Академик ПловдивБалканБероеЛевски Лукойл Рилски спортистСпартак-ПлЧерно море ТичаЧерноморец БургасЯмбол
СЪДИИ

Виктор Димитров Ангелов

Виктор Димитров Ангелов
Дата на раждане: 29-04-2003 г.
Място на раждане: Габрово
Съдия от: 2019г.
Съдийска комисия:Габрово
КАНДИДАТ СЪДИЯ: 2019
СТАЖАНТ СЪДИЯ: 2019
Сезон

Списък Срещи

Юноши до 19Г. | Зони Добруджа/Загоре - А група
17 06-11-2020
гр.Търговище
з. Д.Стефанов
Доростол - СКБ

Светкавица
80

41
Boxscore
21 06-11-2020
гр.Търговище
з. Д.Стефанов
ДУНАВ РУСЕ 2016 - СКБ

Черноморец Бургас
44

66
Boxscore
Юноши до 19Г. | Елитна група Запад
39 28-02-2021
гр.Ботевград
з. Арена Ботевград
Балкан

Левски
92

96
Boxscore
49 03-04-2021
гр.Ботевград
з. Арена Ботевград
Балкан

Рилски спортист
73

70
Boxscore
Юноши до 19Г. | Зона "Добруджа" - Класиране 4-8 място
1 24-03-2021
гр.Шумен
з. Младост - Шумен
Ънстопабъл

Шумен
78

61
Boxscore
2 24-03-2021
гр.Шумен
з. Младост - Шумен
ЧЕРНОМОРЕЦ - БАЛЧИК

ДУНАВ РУСЕ 2016 - СКБ
42

99
Boxscore
Девойки до 19г. | Зона Добруджа
5 04-11-2020
гр.Търговище
з. Д.Стефанов
Ънстопабъл

ДУНАВ РУСЕ 2016 - СКБ
21

68
Boxscore
6 04-11-2020
гр.Търговище
з. Д.Стефанов
Светкавица Тщ.

ДУНАВ РУСЕ 2016 - СКБ
40

68
Boxscore
4 24-02-2021
гр.Търговище
з. Д.Стефанов
Светкавица Тщ.

Вихър 2002
70

32
Boxscore
9 24-02-2021
гр.Търговище
з. Д.Стефанов
Ънстопабъл

Светкавица Тщ.
16

59
Boxscore
Юноши до 16 г. | Зони Добруджа/Мизия - I див.
4 29-01-2021
гр.Велико Търново
з. Ивайло
Спартак-Пл

Светкавица - Сдружение
68

70
Boxscore
16 29-01-2021
гр.Велико Търново
з. Ивайло
"ДУНАВ РУСЕ 2016" 1

Локомотив
71

28
Boxscore
19 26-02-2021
гр.Горна Оряховица
з. Никола Петров
Стар Баскет

Спартак-Пл
49

31
Boxscore
20 26-02-2021
гр.Горна Оряховица
з. Никола Петров
Етър 49

Локомотив
82

26
Boxscore
Девойки до 16г. | Зони Добруджа/Мизия - Агр.
6 11-03-2021
гр.Търговище
з. Д.Стефанов
Чардафон

Светкавица - Сдружение
34

49
Boxscore
8 11-03-2021
гр.Търговище
з. Д.Стефанов
Шумен

Светкавица - Сдружение
25

74
Boxscore
9 11-03-2021
гр.Търговище
з. Д.Стефанов
Чардафон

Черно море Одесос - ЖБК
54

45
Boxscore
Момчета до 14 г. | Северна Източна Елитна група
15 09-03-2021
гр.Шумен
з. Младост - Шумен
Шумен

Делфин - Бургас
65

30
Boxscore
17 13-03-2021
гр.Шумен
з. Младост - Шумен
Шумен

Черноморец Бургас
76

37
Boxscore
Момчета до 14 г. | Западна елитна група
29 28-02-2021
гр.Ботевград
з. Арена Ботевград
Балкан

Левски
83

81
Boxscore
39 03-04-2021
гр.Ботевград
з. Арена Ботевград
Балкан

Рилски спортист
97

90
Boxscore
Момчета до 14 г. | Зона Мизия
4 24-10-2020
гр.Велико Търново
з. Ивайло
Спартак-Пл

Шампион Плевен
133

12
Boxscore
5 24-10-2020
гр.Велико Търново
з. Ивайло
Чавдар-Троян - Сдружение

Раковски - СКБ
75

20
Boxscore
7 30-01-2021
гр.Русе
з. Дунав
Дунав 2007-Русе (СКБ)

Етър 49
71

51
Boxscore
10 30-01-2021
гр.Русе
з. Дунав
Дунав 2007-Русе (СКБ)

Чавдар-Троян - Сдружение
63

30
Boxscore
19 30-01-2021
гр.Русе
з. Дунав
Етър 49

Чавдар-Троян - Сдружение
49

72
Boxscore
Момчета до 13 г. | Източна 1-ва дивизия/класиране 1-7 място
2 19-03-2021
гр.Търговище
з. Д.Стефанов
Делфин - Бургас

Черно море Тича - 13
54

74
Boxscore
4 19-03-2021
гр.Търговище
з. Д.Стефанов
"Светкавица" - Търговище

Делфин - Бургас
52

72
Boxscore
5 19-03-2021
гр.Търговище
з. Д.Стефанов
"Шумен" - 13г.момчета

Черно море Тича - 13
48

36
Boxscore
Момчета до 13 г. | зона Рила
1 21-03-2021
гр.Монтана
з. Младост - Монтана
Монтана 2003

Видабаскет
44

58
Boxscore
2 21-03-2021
гр.Монтана
з. Младост - Монтана
Видабаскет

Рилски спортист
24

79
Boxscore
3 21-03-2021
гр.Монтана
з. Младост - Монтана
Рилски спортист

Монтана 2003
74

39
Boxscore
7 18-04-2021
гр.Ботевград
з. Георги Христов
Балкан

МИНЬОР 2015
86

50
Boxscore
8 18-04-2021
гр.Ботевград
з. Георги Христов
Монтана 2003

Рилски спортист
29

58
Boxscore
Момчета до 12г, | зона Рила ІІ-ри полусезон
2 17-04-2021
гр.Ботевград
з. Георги Христов
Видабаскет

Рилски спортист
25

54
Boxscore
3 17-04-2021
гр.Ботевград
з. Георги Христов
БК,,Миньор 2015 -1

Видабаскет
51

38
Boxscore
Момчета до 12г, | Зона Мизия
1 31-01-2021
гр.Габрово
з. Орловец
Чавдар-Троян - Сдружение

Шампион Плевен
89

12
Boxscore
Момчета до 12г, | Зона Добруджа - Б група
6 18-11-2020
гр.Търговище
з. Д.Стефанов
Светкавица - Сдружение

Вълци Разград
23

60
Boxscore
7 18-11-2020
гр.Търговище
з. Д.Стефанов
Шумен

ДУНАВ РУСЕ 2016 - СКБ
39

45
Boxscore
8 18-11-2020
гр.Търговище
з. Д.Стефанов
Черно Море Тича -1

Вълци Разград
17

56
Boxscore
КЛАСИРАНЕ
НБЛ



Няма изиграни срещи
НБЛ
Рилски спортист
Ръст: 175 см
Тегло: 76 кг
Рождена дата: 18-09-1991
Пост: Плеймейкър (1)
март
MVP23.3
Точки18.5
Борби3
Асистенции5
Отнети топки1
Минути23.1
Галерия
Партньори на клубовете
Molten