Академик ПловдивБалканБероеЛевски Рилски спортистСпартак-ПлЧерно море ТичаЧерноморец БургасШуменЯмбол
Първенства
Девойки 16г. | Елитна група ИЗТОК
4 кръг
10 03-12-2021
гр.Бургас
з. Бойчо Брънзов
13:00ч.
Черноморец 2014
ДУНАВ Русе 2016
Boxscore
Съдии: Александър Йорданов
12 28-11-2021
гр.Търговище
з. Д.Стефанов
11:00ч.
Светкавица
Черно море Одесос - ЖБК
Boxscore
Съдии: Георги Железов; Стефан Стефанов
ДП БФБ: Димитър Димитров
5 кръг
13 11-12-2021
гр.Стара Загора
з. Общинска
12:00ч.
Берое-Стара Загора
Черноморец 2014
Boxscore
14 11-12-2021
гр.Варна
з. Христо Борисов
12:00ч.
Черно море Одесос - ЖБК
ДУНАВ Русе 2016
Boxscore
15 11-12-2021
гр.Габрово
з. Орловец
12:00ч.
Чардафон
Светкавица
Boxscore
6 кръг
16 22-01-2022
гр.Бургас
з. Бойчо Брънзов
12:00ч.
Черноморец 2014
Черно море Одесос - ЖБК
Boxscore
17 22-01-2022
гр.Стара Загора
з. Общинска
12:00ч.
Берое-Стара Загора
Светкавица
Boxscore
18 22-01-2022
гр.Габрово
з. Орловец
12:00ч.
Чардафон
ДУНАВ Русе 2016
Boxscore
7 кръг
19 05-02-2022
гр.Търговище
з. Д.Стефанов
12:00ч.
Светкавица
Черноморец 2014
Boxscore
20 05-02-2022
гр.Варна
з. Христо Борисов
12:00ч.
Черно море Одесос - ЖБК
Чардафон
Boxscore
21 05-02-2022
гр.Русе
з. Дунав
12:00ч.
ДУНАВ Русе 2016
Берое-Стара Загора
Boxscore
8 кръг
22 19-02-2022
гр.Бургас
з. Бойчо Брънзов
12:00ч.
Черноморец 2014
Чардафон
Boxscore
23 19-02-2022
гр.Търговище
з. Д.Стефанов
12:00ч.
Светкавица
ДУНАВ Русе 2016
Boxscore
24 19-02-2022
гр.Стара Загора
з. Общинска
12:00ч.
Берое-Стара Загора
Черно море Одесос - ЖБК
Boxscore
9 кръг
25 05-03-2022
гр.Русе
з. Дунав
12:00ч.
ДУНАВ Русе 2016
Черноморец 2014
Boxscore
26 05-03-2022
гр.Габрово
з. Орловец
12:00ч.
Чардафон
Берое-Стара Загора
Boxscore
27 05-03-2022
гр.Варна
з. Христо Борисов
12:00ч.
Черно море Одесос - ЖБК
Светкавица
Boxscore
10 кръг
28 19-03-2022
гр.Бургас
з. Бойчо Брънзов
12:00ч.
Черноморец 2014
Берое-Стара Загора
Boxscore
29 19-03-2022
гр.Русе
з. Дунав
12:00ч.
ДУНАВ Русе 2016
Черно море Одесос - ЖБК
Boxscore
30 19-03-2022
гр.Търговище
з. Д.Стефанов
12:00ч.
Светкавица
Чардафон
Boxscore
1 кръг
1 16-10-2021
гр.Варна
з. Христо Борисов
14:00ч.
Черно море Одесос - ЖБК
Черноморец 2014
10
31
8
26
8
18
12
20
38
95
Boxscore TV Basketball
Съдии: Иван Венков; Стефан Стефанов
ДП БФБ: Пламен Байков
2 16-10-2021
гр.Търговище
з. Д.Стефанов
12:00ч.
Светкавица
Берое-Стара Загора
12
21
23
11
11
23
11
20
57
79
Boxscore
Съдии: Петър Петров; Виктор Ангелов
ДП БФБ: Венцислав Мутафов
3 06-11-2021
гр.Русе
з. Дунав
14:00ч.
ДУНАВ Русе 2016
Чардафон
26
6
24
6
11
14
21
6
82
32
Boxscore
Съдии: Петър Петров; Виктор Ангелов
ДП БФБ: Пламен Минков
2 кръг
4 30-10-2021
гр.Бургас
з. Бойчо Брънзов
13:00ч.
Черноморец 2014
Светкавица
14
9
10
10
8
20
17
13
49
52
Boxscore TV Basketball
Съдии: Христо Христов; Рени Николова
ДП БФБ: Даниела Миклебуст
5 30-10-2021
гр.Габрово
з. Орловец
12:00ч.
Чардафон
Черно море Одесос - ЖБК
15
14
14
22
17
3
19
8
65
47
Boxscore
Съдии: Петър Петров; Екатерина Христова
ДП БФБ: Венцислав Мутафов
6 30-10-2021
гр.Стара Загора
з. Общинска
12:00ч.
Берое-Стара Загора
ДУНАВ Русе 2016
15
10
19
12
15
11
14
12
63
45
Boxscore TV Basketball
Съдии: Ивайло Иванов; Иван Кралев
ДП БФБ: Невен Димов
3 кръг
7 18-11-2021
гр.Габрово
з. Орловец
13:00ч.
Чардафон
Черноморец 2014
5
21
8
12
12
28
7
15
32
76
Boxscore
Съдии: Иван Николов; Петър Петров
ДП БФБ: Мирослав Томов
8 21-11-2021
гр.Русе
з. Дунав
11:00ч.
ДУНАВ Русе 2016
Светкавица
6
12
18
4
16
7
9
18
49
41
Boxscore
Съдии: Стефан Ефтимов; Вилислав Гатев
ДП БФБ: Пламен Минков
9 13-11-2021
гр.Варна
з. Христо Борисов
12:00ч.
Черно море Одесос - ЖБК
Берое-Стара Загора
2
21
9
20
6
21
4
21
21
83
Boxscore
Съдии: Живко Маринов; Евстати Иванов
ДП БФБ: Пламен Байков
4 кръг
11 27-11-2021
гр.Стара Загора
з. Общинска
11:00ч.
Берое-Стара Загора
Чардафон
30
6
35
13
40
4
15
10
120
33
Boxscore TV Basketball
Съдии: Мирослав Камбуров; Ивайло Иванов
ДП БФБ: Невен Димов
Класиране
Отбор С П З Т. Разл. T
1 Берое-Стара Загора 4 4 0 345:156 8
2 Черноморец 2014 3 2 1 220:122 5
3 ДУНАВ Русе 2016 3 2 1 176:136 5
4 Чардафон 4 1 3 162:325 5
5 Светкавица 3 1 2 150:177 4
6 Черно море Одесос - ЖБК 3 0 3 106:243 3
КЛАСИРАНЕ
НБЛ
Черноморец Бургас
Ръст: 210 см
Тегло: 106 кг
Рождена дата: 21-06-1994
Пост: Тежко крило - Лек Център (4-5)
октомври
MVP32.5
Точки20
Борби13.5
Асистенции3.3
Отнети топки1.8
Минути34.2
Галерия
Партньори на клубовете
Molten