А1 Академик СофияАкадемик Бултекс 99БалканБероеЛевски Лукойл Рилски спортистСпартак-ПлЧерно море ТичаЧерноморец БургасЯмбол
СЪДИИ

Димитър Станчев

Димитър Станчев
Дата на раждане: 07-09-1949 г.
Място на раждане: гр.Пловдив
Съдия в НБЛ от: 2017г.
Съдийска комисия:Пловдив
СЪДИЯ - МЕЖДУНАРОДНА: 1984
ДЕЖУРЕН ПРЕДСТАВИТЕЛ: 2000
Сезон

Списък Срещи

Финали ДП за Юноши до 16 г. | Група Б
2 09-08-2020
гр.Пловдив
з. Олимпиада
Несебър СКБ

Буба Баскетбол
79

81
Boxscore Download PDF
4 09-08-2020
гр.Пловдив
з. Олимпиада
Черно Море Тича

Рилски спортист
79

54
Boxscore Download PDF
6 09-08-2020
гр.Пловдив
з. Олимпиада
Славия

Обединен ЦСКА София
56

61
Boxscore Download PDF
Финали ДП за Юноши до 16 г. | Полуфинални срещи
32 12-08-2020
гр.Пловдив
з. Сила
Обединен ЦСКА София

Делфин - Бургас
75

65
Boxscore Download PDF
33 12-08-2020
гр.Пловдив
з. Сила
Балкан

Черно Море Тича
46

43
Boxscore Download PDF
Финали ДП за Юноши до 16 г. | Финални срещи
36 13-08-2020
гр.Пловдив
з. Сила
Левски

Обединен ЦСКА София
0

20
Boxscore
38 13-08-2020
гр.Пловдив
з. Сила
Балкан

Буба Баскетбол
15:00 Финал Boxscore
Национална Баскетболна Лига | Редовен сезон
103 13-03-2020
гр.Пловдив
з. Сила
Академик Бултекс 99

Черноморец Бургас
28

67
Boxscore
А група Жени | ИЗТОК
6 01-11-2019
гр.Пловдив
з. Олимпиада
Академик-жени Пловдив

Берое-Стара Загора
52

126
Boxscore Download PDF
А група Жени | ПЪРВА ЧЕТВОРКА
17 11-03-2020
гр.Стара Загора
з. Общинска
Локомотив СЗ

Монтана 2003
57

88
Boxscore Download PDF
А група Жени | ВТОРА ПЕТИЦА
4 08-02-2020
гр.Пловдив
з. Олимпиада
Академик-жени Пловдив

НСА
69

72
Boxscore Download PDF
9 29-02-2020
гр.Пловдив
з. Олимпиада
Академик-жени Пловдив

Черно море Одесос ЖБК
83

67
Boxscore Download PDF
Юноши до 19г. | Зона РОДОПИ 1-4 място - Финали
7 01-03-2020
гр.Хасково
з. Дружба Хасково
3.6.9. Баскетболен клуб

Златоград - СКБ
74

83
Boxscore
8 01-03-2020
гр.Хасково
з. Дружба Хасково
БК"Хасково"

Академик Бултекс 99
77

82
Boxscore
Юноши до 19г. | Зона РОДОПИ 1-4 място
5 01-03-2020
гр.Хасково
з. Дружба Хасково
БК"Хасково"

3.6.9. Баскетболен клуб
77

39
Boxscore
6 01-03-2020
гр.Хасково
з. Дружба Хасково
Академик Бултекс 99

Златоград - СКБ
79

69
Boxscore
Юноши до 19г. | Зона Родопи
5 23-11-2019
гр.Пловдив
з. сп.зала СУ"В.Левски"
Академик Бултекс 99

3.6.9. Баскетболен клуб
92

66
Boxscore
6 23-11-2019
гр.Пловдив
з. сп.зала СУ"В.Левски"
Златоград - СКБ

БК"Хасково"
59

106
Boxscore
7 23-11-2019
гр.Пловдив
з. сп.зала СУ"В.Левски"
Академик Бултекс 99

Златоград - СКБ
115

58
Boxscore
8 23-11-2019
гр.Пловдив
з. сп.зала СУ"В.Левски"
БК"Хасково"

3.6.9. Баскетболен клуб
91

48
Boxscore
Девойки до 19г. | Зона Загоре-Родопи
4 01-12-2019
гр.Пловдив
з. Олимпиада
Академик-жени Пловдив

Берое-Стара Загора
24

105
Boxscore
5 01-12-2019
гр.Пловдив
з. Олимпиада
Берое-Стара Загора

Орфей
75

52
Boxscore
6 01-12-2019
гр.Пловдив
з. Олимпиада
Орфей

Академик-жени Пловдив
70

80
Boxscore
Юноши до 16г. | Източна елитна група - юг
6 11-11-2019
гр.Пловдив
з. Сила
Академик Бултекс 99

Делфин - Бургас
69

56
Boxscore
8 24-11-2019
гр.Пловдив
з. Сила
Академик Бултекс 99

Несебър СКБ
92

83
Boxscore
Юноши до 16г. | зона Загоре-Родопи 5-7 място
1 09-02-2020
гр.Пловдив
з. сп.зала СУ"В.Левски"
Академик Бултекс 99-1

Марица Кършияка 2012 - СКБ
68

71
Boxscore
2 09-02-2020
гр.Пловдив
з. сп.зала СУ"В.Левски"
Марица Кършияка 2012 - СКБ

Сливен-2010 - Спортен клуб
93

43
Boxscore
3 09-02-2020
гр.Пловдив
з. сп.зала СУ"В.Левски"
Сливен-2010 - Спортен клуб

Академик Бултекс 99-1
34

90
Boxscore
Девойки до 16г. | Зона Родопи
7 15-12-2019
гр.Пловдив
з. Олимпиада
Академик-жени Пловдив

Асеновец 2005
25

115
Boxscore
8 15-12-2019
гр.Пловдив
з. Олимпиада
Асеновец 2005

Перущица - СКБ
120

23
Boxscore
9 15-12-2019
гр.Пловдив
з. Олимпиада
Перущица - СКБ

Академик-жени Пловдив
35

58
Boxscore
Девойки до 16г. | зона Загоре-Родопи
6 00-00-0000
гр.Пловдив
з. Олимпиада
Берое-Стара Загора

Асеновец 2005
09:00 Boxscore
7 00-00-0000
гр.Пловдив
з. Олимпиада
Нефтохимик 2010

Академик-жени Пловдив
10:30 Boxscore
8 00-00-0000
гр.Пловдив
з. Олимпиада
Перущица - СКБ

Берое-Стара Загора
12:00 Boxscore
9 00-00-0000
гр.Пловдив
з. Олимпиада
Асеновец 2005

Нефтохимик 2010
13:30 Boxscore
10 00-00-0000
гр.Пловдив
з. Олимпиада
Академик-жени Пловдив

Перущица - СКБ
15:00 Boxscore
Девойки до 16г. | Квалификационен турнир - Асеновград
7 25-07-2020
гр.Асеновград
з. Асеновец
Берое-Стара Загора

НСА
60

40
Boxscore
8 25-07-2020
гр.Асеновград
з. Асеновец
Доростол - СКБ

Берое-Стара Загора
62

57
Boxscore
9 25-07-2020
гр.Асеновград
з. Асеновец
НСА

Асеновец 2005
35

75
Boxscore
10 26-07-2020
гр.Асеновград
з. Асеновец
Асеновец 2005

Берое-Стара Загора
50

55
Boxscore
11 26-07-2020
гр.Асеновград
з. Асеновец
НСА

Доростол - СКБ
44

69
Boxscore
12 26-07-2020
гр.Асеновград
з. Асеновец
Асеновец 2005

Доростол - СКБ
61

53
Boxscore
Момчета до 14г. | зона Родопи 7-10 място
9 00-00-0000
гр.Пловдив
з. Олимпиада
Марица Кършияка 2012 - СКБ

Рогош
09:30 Boxscore
10 00-00-0000
гр.Пловдив
з. Олимпиада
Атлетик 95

Марица Кършияка 2012 - СКБ
11:00 Boxscore
11 00-00-0000
гр.Пловдив
з. Олимпиада
Рогош

Златоград - СКБ
13:00 Boxscore
12 00-00-0000
гр.Пловдив
з. Олимпиада
Рогош

Златоград - СКБ
14:30 Boxscore
Момчета до 14г. | зона Загоре-Родопи 1-6 място - група А
1 19-01-2020
гр.Хасково
з. Дружба Хасково
БК"Хасково"

Академик Бултекс 99-1
72

56
Boxscore
2 19-01-2020
гр.Хасково
з. Дружба Хасково
Академик Бултекс 99-1

Берое
51

60
Boxscore
3 19-01-2020
гр.Хасково
з. Дружба Хасково
Берое

БК"Хасково"
44

68
Boxscore
Момчета до 14г. | Източна елитна група - юг
11 11-11-2019
гр.Пловдив
з. Сила
Академик Бултекс 99

Делфин - Бургас
70

48
Boxscore
17 24-11-2019
гр.Пловдив
з. Сила
Академик Бултекс 99

Несебър СКБ
85

22
Boxscore
Момчета до 14г. | Зона Родопи
1 26-10-2019
з.
БК"Хасково"

Златоград - СКБ
68

41
Boxscore
2 26-10-2019
з.
Академик Бултекс 99-1

Марица Кършияка 2012 - СКБ
56

46
Boxscore
3 26-10-2019
з.
БК"Хасково"

Академик Бултекс 99-1
72

50
Boxscore
4 26-10-2019
з.
Марица Кършияка 2012 - СКБ

Златоград - СКБ
49

73
Boxscore
5 03-11-2019
з. сп.зала ОУ (с.Маноле)
БК"Хасково"

Рогош
74

31
Boxscore
6 03-11-2019
з. сп.зала ОУ (с.Маноле)
Златоград - СКБ

Атлетик 95
68

32
Boxscore
7 03-11-2019
з. сп.зала ОУ (с.Маноле)
Атлетик 95

БК"Хасково"
14

104
Boxscore
8 03-11-2019
з. сп.зала ОУ (с.Маноле)
Златоград - СКБ

Рогош
72

42
Boxscore
13 08-12-2019
гр.Хасково
з. Дружба Хасково
Рогош

Атлетик 95
79

38
Boxscore
14 08-12-2019
гр.Хасково
з. Дружба Хасково
Златоград - СКБ

Академик Бултекс 99-1
51

74
Boxscore
15 08-12-2019
гр.Хасково
з. Дружба Хасково
Марица Кършияка 2012 - СКБ

БК"Хасково"
22

120
Boxscore
Мини-момчета до 12 г. | Зона Родопи - 1-4 място
1 01-02-2020
гр.Пловдив
з. сп.зала СУ"В.Левски"
Академик Бултекс 99

Хебър - СКБ
86

26
Boxscore
2 01-02-2020
гр.Пловдив
з. сп.зала СУ"В.Левски"
Марица Кършияка 2012 - СКБ

Академик Пловдив
39

38
Boxscore
3 01-02-2020
гр.Пловдив
з. сп.зала СУ"В.Левски"
Академик Пловдив

Академик Бултекс 99
20

54
Boxscore
4 01-02-2020
гр.Пловдив
з. сп.зала СУ"В.Левски"
Хебър - СКБ

Марица Кършияка 2012 - СКБ
65

52
Boxscore
5 15-02-2020
гр.Пловдив
з. сп.зала СУ"В.Левски"
Академик Бултекс 99

Марица Кършияка 2012 - СКБ
84

9
Boxscore
6 15-02-2020
гр.Пловдив
з. сп.зала СУ"В.Левски"
Академик Пловдив

Хебър - СКБ
20

79
Boxscore
7 15-02-2020
гр.Пловдив
з. сп.зала СУ"В.Левски"
Марица Кършияка 2012 - СКБ

Академик Пловдив
58

39
Boxscore
8 15-02-2020
гр.Пловдив
з. сп.зала СУ"В.Левски"
Академик Бултекс 99

Хебър - СКБ
77

31
Boxscore
Мини-момчета до 12 г. | Зона Родопи - 5-7 място
4 16-02-2020
гр.Перущица
з. Перущица
Атлетик 95

Перущица - СКБ
19

51
Boxscore
5 16-02-2020
гр.Перущица
з. Перущица
Хебър 1 - СКБ

Атлетик 95
32

13
Boxscore
6 16-02-2020
гр.Перущица
з. Перущица
Перущица - СКБ

Хебър 1 - СКБ
35

16
Boxscore
Мини-момчета до 12 г. | Квалификационен турнир - Пловдив
19 11-07-2020
гр.Пловдив
з. сп.зала СУ"В.Левски"
Академик Бултекс 99

Делфин - Бургас
28

67
Boxscore
20 11-07-2020
гр.Пловдив
з. сп.зала СУ"В.Левски"
Славия

БК Миньор 2015
50

40
Boxscore
21 11-07-2020
гр.Пловдив
з. сп.зала СУ"В.Левски"
Делфин - Бургас

Хебър - СКБ
86

31
Boxscore
22 11-07-2020
гр.Пловдив
з. сп.зала СУ"В.Левски"
БК Миньор 2015

Академик Бултекс 99
51

54
Boxscore
23 11-07-2020
гр.Пловдив
з. сп.зала СУ"В.Левски"
Хебър - СКБ

Славия
20

80
Boxscore
24 12-07-2020
гр.Пловдив
з. сп.зала СУ"В.Левски"
БК Миньор 2015

Хебър - СКБ
73

26
Boxscore
25 12-07-2020
гр.Пловдив
з. сп.зала СУ"В.Левски"
Делфин - Бургас

Славия
57

54
Boxscore
26 12-07-2020
гр.Пловдив
з. сп.зала СУ"В.Левски"
Академик Бултекс 99

Хебър - СКБ
67

30
Boxscore
27 12-07-2020
гр.Пловдив
з. сп.зала СУ"В.Левски"
Делфин - Бургас

БК Миньор 2015
76

68
Boxscore
28 12-07-2020
гр.Пловдив
з. сп.зала СУ"В.Левски"
Академик Бултекс 99

Славия
39

41
Boxscore
Мини-момчета до 12 г. | Зона Родопи
1 10-11-2019
гр.Перущица
з. Перущица
Академик Бултекс 99

Марица Кършияка 2012 - СКБ
64

11
Boxscore
2 10-11-2019
гр.Перущица
з. Перущица
Атлетик 95

Академик Пловдив
4

67
Boxscore
3 10-11-2019
гр.Перущица
з. Перущица
Марица Кършияка 2012 - СКБ

Перущица - СКБ
29

20
Boxscore
4 10-11-2019
гр.Перущица
з. Перущица
Академик Пловдив

Академик Бултекс 99
23

47
Boxscore
5 10-11-2019
гр.Перущица
з. Перущица
Перущица - СКБ

Атлетик 95
38

10
Boxscore
11 30-11-2019
гр.Перущица
з. Перущица
Хебър 1 - СКБ

Атлетик 95
47

21
Boxscore
12 30-11-2019
гр.Перущица
з. Перущица
Хебър - СКБ

Перущица - СКБ
39

28
Boxscore
13 30-11-2019
гр.Перущица
з. Перущица
Атлетик 95

Академик Бултекс 99
10

70
Boxscore
14 30-11-2019
гр.Перущица
з. Перущица
Хебър - СКБ

Хебър 1 - СКБ
45

16
Boxscore
15 30-11-2019
гр.Перущица
з. Перущица
Перущица - СКБ

Академик Бултекс 99
17

69
Boxscore
16 14-12-2019
з. сп.зала ОУ (с.Маноле)
Академик Пловдив

Марица Кършияка 2012 - СКБ
33

34
Boxscore
17 14-12-2019
з. сп.зала ОУ (с.Маноле)
Атлетик 95

Хебър - СКБ
22

47
Boxscore
18 14-12-2019
з. сп.зала ОУ (с.Маноле)
Академик Бултекс 99

Хебър 1 - СКБ
64

17
Boxscore
19 14-12-2019
з. сп.зала ОУ (с.Маноле)
Марица Кършияка 2012 - СКБ

Атлетик 95
45

19
Boxscore
20 14-12-2019
з. сп.зала ОУ (с.Маноле)
Хебър 1 - СКБ

Академик Пловдив
27

52
Boxscore
21 14-12-2019
з. сп.зала ОУ (с.Маноле)
Академик Бултекс 99

Хебър - СКБ
62

24
Boxscore
Мини-момичета до 12 г. | зона Загоре - Родопи 1-4 място
1 23-02-2020
гр.Асеновград
з. Асеновец
Асеновец 2005

Берое-Стара Загора
56

54
Boxscore
2 23-02-2020
гр.Асеновград
з. Асеновец
Тони 7

Черноморец 2014
10

57
Boxscore
3 23-02-2020
гр.Асеновград
з. Асеновец
Берое-Стара Загора

Тони 7
57

14
Boxscore
4 23-02-2020
гр.Асеновград
з. Асеновец
Черноморец 2014

Асеновец 2005
48

70
Boxscore
Мини-момичета до 12 г. | Зона Загоре-Родопи - група А
4 16-11-2019
гр.Асеновград
з. Асеновец
Асеновец 2005

Берое-Стара Загора
69

34
Boxscore
5 16-11-2019
гр.Асеновград
з. Асеновец
Берое-Стара Загора

Локомотив СЗ
59

12
Boxscore
6 16-11-2019
гр.Асеновград
з. Асеновец
Локомотив СЗ

Асеновец 2005
6

106
Boxscore
КЛАСИРАНЕ
Национална Баскетболна Лига



Няма изиграни срещи
Галерия
Партньори на клубовете
Molten