Академик ПловдивБалканБероеЛевски Лукойл Рилски спортистСпартак-ПлЧерно море ТичаЧерноморец БургасЯмбол
СЪДИИ

Георги Станимиров Железов

Георги Станимиров Железов
Дата на раждане: 16-01-2004 г.
Място на раждане: Шумен
Съдия в НБЛ от: 2019г.
Съдийска комисия:Шумен
СЪДИЯ: 2020
КАНДИДАТ СЪДИЯ: 2018
СЕКРЕТАР: 2017
Сезон

Списък Срещи

Юноши до 19Г. | Зони Добруджа/Загоре - А група
7 26-02-2021
гр.Шумен
з. Младост - Шумен
Делфин - Бургас

Доростол - СКБ
54

68
Boxscore
8 26-02-2021
гр.Шумен
з. Младост - Шумен
ДУНАВ РУСЕ 2016 - СКБ

Ънстопабъл
61

63
Boxscore
11 26-02-2021
гр.Шумен
з. Младост - Шумен
Шумен

Черноморец Бургас
82

92
Boxscore
Юноши до 19Г. | Зони Добруджа/Загоре - Б група
9 30-01-2021
гр.Генерал Тошево
з. Н.Й.Вапцаров
Спортбаскет

Кария
70

47
Boxscore
Юноши до 19Г. | Зона "Добруджа" - Класиране 4-8 място
3 24-03-2021
гр.Шумен
з. Младост - Шумен
Светкавица

Шумен
59

72
Boxscore
5 24-03-2021
гр.Шумен
з. Младост - Шумен
ДУНАВ РУСЕ 2016 - СКБ

Светкавица
70

51
Boxscore
Девойки до 19г. | Зона Добруджа
1 04-11-2020
гр.Търговище
з. Д.Стефанов
Черно море Одесос ЖБК

Светкавица Тщ.
68

72
Boxscore
3 04-11-2020
гр.Търговище
з. Д.Стефанов
Черно море Одесос ЖБК

Ънстопабъл
79

23
Boxscore
8 13-02-2021
гр.Русе
з. Дунав
ДУНАВ РУСЕ 2016 - СКБ

Черно море Одесос ЖБК
70

78
Boxscore
4 24-02-2021
гр.Търговище
з. Д.Стефанов
Светкавица Тщ.

Вихър 2002
70

32
Boxscore
Девойки до 19г. | Зона "Добруджа"/Зонално първенство/класиране 1-3 място
2 13-04-2021
гр.Търговище
з. Д.Стефанов
Черно море Одесос ЖБК

ДУНАВ РУСЕ 2016 - СКБ
67

46
Boxscore
3 13-04-2021
гр.Търговище
з. Д.Стефанов
Светкавица Тщ.

Черно море Одесос ЖБК
54

79
Boxscore
Юноши до 16 г. | Северна Източна Елитна група
3 01-11-2020
гр.Русе
з. Дунав
ДУНАВ РУСЕ 2016 - СКБ

Шумен
103

30
Boxscore
8 31-01-2021
гр.Шумен
з. Младост - Шумен
Шумен

Черно Море Тича
45

89
Boxscore
9 07-02-2021
гр.Шумен
з. Младост - Шумен
Шумен

ДУНАВ РУСЕ 2016 - СКБ
55

96
Boxscore
Юноши до 16 г. | Зона"Добруджа" и зона "Мизия"|1-ва дивизия|класиране 1-4 място
2 11-04-2021
гр.Търговище
з. Д.Стефанов
Етър 49

"ДУНАВ РУСЕ 2016" 1
53

56
Boxscore
3 11-04-2021
гр.Търговище
з. Д.Стефанов
Стар Баскет

Етър 49
54

48
Boxscore
Девойки до 16г. | Зона "Добруджа" и зона "Мизия"/Зонално първенство/класиране 5-8 място
2 10-04-2021
гр.Шумен
з. Младост - Шумен
Зограф

Спартак-ПЛ
30

57
Boxscore
3 10-04-2021
гр.Шумен
з. Младост - Шумен
Спартак-ПЛ

Шумен
49

44
Boxscore
Девойки до 16г. | Зони Добруджа/Мизия - Бгр.
1 05-02-2021
гр.Търговище
з. Д.Стефанов
Зограф

Вихър 2002 - Спортно сдружение
86

23
Boxscore
3 05-02-2021
гр.Търговище
з. Д.Стефанов
Спартак-ПЛ

Зограф
52

25
Boxscore
4 27-02-2021
гр.Търговище
з. Д.Стефанов
Зограф

Вихър 2002 - Спортно сдружение
90

17
Boxscore
6 27-02-2021
гр.Търговище
з. Д.Стефанов
Спартак-ПЛ

Зограф
52

40
Boxscore
Момичета до 14г. | Зона Добруджа - А група
3 28-10-2020
гр.Търговище
з. Д.Стефанов
ДУНАВ РУСЕ 2016 - СКБ

Вълци - момичета
67

26
Boxscore
4 28-10-2020
гр.Търговище
з. Д.Стефанов
Светкавица - Сдружение

Доростол - СКБ
56

45
Boxscore
Момичета до 14г. | Зона "Добруджа"и зона "Мизия"/класиране 6-8 място
3 27-03-2021
гр.Добрич
з. Добротица
Спартак Варна

Ънстопабъл
46

30
Boxscore
Момчета до 14 г. | Северна Източна Елитна група
9 10-02-2021
гр.Шумен
з. Младост - Шумен
Шумен

Делфин - Бургас
78

47
Boxscore
Момчета до 14 г. | Източна елитна група|2-ри турнир
7 19-04-2021
гр.Шумен
з. Младост - Шумен
Черно Море Тича

Берое
76

36
Boxscore
8 19-04-2021
гр.Шумен
з. Младост - Шумен
Шумен

Тунджа
38

69
Boxscore
Момчета до 14 г. | Зона "Добруджа"/1-ва дивизия/класиране 6-8 място
2 27-03-2021
гр.Добрич
з. Добротица
ЧЕРНОМОРЕЦ - БАЛЧИК

Вълци Разград
27

74
Boxscore
3 27-03-2021
гр.Добрич
з. Добротица
Вълци Разград

" Ънстопабъл -1" Добрич
60

7
Boxscore
Момчета до 14 г. | Зона "Добруджа"/1-ва дивизия/класиране 9-11 място
1 20-03-2021
гр.Генерал Тошево
з. Н.Й.Вапцаров
Спортбаскет-ГТ

Варнабаскет
72

46
Boxscore
2 20-03-2021
гр.Генерал Тошево
з. Н.Й.Вапцаров
Варнабаскет

Вихър 2002 - Спортно сдружение
46

58
Boxscore
3 20-03-2021
гр.Генерал Тошево
з. Н.Й.Вапцаров
Вихър 2002 - Спортно сдружение

Спортбаскет-ГТ
20

120
Boxscore
Момчета до 13 г. | Зони Добруджа/Мизия
6 12-02-2021
гр.Шумен
з. Младост - Шумен
Ънстопабъл

Черно море Тича - 13г. момчета
51

79
Boxscore
9 12-02-2021
гр.Шумен
з. Младост - Шумен
Вълци - 13г. момчета

Ънстопабъл
27

70
Boxscore
13 31-10-2020
гр.Варна
з. Христо Борисов
"Светкавица" - Търговище

Черно море Тича - 13г. момчета
52

75
Boxscore
16 31-10-2020
гр.Варна
з. Христо Борисов
Черно море Тича - 13г. момчета

Вълци - 13г. момчета
81

19
Boxscore
18 25-11-2020
гр.Русе
з. Дунав
Черно море Тича - 13г. момчета

Шумен - 13г.момчета
54

55
Boxscore
20 25-11-2020
гр.Русе
з. Дунав
"Светкавица" - Търговище

Шумен - 13г.момчета
65

39
Boxscore
7 19-02-2021
гр.Шумен
з. Младост - Шумен
Шумен - 13г.момчета

Спартак Плевен
63

46
Boxscore
19 19-02-2021
гр.Шумен
з. Младост - Шумен
Дунав Русе 2007

Спартак Плевен
52

46
Boxscore
Момчета до 13 г. | Източна 1-ва дивизия/класиране 8-10 място
1 13-04-2021
гр.Търговище
з. Д.Стефанов
Ънстопабъл

Вълци - 13г. момчета
49

36
Boxscore
Момичета до 12г. | Зони Добруджа/Мизия - Агр.
1 02-11-2020
гр.Силистра
з. Дръстър - Силистра
Доростол - СКБ

Черно море Одесос ЖБК
5

106
Boxscore
5 02-11-2020
гр.Силистра
з. Дръстър - Силистра
Спартак Варна

Доростол - СКБ
64

27
Boxscore
Момичета до 12г. | Зони Добруджа/Мизия - Бгр.
1 15-11-2020
гр.Разград
з. Лудогорец
ДУНАВ РУСЕ 2016 - СКБ

Вълци Разград
12

78
Boxscore
2 13-02-2021
гр.Русе
з. Дунав
Чардафон

Шумен
16

49
Boxscore
6 13-02-2021
гр.Русе
з. Дунав
Шумен

ДУНАВ РУСЕ 2016 - СКБ
31

46
Boxscore
7 24-02-2021
гр.Търговище
з. Д.Стефанов
Светкавица - Сдружение

Вълци Разград
28

19
Boxscore
Момичета до 12г. | Зона"Добруджа" и зона "Мизия"/класиране 1-5 място
3 21-03-2021
гр.Варна
з. Локомотив
Вълци Разград

Светкавица - Сдружение
42

28
Boxscore
5 21-03-2021
гр.Варна
з. Локомотив
Светкавица - Сдружение

Черно море Одесос ЖБК
24

29
Boxscore
Момичета до 12г. | Зона"Добруджа" и зона "Мизия"/класиране 6-9 място
1 26-03-2021
гр.Търговище
з. Д.Стефанов
Доростол - СКБ

Вихър 2002 - Спортно сдружение
47

16
Boxscore
3 26-03-2021
гр.Търговище
з. Д.Стефанов
Спартак Варна

Доростол - СКБ
47

34
Boxscore
Момчета до 12г, | Зона Добруджа - А група
1 25-10-2020
гр.Варна
з. Христо Борисов
Черно Море Тича

Ънстопабъл
56

37
Boxscore
3 25-10-2020
гр.Варна
з. Христо Борисов
Ънстопабъл

Доростол - СКБ
29

78
Boxscore
Момчета до 12г, | Зона Добруджа - В група
1 24-10-2020
гр.Генерал Тошево
з. Н.Й.Вапцаров
Варнабаскет

ЧЕРНОМОРЕЦ - БАЛЧИК
52

32
Boxscore
5 24-10-2020
гр.Генерал Тошево
з. Н.Й.Вапцаров
Вихър 2002 - Спортно сдружение

Спартак Варна
31

56
Boxscore
6 21-11-2020
гр.Генерал Тошево
з. Н.Й.Вапцаров
Спорбаскет ГТ

Варнабаскет
24

55
Boxscore
7 30-01-2021
гр.Генерал Тошево
з. Н.Й.Вапцаров
Вихър 2002 - Спортно сдружение

ЧЕРНОМОРЕЦ - БАЛЧИК
27

24
Boxscore
8 21-11-2020
гр.Генерал Тошево
з. Н.Й.Вапцаров
Спартак Варна

Варнабаскет
32

44
Boxscore
9 30-01-2021
гр.Генерал Тошево
з. Н.Й.Вапцаров
Спорбаскет ГТ

Вихър 2002 - Спортно сдружение
29

49
Boxscore
10 21-11-2020
гр.Генерал Тошево
з. Н.Й.Вапцаров
ЧЕРНОМОРЕЦ - БАЛЧИК

Спартак Варна
36

59
Boxscore
Момчета до 12г, | Зона Добруджа - Б група
2 23-10-2020
гр.Разград
з. Лудогорец
Черно Море Тича -1

Светкавица - Сдружение
37

52
Boxscore
5 23-10-2020
гр.Разград
з. Лудогорец
Шумен

Черно Море Тича -1
47

45
Boxscore
9 18-11-2020
гр.Търговище
з. Д.Стефанов
Светкавица - Сдружение

Шумен
55

20
Boxscore
10 18-11-2020
гр.Търговище
з. Д.Стефанов
ДУНАВ РУСЕ 2016 - СКБ

Черно Море Тича -1
42

49
Boxscore
Момчета до 12г, | Зона "Добруджа"/Зонално първенство/класиране 11-14 място
1 14-03-2021
гр.Генерал Тошево
з. Н.Й.Вапцаров
Вихър 2002 - Спортно сдружение

ЧЕРНОМОРЕЦ - БАЛЧИК
46

48
Boxscore
2 14-03-2021
гр.Генерал Тошево
з. Н.Й.Вапцаров
Спартак Варна

Спорбаскет ГТ
68

28
Boxscore
3 14-03-2021
гр.Генерал Тошево
з. Н.Й.Вапцаров
ЧЕРНОМОРЕЦ - БАЛЧИК

Спартак Варна
30

56
Boxscore
4 14-03-2021
гр.Генерал Тошево
з. Н.Й.Вапцаров
Спорбаскет ГТ

Вихър 2002 - Спортно сдружение
41

62
Boxscore
Момчета до 12г, | Зона "Добруджа"/Зонално първенство/класиране 6-10 място
2 17-03-2021
гр.Варна
з. Христо Борисов
Стар Баскет

ДУНАВ РУСЕ 2016 - СКБ
32

44
Boxscore
3 17-03-2021
гр.Варна
з. Христо Борисов
Шумен

Черно Море Тича -1
31

49
Boxscore
4 17-03-2021
гр.Варна
з. Христо Борисов
ДУНАВ РУСЕ 2016 - СКБ

Варнабаскет
54

27
Boxscore
6 08-04-2021
гр.Варна
з. Христо Борисов
Стар Баскет

Черно Море Тича -1
39

56
Boxscore
10 08-04-2021
гр.Варна
з. Христо Борисов
Варнабаскет

Шумен
16

75
Boxscore
Пето Държавно първенство баскетбол на колички | Първи турнир Габрово
1 08-08-2020
гр.Габрово
з. Орловец
БАЛКАН София БКХУ

Левски, БКХУ
48

56
Boxscore Download PDF
2 08-08-2020
гр.Габрово
з. Орловец
Левски, БКХУ

Черно море Тича (колички)
62

33
Boxscore Download PDF
3 09-08-2020
гр.Габрово
з. Орловец
Черно море Тича (колички)

БАЛКАН София БКХУ
35

55
Boxscore Download PDF
КЛАСИРАНЕ
НБЛ



Няма изиграни срещи
НБЛ
Рилски спортист
Ръст: 175 см
Тегло: 76 кг
Рождена дата: 18-09-1991
Пост: Плеймейкър (1)
март
MVP23.3
Точки18.5
Борби3
Асистенции5
Отнети топки1
Минути23.1
Галерия
Партньори на клубовете
Molten