Академик ПловдивБалканБероеЛевски Лукойл Рилски спортистСпартак-ПлЧерно море ТичаЧерноморец БургасЯмбол

Левски обърна Хасково 2012 като гост

Хасково 2012 допусна първа домакинска загуба - от тима на Левски с 66:73. Домакините от Хасково започнаха уверено и след първата част водеха с 22:20. Но след затегнатата защита от страна на гостенките им осигури преднина от 5 точки на полувремето 30:35. През третия период играта бе динамична и след силни изяви от двете стани се стигна до равенство 45:45. Заключителната част започна силно за Хасково 2012, но позволиха обрат и двубоят завърши с победа за Левски.

Христина Иванова наниза 24 точки за победата на отбора си, 14 добави Шарел Алън, а с 13 се отчете Ралица Нанева. За хасковлийки Кения МакБий записа дабъл дабъл от 28 точки и 10 борби, Биджони Рийвс завърши с 14 точки и 6 асистенции, а 10 и 6 борби записа Катя Кордова.

След края на срещата Елена Станкова се оплака, че няма алтернативи в предмостието на отбора и че е изневерила стрелбата от трите точки. Също така добави, че противникът е играл агресивно и са допуснали много грешки.

По традиция преди началото на срещата хасковските баскетболистки зарадваха с тениски феновете си в зала "Дружба". На полувремето пък с томбола бяха раздадени награди.