Академик ПловдивБалканБероеЛевски Лукойл Рилски спортистСпартак-ПлЧерно море ТичаЧерноморец БургасЯмбол

Берое загуби от Университатя Крайова

Берое загуби втората си контрола в спортна зала „Стара Загора“ от Университатя Крайова с 58:88.

Берое започна добре днешния мач, но въпреки това след няколко минути гостите успяха да поведат. В средата на частта „зелените“ изравниха, но до края Университатя успя да поддържа макар и минимална преднина. В заключителните секунди гостите отбелязаха на два пъти и затвориха частта при 12:20 в своя полза.

Далеч по-резултатни бяха вторите 10 минути на двубоя. В края на третата четвърт „зелените“ вече изоставаха с 28 точки от румнския си противник – 44:72. В последната четвърт картината на терена не се промени съществено. Дистанцията в резултата се запази около 30 точки.