Академик ПловдивБалканБероеЛевски Лукойл Рилски спортистСпартак-ПлЧерно море ТичаЧерноморец БургасЯмбол
СЪДИИ

Калоян Петров Костов

Калоян Петров Костов
Дата на раждане: 03-12-1980 г.
Място на раждане: Русе
Съдия от: 2013г.
Съдия в НБЛ от: 2013г.
Съдийска комисия:Русе
Сезон

Списък Срещи

НБЛ | Плейоф- трето място
2 20-05-2021
гр.Пловдив
з. Сила
Академик Пловдив

Балкан
72

59
Boxscore Download PDF
3 23-05-2021
гр.Ботевград
з. Арена Ботевград
Балкан

Академик Пловдив
84

87
Boxscore Download PDF ‘нимки
НБЛ | Плейоф-полуфинали
2 05-05-2021
гр.Самоков
з. Арена Самоков
Рилски спортист

Академик Пловдив
89

84
Boxscore Download PDF ‘нимки
6 10-05-2021
гр.Пловдив
з. Сила
Академик Пловдив

Рилски спортист
58

66
Boxscore Download PDF
НБЛ | Плейоф - четвъртфинали
7 24-04-2021
гр.Стара Загора
з. Общинска
Берое

Балкан
86

85
Boxscore Download PDF ‘нимки
НБЛ | Редовен сезон
3 10-10-2020
гр.Варна
з. Христо Борисов
Черно море Тича

Академик Пловдив
82

97
Boxscore Download PDF ‘нимки
5 17-10-2020
гр.Пловдив
з. Сила
Академик Пловдив

Рилски спортист
89

99
Boxscore Download PDF ‘нимки
10 14-11-2020
гр.Варна
з. Христо Борисов
Черно море Тича

Черноморец Бургас
85

82
Boxscore Download PDF ‘нимки
22 15-12-2020
гр.Бургас
з. Бойчо Брънзов
Черноморец Бургас

Академик Пловдив
89

77
Boxscore Download PDF ‘нимки
27 20-12-2020
гр.Пловдив
з. Сила
Академик Пловдив

Спартак-Пл
87

58
Boxscore Download PDF ‘нимки
32 23-12-2020
гр.Варна
з. Христо Борисов
Черно море Тича

Рилски спортист
64

95
Boxscore Download PDF ‘нимки
38 04-01-2021
гр.Бургас
з. Бойчо Брънзов
Черноморец Бургас

Балкан
76

92
Boxscore Download PDF ‘нимки
41 09-01-2021
гр.Самоков
з. Арена Самоков
Рилски спортист

Академик Пловдив
97

77
Boxscore Download PDF ‘нимки
47 12-01-2021
гр.Стара Загора
з. Общинска
Берое

Балкан
94

90
Boxscore Download PDF ‘нимки
52 16-01-2021
гр.Варна
з. Христо Борисов
Черно море Тича

Спартак-Пл
66

77
Boxscore Download PDF ‘нимки
58 23-01-2021
гр.Пловдив
з. Сила
Академик Пловдив

Черноморец Бургас
96

104
Boxscore Download PDF ‘нимки
70 08-02-2021
гр.Стара Загора
з. Общинска
Берое

Рилски спортист
78

92
Boxscore Download PDF ‘нимки
76 27-02-2021
гр.Ботевград
з. Арена Ботевград
Балкан

Черноморец Бургас
92

86
Boxscore Download PDF ‘нимки
78 06-03-2021
гр.Пловдив
з. Сила
Академик Пловдив

Рилски спортист
82

100
Boxscore Download PDF ‘нимки
83 19-03-2021
гр.Ямбол
з. Диана
Ямбол

Рилски спортист
82

89
Boxscore Download PDF ‘нимки
87 27-03-2021
гр.Стара Загора
з. Общинска
Берое

Академик Пловдив
68

93
Boxscore Download PDF ‘нимки
96 14-04-2021
гр.Стара Загора
з. Общинска
Берое

Ямбол
75

83
Boxscore Download PDF ‘нимки
98 08-04-2021
гр.Бургас
з. Бойчо Брънзов
Черноморец Бургас

Ямбол
89

83
Boxscore Download PDF ‘нимки
102 10-04-2021
гр.Ботевград
з. Арена Ботевград
Балкан

Академик Пловдив
85

75
Boxscore Download PDF ‘нимки
105 17-04-2021
гр.Самоков
з. Арена Самоков
Рилски спортист

Берое
109

67
Boxscore Download PDF ‘нимки
ББЛ А група | ИЗТОК
11 01-11-2020
гр.Варна
з. Икономически университет
Черно море тича А

Ънстопабъл
96

44
Boxscore Download PDF
12 01-11-2020
гр.Варна
з. Икономически университет
Икономически университет - Варна

Шабла
91

70
Boxscore Download PDF
28 07-02-2021
гр.Варна
з. Икономически университет
Черно море тича А

Светкавица
64

88
Boxscore Download PDF
41 07-02-2021
гр.Варна
з. Икономически университет
Икономически университет - Варна

Шоутайм
61

76
Boxscore Download PDF
43 28-02-2021
гр.Шумен
з. Арена Шумен
Черно море тича А

Шабла
75

69
Boxscore Download PDF
44 28-02-2021
гр.Шумен
з. Арена Шумен
Шумен

Светкавица
71

65
Boxscore Download PDF
45 07-03-2021
гр.Търговище
з. Д.Стефанов
Ънстопабъл

Шумен
63

83
Boxscore Download PDF
46 07-03-2021
гр.Търговище
з. Д.Стефанов
Светкавица

Икономически университет - Варна
84

88
Boxscore Download PDF
ББЛ А група | Плейофи Изток
5 25-04-2021
гр.Варна
з. Икономически университет
МУ Варна

Шумен
70

95
Boxscore Download PDF
6 25-04-2021
гр.Варна
з. Икономически университет
Шабла

Икономически университет - Варна
72

64
Boxscore Download PDF
14 30-05-2021
гр.Варна
з. Икономически университет
Шумен

Черно море тича А
80

78
Boxscore Download PDF
15 30-05-2021
гр.Варна
з. Икономически университет
Шоутайм

Шабла
79

76
Boxscore Download PDF
ББЛ Б група | Плейофи Изток
13 30-05-2021
гр.Варна
з. Икономически университет
Консуматорите

Ънстопабъл Б
85

76
Boxscore Download PDF
EFBET КУПА БЪЛГАРИЯ 2021 МЪЖЕ | Четвъртфинали
1 11-03-2021
гр.Панагюрище
з. АРЕНА АСАРЕЛ
Рилски спортист

Академик Пловдив
87

78
Boxscore Download PDF ‘нимки
EFBET КУПА БЪЛГАРИЯ 2021 МЪЖЕ | Полуфинали
5 13-03-2021
гр.Панагюрище
з. АРЕНА АСАРЕЛ
Рилски спортист

Балкан
90

48
Boxscore Download PDF ‘нимки
Юноши до 19Г. | Зона "Добруджа" и зона "Загоре" -Класиране 1-3 място
1 28-03-2021
гр.Силистра
з. Дръстър - Силистра
Доростол - СКБ

Делфин - Бургас
75

37
Boxscore
2 28-03-2021
гр.Силистра
з. Дръстър - Силистра
Делфин - Бургас

Черноморец Бургас
64

87
Boxscore
3 28-03-2021
гр.Силистра
з. Дръстър - Силистра
Черноморец Бургас

Доростол - СКБ
77

79
Boxscore
Девойки до 19г. | Зона Добруджа
8 13-02-2021
гр.Русе
з. Дунав
ДУНАВ РУСЕ 2016 - СКБ

Черно море Одесос ЖБК
70

78
Boxscore
10 13-02-2021
гр.Русе
з. Дунав
Вихър 2002

Черно море Одесос ЖБК
31

113
Boxscore
ФИНАЛЕН ТУРНИР – ЮНОШИ ДО 16г. | Група А
7 24-06-2021
з. Арена Русе
Левски

Черно Море Тича
80

86
Boxscore Download PDF
8 24-06-2021
з. Арена Русе
Буба Баскетбол

Делфин - Бургас
104

60
Boxscore Download PDF
ФИНАЛЕН ТУРНИР – ЮНОШИ ДО 16г. | Група Б
5 23-06-2021
з. Арена Русе
Чавдар-Троян

Балкан
63

78
Boxscore Download PDF
22 25-06-2021
з. Арена Русе
Доростол - СКБ

Обединен ЦСКА София
79

46
Boxscore Download PDF
23 25-06-2021
з. Арена Русе
Балкан

Шумен
76

37
Boxscore
ФИНАЛЕН ТУРНИР – ЮНОШИ ДО 16г. | Полуфинали
31 26-06-2021
гр.Русе
з. Дунав
Левски

Академик Бултекс 99
83

73
Boxscore Download PDF
33 26-06-2021
гр.Русе
з. Дунав
Буба Баскетбол

Доростол - СКБ
87

59
Boxscore Download PDF
ФИНАЛЕН ТУРНИР – ЮНОШИ ДО 16г. | Финали
38 27-06-2021
гр.Русе
з. Дунав
Буба Баскетбол

Балкан
73

84
Boxscore Download PDF
Юноши до 16 г. | Зони Добруджа/Мизия - I див.
6 30-10-2020
гр.Русе
з. Дунав
Ънстопабъл

Етър 49
55

81
Boxscore
7 30-10-2020
гр.Русе
з. Дунав
Локомотив

Спартак-Пл
37

64
Boxscore
Юноши до 16 г. | Северна Източна Елитна група
5 24-01-2021
гр.Русе
з. Дунав
ДУНАВ РУСЕ 2016 - СКБ

Черно Море Тича
78

71
Boxscore
Девойки до 16г. | Квалификационен турнир - Дунав - Русе
3 19-06-2021
гр.Русе
з. Дунав
Черно море Одесос - ЖБК

Светкавица - Сдружение
63

89
Boxscore
4 19-06-2021
гр.Русе
з. Дунав
Монтана 2003

ДУНАВ РУСЕ 2016 - СКБ
57

61
Boxscore
5 20-06-2021
гр.Русе
з. Дунав
Черно море Одесос - ЖБК

Монтана 2003
60

85
Boxscore
6 20-06-2021
гр.Русе
з. Дунав
Светкавица - Сдружение

ДУНАВ РУСЕ 2016 - СКБ
51

53
Boxscore
Девойки до 16г. | Зона "Добруджа" и зона "Мизия"/Зонално първенство/класиране 1-4 място
9 06-06-2021
гр.Русе
з. Дунав
Черно море Одесос - ЖБК

Светкавица - Сдружение
43

74
Boxscore
12 06-06-2021
гр.Русе
з. Дунав
Чардафон

Черно море Одесос - ЖБК
42

63
Boxscore
Девойки до 16г. | Зони Добруджа/Мизия - Агр.
2 31-01-2021
гр.Русе
з. Дунав
Шумен

Чардафон
25

53
Boxscore
4 31-01-2021
гр.Русе
з. Дунав
ДУНАВ РУСЕ 2016 - СКБ

Чардафон
72

45
Boxscore
Турнири и контролни срещи | НБЛ
2 07-09-2020
гр.Варна
з. Христо Борисов
Черно море Тича

Спартак-Пл
85

83
Boxscore
16 03-10-2020
гр.Плевен
з. Балканстрой
Спартак-Пл

Левски Лукойл
17:00 Boxscore
КЛАСИРАНЕ
НБЛ



Няма изиграни срещи
Галерия
Партньори на клубовете
Molten