А1 Академик СофияАкадемик Бултекс 99БалканБероеЛевски Лукойл Рилски спортистСпартак-ПлЧерно море ТичаЧерноморец БургасЯмбол
СЪДИИ

Стефан Стефанов

Стефан Стефанов
Дата на раждане: 10-09-1993 г.
Място на раждане: Пловдив
Съдия от: 2013г.
Съдия в НБЛ от: 2015г.
Съдийска комисия:Пловдив
СЪДИЯ - НАЦИОНАЛНА: 2017
СЪДИЯ: 2011
КАНДИДАТ СЪДИЯ: 2010
СЕКРЕТАР: 2010
Сезон

Списък Срещи

Национална Баскетболна Лига | Редовен сезон
9 10-10-2019
гр.Варна
з. ДКС - Варна
Черно море Тича

Левски Лукойл
62

82
Boxscore Download PDF ‘нимки
12 19-10-2019
гр.Самоков
з. Арена Самоков
Рилски спортист

А1 Академик София
95

86
Boxscore Download PDF
18 29-10-2019
гр.Варна
з. ДКС - Варна
Черно море Тича

Ямбол
93

79
Boxscore Download PDF ‘нимки
25 02-11-2019
гр.Ямбол
з. Диана
Ямбол

Спартак-Пл
99

97
Boxscore Download PDF ‘нимки
37 23-11-2019
гр.Правец
з. Правец
А1 Академик София

Спартак-Пл
77

76
Boxscore Download PDF
43 01-12-2019
гр.Стара Загора
з. Общинска
Берое

Черно море Тича
86

85
Boxscore Download PDF ‘нимки
47 06-12-2019
гр.Бургас
з. Бойчо Брънзов
Черноморец Бургас

Балкан
79

88
Boxscore Download PDF
52 14-12-2019
гр.Стара Загора
з. Общинска
Берое

Ямбол
110

76
Boxscore Download PDF ‘нимки
63 28-12-2019
гр.Ямбол
з. Диана
Ямбол

Черно море Тича
74

88
Boxscore Download PDF ‘нимки
68 04-01-2020
гр.Правец
з. Правец
А1 Академик София

Берое
71

83
Boxscore Download PDF
72 11-01-2020
гр.Ямбол
з. Диана
Ямбол

Черноморец Бургас
73

70
Boxscore Download PDF ‘нимки
76 18-01-2020
гр.Бургас
з. Бойчо Брънзов
Черноморец Бургас

Спартак-Пл
83

79
Boxscore Download PDF
88 01-02-2020
гр.Варна
з. Христо Борисов
Черно море Тича

Берое
79

89
Boxscore Download PDF
93 29-02-2020
гр.Плевен
з. Балканстрой
Спартак-Пл

Рилски спортист
79

101
Boxscore Download PDF
96 07-03-2020
гр.Ботевград
з. Арена Ботевград
Балкан

А1 Академик София
101

72
Boxscore Download PDF
101 14-03-2020
гр.Ямбол
з. Диана
Ямбол

Левски Лукойл
18:00 Boxscore
103 13-03-2020
гр.Пловдив
з. Сила
Академик Бултекс 99

Черноморец Бургас
28

67
Boxscore
109 18-03-2020
гр.София
з. Универсиада
Спартак-Пл

Левски Лукойл
18:00 Boxscore
А група Мъже | ПЪРВИ ЕТАП
15 10-11-2019
гр.Самоков
з. Арена Самоков
Рилски спортист 2

Видабаскет
89

75
Boxscore Download PDF
18 17-02-2020
гр.Самоков
з. Арена Самоков
Рилски спортист 2

Шумен
80

105
Boxscore Download PDF
А група Мъже | ВТОРИ ЕТАП
45 09-02-2020
гр.Самоков
з. Арена Самоков
Рилски спортист 2

Видабаскет
90

62
Boxscore Download PDF
Българска Баскетболна Лига | Национални финали ББЛ Перущица 2020
3 10-07-2020
гр.Перущица
з. Перущица
БАВНИ И ЯРОСТНИ

ЯМБОЛ
69

53
Boxscore Download PDF
4 10-07-2020
гр.Перущица
з. Перущица
БК ХЕБЪР

ЧАРДАФОН
105

76
Boxscore Download PDF
Българска Баскетболна Лига | Плейофи А1 Юг ББЛ
12 05-07-2020
гр.Перущица
з. Перущица
МАКС СПОРТ

ФАВОРИТ КЪРДЖАЛИ
119

87
Boxscore Download PDF
13 05-07-2020
гр.Перущица
з. Перущица
БК ХЕБЪР

ЯМБОЛ
109

74
Boxscore
Българска Баскетболна Лига | A1 Юг ББЛ
1 13-10-2019
гр.Перущица
з. Перущица
ФАВОРИТ КЪРДЖАЛИ

ЯМБОЛ
50

106
Boxscore Download PDF
3 13-10-2019
гр.Перущица
з. Перущица
БЕРОЕ

АТЛЕТИК 95 КУКЛЕН
52

41
Boxscore Download PDF
4 13-10-2019
гр.Перущица
з. Перущица
МАКС СПОРТ

МАЙНА ТАУН
72

63
Boxscore Download PDF
5 20-10-2019
гр.Перущица
з. Перущица
МАЙНА ТАУН

БЕРОЕ
75

68
Boxscore
6 20-10-2019
гр.Перущица
з. Перущица
ЯМБОЛ

МАКС СПОРТ
65

83
Boxscore
8 20-10-2019
гр.Перущица
з. Перущица
БК ХЕБЪР

АТЛЕТИК 95 КУКЛЕН
77

53
Boxscore
24 24-11-2019
гр.Перущица
з. Перущица
МАКС СПОРТ

БЕРОЕ
87

81
Boxscore Download PDF
32 26-01-2020
гр.Хасково
з. Дружба Хасково
ФАВОРИТ КЪРДЖАЛИ

БК ХЕБЪР
68

90
Boxscore Download PDF
34 26-01-2020
гр.Хасково
з. Дружба Хасково
ЯМБОЛ

БК ХАСКОВО
79

90
Boxscore Download PDF
44 23-02-2020
гр.Перущица
з. Перущица
ФАВОРИТ КЪРДЖАЛИ

АТЛЕТИК 95 КУКЛЕН
65

70
Boxscore Download PDF
45 23-02-2020
гр.Перущица
з. Перущица
БК ХЕБЪР

МАКС СПОРТ
96

74
Boxscore Download PDF
47 22-02-2020
гр.Перущица
з. Перущица
АТЛЕТИК 95 КУКЛЕН

БК ХЕБЪР
80

109
Boxscore Download PDF
Българска Баскетболна Лига | A2 Юг ББЛ
1 12-10-2019
гр.Перущица
з. Перущица
3.6.9. Баскетболен клуб

ОЛД СКУЛ БОЙС
69

63
Boxscore Download PDF
2 12-10-2019
гр.Перущица
з. Перущица
БК ПЕРУЩИЦА

ПЛОВДИВ БАСКЕТ
58

82
Boxscore Download PDF
5 26-10-2019
гр.Перущица
з. Перущица
ПЛОВДИВ БАСКЕТ

ОЛД СКУЛ БОЙС
64

56
Boxscore
6 26-10-2019
гр.Перущица
з. Перущица
БК ПЕРУЩИЦА

БК ПРИЯТЕЛИ
58

85
Boxscore
8 28-10-2019
гр.Перущица
з. Перущица
БК ПРИЯТЕЛИ

ПЛОВДИВ БАСКЕТ
52

67
Boxscore
12 09-11-2019
гр.Перущица
з. Перущица
ОЛД СКУЛ БОЙС

3.6.9. Баскетболен клуб
67

66
Boxscore
17 10-12-2019
гр.Пловдив
з. Олимпиада
БК ПЕРУЩИЦА

3.6.9. Баскетболен клуб
63

94
Boxscore Download PDF
32 23-02-2020
гр.Перущица
з. Перущица
БК ПРИЯТЕЛИ

3.6.9. Баскетболен клуб
64

74
Boxscore Download PDF
33 22-02-2020
гр.Перущица
з. Перущица
БК ПЕРУЩИЦА

ОЛД СКУЛ БОЙС
86

98
Boxscore Download PDF
Юноши до 19г. | Източна елитна група - север
18 01-12-2019
гр.Стара Загора
з. Общинска
Берое

Черно Море Тича
61

96
Boxscore
Юноши до 16г. | Западна елитна група
14 10-11-2019
гр.Самоков
з. Арена Самоков
Рилски спортист

Обединен ЦСКА София
89

87
Boxscore
Юноши до 16г. | Източна елитна група - юг
3 26-10-2019
гр.Пловдив
з. Сила
Академик Бултекс 99

Сливен баскет - СНЦ
93

35
Boxscore
6 11-11-2019
гр.Пловдив
з. Сила
Академик Бултекс 99

Делфин - Бургас
69

56
Boxscore
8 24-11-2019
гр.Пловдив
з. Сила
Академик Бултекс 99

Несебър СКБ
92

83
Boxscore
Юноши до 16г. | Зона Родопи
1 09-11-2019
гр.Перущица
з. Перущица
Академик Бултекс 99-1

Марица Кършияка 2012 - СКБ
65

61
Boxscore
4 09-11-2019
гр.Перущица
з. Перущица
Перущица - СКБ

Марица Кършияка 2012 - СКБ
106

46
Boxscore
Юноши до 16г. | зона Загоре-Родопи 1-4 място
1 25-01-2020
гр.Хасково
з. Дружба Хасково
БК"Хасково"

Розова долина
82

45
Boxscore
4 25-01-2020
гр.Хасково
з. Дружба Хасково
Берое

БК"Хасково"
65

67
Boxscore
Момчета до 14г. | Източна елитна група - юг
11 11-11-2019
гр.Пловдив
з. Сила
Академик Бултекс 99

Делфин - Бургас
70

48
Boxscore
13 17-11-2019
гр.Пловдив
з. сп.зала СУ"В.Левски"
Академик Бултекс 99

Тунджа
105

54
Boxscore
17 24-11-2019
гр.Пловдив
з. Сила
Академик Бултекс 99

Несебър СКБ
85

22
Boxscore
24 08-12-2019
гр.Пловдив
з. Сила
Академик Бултекс 99

Черноморец Бургас
103

52
Boxscore
Момчета до 14г. | Зона Родопи
5 03-11-2019
з. сп.зала ОУ (с.Маноле)
БК"Хасково"

Рогош
74

31
Boxscore
8 03-11-2019
з. сп.зала ОУ (с.Маноле)
Златоград - СКБ

Рогош
72

42
Boxscore
Мини-момчета до 12 г. | Квалификационен турнир - Пловдив
19 11-07-2020
гр.Пловдив
з. сп.зала СУ"В.Левски"
Академик Бултекс 99

Делфин - Бургас
28

67
Boxscore
21 11-07-2020
гр.Пловдив
з. сп.зала СУ"В.Левски"
Делфин - Бургас

Хебър - СКБ
86

31
Boxscore
22 11-07-2020
гр.Пловдив
з. сп.зала СУ"В.Левски"
БК Миньор 2015

Академик Бултекс 99
51

54
Boxscore
26 12-07-2020
гр.Пловдив
з. сп.зала СУ"В.Левски"
Академик Бултекс 99

Хебър - СКБ
67

30
Boxscore
28 12-07-2020
гр.Пловдив
з. сп.зала СУ"В.Левски"
Академик Бултекс 99

Славия
39

41
Boxscore
Efbet Купа България - Мъже | Четвъртфинали
4 07-02-2020
гр.София
з. Универсиада
Рилски спортист

А1 Академик София
119

97
Boxscore Download PDF
Контролни срещи | КУПА 55 ГОДИНИ САМЕЛ - 90
1 21-09-2019
гр.Самоков
з. Арена Самоков
ПАОК (Гърция)

Охрид (Северна Македония)
86

72
Boxscore Download PDF
3 22-09-2019
гр.Самоков
з. Арена Самоков
Охрид (Северна Македония)

Черноморец Бургас
81

67
Boxscore Download PDF
КЛАСИРАНЕ
Национална Баскетболна Лига



Няма изиграни срещи
Галерия
Партньори на клубовете
Molten

Fan Manager