А1 Академик СофияАкадемик Бултекс 99БалканБероеЛевски Лукойл Рилски спортистСпартак-ПлЧерно море ТичаЧерноморец БургасЯмбол
СЪДИИ

Пламен Динев

Дата на раждане: 08-10-2004 г.
Място на раждане: Сливен
Съдия от: 2019г.
Съдийска комисия:Сливен
СТАЖАНТ СЪДИЯ: 2018
Сезон

Списък Срещи

Юноши до 16г. | Зона Загоре
7 15-12-2019
гр.Сливен
з. Васил Левски - Сливен
Сливен-2010 - Спортен клуб

Берое
40

109
Boxscore
9 15-12-2019
гр.Сливен
з. Васил Левски - Сливен
Розова долина

Сливен-2010 - Спортен клуб
82

40
Boxscore
Момчета до 14г. | Зона Загоре
11 24-11-2019
гр.Сливен
з. Васил Левски - Сливен
Розова долина

Вихър Айтос
59

47
Boxscore
14 24-11-2019
гр.Сливен
з. Васил Левски - Сливен
Черноморец 2014

Розова долина
57

66
Boxscore
16 08-12-2019
гр.Бургас
з. Бойчо Брънзов
Вихър Айтос

Делфин - Бургас 2
36

62
Boxscore
17 08-12-2019
гр.Бургас
з. Бойчо Брънзов
Розова долина

Сливен-2010 - Спортен клуб
39

57
Boxscore
18 08-12-2019
гр.Бургас
з. Бойчо Брънзов
Черноморец 2014

Вихър Айтос
42

33
Boxscore
20 08-12-2019
гр.Бургас
з. Бойчо Брънзов
Сливен-2010 - Спортен клуб

Черноморец 2014
60

52
Boxscore
Момчета до 14г. | зона Загоре-Родопи 1-6 място - група Б
1 19-01-2020
гр.Сливен
з. Васил Левски - Сливен
Сливен-2010 - Спортен клуб

Делфин - Бургас 2
53

58
Boxscore
3 19-01-2020
гр.Сливен
з. Васил Левски - Сливен
Черноморец Бургас

Сливен-2010 - Спортен клуб
117

37
Boxscore
Момичета до 14г. | Зона Загоре-Родопи - група А
8 22-12-2019
гр.Сливен
з. Васил Левски - Сливен
Берое-Стара Загора

Асеновец 2005
20

113
Boxscore
9 22-12-2019
гр.Сливен
з. Васил Левски - Сливен
Асеновец 2005

Тони 7
125

23
Boxscore
Момичета до 14г. | зона Загоре-Родопи 4-7 място
6 29-02-2020
гр.Сливен
з. Васил Левски - Сливен
Берое-Стара Загора

Вихър Айтос
79

21
Boxscore
7 29-02-2020
гр.Сливен
з. Васил Левски - Сливен
Несебър СКБ

Берое-Стара Загора
38

89
Boxscore
Мини-момчета до 12 г. | зона Загоре - А група
5 17-11-2019
гр.Ямбол
з. Диана
Тунджа

Сливен баскет - СНЦ
82

20
Boxscore
7 17-11-2019
гр.Ямбол
з. Диана
Сливен баскет - СНЦ

Берое 1
29

54
Boxscore
14 21-12-2019
гр.Сливен
з. Васил Левски - Сливен
Сливен баскет - СНЦ

Розова долина
67

18
Boxscore
15 21-12-2019
гр.Сливен
з. Васил Левски - Сливен
Тунджа

Сливен-2010 - Спортен клуб
62

50
Boxscore
Мини-момчета до 12 г. | зона Загоре 1-4 място
6 01-03-2020
гр.Ямбол
з. Диана
Берое

Делфин - Бургас
89

43
Boxscore
7 01-03-2020
гр.Ямбол
з. Диана
Свети Влас

Берое
30

72
Boxscore
Мини-момичета до 12 г. | Зона Загоре-Родопи - група Б
1 10-11-2019
гр.Сливен
з. Васил Левски - Сливен
Тони 7

Вихър Айтос
73

32
Boxscore
2 10-11-2019
гр.Сливен
з. Васил Левски - Сливен
Несебър СКБ

Черноморец 2014
35

70
Boxscore
9 26-01-2020
гр.Бургас
з. Никола Станчев
Несебър СКБ

Вихър Айтос
18

37
Boxscore
10 26-01-2020
гр.Бургас
з. Никола Станчев
Черноморец 2014

Тони 7
57

25
Boxscore
11 26-01-2020
гр.Бургас
з. Никола Станчев
Тони 7

Несебър СКБ
30

24
Boxscore
12 26-01-2020
гр.Бургас
з. Никола Станчев
Вихър Айтос

Черноморец 2014
31

41
Boxscore
Мини-момичета до 12 г. | Зона ,,Добруджа′′ и ,,Мизия′′ - класиране 1-5място
4 05-02-2020
гр.Търговище
з. Д.Стефанов
Спартак Варна

Светкавица - Сдружение
18

53
Boxscore
5 05-02-2020
гр.Търговище
з. Д.Стефанов
Шумен

ДУНАВ РУСЕ 2016 - СКБ
32

24
Boxscore
КЛАСИРАНЕ
Национална Баскетболна Лига



Няма изиграни срещи
Галерия
Партньори на клубовете
Molten

Fan Manager