А1 Академик СофияАкадемик Бултекс 99БалканБероеЛевски Лукойл Рилски спортистСпартак-ПлЧерно море ТичаЯмбол
СЪДИИ

Калоян Костов

Калоян Костов
Дата на раждане: 03-12-1980 г.
Място на раждане: Русе
Съдия от: 2013г.
Съдия в НБЛ от: 2013г.
Съдийска комисия:Русе
Сезон

Списък Срещи

НБЛ | Финал
2 23-05-2019
гр.София
з. Универсиада
Левски Лукойл

Балкан
99

105
Boxscore Download PDF
НБЛ | Плейоф - полуфинали
2 07-05-2019
гр.София
з. Универсиада
Левски Лукойл

Рилски спортист
83

74
Boxscore Download PDF
5 11-05-2019
гр.Ботевград
з. Арена Ботевград
Балкан

Берое
96

101
Boxscore Download PDF
НБЛ | Плейоф - четвъртфинал
4 27-04-2019
гр.Пловдив
з. Сила
Академик Бултекс 99

Рилски спортист
60

79
Boxscore Download PDF
7 29-04-2019
гр.Плевен
з. Балканстрой
Спартак-Пл

Балкан
57

71
Boxscore Download PDF ‘нимки
НБЛ | Редовен сезон
6 13-10-2018
гр.Ямбол
з. Диана
Ямбол

Левски Лукойл
74

85
Boxscore Download PDF ‘нимки
12 20-10-2018
гр.Плевен
з. Балканстрой
Спартак-Пл

Ямбол
85

74
Boxscore Download PDF ‘нимки
20 03-11-2018
гр.Ямбол
з. Диана
Ямбол

Черно море Тича
90

79
Boxscore Download PDF ‘нимки
26 18-11-2018
гр.София
з. Универсиада
Левски Лукойл

Рилски спортист
105

84
Boxscore Download PDF ‘нимки
30 24-11-2018
гр.Пловдив
з. Колодрума
Академик Бултекс 99

Ямбол
113

84
Boxscore Download PDF
35 08-12-2018
гр.Варна
з. Христо Борисов
Черно море Тича

Академик Бултекс 99
92

93
Boxscore Download PDF ‘нимки
48 30-12-2018
гр.Ямбол
з. Диана
Ямбол

Спартак-Пл
80

96
Boxscore Download PDF ‘нимки
64 26-01-2019
гр.Пловдив
з. Колодрума
Академик Бултекс 99

Спартак-Пл
79

68
Boxscore Download PDF ‘нимки
65 02-02-2019
гр.Плевен
з. Балканстрой
Спартак-Пл

Рилски спортист
89

96
Boxscore Download PDF ‘нимки
72 09-02-2019
гр.Пловдив
з. Колодрума
Академик Бултекс 99

Черно море Тича
92

80
Boxscore Download PDF ‘нимки
75 09-03-2019
гр.Плевен
з. Балканстрой
Спартак-Пл

Левски Лукойл
85

92
Boxscore Download PDF ‘нимки
80 16-03-2019
гр.Стара Загора
з. Общинска
Берое

Академик Бултекс 99
91

77
Boxscore Download PDF ‘нимки
87 28-03-2019
гр.Плевен
з. Балканстрой
Спартак-Пл

Черно море Тича
91

74
Boxscore Download PDF ‘нимки
89 02-04-2019
гр.София
з. Универсиада
Левски Лукойл

Берое
96

94
Boxscore Download PDF ‘нимки
93 10-04-2019
гр.София
з. Триадица
Левски Лукойл

Академик Бултекс 99
100

78
Boxscore Download PDF ‘нимки
100 14-04-2019
гр.Пловдив
з. Сила
Академик Бултекс 99

Спартак-Пл
79

66
Boxscore Download PDF ‘нимки
103 18-04-2019
гр.Самоков
з. Арена Самоков
Рилски спортист

Спартак-Пл
93

88
Boxscore Download PDF ‘нимки
А група - жени | Финал
3 21-04-2019
гр.Стара Загора
з. Общинска
Берое-Стара Загора

Монтана 2003
60

69
Boxscore Download PDF
А група - мъже | Финал
2 19-04-2019
гр.Бургас
з. Бойчо Брънзов
Черноморец Бургас (мъже)

А1 Академик София
78

84
Boxscore Download PDF
А група - мъже | Финал за 3-то място
1 15-04-2019
гр.Варна
з. Икономически университет
ССК Икономически университет - Варна

Шумен
93

80
Boxscore Download PDF
3 22-04-2019
гр.Варна
з. Икономически университет
ССК Икономически университет - Варна

Шумен
72

67
Boxscore Download PDF
А група - мъже | Плейоф (Полуфинали)
2 06-04-2019
гр.Бургас
з. Бойчо Брънзов
Черноморец Бургас (мъже)

Шумен
85

74
Boxscore Download PDF
3 07-04-2019
гр.Варна
з. Икономически университет
ССК Икономически университет - Варна

А1 Академик София
69

83
Boxscore Download PDF
А група - мъже | Плейоф (Четвъртфинали)
4 29-03-2019
гр.Варна
з. Икономически университет
ССК Икономически университет - Варна

Атлетик
91

78
Boxscore Download PDF
6 31-03-2019
гр.Шумен
з. Младост - Шумен
Шумен

Чавдар Троян
72

63
Boxscore Download PDF
А група - мъже | Втори етап - Първа петица
12 24-02-2019
гр.Варна
з. Икономически университет
ССК Икономически университет - Варна

Чавдар Троян
116

72
Boxscore Download PDF
А група - мъже | Квалификационни срещи (БАРАЖИ)
5 13-01-2019
гр.Габрово
з. Орловец
Чавдар Троян

Шумен
81

75
Boxscore Download PDF
BGO Баскетболна Лига | BGO БЛ Изток
9 10-11-2018
гр.Варна
з. Икономически университет
ЪНСТОПАБЪЛ

Академик Варна
74

85
Boxscore Download PDF
10 10-11-2018
гр.Варна
з. Икономически университет
СВЕТКАВИЦА

СТАР БАСКЕТ - РЕД ШАРКС
79

63
Boxscore Download PDF
11 10-11-2018
гр.Варна
з. Икономически университет
ВВМУ Н.Й.ВАПЦАРОВ

ШАБЛА
68

55
Boxscore Download PDF
12 10-11-2018
гр.Варна
з. Икономически университет
ШОУТАЙМ

МУ ВАРНА
79

56
Boxscore Download PDF
48 23-02-2019
гр.Варна
з. Икономически университет
ЪНСТОПАБЪЛ

СТАР БАСКЕТ - РЕД ШАРКС
75

56
Boxscore Download PDF
49 23-02-2019
гр.Варна
з. Икономически университет
ШОУТАЙМ

ШАБЛА
71

48
Boxscore Download PDF
50 23-02-2019
гр.Варна
з. Икономически университет
СВЕТКАВИЦА

ДЖЕНЕРАЛС
93

54
Boxscore Download PDF
51 23-02-2019
гр.Варна
з. Икономически университет
ВВМУ Н.Й.ВАПЦАРОВ

Академик Варна
80

74
Boxscore Download PDF
ДЕВОЙКИ до 19 г. редовен сезон | Зона Добруджа-Мизия, Група А
1 09-12-2018
гр.Варна
з. Христо Борисов
ДУНАВ РУСЕ 2016 - СКБ

Зограф
78

15
Boxscore
2 09-12-2018
гр.Варна
з. Христо Борисов
Чардафон Орловец Гб.

Доростол - СКБ
42

64
Boxscore
ДЕВОЙКИ до 19 г. редовен сезон | Зона Добруджа/Мизия, 1-3-то място
1 16-02-2019
гр.Русе
з. Дунав
ДУНАВ РУСЕ 2016 - СКБ

Доростол - СКБ
62

65
Boxscore
2 16-02-2019
гр.Русе
з. Дунав
Доростол - СКБ

Черно море Одесос ЖБК
65

76
Boxscore
Юноши до 16г. - Финален турнир | Група А
1 01-06-2019
гр.Варна
з. Христо Борисов
Балкан

Тунджа
65

84
Boxscore Download PDF
2 01-06-2019
гр.Варна
з. Христо Борисов
Берое

Буба Баскетбол
79

94
Boxscore Download PDF
Юноши до 16г. - Финален турнир | Група Б
10 02-06-2019
гр.Варна
з. Христо Борисов
Черно Море Тича

Обединен ЦСКА София
65

53
Boxscore Download PDF
11 03-06-2019
гр.Варна
з. Христо Борисов
Обединен ЦСКА София

Левски
59

65
Boxscore Download PDF
12 03-06-2019
гр.Варна
з. Христо Борисов
Черно Море Тича

Рилски спортист
71

68
Boxscore Download PDF
Юноши до 16г. - Финален турнир | Полуфинали
15 04-06-2019
гр.Варна
з. Христо Борисов
Тунджа

Левски
63

51
Boxscore Download PDF
16 04-06-2019
гр.Варна
з. Христо Борисов
Черно Море Тича

Буба Баскетбол
71

57
Boxscore Download PDF
Юноши до 16г. - Финален турнир | Финали
17 05-06-2019
гр.Варна
з. Христо Борисов
Обединен ЦСКА София

Балкан
60

74
Boxscore Download PDF
20 05-06-2019
гр.Варна
з. Христо Борисов
Черно Море Тича

Тунджа
80

69
Boxscore Download PDF
Девойки до 16 г. | КВАЛИФИКАЦИОНЕН ТУРНИР - РУСЕ
1 18-05-2019
гр.Русе
з. Дунав
ДУНАВ РУСЕ 2016 - СКБ

Светкавица - Сдружение
91

43
Boxscore
2 18-05-2019
гр.Русе
з. Дунав
Черно море Одесос ЖБК

Вихър 2002 - Спортно сдружение
113

39
Boxscore
4 18-05-2019
гр.Русе
з. Дунав
Вихър 2002 - Спортно сдружение

ДУНАВ РУСЕ 2016 - СКБ
57

111
Boxscore
Девойки до 16 г. | Зона Добруджа/Мизия, 1-3-то място
5 24-03-2019
гр.Русе
з. Дунав
Черно море Одесос - ЖБК

Доростол - СКБ
88

44
Boxscore
6 24-03-2019
гр.Русе
з. Дунав
ДУНАВ РУСЕ 2016 - СКБ

Черно море Одесос - ЖБК
92

57
Boxscore
МОМЧЕТА до 14 г. | I Дивизия, Зона Добруджа/Мизия, 6-10-то място
6 09-03-2019
гр.Русе
з. Дунав
Локомотив

Дунав 2007-Русе (СКБ)
48

23
Boxscore
7 09-03-2019
гр.Русе
з. Дунав
Стар Баскет

Светкавица - Сдружение
46

59
Boxscore
МОМЧЕТА до 14 г. | I Дивизия, Зона Добруджа/Мизия, 1-5-то място
9 10-03-2019
гр.Русе
з. Дунав
Етър 49

Доростол - СКБ
44

67
Boxscore
10 10-03-2019
гр.Русе
з. Дунав
Дунав Русе 2016

Черно Море Тича -1
70

61
Boxscore
МОМЧЕТА до 14 г. | Елитна Група, Изток
3 02-12-2018
гр.Русе
з. Дунав
ДУНАВ РУСЕ 2016 - СКБ

Сливен баскет - СНЦ
70

68
Boxscore
40 22-03-2019
гр.Русе
з. Дунав
ДУНАВ РУСЕ 2016 - СКБ

Черно Море Тича
63

71
Boxscore
МОМИЧЕТА до 14 г. | Зона Добруджа
15 01-12-2018
гр.Русе
з. Дунав
Черно море Одесос ЖБК

Светкавица - Сдружение
59

45
Boxscore
МОМИЧЕТА до 14 г. | Зона Добруджа/Мизия, 1-5-то място
1 02-02-2019
гр.Русе
з. Дунав
ДУНАВ РУСЕ 2016 - СКБ

Преслав
70

20
Boxscore
2 02-02-2019
гр.Русе
з. Дунав
Светкавица - Сдружение

Черно море Одесос ЖБК
28

47
Boxscore
МОМИЧЕТА до 12г. - Финален турнир | Финали
40 27-05-2019
гр.Русе
з. Дунав
Славия

Локомотив София
74

47
Boxscore
41 27-05-2019
гр.Русе
з. Дунав
Светкавица - Сдружение

Асеновец 2005
43

52
Boxscore
42 27-05-2019
гр.Русе
з. Дунав
ДУНАВ РУСЕ 2016 - СКБ

Левски
53

42
Boxscore
МОМИЧЕТА до 12г. - Финален турнир | Група А
1 24-05-2019
гр.Русе
з. Дунав
Нефтохимик 2010

Асеновец 2005
11

51
Boxscore
4 24-05-2019
гр.Русе
з. Дунав
Асеновец 2005

Славия
59

48
Boxscore
7 25-05-2019
гр.Русе
з. Дунав
Академик 17

Асеновец 2005
31

73
Boxscore
МОМИЧЕТА до 12г. - Финален турнир | Група Б
17 24-05-2019
гр.Русе
з. Дунав -2
Тони 7

Локомотив София
29

55
Boxscore
23 25-05-2019
гр.Русе
з. Дунав -2
Миньор - Баскетболна школа

Тони 7
51

55
Boxscore
24 25-05-2019
гр.Русе
з. Дунав -2
Левски

Локомотив София
68

31
Boxscore
МОМЧЕТА до 12 г. - Редовен сезон | Зона Добруджа, Група А
6 30-11-2018
гр.Русе
з. Дунав
Доростол - СКБ

Шумен
74

34
Boxscore
8 30-11-2018
гр.Русе
з. Дунав
Черно Море Тича

Доростол - СКБ
98

71
Boxscore
9 30-11-2018
гр.Русе
з. Дунав
Шумен

Ънстопабъл
42

47
Boxscore
EFBET Купа на България - мъже | ЧЕТВЪРТФИНАЛИ, РАЗМЕНЕНО ГОСТУВАНЕ
3 27-12-2018
гр.София
з. Универсиада
Левски Лукойл

Балкан
80

81
Boxscore Download PDF
5 16-01-2019
гр.Плевен
з. Балканстрой
Спартак-Пл

А1 Академик София
70

75
Boxscore Download PDF
http://diassport.com/
КЛАСИРАНЕ
НБЛ



Няма изиграни срещи
Галерия
http://www.festahotels.com
Партньори на клубовете
Molten

Fan Manager