А1 Академик СофияАкадемик Бултекс 99БалканБероеЛевски Лукойл Рилски спортистСпартак-ПлЧерно море ТичаЧерноморец БургасЯмбол

Солнок пречупи Рилски спортист в края

Рилски спортист изигра равностоен мач като гост на Солнок при дебюта си в турнира ЕвроЧалъндж, но загуби в самия край от унгарския отбор. Баскетболистите на Росен Барчовски започнаха мача много силно и водиха през по-голямата част от него, но в края унгарците обърнаха и в последните минути спечелиха с резултат 73:66. В следващия кръг от турнира Рилски спортист посреща Цмоки Минск от Беларус в Самоков.

Най-резултатни за българския отбор с по 15 точки бяха Шон Барнет (8 борби) и Корин Хенри, а Еван Равънел добави 14.

За Солнок Уили Уорън наниза 20 точки и добави 7 борби и 5 асистенции, а с 16 точки и 8 борби се включи Томислав Ивосев.