А1 Академик СофияАкадемик Бултекс 99БалканБероеЛевски Лукойл Рилски спортистСпартак-ПлЧерно море ТичаЧерноморец БургасЯмбол

Левски 2014 падна от македонци

Втора загуба в група D на SIGAL-UNIQA Балканска лига записа Левски 2014. Тя дойде при гостуването на "сините" намакедонския Кожув след резултат 72:99. Двата тима си размениха по една част през първото полувреме, но през второто домакините използваха по-големия си опит и стигнаха до успеха. Той бе първи за тях в тази фаза, а двата отбора вече са с баланс 1-2.Следващата седмица Левски 2014 посреща косовския Пея и ще търси победа, за да запази шансове за полуфиналите в турнира.

Трима състезатели от българския отбор бяха най-резултатни с по 14 точки. Това са Евгени Хаджирусев, Алекс Симеонов и Венцислав Петков.

За домакините с 27 точки и 10 борби завърши Александър Радулович.