бургас 2

Розова долина
53

48
Boxscore
20 08-12-2019
гр.Бургас
з. Бойчо Брънзов
Сливен-2010 - Спортен клуб

Черноморец 2014
60

52
Boxscore
Момичета до 14г. | зона Загоре-Родопи 4-7 място
5 29-02-2020
гр.Сливен
з. Васил Левски - Сливен
Тони 7

Несебър СКБ
74

26
Boxscore
6 29-02-2020
гр.Сливен
з. Васил Левски - Сливен
Берое-Стара Загора

Вихър Айтос
79

21
Boxscore
7 29-02-2020
гр.Сливен
з. Васил Левски - Сливен
Несебър СКБ

Берое-Стара Загора
38

89
Boxscore
8 29-02-2020
гр.Сливен
з. Васил Левски - Сливен
Вихър Айтос

Тони 7
13

84
Boxscore
Мини-момчета до 12 г. | зона Загоре - А група
5 17-11-2019
гр.Ямбол
з. Диана
Тунджа

Сливен баскет - СНЦ
82

20
Boxscore
6 17-11-2019
гр.Ямбол
з. Диана
Берое

Сливен-2010 - Спортен клуб
55

25
Boxscore
7 17-11-2019
гр.Ямбол
з. Диана
Сливен баскет - СНЦ

Берое 1
29

54
Boxscore
8 17-11-2019
гр.Ямбол
з. Диана
Берое 1

Тунджа
19

62
Boxscore
Мини-момчета до 12 г. | зона Загоре 1-4 място
5 01-03-2020
гр.Ямбол
з. Диана
Тунджа

Свети Влас
50

36
Boxscore
6 01-03-2020
гр.Ямбол
з. Диана
Берое

Делфин - Бургас
89

43
Boxscore
7 01-03-2020
гр.Ямбол
з. Диана
Свети Влас

Берое
30

72
Boxscore
8 01-03-2020
гр.Ямбол
з. Диана
Делфин - Бургас

Тунджа
71

50
Boxscore
Мини-момчета до 12 г. | Квалификационен турнир - Стара Загора
1 11-07-2020
гр.Стара Загора
з. Общинска
Берое

Тунджа
10:00 Boxscore
2 11-07-2020
гр.Стара Загора
з. Общинска
Тунджа

Чавдар-Троян - Сдружение
13:00 Boxscore
3 11-07-2020
гр.Стара Загора
з. Общинска
Чавдар-Троян - Сдружение

Берое
16:00 Boxscore
Мини-момичета до 12 г. | Зона Загоре-Родопи - група Б
9 26-01-2020
гр.Бургас
з. Никола Станчев
Несебър СКБ

Вихър Айтос
18

37
Boxscore
10 26-01-2020
гр.Бургас
з. Никола Станчев
Черноморец 2014

Тони 7
57

25
Boxscore
11 26-01-2020
гр.Бургас
з. Никола Станчев
Тони 7

Несебър СКБ
30

24
Boxscore
12 26-01-2020
гр.Бургас
з. Никола Станчев
Вихър Айтос

Черноморец 2014
31

41
Boxscore
Купа България - Жени | Полуфинали
2 10-02-2020
гр.Стара Загора
з. Общинска
Локомотив СЗ

Берое-Стара Загора
42

86
Boxscore Download PDF
КЛАСИРАНЕ
Национална Баскетболна Лига



Няма изиграни срещи
Галерия
Партньори на клубовете
Molten

Fan Manager