Академик ПловдивБалканБероеЛевски Рилски спортистСпартак-ПлЧерно море ТичаЧерноморец БургасШуменЯмбол
Първенства
Юноши до 19г. | Елитна група ИЗТОК
1 кръг
3
гр.Русе
з. Дунав
12:00ч.
ДУНАВ Русе 2016
Тунджа
Boxscore
Съдии: Калоян Костов; Петър Петров
ДП БФБ: Пламен Минков
3 кръг
9
гр.Варна
з. Христо Борисов
Черно Море Тича
Берое
Boxscore
Съдии: Евстати Иванов; Мохамед Алкурди
ДП БФБ: Пламен Байков
4 кръг
12 10-12-2021
гр.Габрово
з. Орловец
12:00ч.
Чардафон
Черно Море Тича
Boxscore
5 кръг
13 10-12-2021
гр.Ямбол
з. Диана
13:00ч.
Тунджа
Берое
Boxscore
14 05-12-2021
гр.Варна
з. Христо Борисов
11:00ч.
Черно Море Тича
Делфин - Бургас
Boxscore
Съдии: Живко Маринов; Евстати Иванов
ДП БФБ: Пламен Байков
15 15-12-2021
гр.Габрово
з. Орловец
13:00ч.
Чардафон
Черноморец Бургас
Boxscore
6 кръг
16 16-01-2022
гр.Русе
з. Дунав
12:00ч.
ДУНАВ Русе 2016
Черно море Тича
Boxscore
17 16-01-2022
гр.Габрово
з. Орловец
12:00ч.
Чардафон
Тунджа
Boxscore
18 16-01-2022
гр.Бургас
з. Бойчо Брънзов
12:00ч.
Делфин - Бургас
Черноморец Бургас
Boxscore
7 кръг
19 30-01-2022
гр.Стара Загора
з. Общинска
12:00ч.
Берое
Чардафон
Boxscore
20 30-01-2022
гр.Бургас
з. Бойчо Брънзов
12:00ч.
Черноморец Бургас
ДУНАВ Русе 2016
Boxscore
21 30-01-2022
гр.Ямбол
з. Диана
12:00ч.
Тунджа
Делфин - Бургас
Boxscore
1 кръг
1 10-10-2021
гр.Варна
з. Христо Борисов
15:00ч.
Черно Море Тича
Черноморец Бургас
26
21
34
23
36
11
28
20
124
75
Boxscore Download PDF TV Basketball
Съдии: Живко Маринов; Евстати Иванов
ДП БФБ: Пламен Байков
2 10-10-2021
гр.Бургас
з. Бойчо Брънзов
12:00ч.
Делфин - Бургас
Берое




76
55
Boxscore TV Basketball
Съдии: Христо Христов; Александър Йорданов
ДП БФБ: Здравко Димов
2 кръг
4 24-10-2021
гр.Габрово
з. Орловец
12:00ч.
Чардафон
Делфин - Бургас
18
15
22
15
24
21
21
17
85
68
Boxscore
Съдии: Петър Петров; Йордан Иванов
ДП БФБ: Мирослава Петкова
5 24-10-2021
гр.Ямбол
з. Диана
15:00ч.
Тунджа
Черно Море Тича
20
13
17
10
24
13
14
17
75
53
Boxscore TV Basketball
Съдии: Недко Колев; Пламен Динев
ДП БФБ: Здравко Димов
6 22-10-2021
гр.Стара Загора
з. Общинска
13:00ч.
Берое
ДУНАВ Русе 2016
9
17
18
14
29
18
11
24
67
73
Boxscore TV Basketball
Съдии: Ивайло Иванов; Кирил Кифев
ДП БФБ: Здравко Димов
3 кръг
7 07-11-2021
гр.Бургас
з. Бойчо Брънзов
12:00ч.
Черноморец Бургас
Тунджа
8
31
6
18
15
26
14
18
43
93
Boxscore TV Basketball
Съдии: Христо Христов; Александър Йорданов
ДП БФБ: Съби Бахчеванов
8 05-11-2021
гр.Русе
з. Дунав
12:00ч.
ДУНАВ Русе 2016
Чардафон
10
20
10
13
25
18
29
17
74
68
Boxscore
Съдии: Петър Петров; Йоана Янчева
ДП БФБ: Пламен Минков
4 кръг
10 02-12-2021
гр.Бургас
з. Бойчо Брънзов
13:00ч.
Делфин - Бургас
ДУНАВ Русе 2016
26
14
22
24
7
18
18
20
73
76
Boxscore
Съдии: Искрен Манолов; Александър Йорданов
ДП БФБ: Даниела Миклебуст
11 21-11-2021
гр.Стара Загора
з. Общинска
11:30ч.
Берое
Черноморец Бургас
22
17
22
15
21
16
18
11
83
59
Boxscore TV Basketball
Съдии: Ивайло Иванов; Мирослав Камбуров
ДП БФБ: Невен Димов
Класиране
Отбор С П З Т. Разл. T
1 ДУНАВ Русе 2016 3 3 0 223:208 6
2 Тунджа 2 2 0 168:96 4
3 Делфин - Бургас 3 1 2 217:216 4
4 Берое 3 1 2 205:208 4
5 Черно Море Тича 2 1 1 177:150 3
6 Чардафон 2 1 1 153:142 3
7 Черноморец Бургас 3 0 3 177:300 3
КЛАСИРАНЕ
НБЛ
Левски
Ръст: 208 см
Тегло: 111 кг
Рождена дата: 08-09-1990
Пост: Център (5)
ноември
MVP27
Точки19.7
Борби12.7
Асистенции1.3
Отнети топки1
Минути23.8
Галерия
Партньори на клубовете
Molten