А1 Академик СофияАкадемик Бултекс 99БалканБероеЛевски Лукойл Рилски спортистСпартак-ПлЧерно море ТичаЯмбол
СЪДИИ

Илиян Цветанов

Илиян Цветанов
Дата на раждане: 26-03-1983 г.
Място на раждане: Плевен
Съдия в НБЛ от: 2015г.
Награди и свирени финални турнири и мачове:

световно ученическо първенство баскетбол Кипър-2013г

Съдийска комисия:Плевен
СЪДИЯ - НАЦИОНАЛНА: 2017
СЪДИЯ: 2010
КАНДИДАТ СЪДИЯ: 2009



Сезон

Списък Срещи

НБЛ | Редовен сезон
9 19-10-2018
гр.София
з. Универсиада
Левски Лукойл

Черно море Тича
102

67
Boxscore Download PDF ‘нимки
19 03-11-2018
гр.Правец
з. Правец
А1 Академик София

Академик Бултекс 99
79

102
Boxscore Download PDF ‘нимки
28 16-11-2018
гр.Ботевград
з. Арена Ботевград
Балкан

Черно море Тича
102

62
Boxscore Download PDF ‘нимки
35 08-12-2018
гр.Варна
з. Христо Борисов
Черно море Тича

Академик Бултекс 99
92

93
Boxscore Download PDF ‘нимки
42 23-12-2018
гр.София
з. Универсиада
Левски Лукойл

Ямбол
103

65
Boxscore Download PDF ‘нимки
56 11-01-2019
гр.Пловдив
з. Колодрума
Академик Бултекс 99

А1 Академик София
85

72
Boxscore Download PDF ‘нимки
67 01-02-2019
гр.Варна
з. Христо Борисов
Черно море Тича

Берое
98

97
Boxscore Download PDF ‘нимки
81 22-03-2019
гр.Правец
з. Правец
А1 Академик София

Балкан
71

101
Boxscore Download PDF ‘нимки
95 10-04-2019
гр.Ботевград
з. Арена Ботевград
Балкан

Ямбол
94

70
Boxscore Download PDF ‘нимки
101 17-04-2019
гр.Правец
з. Правец
А1 Академик София

Левски Лукойл
81

103
Boxscore Download PDF ‘нимки
А група - жени | Втори етап - Първа четворка, Разменено гостуване - 2019г.
9 10-03-2019
гр.Монтана
з. Младост - Монтана
Монтана 2003

Славия
108

66
Boxscore
BGO Баскетболна Лига | ББЛ ЗАПАД (мъже) плейофи
20 15-05-2019
гр.София
з. Триадица
БРИКС

СПОРТНИ НАСТИЛКИ
63

81
Boxscore Download PDF
BGO Баскетболна Лига | ББЛ ЦЕНТЪР Плейофи
11 12-05-2019
гр.Плевен
з. Балканстрой
DELTA GUARD - PREDATORS

ЧАРДАФОН ОРЛОВЕЦ
86

92
Boxscore Download PDF
12 12-05-2019
гр.Плевен
з. Балканстрой
ПЕРЕСТРОЙКА ЦЕНТЪР

БАВНИ И ЯРОСТНИ
52

71
Boxscore Download PDF
12 25-05-2019
гр.Севлиево
з. Дан Колов
ПЕРЕСТРОЙКА ЦЕНТЪР

DELTA GUARD - PREDATORS
69

89
Boxscore Download PDF
13 25-05-2019
гр.Севлиево
з. Дан Колов
БАВНИ И ЯРОСТНИ

ЧАРДАФОН ОРЛОВЕЦ
77

50
Boxscore Download PDF
BGO Баскетболна Лига | BGO БЛ Център
11 27-10-2018
гр.Горна Оряховица
з. Никола Петров
DELTA GUARD - PREDATORS

ЛОКОМОТИВ ГОРНА ОРЯХОВИЦА
83

57
Boxscore Download PDF
21 02-12-2018
гр.Габрово
з. Орловец
ЧАВДАР

БАШ МЕЧКИТЕ
20

0
Boxscore Download PDF
23 24-11-2018
гр.Плевен
з. Балканстрой
БАВНИ И ЯРОСТНИ

ПЕРЕСТРОЙКА ЦЕНТЪР
71

57
Boxscore Download PDF
27 02-12-2018
гр.Габрово
з. Орловец
DELTA GUARD - PREDATORS

БАВНИ И ЯРОСТНИ
65

82
Boxscore Download PDF
29 24-11-2018
гр.Плевен
з. Балканстрой
ЧАВДАР

ЛОКОМОТИВ ГОРНА ОРЯХОВИЦА
76

73
Boxscore Download PDF
33 02-12-2018
гр.Габрово
з. Орловец
ЛОКОМОТИВ ГОРНА ОРЯХОВИЦА

ЧАРДАФОН ОРЛОВЕЦ
62

77
Boxscore Download PDF
57 09-02-2019
гр.Плевен
з. Балканстрой
ЧАВДАР

ДРЕЗДЕН ЗУУ
61

83
Boxscore Download PDF
59 09-02-2019
гр.Плевен
з. Балканстрой
ЧАРДАФОН ОРЛОВЕЦ

ПЕРЕСТРОЙКА ЦЕНТЪР
80

67
Boxscore Download PDF
60 09-02-2019
гр.Плевен
з. Балканстрой
DELTA GUARD - PREDATORS

БАВНИ И ЯРОСТНИ
57

77
Boxscore Download PDF
Юноши до 19г. - Финален турнир | Финали
20 18-05-2019
гр.София
з. Триадица
Черно Море Тича

Буба Баскетбол
56

69
Boxscore Download PDF
Юноши до 19г. - Финален турнир | Полуфинали
13 17-05-2019
гр.София
з. Триадица
Шампион 2006 - СК

Шумен
87

63
Boxscore Download PDF
Юноши до 19г. - Финален турнир | Група А
1 14-05-2019
гр.София
з. Триадица
Левски

Черно Море Тича
80

103
Boxscore Download PDF
3 15-05-2019
гр.София
з. Триадица
Шампион 2006 - СК

Левски
73

72
Boxscore Download PDF
ЮНОШИ до 19 г. - Редовен сезон | І дивизия ЗАПАД - Финални срещи
2 17-05-2019
гр.София
з. Триадица
Ахил

Славия
10:00 Boxscore
ЮНОШИ до 19 г. - Редовен сезон | Баражни срещи Елитна - I дивизия
3 04-05-2019
гр.Троян
з. Чавдар
Чавдар Троян

Академик Бултекс 99
86

84
Boxscore
ЮНОШИ до 19 г. - Редовен сезон | Зона Добруджа/Мизия, I Дивизия, 1-5-то място
1 23-02-2019
гр.Габрово
з. Орловец
Чардафон

Доростол - СКБ
50

53
Boxscore
4 23-02-2019
гр.Габрово
з. Орловец
Чавдар Троян

Чардафон
71

54
Boxscore
ЮНОШИ до 19 г. - Редовен сезон | I Дивизия зона Мизия
10 22-12-2018
гр.Троян
з. Чавдар
Етър 49

Чардафон
47

61
Boxscore
12 22-12-2018
гр.Троян
з. Чавдар
Чардафон

Чавдар Троян
50

82
Boxscore
ЮНОШИ до 19 г. - Редовен сезон | I Дивизия зона Рила
10 01-12-2018
гр.Монтана
з. Младост - Монтана
Ботев 2012

Видабаскет
40

39
Boxscore
11 01-12-2018
гр.Монтана
з. Младост - Монтана
Видабаскет

Слава 99
44

57
Boxscore
19 09-03-2019
гр.Монтана
з. Младост - Монтана
Шампион 2014

Видабаскет
67

83
Boxscore
20 09-03-2019
гр.Монтана
з. Младост - Монтана
Слава 99

Шампион 2014
67

73
Boxscore
21 10-03-2019
гр.Монтана
з. Младост - Монтана
Шампион 2014

Ботев 2012
81

55
Boxscore
ДЕВОЙКИ до 19 г. редовен сезон | Зона Добруджа/Мизия, 4-10-то място
6 24-02-2019
гр.Габрово
з. Орловец
Чардафон Орловец Гб.

Преслав
81

47
Boxscore
7 24-02-2019
гр.Габрово
з. Орловец
Светкавица Тщ.

Вихър 2002
50

59
Boxscore
10 24-02-2019
гр.Габрово
з. Орловец
Зограф

Светкавица Тщ.
40

73
Boxscore
Юноши до 16 г. | ЕЛИТНА ГРУПА - ЗАПАД
12 04-11-2018
гр.Троян
з. Чавдар
Чавдар-Троян - Сдружение

Обединен ЦСКА София
72

96
Boxscore
Юноши до 16 г. | I Дивизия зона Мизия
3 16-12-2018
гр.Плевен
з. Балканстрой
Етър 49

Шампион Плевен
69

27
Boxscore
4 16-12-2018
гр.Плевен
з. Балканстрой
Спартак-Пл

Локомотив
77

37
Boxscore
МОМЧЕТА до 14 г. | ЕЛИТНА ГРУПА - ЗАПАД
1 14-10-2018
гр.Троян
з. Чавдар
Чавдар-Троян - Сдружение

БУБА Баскетбол
78

63
Boxscore
36 16-03-2019
гр.Троян
з. Чавдар
Чавдар-Троян - Сдружение

БК"Хасково"
72

55
Boxscore
МОМЧЕТА до 14 г. | I Дивизия, Зона Добруджа/Мизия, 1-5-то място
1 10-02-2019
гр.Велико Търново
з. Ивайло
Дунав Русе 2016

Етър 49
45

84
Boxscore
4 10-02-2019
гр.Велико Търново
з. Ивайло
Доростол - СКБ

Дунав Русе 2016
88

43
Boxscore
МОМИЧЕТА до 14 г. | Зони Витоша и Рила
15 01-12-2018
гр.Монтана
з. Младост - Монтана
Монтана 2003

Рилски спортист
22

52
Boxscore
МОМИЧЕТА до 14 г. | Зона Мизия
1 11-11-2018
гр.Севлиево
з. Дан Колов
Чардафон - Орловец

Зограф
71

15
Boxscore
3 11-11-2018
гр.Севлиево
з. Дан Колов
Росица

Чардафон - Орловец
7

65
Boxscore
4 11-11-2018
гр.Севлиево
з. Дан Колов
Зограф

Раковски - СКБ
63

40
Boxscore
МОМИЧЕТА до 12 г. - Редовен сезон | Зона Рила
5 25-11-2018
гр.Монтана
з. Младост - Монтана
Монтана 2003

Миньор - Баскетболна школа
20

26
Boxscore
7 25-11-2018
гр.Монтана
з. Младост - Монтана
Рилски спортист

Монтана 2003
45

20
Boxscore
МОМЧЕТА до 12 г. - Редовен сезон | Зона Мизия
1 21-10-2018
гр.Плевен
з. Балканстрой
Спартак-Пл

Чавдар-Троян - Сдружение
58

45
Boxscore
3 21-10-2018
гр.Плевен
з. Балканстрой
Етър 49

Спартак-Пл
45

46
Boxscore
1 27-10-2018
гр.Велико Търново
з. Ивайло
Чавдар-Троян - Сдружение

Етър 49
32

65
Boxscore
5 27-10-2018
гр.Велико Търново
з. Ивайло
Дунав 2007-Русе (СКБ)

Спартак-Пл
48

33
Boxscore
1 26-01-2019
гр.Троян
з. Чавдар
Чавдар-Троян - Сдружение

Спартак-Пл
39

65
Boxscore
2 26-01-2019
гр.Троян
з. Чавдар
Дунав 2007-Русе (СКБ)

Шампион Плевен
50

6
Boxscore
БАЛКАНСКА КУПА ЗА МОМЧЕТА 14г. - БОТЕВГРАД
6 17-11-2018
гр.Ботевград
з. Арена Ботевград
Балкан

ЦЪРВЕНА ЗВЕЗДА 14
53

80
Boxscore
9 17-11-2018
гр.Ботевград
з. Арена Ботевград
Балкан

Сливен баскет - СНЦ
73

60
Boxscore
БАЛКАНСКА КУПА ЗА МОМЧЕТА 12г. - БОТЕВГРАД
7 17-11-2018
гр.Ботевград
з. Георги Христов
Берое

Левски
78

18
Boxscore
http://diassport.com/
КЛАСИРАНЕ
НБЛ



Няма изиграни срещи
Галерия
http://www.festahotels.com
Партньори на клубовете
Molten

Fan Manager