А1 Академик СофияАкадемик Бултекс 99БалканБероеЛевски Лукойл Рилски спортистСпартак-ПлЧерно море ТичаЧерноморец БургасЯмбол
СЪДИИ

Калоян Атанасов

Калоян Атанасов
Дата на раждане: 13-08-2004 г.
Място на раждане: Пловдив
Съдийска комисия:Перущица
КАНДИДАТ СЪДИЯ: 2018
СТАЖАНТ СЪДИЯ: 2018
СЕКРЕТАР: 2018
Сезон

Списък Срещи

Финали ДП за Момичета до 12 г. | Група А
7 23-07-2020
гр.Самоков
з. Арена Самоков
Асеновец 2005

Славия
68

18
Boxscore
14 24-07-2020
гр.Самоков
з. Арена Самоков - 2
Рилски спортист

Славия
37

20
Boxscore
29 25-07-2020
гр.Самоков
з. Арена Самоков
Пирин Гоце Делчев

Славия
27

15
Boxscore
Финали ДП за Момичета до 12 г. | Група Б
3 23-07-2020
гр.Самоков
з. Арена Самоков
ОСК Яворов

Локомотив София
31

46
Boxscore
15 24-07-2020
гр.Самоков
з. Арена Самоков
ДУНАВ РУСЕ 2016 - СКБ

ОСК Яворов
28

26
Boxscore
22 24-07-2020
гр.Самоков
з. Арена Самоков - 2
Локомотив София

Шумен
36

28
Boxscore
26 25-07-2020
гр.Самоков
з. Арена Самоков - 2
Локомотив София

Светкавица - Сдружение
39

22
Boxscore
Финали ДП за Момичета до 12 г. | Полуфинали
32 25-07-2020
гр.Самоков
з. Арена Самоков - 2
Пирин Гоце Делчев

Шумен
31

28
Boxscore
Финали ДП за Момичета до 12 г. | Финали
38 26-07-2020
гр.Самоков
з. Арена Самоков - 2
Шумен

ОСК Яворов
29

36
Boxscore
Българска Баскетболна Лига | A2 Юг ББЛ
18 08-12-2019
гр.Перущица
з. Перущица
ПЛОВДИВ БАСКЕТ

БК ПРИЯТЕЛИ
48

46
Boxscore Download PDF
21 19-01-2020
гр.Перущица
з. Перущица
ОЛД СКУЛ БОЙС

3.6.9. Баскетболен клуб
70

71
Boxscore Download PDF
22 19-01-2020
гр.Перущица
з. Перущица
БЕРОЕ

БК ПРИЯТЕЛИ
89

73
Boxscore Download PDF
Юноши до 16г. | Зона Родопи
1 09-11-2019
гр.Перущица
з. Перущица
Академик Бултекс 99-1

Марица Кършияка 2012 - СКБ
65

61
Boxscore
3 09-11-2019
гр.Перущица
з. Перущица
БК"Хасково"

Академик Бултекс 99-1
69

57
Boxscore
10 01-12-2019
гр.Перущица
з. Перущица
Марица Кършияка 2012 - СКБ

БК"Хасково"
49

80
Boxscore
11 01-12-2019
гр.Перущица
з. Перущица
Академик Бултекс 99-1

Марица Кършияка 2012 - СКБ
67

77
Boxscore
Девойки до 16г. | Зона Родопи
4 23-11-2019
гр.Перущица
з. Перущица
Перущица - СКБ

Академик-жени Пловдив
61

43
Boxscore
5 23-11-2019
гр.Перущица
з. Перущица
Академик-жени Пловдив

Асеновец 2005
30

115
Boxscore
6 23-11-2019
гр.Перущица
з. Перущица
Асеновец 2005

Перущица - СКБ
125

23
Boxscore
7 15-12-2019
гр.Пловдив
з. Олимпиада
Академик-жени Пловдив

Асеновец 2005
25

115
Boxscore
8 15-12-2019
гр.Пловдив
з. Олимпиада
Асеновец 2005

Перущица - СКБ
120

23
Boxscore
Девойки до 16г. | зона Загоре-Родопи
7 00-00-0000
гр.Пловдив
з. Олимпиада
Нефтохимик 2010

Академик-жени Пловдив
10:30 Boxscore
8 00-00-0000
гр.Пловдив
з. Олимпиада
Перущица - СКБ

Берое-Стара Загора
12:00 Boxscore
Момчета до 14г. | зона Родопи 7-10 място
3 08-02-2020
гр.Пловдив
з. сп.зала СУ"В.Левски"
Марица Кършияка 2012 - СКБ

Рогош
78

51
Boxscore
4 08-02-2020
гр.Пловдив
з. сп.зала СУ"В.Левски"
Златоград - СКБ

Атлетик 95
90

29
Boxscore
Момчета до 14г. | Зона Родопи
6 03-11-2019
з. сп.зала ОУ (с.Маноле)
Златоград - СКБ

Атлетик 95
68

32
Boxscore
7 03-11-2019
з. сп.зала ОУ (с.Маноле)
Атлетик 95

БК"Хасково"
14

104
Boxscore
9 24-11-2019
гр.Пловдив
з. сп.зала СУ"В.Левски"
Атлетик 95

Академик Бултекс 99-1
7

73
Boxscore
10 24-11-2019
гр.Пловдив
з. сп.зала СУ"В.Левски"
Рогош

Марица Кършияка 2012 - СКБ
73

86
Boxscore
Мини-момчета до 12 г. | Зона Родопи - 5-7 място
1 02-02-2020
гр.Пловдив
з. Олимпиада
Атлетик 95

Перущица - СКБ
24

38
Boxscore
3 02-02-2020
гр.Пловдив
з. Олимпиада
Хебър 1 - СКБ

Атлетик 95
35

62
Boxscore
4 16-02-2020
гр.Перущица
з. Перущица
Атлетик 95

Перущица - СКБ
19

51
Boxscore
5 16-02-2020
гр.Перущица
з. Перущица
Хебър 1 - СКБ

Атлетик 95
32

13
Boxscore
6 16-02-2020
гр.Перущица
з. Перущица
Перущица - СКБ

Хебър 1 - СКБ
35

16
Boxscore
Мини-момчета до 12 г. | Зона Родопи
1 10-11-2019
гр.Перущица
з. Перущица
Академик Бултекс 99

Марица Кършияка 2012 - СКБ
64

11
Boxscore
2 10-11-2019
гр.Перущица
з. Перущица
Атлетик 95

Академик Пловдив
4

67
Boxscore
4 10-11-2019
гр.Перущица
з. Перущица
Академик Пловдив

Академик Бултекс 99
23

47
Boxscore
7 17-11-2019
гр.Перущица
з. Перущица
Марица Кършияка 2012 - СКБ

Хебър 1 - СКБ
34

32
Boxscore
9 17-11-2019
гр.Перущица
з. Перущица
Хебър 1 - СКБ

Перущица - СКБ
33

51
Boxscore
11 30-11-2019
гр.Перущица
з. Перущица
Хебър 1 - СКБ

Атлетик 95
47

21
Boxscore
13 30-11-2019
гр.Перущица
з. Перущица
Атлетик 95

Академик Бултекс 99
10

70
Boxscore
14 30-11-2019
гр.Перущица
з. Перущица
Хебър - СКБ

Хебър 1 - СКБ
45

16
Boxscore
16 14-12-2019
з. сп.зала ОУ (с.Маноле)
Академик Пловдив

Марица Кършияка 2012 - СКБ
33

34
Boxscore
19 14-12-2019
з. сп.зала ОУ (с.Маноле)
Марица Кършияка 2012 - СКБ

Атлетик 95
45

19
Boxscore
Мини-момичета до 12 г. | Квалификационен турнир - Самоков
10 11-07-2020
гр.Самоков
з. Арена Самоков
Рилски спортист

Пирин Гоце Делчев
65

14
Boxscore
11 11-07-2020
гр.Самоков
з. Арена Самоков
ОСК Яворов

Вълци Разград
30

27
Boxscore
15 12-07-2020
гр.Самоков
з. Арена Самоков
Рилски спортист

ОСК Яворов
58

30
Boxscore
Мини-момичета до 12 г. | зона Загоре - Родопи 1-4 място
3 23-02-2020
гр.Асеновград
з. Асеновец
Берое-Стара Загора

Тони 7
57

14
Boxscore
4 23-02-2020
гр.Асеновград
з. Асеновец
Черноморец 2014

Асеновец 2005
48

70
Boxscore
КЛАСИРАНЕ
Национална Баскетболна Лига



Няма изиграни срещи
Галерия
Партньори на клубовете
Molten

Fan Manager