Академик ПловдивБалканБероеЛевски Рилски спортистСпартак-ПлЧерно море ТичаЧерноморец БургасШуменЯмбол
Първенства
Юноши до 16 год. | Елитна група ИЗТОК
1 кръг
4
гр.Ямбол
з. Диана
Тунджа
Шумен
Boxscore
4 кръг
15 05-12-2021
гр.Русе
з. Дунав
13:00ч.
ДУНАВ Русе 2016
Черноморец Бургас
Boxscore
Съдии: Илиян Цветанов; Вилислав Гатев
ДП БФБ: Пламен Минков
5 кръг
17 11-12-2021
гр.Ямбол
з. Диана
12:00ч.
Тунджа
Черно Море Тича
Boxscore
18 11-12-2021
гр.Шумен
з. Младост - Шумен
12:00ч.
Шумен
ДУНАВ Русе 2016
Boxscore
19 11-12-2021
гр.Варна
з. сп.зала "Елин Пелин"
12:00ч.
Стар Баскет
Делфин - Бургас
Boxscore
20 12-12-2021
гр.Бургас
з. Бойчо Брънзов
12:30ч.
Черноморец Бургас
Чавдар-Троян
Boxscore
6 кръг
21 22-01-2022
гр.Варна
з. Христо Борисов
12:00ч.
Черно Море Тича
ДУНАВ Русе 2016
Boxscore
22 22-01-2022
гр.Ямбол
з. Диана
12:00ч.
Тунджа
Стар Баскет
Boxscore
23 22-01-2022
гр.Троян
з. Чавдар
12:00ч.
Чавдар-Троян
Шумен
Boxscore
24 22-01-2022
гр.Бургас
з. Бойчо Брънзов
12:00ч.
Делфин - Бургас
Черноморец Бургас
Boxscore
7 кръг
25 05-02-2022
гр.Варна
з. сп.зала "Елин Пелин"
12:00ч.
Стар Баскет
Черно Море Тича
Boxscore
26 05-02-2022
гр.Русе
з. Дунав
12:00ч.
ДУНАВ Русе 2016
Чавдар-Троян
Boxscore
27 05-02-2022
гр.Бургас
з. Бойчо Брънзов
12:00ч.
Черноморец Бургас
Тунджа
Boxscore
28 05-02-2022
гр.Шумен
з. Младост - Шумен
12:00ч.
Шумен
Делфин - Бургас
Boxscore
9 кръг
34 13-12-2021
гр.Бургас
з. Бойчо Брънзов
11:00ч.
Делфин - Бургас
Чавдар-Троян
Boxscore
10 кръг
37 19-03-2022
гр.Бургас
з. Бойчо Брънзов
12:00ч.
Делфин - Бургас
Черно Море Тича
Boxscore
1 кръг
1 16-10-2021
гр.Варна
з. Христо Борисов
12:00ч.
Черно Море Тича
Чавдар-Троян
32
13
13
22
18
6
23
22
86
63
Boxscore TV Basketball
Съдии: Иван Венков; Стефан Стефанов
ДП БФБ: Пламен Байков
2 06-11-2021
гр.Варна
з. сп.зала "Елин Пелин"
12:00ч.
Стар Баскет
Черноморец Бургас
19
15
13
15
17
12
11
29
60
71
Boxscore
Съдии: Стефан Стефанов; Светлин Янев
ДП БФБ: Пламен Байков
3 16-10-2021
гр.Бургас
з. Бойчо Брънзов
12:30ч.
Делфин - Бургас
ДУНАВ Русе 2016
13
16
13
24
23
23
12
21
61
84
Boxscore TV Basketball
Съдии: Искрен Манолов; Гергана Стоянова
ДП БФБ: Съби Бахчеванов
2 кръг
5 06-11-2021
гр.Варна
з. Христо Борисов
17:00ч.
Черно Море Тича
Черноморец Бургас
25
14
7
19
13
14
22
18
67
65
Boxscore TV Basketball
Съдии: Стефан Стефанов; Светлин Янев
ДП БФБ: Пламен Байков
6 30-10-2021
гр.Троян
з. Чавдар
12:00ч.
Чавдар-Троян
Делфин - Бургас
20
14
19
10
24
14
24
25
87
63
Boxscore
Съдии: Йоана Янчева; Виктор Ангелов
ДП БФБ: Мирослава Петкова
7 31-10-2021
гр.Шумен
з. Младост - Шумен
12:00ч.
Шумен
Стар Баскет
19
10
22
12
17
20
27
12
85
54
Boxscore
Съдии: Владимир Вълчев; Георги Железов
ДП БФБ: Ивелин Тонков
8 30-10-2021
гр.Русе
з. Дунав
12:00ч.
ДУНАВ Русе 2016
Тунджа
27
9
22
23
23
11
17
16
89
59
Boxscore
Съдии: Илиян Цветанов; Светлин Янев
ДП БФБ: Светослав Рачков
3 кръг
9 13-11-2021
гр.Варна
з. Христо Борисов
14:00ч.
Черно Море Тича
Делфин - Бургас
37
9
25
9
29
15
31
19
112
52
Boxscore
Съдии: Живко Маринов; Евстати Иванов
ДП БФБ: Пламен Байков
10 18-11-2021
гр.Бургас
з. Бойчо Брънзов
12:00ч.
Черноморец Бургас
Шумен
19
15
17
13
19
10
12
16
67
54
Boxscore
Съдии: Гергана Стоянова; Мария Балинова
ДП БФБ: Даниела Миклебуст
11 11-11-2021
гр.Ямбол
з. Диана
13:00ч.
Тунджа
Чавдар-Троян
27
19
21
7
22
8
8
12
78
46
Boxscore TV Basketball
Съдии: Мирослав Камбуров; Недко Колев
ДП БФБ: Невен Димов
12 12-11-2021
гр.Варна
з. сп.зала "Елин Пелин"
12:00ч.
Стар Баскет
ДУНАВ Русе 2016
18
23
24
29
9
19
20
29
71
100
Boxscore
Съдии: Живко Маринов; Мохамед Алкурди
ДП БФБ: Пламен Байков
4 кръг
13 26-11-2021
гр.Варна
з. Христо Борисов
14:00ч.
Черно Море Тича
Шумен
20
16
19
14
20
8
19
13
78
51
Boxscore
Съдии: Станимир Русев; Мохамед Алкурди
ДП БФБ: Пламен Байков
14 27-11-2021
гр.Бургас
з. Бойчо Брънзов
11:00ч.
Делфин - Бургас
Тунджа
10
34
8
13
17
29
18
19
53
95
Boxscore TV Basketball
Съдии: Александър Йорданов; Рени Николова
ДП БФБ: Даниела Миклебуст
16 27-11-2021
гр.Троян
з. Чавдар
13:00ч.
Чавдар-Троян
Стар Баскет
20
18
10
14
11
25
12
22
53
79
Boxscore
Съдии: Мартин Столаров; Теодор Тодоров Тодоров
ДП БФБ: Мирослава Петкова
11 кръг
44 17-10-2021
гр.Варна
з. сп.зала "Елин Пелин"
12:00ч.
Стар Баскет
Чавдар-Троян
24
8
10
17
24
11
19
16
77
52
Boxscore
Съдии: Евстати Иванов; Мохамед Алкурди
ДП БФБ: Пламен Байков
Класиране
Отбор С П З Т. Разл. T
1 Черно Море Тича 4 4 0 343:231 8
2 Стар Баскет 5 2 3 341:361 7
3 ДУНАВ Русе 2016 3 3 0 273:191 6
4 Чавдар-Троян 5 1 4 301:383 6
5 Тунджа 3 2 1 232:188 5
6 Черноморец Бургас 3 2 1 203:181 5
7 Шумен 3 1 2 190:199 4
8 Делфин - Бургас 4 0 4 229:378 4
КЛАСИРАНЕ
НБЛ
Левски
Ръст: 208 см
Тегло: 111 кг
Рождена дата: 08-09-1990
Пост: Център (5)
ноември
MVP27
Точки19.7
Борби12.7
Асистенции1.3
Отнети топки1
Минути23.8
Галерия
Партньори на клубовете
Molten