А1 Академик СофияАкадемик Бултекс 99БалканБероеЛевски Лукойл Рилски спортистСпартак-ПлЧерно море ТичаЯмбол
СЪДИИ

Гергана Стоянова

Гергана Стоянова
Дата на раждане: 09-04-1976 г.
Място на раждане: Бургас
Съдия от: 2013г.
Съдия в НБЛ от: 2013г.
Съдийска комисия:Бургас
СЪДИЯ - НАЦИОНАЛНА: 2010
Сезон

Списък Срещи

А група - жени | Финал за 3-то място
1 17-04-2019
гр.Стара Загора
з. Общинска
Локомотив - Стара Загора

Славия
82

55
Boxscore Download PDF
А група - жени | Плейоф (Полуфинали)
4 12-04-2019
гр.Стара Загора
з. Общинска
Локомотив - Стара Загора

Берое-Стара Загора
62

94
Boxscore Download PDF
А група - жени | Втори етап - Първа четворка, Разменено гостуване - 2019г.
2 02-02-2019
гр.Стара Загора
з. Общинска
Берое-Стара Загора

Славия
110

54
Boxscore Download PDF
16 02-04-2019
гр.Стара Загора
з. Общинска
Локомотив - Стара Загора

Берое-Стара Загора
58

75
Boxscore Download PDF
19 31-03-2019
гр.Стара Загора
з. Общинска
Локомотив - Стара Загора

Монтана 2003
57

75
Boxscore Download PDF
24 06-04-2019
гр.Стара Загора
з. Общинска
Локомотив - Стара Загора

Славия
78

74
Boxscore Download PDF
А група - жени | Първи етап – Осмица
11 28-10-2018
гр.Стара Загора
з. Общинска
Берое-Стара Загора

Монтана 2003
100

77
Boxscore Download PDF
17 10-11-2018
гр.Стара Загора
з. Общинска
Берое-Стара Загора

Локомотив - Стара Загора
100

75
Boxscore Download PDF
21 01-12-2018
гр.Стара Загора
з. Общинска
Локомотив - Стара Загора

НСА
63

50
Boxscore Download PDF
42 10-01-2019
гр.Стара Загора
з. Общинска
Берое-Стара Загора

Шампион 2006 - СК
93

32
Boxscore Download PDF
А група - мъже | Плейоф (Полуфинали)
3 07-04-2019
гр.Варна
з. Икономически университет
ССК Икономически университет - Варна

А1 Академик София
69

83
Boxscore Download PDF
А група - мъже | Плейоф (Четвъртфинали)
4 29-03-2019
гр.Варна
з. Икономически университет
ССК Икономически университет - Варна

Атлетик
91

78
Boxscore Download PDF
А група - мъже | Втори етап - Първа петица
4 27-01-2019
гр.Варна
з. Икономически университет
ССК Икономически университет - Варна

А1 Академик София
83

93
Boxscore Download PDF
9 17-02-2019
гр.Варна
з. Икономически университет
ССК Икономически университет - Варна

Атлетик
88

84
Boxscore Download PDF
А група - мъже | Втори етап - Втора четворка
7 10-03-2019
гр.Шумен
з. Младост - Шумен
Шумен

Видабаскет
20

0
Boxscore
А група - мъже | Квалификационни срещи (БАРАЖИ)
1 06-01-2019
гр.Шумен
з. Младост - Шумен
Шумен

Шампион 2006
96

78
Boxscore Download PDF
А група - мъже | Първи етап – Изток
2 14-10-2018
гр.Шумен
з. Младост - Шумен
Шумен

ССК Икономически университет - Варна
90

82
Boxscore Download PDF
4 21-10-2018
гр.Бургас
з. Бойчо Брънзов
Черноморец Бургас (мъже)

Шумен
91

55
Boxscore Download PDF
Национални отбори за подрастващи, мъже, контроли | Момчета до 16 години
0 14-07-2019
гр.Ямбол
з. Диана
България

Северна Македония


Boxscore
ЮНОШИ до 19 г. - Редовен сезон | БАРАЖИ ЕЛИТНИ ДИВИЗИИ
2 20-04-2019
гр.Ямбол
з. Диана
Тунджа

СПОРТНИ ТАЛАНТИ
102

80
Boxscore
7 16-04-2019
гр.Бургас
з. Бойчо Брънзов
Черноморец

Обединен ЦСКА София
58

85
Boxscore
ЮНОШИ до 19 г. - Редовен сезон | Елитна група Изток
2 12-10-2018
гр.Бургас
з. Бойчо Брънзов
Черноморец

Берое
59

86
Boxscore
5 19-10-2018
гр.Бургас
з. Бойчо Брънзов
Делфин-Бургас

Берое
53

77
Boxscore
25 05-12-2018
гр.Бургас
з. Бойчо Брънзов
Черноморец

Делфин-Бургас
80

72
Boxscore
29 18-02-2019
гр.Бургас
з. Бойчо Брънзов
Делфин-Бургас

Светкавица
67

87
Boxscore
35 12-02-2019
гр.Бургас
з. Бойчо Брънзов
Черноморец

ДУНАВ РУСЕ 2016 - СКБ
78

51
Boxscore
37 09-02-2019
гр.Бургас
з. Бойчо Брънзов
Делфин-Бургас

Тунджа
64

107
Boxscore
45 20-02-2019
гр.Бургас
з. Бойчо Брънзов
Делфин-Бургас

Черно Море Тича
63

111
Boxscore
50 06-03-2019
гр.Бургас
з. Бойчо Брънзов
Черноморец

Черно Море Тича
53

87
Boxscore
53 14-03-2019
гр.Бургас
з. Бойчо Брънзов
Делфин-Бургас

Черноморец
73

85
Boxscore
ДЕВОЙКИ до 19 г. редовен сезон | Зона Загоре-Родопи
1 21-10-2018
гр.Бургас
з. Бойчо Брънзов
Нефтохимик 2010

Орфей
99

46
Boxscore
2 21-10-2018
гр.Бургас
з. Бойчо Брънзов
Берое-Стара Загора

Академик-жени Пловдив
52

57
Boxscore
Юноши до 16 г. | КУПА БФБ 2019
2 18-05-2019
гр.Ямбол
з. Диана
Буба Баскетбол

Тунджа
64

65
Boxscore Download PDF
3 19-05-2019
гр.Ямбол
з. Диана
Рилски спортист

Буба Баскетбол
53

78
Boxscore Download PDF
Юноши до 16 г. | Елитна група, Изток
3 14-10-2018
гр.Шумен
з. Младост - Шумен
Шумен

Делфин-Бургас
70

68
Boxscore
18 02-12-2018
гр.Бургас
з. Бойчо Брънзов
Делфин-Бургас

Шумен
106

28
Boxscore
26 20-01-2019
гр.Бургас
з. Бойчо Брънзов
Делфин-Бургас

Черно Море Тича
37

110
Boxscore
33 10-02-2019
гр.Бургас
з. Бойчо Брънзов
Делфин-Бургас

Шумен
88

53
Boxscore
35 17-02-2019
гр.Бургас
з. Бойчо Брънзов
Делфин-Бургас

Чардафон - Орловец
70

44
Boxscore
Юноши до 16 г. | I Дивизия, Зона Загоре
8 20-01-2019
гр.Бургас
з. Бойчо Брънзов
Черноморец Бургас (момчета до 16 г.)

Сливен баскет - СНЦ
41

122
Boxscore
Юноши до 16 г. | Загоре - Родопи, финали 1-3-то място
5 16-02-2019
гр.Бургас
з. Бойчо Брънзов
Сливен баскет - СНЦ

Розова долина
43

52
Boxscore
6 16-02-2019
гр.Бургас
з. Бойчо Брънзов
Розова долина

Несебър СБК
50

93
Boxscore
Девойки до 16 г. | Зона Загоре-Родопи, финали 4-6-то място
1 17-02-2019
гр.Бургас
з. Бойчо Брънзов
Нефтохимик 2010

Академик-жени Пловдив
73

40
Boxscore
МОМЧЕТА до 14 г. | БАРАЖИ ЕЛИТНИ ДИВИЗИИ
1 01-06-2019
гр.Ямбол
з. Диана
Тунджа

БУБА Баскетбол
18

76
Boxscore
2 02-06-2019
гр.Ямбол
з. Диана
БУБА Баскетбол

Тунджа
109

26
Boxscore
МОМЧЕТА до 14 г. | I Дивизия, Зона Загоре, Група А
9 20-12-2018
гр.Бургас
з. Бойчо Брънзов
Несебър СКБ

Делфин - Бургас 2
57

44
Boxscore
МОМЧЕТА до 14 г. | Елитна Група, Изток
17 02-12-2018
гр.Бургас
з. Бойчо Брънзов
Делфин-Бургас

Тунджа
77

25
Boxscore
32 09-02-2019
гр.Бургас
з. Бойчо Брънзов
Делфин-Бургас

Сливен баскет - СНЦ
43

65
Boxscore
42 24-03-2019
гр.Бургас
з. Бойчо Брънзов
Делфин-Бургас

Тунджа
85

26
Boxscore
МОМИЧЕТА до 14 г. | КВАЛИФИКАЦИОНЕН ТУРНИР - БУРГАС
1 30-05-2019
гр.Бургас
з. Бойчо Брънзов
Нефтохимик 2010

Зограф
76

17
Boxscore
2 30-05-2019
гр.Бургас
з. Бойчо Брънзов
Черноморец 2014

СК Олимпия баскет
60

22
Boxscore
5 31-05-2019
гр.Бургас
з. Бойчо Брънзов
СК Олимпия баскет

Зограф
51

20
Boxscore
МОМИЧЕТА до 14 г. | Зона Загоре
5 10-11-2018
гр.Бургас
з. Бойчо Брънзов
Нефтохимик 2010

Тони 7
53

34
Boxscore
6 10-11-2018
гр.Бургас
з. Бойчо Брънзов
Берое-Стара Загора

Черноморец 2014
21

52
Boxscore
17 30-03-2019
гр.Бургас
з. Бойчо Брънзов
Нефтохимик 2010

Тони 7
70

17
Boxscore
18 30-03-2019
гр.Бургас
з. Бойчо Брънзов
Черноморец 2014

Берое-Стара Загора
73

15
Boxscore
Момчета до 13г. - Финален турнир | Финали
20 23-05-2019
гр.Варна
з. Христо Борисов
Балкан

Рилски спортист
90

43
Boxscore
Момчета до 13г. - Финален турнир | Полуфинали
16 22-05-2019
гр.Варна
з. Христо Борисов
Рилски спортист

Черно Море Тича
74

57
Boxscore
Момчета до 13г. - Финален турнир | Група А
2 20-05-2019
гр.Варна
з. Христо Борисов
Черно Море Тича

Шумен
72

48
Boxscore
3 21-05-2019
гр.Варна
з. Христо Борисов
А 1 Академик София

Черно Море Тича
42

79
Boxscore
4 21-05-2019
гр.Варна
з. Христо Борисов
Шумен

Балкан
15

88
Boxscore
МОМИЧЕТА до 12 г. - Редовен сезон | Зона Загоре, Група Б
11 15-12-2018
гр.Бургас
з. Бойчо Брънзов
Черноморец 2014

Локомотив СЗ
76

18
Boxscore
12 15-12-2018
гр.Бургас
з. Бойчо Брънзов
Вихър Айтос 2

Несебър СКБ
14

65
Boxscore
13 15-12-2018
гр.Бургас
з. Бойчо Брънзов
Черноморец 2014

Нефтохимик 2010
24

27
Boxscore
МОМЧЕТА до 12 г. - Редовен сезон | КВАЛИФИКАЦИОНЕН ТУРНИР - ЯМБОЛ
1 01-05-2019
гр.Ямбол
з. Диана
Тунджа

Стар Баскет
105

14
Boxscore
4 01-05-2019
гр.Ямбол
з. Диана
Славия

Тунджа
22

103
Boxscore
6 02-05-2019
гр.Ямбол
з. Диана
Тунджа

Берое
88

53
Boxscore
МОМЧЕТА до 12 г. - Редовен сезон | Зона Загоре, Финали 1 - 4 място
9 10-02-2019
гр.Бургас
з. Бойчо Брънзов
Делфин-Бургас

Тунджа
28

89
Boxscore
10 10-02-2019
гр.Бургас
з. Бойчо Брънзов
Берое

Несебър СКБ
62

29
Boxscore
МОМЧЕТА до 12 г. - Редовен сезон | Зона Загоре, Финали 5 - 8 място
3 26-01-2019
гр.Бургас
з. Бойчо Брънзов
Тигър

Сливен-2010 - Спортен клуб
30

73
Boxscore
4 26-01-2019
гр.Бургас
з. Бойчо Брънзов
Черноморец Бургас (момчета 12)

Черноморец 2014
46

40
Boxscore
МОМЧЕТА до 12 г. - Редовен сезон | Зона Загоре, Финали 9 - 12 място
15 24-03-2019
гр.Бургас
з. Бойчо Брънзов
Вихър Айтос 1

Делфин - Бургас 2
48

23
Boxscore
Купа България, жени
1 21-02-2019
гр.Стара Загора
з. Общинска
Локомотив - Стара Загора

Берое-Стара Загора
16.00 Boxscore Download PDF
Купа България, жени | Полуфинали
2 21-02-2019
гр.Стара Загора
з. Общинска
Локомотив - Стара Загора

Берое-Стара Загора
50

78
Boxscore Download PDF
https://basketball.bg/banner_adv.php?id=79&url=https://cdn1.efbet.com/efbet/landingpage/index_BG.html
КЛАСИРАНЕ
НБЛ



Няма изиграни срещи
Галерия
Партньори на клубовете
Molten

Fan Manager