Академик ПловдивБалканБероеЛевски Рилски спортистСпартак-ПлЧерно море ТичаЧерноморец БургасШуменЯмбол
СЪДИИ

Любомира Йорданова Христова

Дата на раждане: 15-11-2004 г.
Място на раждане: Търговище
Съдия от: 2020г.
Съдийска комисия:Търговище
СЪДИЯ: 2020
Сезон

Списък Срещи

Юноши до 16 год. | І-Дивизия ИЗТОК – зона Добруджа гр. Б
1 24-10-2021
гр.Генерал Тошево
з. Н.Й.Вапцаров
Спортбаскет-ГТ

Вихър 2002 - Спортно сдружение
135

27
Boxscore
3 24-10-2021
гр.Генерал Тошево
з. Н.Й.Вапцаров
Вихър 2002 - Спортно сдружение

ДУНАВ Русе 2016 - 1
40

110
Boxscore
Юноши до 15г. | зона Добруджа и зона Мизия
1 22-10-2021
гр.Силистра
з. Дръстър - Силистра
Доростол - СКБ

Ънстопабъл
101

28
Boxscore
3 22-10-2021
гр.Силистра
з. Дръстър - Силистра
Доростол - СКБ

Вълци Разград
128

27
Boxscore
Момичета до 14 год. | І-Дивизия ИЗТОК – зона Добруджа
6 25-11-2021
гр.Добрич
з. Добротица
Вихър 2002 - Спортно сдружение

Спартак Варна
35

71
Boxscore
7 25-11-2021
гр.Добрич
з. Добротица
Вихър 2002 - Спортно сдружение

Шумен
8

100
Boxscore
8 25-11-2021
гр.Добрич
з. Добротица
Спартак Варна

Ънстопабъл
44

47
Boxscore
Момчета 12г. | зона Добруджа - група А
1 23-10-2021
гр.Силистра
з. Дръстър - Силистра
Доростол - СКБ

Стар Баскет
92

17
Boxscore
3 23-10-2021
гр.Силистра
з. Дръстър - Силистра
Стар Баскет

Ънстопабъл
29

77
Boxscore
Момчета 12г. | зона Добруджа - група Б
4 05-11-2021
гр.Разград
з. Лудогорец
Черно Море Тича -1

Вълци Разград
26

73
Boxscore
5 05-11-2021
гр.Разград
з. Лудогорец
Шумен

ДУНАВ Русе 2016
52

25
Boxscore
9 08-12-2021
гр.Търговище
з. Д.Стефанов
Светкавица

Черно Море Тича -1
32

68
Boxscore
10 08-12-2021
гр.Търговище
з. Д.Стефанов
Вълци Разград

ДУНАВ Русе 2016
110

10
Boxscore
Момчета 12г. | зона Добруджа - група В
1 29-10-2021
гр.Генерал Тошево
з. Н.Й.Вапцаров
Вихър 2002 - Спортно сдружение

Спорбаскет ГТ
20

24
Boxscore
3 29-10-2021
гр.Генерал Тошево
з. Н.Й.Вапцаров
ЧЕРНОМОРЕЦ - БАЛЧИК

Вихър 2002 - Спортно сдружение
51

28
Boxscore
Момичета до 12г. | зона Добруджа - група Б
2 06-11-2021
гр.Търговище
з. Д.Стефанов
ДУНАВ Русе 2016

Вълци Разград
18

61
Boxscore
3 06-11-2021
гр.Търговище
з. Д.Стефанов
Вълци Разград

Шумен
83

20
Boxscore
9 16-12-2021
гр.Русе
з. Дунав
Светкавица

ДУНАВ Русе 2016
55

51
Boxscore
12 16-12-2021
гр.Русе
з. Дунав
Шумен

ДУНАВ Русе 2016
30

65
Boxscore
Турнир на регионите 12 г. (момичета) | Турнир на регионите (момичета)
4 18-12-2021
гр.София
з. Триадица
Загоре и Родопи (момичета)

Софийска област (момичета)
80

36
Boxscore
5 19-12-2021
гр.София
з. Триадица
Добруджа и Мизия (момичета)

Софийска област (момичета)
35

60
Boxscore
КЛАСИРАНЕ
НБЛ
Берое
Ръст: 203 см
Тегло: 103 кг
Рождена дата: 04-11-1993
Пост: Тежко крило (4)
декември
MVP27.3
Точки16.5
Борби11.5
Асистенции1
Отнети топки1.5
Минути22.6
Галерия
Партньори на клубовете
Molten