А1 Академик СофияАкадемик Бултекс 99БалканБероеЛевски Лукойл Рилски спортистСпартак-ПлЧерно море ТичаЧерноморец БургасЯмбол
СЪДИИ

Илиян Желев

Илиян  Желев
Дата на раждане: 20-02-1980 г.
Място на раждане: Бургас
Съдия от: 2013г.
Съдия в НБЛ от: 2014г.
Съдийска комисия:Бургас
СЪДИЯ - НАЦИОНАЛНА: 2013
Сезон

Списък Срещи

Национална Баскетболна Лига | Редовен сезон
7 13-10-2019
гр.Ямбол
з. Диана
Ямбол

Берое
82

93
Boxscore Download PDF
23 02-11-2019
гр.Стара Загора
з. Общинска
Берое

А1 Академик София
103

75
Boxscore Download PDF ‘нимки
35 14-11-2019
гр.Пловдив
з. Сила
Академик Бултекс 99

Черно море Тича
84

81
Boxscore Download PDF
46 09-12-2019
гр.Варна
з. ДКС - Варна
Черно море Тича

А1 Академик София
85

64
Boxscore Download PDF ‘нимки
57 21-12-2019
гр.Правец
з. Правец
А1 Академик София

Рилски спортист
72

106
Boxscore Download PDF ‘нимки
67 04-01-2020
гр.Варна
з. ДКС - Варна
Черно море Тича

Рилски спортист
93

96
Boxscore Download PDF ‘нимки
89 01-02-2020
гр.Ботевград
з. Арена Ботевград
Балкан

Спартак-Пл
100

75
Boxscore Download PDF
101 14-03-2020
гр.Ямбол
з. Диана
Ямбол

Левски Лукойл
18:00 Boxscore
А група Мъже | ПЪРВИ ЕТАП
29 15-12-2019
гр.Шумен
з. Младост - Шумен
Шумен

Славия
120

82
Boxscore Download PDF
А група Жени | ИЗТОК
2 12-10-2019
гр.Варна
з. Христо Борисов
Черно море Одесос ЖБК

Академик-жени Пловдив
43

51
Boxscore Download PDF
А група Жени | ПЪРВА ЧЕТВОРКА
4 18-01-2020
гр.Стара Загора
з. Общинска
Берое-Стара Загора

Монтана 2003
94

85
Boxscore Download PDF
5 25-01-2020
гр.Стара Загора
з. Общинска
Локомотив СЗ

Монтана 2003
56

74
Boxscore Download PDF
12 23-02-2020
гр.Стара Загора
з. Общинска
Берое-Стара Загора

Славия
107

72
Boxscore Download PDF
16 07-03-2020
гр.Стара Загора
з. Общинска
Берое-Стара Загора

Монтана 2003
77

66
Boxscore Download PDF
21 18-03-2020
гр.Стара Загора
з. Общинска
Локомотив СЗ

Славия
14.00 Boxscore
Юноши до 19г. | Източна елитна група - север
2 16-10-2019
гр.Ямбол
з. Диана
Тунджа

Черноморец Бургас
113

55
Boxscore
6 20-10-2019
гр.Бургас
з. Бойчо Брънзов
Черноморец Бургас

Черно Море Тича
63

88
Boxscore
11 10-11-2019
гр.Бургас
з. Бойчо Брънзов
Черноморец Бургас

Берое
72

74
Boxscore
13 23-11-2019
гр.Бургас
з. Бойчо Брънзов
Черноморец Бургас

Доростол - СКБ
75

86
Boxscore
17 01-12-2019
гр.Бургас
з. Бойчо Брънзов
Черноморец Бургас

Тунджа
48

86
Boxscore
24 12-12-2019
гр.Бургас
з. Бойчо Брънзов
Черноморец Бургас

Шумен
90

72
Boxscore
38 02-03-2020
гр.Ямбол
з. Диана
Тунджа

Черно Море Тича
93

85
Boxscore
39 01-03-2020
гр.Бургас
з. Бойчо Брънзов
Черноморец Бургас

Шумен
89

56
Boxscore
Юноши до 16г. | Източна елитна група - юг
2 20-10-2019
гр.Бургас
з. Бойчо Брънзов
Несебър СКБ

Академик Бултекс 99
56

87
Boxscore
10 30-11-2019
гр.Бургас
з. Бойчо Брънзов
Несебър СКБ

Делфин - Бургас
58

56
Boxscore
12 06-12-2019
гр.Бургас
з. Бойчо Брънзов
Делфин - Бургас

Академик Бултекс 99
60

90
Boxscore
Девойки до 16г. | Зона Загоре
5 24-11-2019
гр.Бургас
з. Бойчо Брънзов
Черноморец 2014

Берое-Стара Загора
46

55
Boxscore
6 24-11-2019
гр.Бургас
з. Бойчо Брънзов
Берое-Стара Загора

Нефтохимик 2010
47

50
Boxscore
Момчета до 14г. | Източна елитна група - юг
1 20-10-2019
гр.Бургас
з. Бойчо Брънзов
Черноморец Бургас

Тунджа
48

65
Boxscore
4 27-10-2019
гр.Ямбол
з. Диана
Тунджа

Несебър СКБ
57

47
Boxscore
5 08-11-2019
гр.Бургас
з. Бойчо Брънзов
Делфин - Бургас

Черноморец Бургас
61

42
Boxscore
12 15-11-2019
гр.Бургас
з. Бойчо Брънзов
Несебър СКБ

Черноморец Бургас
61

58
Boxscore
14 22-11-2019
гр.Бургас
з. Бойчо Брънзов
Черноморец Бургас

Берое
82

43
Boxscore
18 22-11-2019
гр.Бургас
з. Бойчо Брънзов
Делфин - Бургас

Берое
81

38
Boxscore
19 01-12-2019
гр.Бургас
з. Бойчо Брънзов
Несебър СКБ

Тунджа
70

36
Boxscore
23 05-12-2019
гр.Бургас
з. Бойчо Брънзов
Несебър СКБ

Берое
66

34
Boxscore
26 12-01-2020
гр.Бургас
з. Бойчо Брънзов
Делфин - Бургас

Академик Бултекс 99
62

68
Boxscore
27 13-12-2019
гр.Бургас
з. Бойчо Брънзов
Черноморец Бургас

Несебър СКБ
65

45
Boxscore
30 20-12-2019
гр.Бургас
з. Бойчо Брънзов
Несебър СКБ

Делфин - Бургас
48

68
Boxscore
Момчета до 14г. | Зона Загоре
1 13-10-2019
гр.Бургас
з. Бойчо Брънзов
Сливен-2010 - Спортен клуб

Вихър Айтос
67

40
Boxscore
2 13-10-2019
гр.Бургас
з. Бойчо Брънзов
Розова долина

Черноморец 2014
34

36
Boxscore
16 08-12-2019
гр.Бургас
з. Бойчо Брънзов
Вихър Айтос

Делфин - Бургас 2
36

62
Boxscore
17 08-12-2019
гр.Бургас
з. Бойчо Брънзов
Розова долина

Сливен-2010 - Спортен клуб
39

57
Boxscore
19 08-12-2019
гр.Бургас
з. Бойчо Брънзов
Делфин - Бургас 2

Розова долина
53

48
Boxscore
20 08-12-2019
гр.Бургас
з. Бойчо Брънзов
Сливен-2010 - Спортен клуб

Черноморец 2014
60

52
Boxscore
Момчета до 14г. | зона Загоре-Родопи 1-6 място - група Б
5 15-02-2020
гр.Бургас
з. Бойчо Брънзов
Делфин - Бургас 2

Сливен-2010 - Спортен клуб
50

38
Boxscore
6 15-02-2020
гр.Бургас
з. Бойчо Брънзов
Сливен-2010 - Спортен клуб

Черноморец Бургас
37

83
Boxscore
Момчета до 14г. | зона Загоре 7-9 място
1 16-02-2020
гр.Бургас
з. Бойчо Брънзов
Черноморец 2014

Вихър Айтос
34

38
Boxscore
2 16-02-2020
гр.Бургас
з. Бойчо Брънзов
Вихър Айтос

Розова долина
60

67
Boxscore
Момичета до 14г. | Зона Загоре-Родопи - група Б
1 19-10-2019
гр.Бургас
з. Бойчо Брънзов
Несебър СКБ

Черноморец 2014
10

85
Boxscore
2 19-10-2019
гр.Бургас
з. Бойчо Брънзов
Нефтохимик 2010

Вихър Айтос
69

15
Boxscore
4 19-10-2019
гр.Бургас
з. Бойчо Брънзов
Черноморец 2014

Нефтохимик 2010
82

24
Boxscore
5 23-11-2019
гр.Бургас
з. Бойчо Брънзов
Несебър СКБ

Нефтохимик 2010
11

68
Boxscore
7 23-11-2019
гр.Бургас
з. Бойчо Брънзов
Черноморец 2014

Несебър СКБ
81

10
Boxscore
Момичета до 14г. | зона Загоре-Родопи 1-3 място
1 22-02-2020
гр.Бургас
з. Бойчо Брънзов
Черноморец 2014

Нефтохимик 2010
79

18
Boxscore
2 22-02-2020
гр.Бургас
з. Бойчо Брънзов
Нефтохимик 2010

Асеновец 2005
14

98
Boxscore
Мини-момчета до 12 г. | зона Загоре - Б група
9 30-11-2019
гр.Бургас
з. Бойчо Брънзов
Делфин - Бургас

Делфин - Бургас 2
74

6
Boxscore
11 01-12-2019
гр.Бургас
з. Бойчо Брънзов
Свети Влас

Делфин - Бургас
33

78
Boxscore
12 30-11-2019
гр.Бургас
з. Бойчо Брънзов
Делфин - Бургас 2

Вихър Айтос
10

44
Boxscore
Контролни срещи | Купа ПЛОВДИВ
2 28-09-2019
гр.Пловдив
з. Сила
Академик Бултекс 99

Спартак-Пл
19:00 Полуфинал 2 Boxscore
4 29-09-2019
гр.Пловдив
з. Сила
Левски Лукойл

Академик Бултекс 99
18:00 Финал Boxscore
Контролни срещи | Единични контролни срещи (мъже)
1 26-09-2019
гр.Бургас
з. Бойчо Брънзов
Черноморец Бургас

Черно море Тича


Boxscore
3 19-02-2020
гр.Бургас
з. Бойчо Брънзов
Черноморец Бургас

Ямбол
18:00 Boxscore
КЛАСИРАНЕ
Национална Баскетболна Лига



Няма изиграни срещи
Галерия
Партньори на клубовете
Molten

Fan Manager