А1 Академик СофияАкадемик Бултекс 99БалканБероеЛевски Лукойл Рилски спортистСпартак-ПлЧерно море ТичаЧерноморец Бургас  МъжеЯмбол
СЪДИИ

Тодор Иванов

Тодор Иванов
Дата на раждане: 31-01-1968 г.
Място на раждане: Павликени
Съдийска комисия:София
ДЕЖУРЕН ПРЕДСТАВИТЕЛ: 2012
Сезон

Списък Срещи

А група Мъже | ПЪРВИ ЕТАП
9 27-10-2019
гр.София
з. Триадица
Славия

Обединен ЦСКА София
86

93
Boxscore Download PDF
17 17-11-2019
гр.София
з. Румен Пейчев
Обединен ЦСКА София

Видабаскет
17.30 Boxscore
Юноши до 19г. | Западна елитна група
5 28-10-2019
гр.София
з. Триадица
Шампион 2006 - СК

Рилски спортист
89

105
Boxscore
6 28-10-2019
гр.София
з. Триадица
СПОРТНИ ТАЛАНТИ

Академик София
74

88
Boxscore
7 28-10-2019
гр.София
з. Триадица
Обединен ЦСКА София

Левски
75

78
Boxscore
8 28-10-2019
гр.София
з. Триадица
Буба Баскетбол

Ахил
68

57
Boxscore
Юноши до 19г. | Бараж за влизане в Елитна група - Запад
1 15-10-2019
гр.София
з. Триадица
Ахил

Славия
66

58
Boxscore
Девойки до 19г. | Зона Витоша/Рила
1 13-10-2019
гр.София
з. СЦ "Г.Аспарухов"
Славия

Балкан
85

33
Boxscore
2 13-10-2019
гр.София
з. СЦ "Г.Аспарухов"
Монтана 2003

Славия II
94

34
Boxscore
3 13-10-2019
гр.София
з. СЦ "Г.Аспарухов"
Шампион 2006 - СК

Левски
48

74
Boxscore
Юноши до 16г. | Западна елитна група
7 26-10-2019
гр.Самоков
з. Арена Самоков
Рилски спортист

Левски
71

77
Boxscore
Девойки до 16г. | Зона Витоша
1 12-10-2019
гр.София
з. 50 ОУ - Драгалевци
Септември 97

Монтана 2003
54

56
Boxscore
2 12-10-2019
гр.София
з. 50 ОУ - Драгалевци
Локомотив София

Рилски спортист
49

54
Boxscore
3 12-10-2019
гр.София
з. 50 ОУ - Драгалевци
НСА

Левски
55

70
Boxscore
4 12-10-2019
гр.София
з. 50 ОУ - Драгалевци
Шампион 2006 - СК

Славия
51

55
Boxscore
Момчета до 14г. | Западна елитна група
4 26-10-2019
гр.Самоков
з. Арена Самоков
Рилски спортист

Обединен ЦСКА София
80

42
Boxscore
7 02-11-2019
гр.София
з. Триадица
БУБА Баскетбол

Левски
98

37
Boxscore
Момичета до 14г. | Зона Витоша
8 03-11-2019
гр.София
з. ст..Локомотив
СК Олимпия баскет

Шампион 2006 - СК
19

68
Boxscore
9 03-11-2019
гр.София
з. ст..Локомотив
Локомотив София

Септември 97
77

35
Boxscore
10 03-11-2019
гр.София
з. ст..Локомотив
Локомотив София II

Левски
19

69
Boxscore
11 03-11-2019
гр.София
з. ст..Локомотив
Славия

Академик - 17
55

23
Boxscore
Мини-момчета до 12 г. | зона Витоша Б група
1 27-10-2019
гр.София
з. Септември
Академик

Славия - II
88

8
Boxscore
2 27-10-2019
гр.София
з. Септември
Ахил

Локомотив София
66

24
Boxscore
3 27-10-2019
гр.София
з. Септември
Септември - Сдружение

СПОРТНИ ТАЛАНТИ
21

52
Boxscore
Мини-момичета до 12 г. | Зона Витоша
4 16-11-2019
гр.София
з. 50 ОУ - Драгалевци
Шампион 2006 - СК

Септември 97
37

30
Boxscore
5 16-11-2019
гр.София
з. 50 ОУ - Драгалевци
Левски

Славия
81

11
Boxscore
http://www.festahotels.com
КЛАСИРАНЕ
Национална Баскетболна Лига
Спартак-Пл
Ръст: 201 см
Тегло: 105 кг
Рождена дата: 08-09-1990
Пост: Тежко крило - Лек Център (4-5)
октомври
MVP30.5
Точки22.5
Борби14.5
Асистенции1.5
Отнети топки1
Минути38.7
Галерия
Партньори на клубовете
Molten

Fan Manager