А1 Академик СофияАкадемик Бултекс 99БалканБероеЛевски Лукойл Рилски спортистСпартак-ПлЧерно море ТичаЧерноморец БургасЯмбол

Нефтохимик 2010 се справи с Хасково 2012 с продължение

Нефтохимик 2010 взе трета поредна победа в женската НБЛ. Тя дойде изключително трудно  при домакинството на Хасково 2012 и след продължение за крайното 72:67. Хасковлийки вече са с баланс 2-2, а в следващия кръг почиват. Бургазлийки пък гостуват на Левски в събота (9 ноември).

Борислава Христова бе най-резултатна за победителките с 21 точки, а Карълин Дейвис направи дабъл дабъл със 17 и 19 борби.

За гостите Биджони Рийвс отбеляза 25 точки, а Катя Кордова вкара 16.

В края на първата част домакините вкараха няколко точки поред и се откъснаха, а през втората разликата стана и двуцифрена. В последните минути на полувремето Хасково успя да намали, а през второто и изравни, а дори и поведе. До края на мача двата тима постоянно се гонеха в резултата, а минута и половина преди финалната сирена гостите дръпнаха с 2 точки. При оставащи по-малко от 30 секунди обаче Карълин Дейвис изравни и след пропуск за хасковлийки мачът отиде в продължение.