А1 Академик СофияАкадемик Бултекс 99БалканБероеЛевски Лукойл Рилски спортистСпартак-ПлЧерно море ТичаЯмбол
СЪДИИ

Димитър Станчев

Димитър Станчев
Дата на раждане: 07-09-1949 г.
Място на раждане: гр.Пловдив
Съдия от: 2013г.
Съдия в НБЛ от: 2017г.
Награди и свирени финални турнири и мачове:
Съдийска комисия:Пловдив
СЪДИЯ - МЕЖДУНАРОДНА: 1984
ДЕЖУРЕН ПРЕДСТАВИТЕЛ: 2000



Сезон

Списък Срещи

А група - жени | Плейоф (Полуфинали)
2 10-04-2019
гр.Стара Загора
з. Общинска
Берое-Стара Загора

Локомотив - Стара Загора
90

53
Boxscore Download PDF
А група - жени | Втори етап - Първа четворка, Разменено гостуване - 2019г.
19 31-03-2019
гр.Стара Загора
з. Общинска
Локомотив - Стара Загора

Монтана 2003
57

75
Boxscore Download PDF
А група - жени | Първи етап – Осмица
4 13-10-2018
гр.Стара Загора
з. Общинска
Берое-Стара Загора

Славия
108

67
Boxscore Download PDF
19 10-11-2018
гр.Пловдив
з. Строител
Академик-жени Пловдив

Шампион 2006 - СК
70

74
Boxscore Download PDF
25 08-12-2018
гр.Пловдив
з. Олимпиада
Академик-жени Пловдив

Локомотив - Стара Загора
60

73
Boxscore Download PDF
42 10-01-2019
гр.Стара Загора
з. Общинска
Берое-Стара Загора

Шампион 2006 - СК
93

32
Boxscore Download PDF
50 19-01-2019
гр.Пловдив
з. Олимпиада
Академик-жени Пловдив

Берое-Стара Загора
51

100
Boxscore Download PDF
А група - мъже | Втори етап - Втора четворка
8 10-03-2019
гр.Самоков
з. Арена Самоков
Рилски спортист 2

Шампион 2006
96

51
Boxscore Download PDF
ЮНОШИ до 19 г. - Редовен сезон | Елитна група - Запад
4 20-10-2018
гр.Пловдив
з. Сила
Академик Бултекс 99

СПОРТНИ ТАЛАНТИ
36

63
Boxscore
7 27-10-2018
гр.Пловдив
з. Колодрума
Академик Бултекс 99

Буба Баскетбол
58

103
Boxscore
13 10-11-2018
гр.Пловдив
з. Колодрума
Академик Бултекс 99

Обединен ЦСКА София
69

73
Boxscore
44 02-03-2019
гр.Пловдив
з. Сила
Академик Бултекс 99

Рилски спортист
61

79
Boxscore
48 06-03-2019
гр.Пловдив
з. Строител
Академик Бултекс 99

Балкан
75

70
Boxscore
55 16-03-2019
гр.Пловдив
з. Строител
Академик Бултекс 99

Шампион 2006 - СК
42

108
Boxscore
ЮНОШИ до 19 г. - Редовен сезон | I Дивизия зона Загоре-Родопи, група Б
7 12-01-2019
гр.Перущица
з. Перущица
Узунбаскет

Розова долина
90

72
Boxscore
8 12-01-2019
гр.Перущица
з. Перущица
Розова долина

БК "Сливен баскет"
75

64
Boxscore
9 12-01-2019
гр.Перущица
з. Перущица
БК "Сливен баскет"

Узунбаскет
43

87
Boxscore
ЮНОШИ до 19 г. - Редовен сезон | I Дивизия зона Загоре-Родопи
6 13-04-2019
гр.Перущица
з. Перущица
Хебър - СКБ

Узунбаскет
88

80
Boxscore
7 13-04-2019
гр.Перущица
з. Перущица
Сливен баскет - СНЦ

Розова долина
47

41
Boxscore
8 13-04-2019
гр.Перущица
з. Перущица
БК"Хасково"

Хебър - СКБ
63

64
Boxscore
9 13-04-2019
гр.Перущица
з. Перущица
Узунбаскет

Сливен баскет - СНЦ
86

42
Boxscore
10 13-04-2019
гр.Перущица
з. Перущица
Розова долина

БК"Хасково"
64

46
Boxscore
ДЕВОЙКИ до 19 г. редовен сезон | Зона Загоре-Родопи
9 09-12-2018
гр.Пловдив
з. сп.зала СУ"В.Левски"
Орфей

Академик-жени Пловдив
61

102
Boxscore
10 09-12-2018
гр.Пловдив
з. сп.зала СУ"В.Левски"
Нефтохимик 2010

Берое-Стара Загора
36

75
Boxscore
11 09-12-2018
гр.Пловдив
з. сп.зала СУ"В.Левски"
Берое-Стара Загора

Орфей
106

66
Boxscore
12 09-12-2018
гр.Пловдив
з. сп.зала СУ"В.Левски"
Академик-жени Пловдив

Нефтохимик 2010
74

62
Boxscore
Юноши до 16 г. | ЕЛИТНА ГРУПА - ЗАПАД
32 09-02-2019
гр.Пловдив
з. Колодрума
Академик Бултекс 99

Буба Баскетбол
65

73
Boxscore
Юноши до 16 г. | БАРАЖИ ЕЛИТНИ ДИВИЗИИ
7 20-05-2019
гр.Пловдив
з. Строител
Академик Бултекс 99

Берое
62

72
Boxscore
Юноши до 16 г. | Зона Родопи-Загоре, финали, 4-6-то място
4 30-03-2019
гр.Перущица
з. Перущица
Перущица - СКБ

Хебър - СКБ
67

55
Boxscore
5 30-03-2019
гр.Перущица
з. Перущица
Хебър - СКБ

Черноморец
63

36
Boxscore
6 30-03-2019
гр.Перущица
з. Перущица
Черноморец

Перущица - СКБ
44

94
Boxscore
Девойки до 16 г. | Зона Загоре-Родопи, финали 4-6-то място
4 03-03-2019
гр.Пловдив
з. Олимпиада
Академик-жени Пловдив

Голдън сити
20

0
Boxscore
5 03-03-2019
гр.Пловдив
з. Олимпиада
Голдън сити

Нефтохимик 2010
0

20
Boxscore
6 03-03-2019
гр.Пловдив
з. Олимпиада
Нефтохимик 2010

Академик-жени Пловдив
69

40
Boxscore
Девойки до 16 г. | Зона Родопи
4 16-12-2018
гр.Златоград
з. ОУ
Голдън сити

Орфей
55

66
Boxscore
5 16-12-2018
гр.Златоград
з. ОУ
Орфей

Академик-жени Пловдив
67

37
Boxscore
6 16-12-2018
гр.Златоград
з. ОУ
Академик-жени Пловдив

Голдън сити
43

63
Boxscore
МОМЧЕТА до 14 г. | ЕЛИТНА ГРУПА - ЗАПАД
2 20-10-2018
гр.Пловдив
з. Строител
Академик Бултекс 99

Левски
56

67
Boxscore
5 03-11-2018
гр.Хасково
з. Дружба Хасково
БК"Хасково"

Рилски спортист
45

69
Boxscore
14 24-11-2018
гр.Пловдив
з. Колодрума
Академик Бултекс 99

Балкан
40

79
Boxscore
28 09-02-2019
гр.Пловдив
з. Колодрума
Академик Бултекс 99

БУБА Баскетбол
41

82
Boxscore
42 09-03-2019
гр.Пловдив
з. Строител
Академик Бултекс 99

Рилски спортист
76

66
Boxscore
МОМЧЕТА до 14 г. | Загоре, Финал I Дивизия
6 02-02-2019
гр.Сливен
з. Васил Левски - Сливен
Сливен-2010 - Спортен клуб

Несебър СКБ
50

87
Boxscore
7 02-02-2019
гр.Сливен
з. Васил Левски - Сливен
Розова долина

Делфин - Бургас 2
34

37
Boxscore
8 02-02-2019
гр.Сливен
з. Васил Левски - Сливен
Берое

Сливен-2010 - Спортен клуб
45

50
Boxscore
9 02-02-2019
гр.Сливен
з. Васил Левски - Сливен
Делфин - Бургас 2

Несебър СКБ
34

67
Boxscore
10 02-02-2019
гр.Сливен
з. Васил Левски - Сливен
Берое

Розова долина
44

41
Boxscore
МОМИЧЕТА до 14г. - Финален турнир | Група А
10 27-06-2019
гр.Самоков
з. Арена Самоков
Левски

Черно море Одесос ЖБК
61

53
Boxscore
МОМИЧЕТА до 14 г. | КВАЛИФИКАЦИОНЕН ТУРНИР - АСЕНОВГРАД
1 02-06-2019
гр.Асеновград
з. Асеновец
Асеновец 2005

Перущица - СКБ
84

32
Boxscore
2 02-06-2019
гр.Асеновград
з. Асеновец
Перущица - СКБ

Монтана 2003
27

72
Boxscore
3 02-06-2019
гр.Асеновград
з. Асеновец
Монтана 2003

Асеновец 2005
48

69
Boxscore
МОМИЧЕТА до 14 г. | Зона Родопи
4 15-12-2018
гр.Пловдив
з. сп.зала СУ"В.Левски"
Академик Бултекс 99

Перущица - СКБ
71

62
Boxscore
5 15-12-2018
гр.Пловдив
з. сп.зала СУ"В.Левски"
Перущица - СКБ

Асеновец 2005
28

93
Boxscore
6 15-12-2018
гр.Пловдив
з. сп.зала СУ"В.Левски"
Асеновец 2005

Академик Бултекс 99
102

45
Boxscore
МОМИЧЕТА до 12 г. - Редовен сезон | КВАЛИФИКАЦИОНЕН ТУРНИР - АСЕНОВГРАД
1 11-05-2019
гр.Асеновград
з. Асеновец
Асеновец 2005

Локомотив София
65

47
Boxscore
2 11-05-2019
гр.Асеновград
з. Асеновец
Локомотив София

Монтана 2003
59

18
Boxscore
3 11-05-2019
гр.Асеновград
з. Асеновец
Монтана 2003

Асеновец 2005
10

72
Boxscore
МОМИЧЕТА до 12 г. - Редовен сезон | Зона Загоре, Група А
1 28-10-2018
гр.Асеновград
з. Асеновец
Тони 7

Асеновец 2005
15

86
Boxscore
2 28-10-2018
гр.Асеновград
з. Асеновец
Берое-Стара Загора

Вихър Айтос 1
56

18
Boxscore
3 28-10-2018
гр.Асеновград
з. Асеновец
Вихър Айтос 1

Асеновец 2005
4

107
Boxscore
4 28-10-2018
гр.Асеновград
з. Асеновец
Берое-Стара Загора

Тони 7
10

46
Boxscore
МОМЧЕТА до 12 г. - Редовен сезон | КВАЛИФИКАЦИОНЕН ТУРНИР - ПЛОВДИВ
1 01-05-2019
гр.Пловдив
з. Строител
Академик Бултекс 99

БК"Хасково"
85

25
Boxscore
2 01-05-2019
гр.Пловдив
з. Строител
Локомотив София

БК,,Миньор 2015"
62

38
Boxscore
3 01-05-2019
гр.Пловдив
з. Строител
БК"Хасково"

Локомотив София
54

84
Boxscore
4 01-05-2019
гр.Пловдив
з. Строител
БК,,Миньор 2015"

Академик Бултекс 99
14

84
Boxscore
5 02-05-2019
гр.Пловдив
з. Строител
БК,,Миньор 2015"

БК"Хасково"
51

58
Boxscore
6 02-05-2019
гр.Пловдив
з. Строител
Академик Бултекс 99

Локомотив София
95

37
Boxscore
МОМЧЕТА до 12 г. - Редовен сезон | Зона Родопи
1 11-11-2018
гр.Пазарджик
з. В.Левски - Пазарджик
Хебър - СКБ

Марица Кършияка 2012 - СКБ
14

40
Boxscore
2 11-11-2018
гр.Пазарджик
з. В.Левски - Пазарджик
Академик Пловдив

БК"Хасково"
22

54
Boxscore
3 11-11-2018
гр.Пазарджик
з. В.Левски - Пазарджик
Марица Кършияка 2012 - СКБ

Академик Бултекс 99
3

111
Boxscore
4 11-11-2018
гр.Пазарджик
з. В.Левски - Пазарджик
БК"Хасково"

Хебър - СКБ
62

4
Boxscore
5 11-11-2018
гр.Пазарджик
з. В.Левски - Пазарджик
Академик Бултекс 99

Академик Пловдив
73

16
Boxscore
6 25-11-2018
гр.Пловдив
з. Строител
Академик Пловдив

Марица Кършияка 2012 - СКБ
79

29
Boxscore
7 25-11-2018
гр.Пловдив
з. Строител
БК"Хасково"

Академик Бултекс 99
24

62
Boxscore
8 25-11-2018
гр.Пловдив
з. Строител
Хебър - СКБ

Академик Пловдив
17

71
Boxscore
9 25-11-2018
гр.Пловдив
з. Строител
Марица Кършияка 2012 - СКБ

БК"Хасково"
10

65
Boxscore
10 25-11-2018
гр.Пловдив
з. Строител
Академик Бултекс 99

Хебър - СКБ
109

4
Boxscore
11 17-02-2019
гр.Хасково
з. Дружба Хасково
БК"Хасково"

Академик Бултекс 99
37

61
Boxscore
12 17-02-2019
гр.Хасково
з. Дружба Хасково
Марица Кършияка 2012 - СКБ

Академик Пловдив
25

51
Boxscore
13 17-02-2019
гр.Хасково
з. Дружба Хасково
Академик Бултекс 99

Хебър - СКБ
132

6
Boxscore
14 17-02-2019
гр.Хасково
з. Дружба Хасково
Академик Пловдив

БК"Хасково"
40

65
Boxscore
15 17-02-2019
гр.Хасково
з. Дружба Хасково
Хебър - СКБ

Марица Кършияка 2012 - СКБ
21

38
Boxscore
Купа България, жени
1 21-02-2019
гр.Стара Загора
з. Общинска
Локомотив - Стара Загора

Берое-Стара Загора
16.00 Boxscore Download PDF
Купа България, жени | Полуфинали
2 21-02-2019
гр.Стара Загора
з. Общинска
Локомотив - Стара Загора

Берое-Стара Загора
50

78
Boxscore Download PDF
http://www.festahotels.com
КЛАСИРАНЕ
НБЛ



Няма изиграни срещи
Галерия
Партньори на клубовете
Molten

Fan Manager