јкадемик ѕловдивЅалканЅероеЋевски –илски спортист—партак-ѕл„ерно море “ича„ерноморец ЅургасЎуменямбол
Ќќ¬»Ќ»

–илски спортист не издържа срещу израелци във ‘»Ѕј  ъп

–илски спортист не издържа срещу израелци във ‘»Ѕј  ъп—ъс загуба започна тазгодишното европейско участие на –илски спортист. —амоковци отстъпиха пред израелски€ јпоел ≈йлат с 86:94.

Ѕаскетболистите на –илски спортист започнаха срещата по най-добри€ начин повеждайки в резултата с 5:0. ƒо кра€ на частта гостите се съвзеха, изравниха и поведоха, но не усп€ха да се откъснат. –авновесието на терена се запази до кра€ на полувремето, като самоковци усп€ха да се оттегл€т на почивката с 2 точки аванс. ¬ четвъртата обаче играчите на –илски спортист позволиха съперникът да се разиграе и да натрупа аванс, който се оказа достатъчен за победата.

“рей ѕортър изигра пореден силен мач за самоковци и приключи със 17 точки и 9 борби. —ъщо 17 отбел€за Ѕрендън Ѕраун, 13 вкара јлекс —имеонов, а с 12 се отчете ƒжеймс ѕаджет.